banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 16:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 158 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2001, 13:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Avg 2001, 01:00
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
Neke djevojke nevole s leda dok neke opet vole.Kakva su vasa iskustva?
Djevojke javite se!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Avg 2001, 22:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
nece se buraz one javiti.....ove danashnje ribe samo legnu i cekaju da se to sve izdeshava ..... neznaju da uzivaju u sexu .. al polako skontace se one:))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Avg 2001, 15:50 
NARAVNO DA VOLIM. NAJDRAZA MI JE 69


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Sep 2001, 14:47 
Ja volim taj ledni seks, samo u doggie style nikad ne mogu da svrsim, nekako me boli, cudan neki osjecaj.
Sto se tice toga koja mi je poza najbolja , zavisi od raspolozenja, nekada mi je potreban neki duhovni kontakt ( nemojte reci da serem )i u tom slucaju volim misionarsku, a nekada naprosto obozavam kada sam gore i kada mu drzim ruke iznad glave, kao ja imam kontrolu i to me pali.
Kod poza u seksu mi je jako bitan osjecaj dodira koze, topline.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2001, 07:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Avg 2001, 01:00
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
Uh jebote,daj mi jos!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2001, 16:58 
:PPPPPPPPPPPPPP
buraz nece ti se one nikad javiti samo dati kåzem ali ako mene pitash najbolje mi je kad je derem s guza.Eto to je sve.Zivio junace


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Sep 2001, 12:45 
meni je svejedno


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Sep 2001, 22:11 
Zar postoji jos sex prije braka, koliko sam ja upucen ako zelis imati nesto sa nekom ona te prvo pita "A kad ce svadba?"


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2001, 12:58 
Ne volim otpozadi,probala sam,al mi nije neki filing.Da bi spavala sa tipom moram obavezno da budem emotivno vezana za njega i on mora biti ok,da nije neko govno,jer ja posle sexa obično poludim još više,naravno ako je bio dobar.Najviše volim AMAZONKU to je ono kad sam gore a on ispod bespomoćan,moli za još,a ja radim što se meni sviđa.Tada mi je vrhunac najbolji jer je osećaj baš pravi.Nisam ih imala puno,ali sam iz mog skromnog iskustva i razgovora sa drugaricama mogla da primetim da su oni koji najviše laju obično najgori ljubavnici dok su oni neprimetni na prvi pogled...uh kad se samo setim,posle noći provedene sa njim osećala sam se kao da me pregazio voz,a on je mogao sve dok mogu i ja i uvek je čekao da ja prva svršim.Divan momak,al jebi ga nije više moj.I posle jednog takvog dođe ovaj drugi,napada,napada,on je faca...i ja najzad pristanem,kad ono beda.Posle 3 sata aktivnog programa,saonim prethodnim,dođe ti frajer koji jedva da je izdrzao 2 min.Da nije žalosno,bilo bi smešno.Sada nemam tipa i nisam spavala ni sa kim skoro godinu dana.VOLIM SEX I RADO GA SE SEĆAM.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Okt 2001, 01:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Heh ... da... svi u seksu vole da su dominantni ..... muskarci doggy, zene amazon .. 69 je neka sredina, mada zene tu dosta prave problema, rado primaju kunilingus, ali ne zele bas felacio odraditi kako treba.. I svi stimaju prema sebi htjeli ili ne to su osnovni nagoni ...
Sve u svemu zacin C ..... (rece neko iz gomile) ..
....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Okt 2001, 14:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
e ovako kad se postavlja pitanje koju pozu najvise volim ja kazem sve.Zasto sve jednostavno za odgovoriti.
Sex je umjetnost ljubavi i svaki pokret,dodir,svaki zgrceni misic u tijelu partnera ima svoje znacenje.
Sex nije samo skinuti gacice pa orzezi,to se radi postepeno sa dodirima,poljubcima,malo prstenjak sve dok partner nebude toliko napaljena da dozivi orgazam prije pravog snosaja to je nesto sto se trazi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Nov 2001, 07:03 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Avg 2001, 01:00
Postovi: 2
ZANIMA ME STA JE POZA 69?
ZANIMA ME JEL TO POZA ONA DOLE A ON GORE JER JE TO JEDINA POZA KOJA MENE MOZA DA NAPALI?
DOGGY I AMAZON JE SEXUALNO PRESERAVANJE A NE ZADOVOLJAVANJE U LJUBAVI I ZIVOTU.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2001, 15:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Volim 'ono' dok još ništa nismo počeli, dok se njušimo i samo po malo diramo i pipamo kad je još sve 'meko i prirodno' pa postaje tvrdo, jer ga ja mojim dodirima pretvaram u onakvo kakvo želim, kad je još sve suvo pa postaje vlažno i mlako jer on tako želi.

Kad čelo još ne orosi, kad samo po nešto viri ne vidi se sve a nije ni pokriveno sve. Kad smo tuširani i mirisni. Ako ima još po negde kapi vode, sušimo ih usnama. Kad je soba puna treperavih sena.
Kad je vino do pola ispijeno, grožđe ne pojedeno, odeća se polako razbacuje, kosa raspušta. Duva se u sveću, a ona neće da se ugasi, i ona hoće da treperi i učestvuje.
Polako se ježimo.
Kao branimo se, samo se njuškamo, izmičemo jedno drugom, jer ako se samo jače dodirnemo gotovi smo, zapalićemo se, sagorićemo, pretvorićemo se u pepeo...Samo dok polako tinjamo to je dobro.
Sve odugovlačimo.
Hranimo jedno drugo grožđem...ili jagodama ili onim drugim jagodama ili onim trećim jagodama..
Sve polako grickamo. Zavirujemo polako svukuda. Branimo se, kao nedamo se, odugovlačimo, a opet sve je manje odeće na nama. Sve lagano, sporo, l-e-n-o kao tigar, sve usporenije, skoro sneno, a opet sve budno i treperavo i drhtavo.
Sve je glatko, dobro i nekontrolisano...kao ples, kao latice ruža, kao neke šljive ili trešnje... ili dve jabuke ili dve dinje...kao raspukla lubenica...
kao tango,
kao mango,
kao go...
kao o..
kao beskonačnOO...
nema kraja
ima samo početak...


Meni je reč poza nekako nameštena...koja je poza najbolja...???
Svaka poza je najbolja kad je on moj i ja njegova.
Svaku pozu koju smislimo je naša i najbolja je.
Pretvoriću se u šta on želi..u lotosov cvet u trešnjin cvet, u neki kolač, u neko piće, u neku priču u stih. Pretvoriće me u stih ako hoće. A hoće. Najlepši stih. U najlepše boje..sve odjednom. I u sve mirise i u sve letnje kiše.

Najbolje je bez poze, ne znaš koja je poza, ne znaš ništa, znaš samo da su ti ruke pune, da su ti i zatvorene oči pune, da su ti usta puna...sve ti je puno i sve ti je dobro, ne znaš jesi li gore ili dole ili si tamo, a opet svugde si...
To je to.
Kapi znoja na njegovim slepoočnicama, glatka leđa na kojima spržim dlan, jecaj u bedrima...naježene grudi, sve naježeno...posteljina vlažna, spremna na opet i opet i opet...reči isprekidane poljupcima..svuda..baš svuda...reči nedovršene po celom telu, a poljupci nazvani beskonačnost. I zagrljaj bez jedne jedine reči. Samo dodir. Reči su suvišne.
On zapali, a moja glava naslonjena na njegove grudi, njegova ruka se igra u mojoj kosi.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2001, 13:33 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Nov 2001, 01:00
Postovi: 2
Ma ljudi volim svaku pozu, i od napred, i otpozadi, uz zid, pozu 69, u sedecem polozaju, a najsladje svrsim kad sam gore tj. ja na njemu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2001, 20:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 9
Nemojte toliko o pozama napalila sam se. Ja obozavam sex ali u poslednjih par mjeseci nista se ne desava. Sto se tice poza moze sve VOLIM DA GA PRIMAM...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2001, 21:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Svaka čast! Veoma ženstveno.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2001, 22:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 12.11.2001. 21:44, carolija je napisao:
Svaka čast! Veoma ženstveno.

</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
Ma iskrenost uvijek prolazi :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2001, 22:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
mala ispravka:"Dana 12.11.2001. 21:44, carolija je napisao:"
umesto ao treba la: napisaLA, to jest, 'carolija' je napisaLA. Ok?

A, sad o iskrenosti, hehehe.
Da, kod nekih. Istina u njih je retko, ali važno je da je iskreno. :smile:
Što ređe, to iskrenije. :wink:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2001, 14:44 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 22 Nov 2001, 01:00
Postovi: 1
Bez obzira koja je poza u pitanju vazno je koliko se partneri poznaju tj.koridanacija pokreta.

_________________
I choose something else.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2001, 21:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 174
Lokacija: banja lUUUUka, Bosna i Hercegovina
Ma koji qrac kenjate. Cuj koja "poza"? Jednina. Ma sve su poze dobre ako su na pravom mjestu i u pravo vrijeme.
Vozdra...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 158 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs