banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 04:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Maj 2011, 20:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20457
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Moj ne moze upamtiti ni svoju lozinku a kamoli moju.


Slicno mi se desilo :lol:
Niti sam kad trazio da znam niti je kad od mene trazeno da kazem, a upravo iz slicnih momenata kao sto Leona rece ('aj se ti loguj, meni se ne da) sam i rekao i saznao.
Imam apsolutno povjerenje u onog s kim sam i cak kad/ako ne znam password ne vidim to kao neki problem.
Onog momenta kad/ako dodje do toga da se passwordi kriju tad nesto vrlo vjerovatno nije u redu. Kada (ako ikad)budem imao ikakve sumnje, zadnje sto cu raditi je cackati po tudjem mailu/fb/forum/msn/itd nalogu - problem na sto, pa ako se rijesi, super, a ako ne, zdravo-dovidjenja.

Citiraj:
Ја сматрам да ако партнер жели да зна, да треба онда и рећи. Јер ако се не жели дати онда се јавља сумња да се нешто крије. Тако и за остале ствари.


Mislim da ovo donekle moze biti dvosjekli mac jer se vrlo lako moze desiti da onaj od kog se trazi password moze smatrati da ovaj drugi/a ima potrebu da ga/ju kontrolise.

Citiraj:
slazem se i sa tim. ali kako bi se ti osjecao da ti neko cacka po mejlu...?


Ne povlaci znjanje o passwordu partnera i automatsko "cackanje" po nalogu.
Ako imas povjerenje u njega/nju, a znas password, nikada to neces "zloupotrebiti"

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2011, 20:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Jan 2010, 20:11
Postovi: 1793
Panzer je napisao:
Bennet je napisao:
imam poznanicu, koja se sa partnerom zamjenila za mobitel sa brojem. nije joj bio dovoljan PIN :lol:.. a ja bi svom covjeku lijepo servirala mail sa lozinkom, a za drugi mail ne bi ni saznao. ako bi se vec tako igrali


Oh kako bih napucao takvu paćenicu pa to je strašno nešto... :roll:


imala je i njegov pw od fejsa, te se znala logovati sa njegovim profilom i ispitivati djevojke sa kojima je zdruzen. ja ne znam kako ju je on tako tolerisao - davno bi mi pukao film. na kraju on ozeni drugu curu i ode snjom u svedsku :lol: dzaba ovoj mojoj poznanici njena kontrola...

_________________
Soulmate


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2011, 20:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20457
Lokacija: SAO Krmine
Takva patoloska potreba za kontrolisanjem i ne moze imati drugi epilog.
U vezi koja "stima" potrebe za takvim vidom kontrole, online il' uzivo, nema.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Maj 2011, 00:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
Crvić je napisao:
Teško je odgovoriti na ovo pitanje...ja lično nisam jedan od onih koji traže pass za bilo šta ali opet mislim da u tome nema ništa loše...ako si mi vjerna zašto bi nešto krila od mene...


Можда зато што је женско. Нама је лаж=превара, ал женама није. Некад им је лаж сама себи циљ. Ни ја не разумијем.
Megan je napisao:
MuskoBre :lol: ajkula dovoljno je da kazem da znam a svoj izvor necu da odajem :D

Ја ти вјерујем ал тај датум пријаве на форум никако.

[quote="cobraunited89"]

Ona mene ako voli, ona mi vjeruje i nju zaboli vagina za tim sta ja radim preko fejsa i emaila i slicno tome..
quote]
Јел ти стварно вјерујеш у то???????

НЕ, НЕ и НЕ би био мој одговор на тему, ал ајд да не цитирам више де ми ви са ДА одговором реците шта је са другим људима. Даћу примјер и бићу баналан.
Фасује лик трипер и хоће да се изјада пријатељу али неће и да и његова жена за то зна.
Јебига зна човјек шта су женске кафе од три сата и прогресивно ширење информација. И шта сад, хоћете чувати његову тајну или "вјеровати" партнеру.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2011, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Ja mislim da je okej da se to uradi...naravno, nije prihvatljivo ako trazimo jedno od drugog pass-ove ili sl, to stvara nepovjerenje i najbolji je raskid u tom slucaju :) Al' pod normalnim okolnostima, sto da ne xD

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2011, 18:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1568
Lokacija: Banja Luka
Dao sam šifru od visa kartice, od fejsa ne! :D

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2011, 18:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
nikad mi nije bilo jasno kako neko moze biti toliko glup pa dati svalerki pravi broj tel ili se na mejl dopisivati da njom
... ako to uradis onda je brate dovedi pa upoznaj sa curom/zenom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2011, 19:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Iggy_PoP je napisao:
Dao sam šifru od visa kartice, od fejsa ne! :D



E TAKVOG citav zivot trazim :lol: Koji ce mi fejs :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 08:35 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2011, 16:07
Postovi: 5
Iggy_PoP je napisao:
Dao sam šifru od visa kartice, od fejsa ne! :D



Isti slučaj! Visa nam je zajedničko zlo :) Ali pass nikome N E D A M! Jedino ako mi neko ukrade, ali i o tome vodim računa koliko se to uopšte može.

Stvari koje se pišu u virtuelnom svijetu često zvuče pretjerano kada ih neko drugi čita ili sluša ili gleda. To može dovesti do težih posledica po vezu a u stvarnosti od toga nema ništa, samo ona druga ili treća strana koja čita može izvesti pogrešne zaključke.
;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 09:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
NE.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 14:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1890
Lokacija: Banja Luka
Idealno bi bilo da ja znam njen, ali ne i obrnuto :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2011, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne znam kakve veze ima sifra na mailu sa seksom, ali dobro... Meni je licno svejedno, devojka je znala moju sifru, a ja njenu nisam ni pokusavao da upamtim, jer jedva i svoju znam... Mene to ne interesuje sa kim se dopisuje i sta radi, nikada joj nisam u torbicu pogledao da uzmem nesto vec sam uvek njoj donosio da mi izvadi, isto je i sa novcanikom... To su neke privatne stvari i meni nista ne znaci sto to deli sa mnom jer me ne interesuje pa i ne proveravam niti cu ikada


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 11:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Hertzog je napisao:
Ne znam kakve veze ima sifra na mailu sa seksom, ali dobro...

I ja se to pitam.

Jedino ako neko pročita nešto što onaj drugi nije htio da ovaj pročita, pa mu onda ovaj ima seks sa svim po spisku. Ali i to je metaforički. Bar uglavnom, jer je sujeta zajebana stvar.

Nego...manje nekromansiranja, moliću.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 12:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
jel vam se ikada desilo da nesto citate i sve kao u magli i onda jedna recenica kao prosvjetljenje

Spoiler:
Hertzog je napisao:
vec sam uvek njoj donosio da mi izvadi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 12:20 
Sam se odao... :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 12:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Mala mu je seksualni manijak i samo o tome misli, pa takve reci prosvetle :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 12:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
ko kurvarluk dogovara preko fejsbuka mejlova i smsa taj i treba biti uhvacen/a

moja mene nazove i veli aj provjeri mejl imas novi od tog i tog :)

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 21:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
ajkula je napisao:
Iggy_PoP je napisao:
Dao sam šifru od visa kartice, od fejsa ne! :D



E TAKVOG citav zivot trazim :lol: Koji ce mi fejs :lol:


E TO JE ŽENA.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2011, 21:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Jednom sam uhvatila jednu osobu kako mi (bez pitanja) čačka po telefonu. Nisam otkinula glavu ali malo je falilo. Ne diram tuđe ali ne dam ni svoje i mrzim njuškanje svake vrste.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2011, 00:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
pa meni cak i neke radne kolege znaju pass za mejl,sto kaze chils ako ce neko praviti sranje a jos dogovarati sms om ili mejlom i treba ga uhvatiti...ako je nekom bas bas bitno sta ja to pisem ,ma dzaba ti...citaj..
ja sam bila u vezi s jednim ludjakom(jbg u startu se pravio bas fin)koji mi je tako mjesecima citao mejlove ,kasnije sam skontala da me uhodi i na forumu,pa nije iskljuceno da i sada cita sta pisem :lol: sto bi se reklo budala i krivih drva vazda bilo i bice...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 133 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs