banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 04:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 68 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Nov 2010, 15:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Читајте мање Библију, па ће вам можда бити лакше.

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2010, 22:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Leona, ne znam kako samo mozes ravnati globalno zagrijavanje, brigu o komsiji i bliznjima i seksualnu aktivnost ljudi koje i ne poznajes?
U moru svih losih stvari koje mogu zadesiti/losih osobina koje mogu pokupiti jedan mladog momak/djevojka to sto ce on(a) imati 2-3-5-10-15 partnera prije braka je toliko zanemarivo da je o tome bespredmetno pricati. Na stranu to sto na kvalitet nekoga kao roditelja i supriznika ne mora da ima ama bas nikakav uticaj.
I da li to treba da svaku vezu koja nije rezultovala brakom klasifikujemo kao 'gresku'?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2010, 00:16 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
uh sve sam zaboravio sta ocu da kazem...ali bitno je mjenjati auta kako bi stekao iskustvo...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2010, 00:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Leona je napisao:
HugoLina je napisao:

Onaj ko jednom smatra da mu za kvalitetan seks treba sto vise razlicitih iskustava, ali sa razlicitim osobama, kako ce se zadovoljiti posle sa jednom osobom?

E to je ono na sta sam mislila. Kako ce mu poslije biti dovoljna samo jedna.

Ja imam jednog drugara kurviša koji je poceo okretati kamenje kada je djevojka ponestalo...
Al', eto, smirio se.
Što će reci - niste u pravu. :P :D
Čini mi se da ste izostavile bitan faktor - libido.
"...ako se kurvao u mladosti, kako ce se kasnije smiriti pored jedne žene..." Vrlo jednostavno.
Sa druge strane - svi poznajemo nešto zrelije ljude koji se i dalje... je li... druže i bave sl. vanbračnim aktivnostima... i tako to...
Al to nema nikakve veze sa sexom. Radi se o pažnji. Tim osobama nedostaje pažnje.
P.S.
(Ovima koji misle drugacije)
Nemojte se zanositi - nema te 35-godišnjakinje zbog koje bi neko, bilo ko, pravio sebi i drugima probleme...
To nema veze sa sexom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2010, 10:19 
Jesmo li dosli do zakljucka "moze, a ne mora biti"?


Tj. da nema osnove da ce varati zenu, tj. htjeti i dalje nakon braka da "prci" sa strane ako se izivljavao u mladosti, a sa druge strane ako nije ne mora znaciti ni da nece??

Treb'o sam sapunice rezirati...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Dec 2010, 17:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
uvijek od je*acibe napravite nauku...
ko je 'voli' naskache uvijek.... i na svakoga...a svi ostali su master kard....

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Sep 2011, 23:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Leona je napisao:
Da li je seksualno "izivljavanje" u mladosti preduslov za dobar i zadovoljavajuci sex za buducu vezu / brak ?

Naravno da nije.


HugoLina je napisao:
Mislim da se i iskustvo i raznovrsnost moze postici sa jednom osobom.
(Cak i kad u pocetku ne pasu jedno drugom u potpunosti, moze se to poprilicno uskladiti, ako oboje to zele.)

Vise sam za tu opciju, isprobavati s jednom osobom vise stvari, ako se oboje slazete, nego menjajuci partnere truditi se da iskusis nesto novo.

Potpis.


Japanese_rose je napisao:
Ono sto fali onima koji mijenjanju veliki broj partnera ( ili wannabe seksualnim predatorima ) ne nadomjesta se seksualnim odnosom.

:thumbleft:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2011, 01:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
HugoLina je napisao:
Mislim da se i iskustvo i raznovrsnost moze postici sa jednom osobom.
(Cak i kad u pocetku ne pasu jedno drugom u potpunosti, moze se to poprilicno uskladiti, ako oboje to zele.)

Vise sam za tu opciju, isprobavati s jednom osobom vise stvari, ako se oboje slazete, nego menjajuci partnere truditi se da iskusis nesto novo.


bude raznovrsno ko rakija u mrkonjicu

ajte molim vas ostavite djete u vama u kredencu kad pisete na ovoj temi niko ne trazi da trckarate od kreveta do kreveta ali nemojte zaprdjivaati temu moralnim glinama koje veze sa realnim zivotom nemaju

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 68 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs