banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 20:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Nov 2011, 00:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Ne treba znati. Jebote više ne možeš nigdje sačuvati privatnost.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2011, 01:56 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
od imejla moze, al ostalo ne...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2011, 02:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4395
sasvim slučajno sam prije dosta godina znao šifru maila tadašnje djevojke. I poslije smo se i brzo razišli.
Meni jednom padne na pamet, ajd da vidim jel još ista šifra, kad ono jest. Ona vjerovatno i nije skontala da sam je upamtio.
Uglavnom da sam neki konj mogao sam joj ladno poslati 30 "raznih" mejlova frajerima, šefu, drugaricu i upropastiti nakratko život.
Tako da nisam za tu varijantu. Nikad se ne zna.
Isto tako kad mi dođe nečije telefon u ruke ne pada mi napamet da ulazim u poruke i sl. Vodim se onom logikom da ne radim drugima ono što ne bi htio da meni rade.
Mislim da se ljudi mogu procijeniti i provaliti na druge načine, a ne špijuniranjem.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2011, 10:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
dtkbl je napisao:
sasvim slučajno sam prije dosta godina znao šifru maila tadašnje djevojke. I poslije smo se i brzo razišli.
Meni jednom padne na pamet, ajd da vidim jel još ista šifra, kad ono jest. Ona vjerovatno i nije skontala da sam je upamtio.
Uglavnom da sam neki konj mogao sam joj ladno poslati 30 "raznih" mejlova frajerima, šefu, drugaricu i upropastiti nakratko život.
Tako da nisam za tu varijantu. Nikad se ne zna.
Isto tako kad mi dođe nečije telefon u ruke ne pada mi napamet da ulazim u poruke i sl. Vodim se onom logikom da ne radim drugima ono što ne bi htio da meni rade.
Mislim da se ljudi mogu procijeniti i provaliti na druge načine, a ne špijuniranjem.

Upravo tako, tom logikom se i ja vodim, uz to i da radi nesto, bolje da ja ne znam, bar ne da saznam na takav nacin... :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2011, 16:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2011, 15:52
Postovi: 35
zLo_krme je napisao:
Ne treba znati. Jebote više ne možeš nigdje sačuvati privatnost.


...slažem se 120%.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Dec 2011, 17:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Dec 2011, 12:32
Postovi: 59
Kakva crna lozinka, šta je boli dupe za mojom lozinkom...Mislim da je to čista idiotarija. Daću joj onda i svoju ličnu kartu nek je nosa okolo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 10:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2012, 09:21
Postovi: 197
Naravno da treba znati to je stvar povjerenja ,moja zna i nemam sta kriti .Mada joj nije drago sto imam prijateljice sa Tajlanda i Indonezije al jbg nek se zabrine kad krenem tamo dotad :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4395
Da ne otvarm novu temu ja bi uveo dodatno pitanje, a slične je tematike.
Često se dešava danas da partneri jedni drugima pregledaju mob. telefon tj. poruke i pozive. Ne mogu tvrditi sa sigurnošću jel to rade češće žene ili muškarci (ili možda podjednako) Uglavnom mene bi to jako nerviralo da saznam da mi npr. cura redovno čačka po telefonu dok ja spavam ili se tušira... Kako bi ste reagovali?

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 11:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ja sam jednom kopala i nasla sto me zanimalo :D


Gdje vlada povjerenje onda nema potrebe za takvim radnjama. Sasvim mi je ok, da se javi na telefon ako ja ne mogu ali da mi kopa iza ledja, ne bi se lijepo proveo :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 13:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2012, 09:21
Postovi: 197
Povjerenje nema veze sa tim.To je stvar ljudske znazitelje jer svi mi volimo znati nesto o drugim osobama zar ne ?E sad ako nadjes nesto sto ti podstakne ljubomoru to je vec problem


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 14:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Ono sto te zanima pitas, ne cackas hinjski po tel i dzepovima :)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 14:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2012, 09:21
Postovi: 197
Pa naravno:prvo daj tel pa onda pitanja jer kako pitati dok nesto ne otkrijes


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 14:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2010, 20:23
Postovi: 895
ajkula je napisao:
Ja sam jednom kopala i nasla sto me zanimalo :D
ajkula je napisao:
Ono sto te zanima pitas, ne cackas hinjski po tel i dzepovima :)


:lol:

dtkbl je napisao:
Uglavnom mene bi to jako nerviralo da saznam da mi npr. cura redovno čačka po telefonu dok ja spavam ili se tušira... Kako bi ste reagovali?


Kako znaš da je čačkala, a ako znaš sigurno i ako ti to smeta, onda ima samo jedna opcija. Baš sam skoro obrisala oko 100 kontakata iz telefona, čak ni ja ne znam pojedine kad sam zadnji put nazvala ili oni mene. Samo mi treba neko da me pita: "Ko ti je taj?" A ni ja nisam sigurna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 14:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2012, 09:21
Postovi: 197
tako je BMary i sad ti nista ne moze hahahaha jer nema razlog .Vrlo pametno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 14:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2010, 20:23
Postovi: 895
Nisi razumio, to su nebitni kontakti memorisani tokom zadnjih 10-ak godina, a koje sam samo par puta kontaktirala ili oni mene i sad sam napravila čistku.
Ne radi se o tome da se brinem da će mi neko gledati u imenik, to me ne tangira ni najmanje. Grozan bi mi bio osjećaj da znam nečiji pass, nikad to ne bih iskoristila, ne treba mi to u životu. Postoje drugi načini da se dođe do istine :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Vidi djavla kako mi namjesti :) Ja sam imala sumnje ali ne i dokaz a onda sam samo nabavila i dokaz 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 15:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4395
bio sam u društvu jedne prijateljove djevojke (koju inače zovemo kobra :D) i ona se hvalila kako mu sve pozive i poruke pročita kad on dođe i zaspe. Meni to ne ide u glavu jer znam da nije kurvar, zna nekad popiti i ostati sa društvom, al je dobar ko kru. Al valjda je muška sloboda najveći ženski neprijatelj.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 15:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2010, 20:23
Postovi: 895
@ajkula, podsjećaš me na roditelje koji pripaljujući cigaru djeci govore kako to eto, ne valja. Znači ipak je bilo dokaza, je li pukla tikva ili nije?
Ako se ispostavi da sumnjam, a nemam dokaza onda to znači da ipak ima šanse da se spasi stvar. Najgore je kad je prevara očigledna, nebitno muška ili ženska, znači da tu više nema ničega. Ako se trudi da sakrije i uspije u tome, skidam kapu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 15:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4395
pravi lola koji šara i "ide sa cveta na cvet" (ili žensko, nebitno) obično ima uspješnu taktiku i tehniku skrivanja dokaza. Tako da je onda džabe rovariti po telefonu, džepovima i svemu ostalom. To je ko igra lopova i onog što je na drugoj strani. Lopov je uvijek za jedan korak ispred (bar dok god je uspješan :D )

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2012, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
BMary je napisao:
@ajkula, podsjećaš me na roditelje koji pripaljujući cigaru djeci govore kako to eto, ne valja. Znači ipak je bilo dokaza, je li pukla tikva ili nije?


Mladost - ludost :oops: Lako je sada o svemu pricati ali tada je brod tonuo uz tovar lazi i izmisljanja a ja tvrdoglava u istjerivanju pravde. Da mi je ova pamet, samo bih se okrenula i otisla. Ni prvi ni posljedni.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs