banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 15:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 346 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Apr 2010, 09:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Nicole je napisao:
Citiraj:
u haljini i na stiklama, morala sam pokazivati jednom muskarcu kako se stavljaju lanci za snijeg..

Да није био исти?? :lol: Значи вани срце пуца од хладноће, на мени хаљинИЦА :D и висока штикла и момчина се заглави :confused1: и све контам ставиће сам а он :roll: и ја, не покажем него ставим те ланце и након једно десет минута чупања је било "ај губи се од тог' волана!" а у себи сам скинула му све мртво и живо :angry3:
Мрзим 'атљаве људе... :roll:


Ne bi me cudilo, mada koliko sam primjetila, malo koji muskarac zna sa lancima :)
Ja sam cutala 15 min, sledecih 10 min sam mu pokusavala suptilno ukazati na greske (da, vise njih) koje cini, da bih na kraju rekla, ajde odmakni se, majke ti.
Sta da kazem, nuzda cini cuda. Nerijetko mi zene moramo biti i musko i zensko.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 09:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Citiraj:
Ja sam cutala 15 min, sledecih 10 min sam mu pokusavala suptilno ukazati na greske (da, vise njih) koje cini, da bih na kraju rekla, ajde odmakni se, majke ti.

:lol: :lol: :lol: а ово болдовано се врло често дешава :lol: мада често буде и то да не желим из принципа нешто ја да урадим по цену и да не разговарамо више...
Али није то више оно као ето ја се хвалим, ја то могу, не, то може свако ко имало мућне главом, али кад навикнеш их да ти можеш све :roll:

Иначе на тему, ја нисам нека риба нит' патим од тога да будем и да пола града уздише за мном али девојке су изгубиле основне хигијенске навике, почевши да се не умију а нашминкају, да не знају шта је сапун и вода али зато знају кад је изашао последњи најскупљи парфем :roll: и без увреде било коме али кад видим женско са цигаретом у руци, изгрицканим ноктима и пивомпа главу бих јој откинула :confused1:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 09:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
@blackrose i Nicole
U pravu ste. Ima mnogo takvih primjera.
Hvala Bogu na samostalnim, sposobnim, preduzimljivim zenama...
Te osobine su privlacne i pozeljne.
Vama svaka cast.
To ne znaci da ste muskobanjaste...
to znaci da ste sa pogresnim muskarcima. :wink:
Eto, na stiklicama... pa za lance.
Muskobanjaste djevojke (a poceli smo od toga)
su one koje ne drze do zenstvenosti.
Muskobnjaste dijevojke nisu nuzno
preduzimljive i sposobne...
i obrnuto, preduzimljive i snalazljive
ne moraju biti muskobanjaste.
Svaka cast.
Iskreno se divim svakoj zeni koja se zauzima za sebe
i nikome ne dozvoljava da je gurne u stranu.
Meni nisu privlacne zene koje...
kako da se izrazim...
koje kod mene izazivaju sazaljenje i koje su potpuno nesposobne. Mislim da vecina tako misli.
A to za sapun, vodu... sminku... to je ziva istina
i to nije privlacno.
I jos nesto, nisu samo lijepe, zgodne zene zavodnice.
Ali ova tema stavlja naglasak na izgled.
Bice prilike... pricacemo i o tome...
samo da stigne jos par muskih odgovora.
Muskarci su nesto zatajili... previse vrdaju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 09:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ето ја нпр.разликујем мушкобањасту девојку и мушкарачу :) а ове друге су то што себи жене не треба да дозволе :cat:
@Vjevoricinus
Све је то до карактера али мене рецимо много нервирају те које тебе привлаче, то као "мислим да сам фина и слатка ако сам смотана и глупа" :)

Баш сам јуче са другарицом нешто разговарала на ту тему и контам како су жене у последње време постале јако покварене и баш зле, што једна према другој, што је више изражено а што према супротном полу. :confused1:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 10:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Nicole je napisao:
Ето ја нпр.разликујем мушкобањасту девојку и мушкарачу :) а ове друге су то што себи жене не треба да дозволе :cat:
@Vjevoricinus
Све је то до карактера али мене рецимо много нервирају те које тебе привлаче, то као "мислим да сам фина и слатка ако сам смотана и глупа" :)

Баш сам јуче са другарицом нешто разговарала на ту тему и контам како су жене у последње време постале јако покварене и баш зле, што једна према другој, што је више изражено а што према супротном полу. :confused1:

Boldovano potpisujem.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 10:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Nicole je napisao:
Ето ја нпр.разликујем мушкобањасту девојку и мушкарачу :) а ове друге су то што себи жене не треба да дозволе :cat:
@Vjevoricinus
Све је то до карактера али мене рецимо много нервирају те које тебе привлаче, то као "мислим да сам фина и слатка ако сам смотана и глупа" :)

Баш сам јуче са другарицом нешто разговарала на ту тему и контам како су жене у последње време постале јако покварене и баш зле, што једна према другој, што је више изражено а што према супротном полу. :confused1:

Dobro... ako je u pitanju terminologija... mozda smo se negdje mimoisli ali gdje sam napisao da me privlace ovakve?
Bice da se nisam najbolje izrazio...
Privlace me zene koje su samostalne, ostroumne, ambiziozne, uspjesne, preduzimljive... i koje, i pored toga,...
nose haljine, imaju njegovano lice, kosu, tijelo, drze do licne higijene, ne pojavljuju se bilo gdje i sa bilo kim...
da ne smaram...
zene koje nisu zrtvovale zenstvenost zarad karijere
(a cesto to rade i zbog porodice)
a pri tome su ostvarene na vecini planova...
Istina je da me ne privlace zene
koje samo traze izgovor da se zapuste...
ali ne privlace me ni amebe koje samo izgledaju (i nista vise).
zna se za sta one sluze.. i tako to.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 10:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Ricinuse, privlaci mene Fernando Alonso, al jbg! :lol:

Cemu "amebe" sluze?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Da zakljucimo: Savrsena zena treba da savrseno izgleda, savrseno kuha, savrseno se razumije u sve muske poslove, da je seksipilna i u haljinicama i stiklicima pa cak i kad je vani minus beskonacno, da je dobra majka, jos bolja domacica, uspjesna u karijeri, da ju nikada ne boli glava, da je njegovana ali pri tom stedljiva i ono sto je najvaznije, da je uvijek raspolozena za seks?!


A sta vi nudite za uzvrat? :confused1:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 10:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Citiraj:
mozda smo se negdje mimoisli ali gdje sam napisao da me privlace ovakve?
Bice da se nisam najbolje izrazio...

До мене је, ја сам криво прочитала :) Прелетела сам преко овога па сконтала да си рекао да јесу ти привлачне...
Citiraj:
Meni nisu privlacne zene koje...
kako da se izrazim...
koje kod mene izazivaju sazaljenje i koje su potpuno nesposobne. Mislim da vecina tako misli.

А по инерцији идем јер имам пар, сад већ само, познаница које лупају на ту финту, да су неспособне и смотане и да им се мора "кашика устима принети" :roll: и да су пожељније ако само се мутаво смешкају, фино изгледају и праве се да не знају ни воде у чашу насути а камоли шта направити за клопу, као то је неко мерило фенси цурице :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 10:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
HugoLina je napisao:
Ricinuse, privlaci mene Fernando Alonso, al jbg! :lol:

Cemu "amebe" sluze?

Ovo i mene zanima :lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 10:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
ajkula je napisao:
Da zakljucimo: Savrsena zena treba da savrseno izgleda, savrseno kuha, savrseno se razumije u sve muske poslove, da je seksipilna i u haljinicama i stiklicima pa cak i kad je vani minus beskonacno, da je dobra majka, jos bolja domacica, uspjesna u karijeri, da ju nikada ne boli glava, da je njegovana ali pri tom stedljiva i ono sto je najvaznije, da je uvijek raspolozena za seks?!


A sta vi nudite za uzvrat? :confused1:


Upravo to! Krenula sam pisati ovo gore, pa mi se nije dalo, te sam nabacila ovo sa Fernandom. :cat:
Pametnom dosta! :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 11:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
ajkula je napisao:
Da zakljucimo: Savrsena zena treba da savrseno izgleda, savrseno kuha, savrseno se razumije u sve muske poslove, da je seksipilna i u haljinicama i stiklicima pa cak i kad je vani minus beskonacno, da je dobra majka, jos bolja domacica, uspjesna u karijeri, da ju nikada ne boli glava, da je njegovana ali pri tom stedljiva i ono sto je najvaznije, da je uvijek raspolozena za seks?!


A sta vi nudite za uzvrat? :confused1:


Cuj sta nudimo!! Pa zna se, ljubav, sigurnost, porodicu i djecu (ovo jos malo jer ce zene uskoro i same poceti praviti djecu), opet ljubav, paznju, dom,...itd!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 11:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Јој како ми одједном овако скочи притисак :mad:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 11:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Nije valjda zato sto muskarci kod tebe nece da piske sjedeci...:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Код мене нема мушкараца у кући, чак шта више нема никога :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 12:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Citiraj:
Tacno sam ti savrsena, kakvih azdaja ima

То ће сконтати тек када... Пу, пу, пу, да не чује зло :D

Ма јој измишљате наизменичну струју :roll: а овамо зло и наопако :roll: Те мора имати ово, мора имати оно а деведесет посто мушкараца уопште не мари за изглед битно је само да се трпа :confused1:

хехе скоро сам прочитала на ФБ код једног пријатеља, као данас се лепота девојке мери аутом које је вози :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 12:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
деведесет посто мушкараца уопште не мари за изглед битно је само да се трпа


:?
Jes' .. a zene se jebu samo iz ljubavi sa apolonima i princevima iz bajke :lol:
Smanji ribu malo, ziva bila :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 12:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ја жене споменула нисам :confused3: у овом наводу а ако се не варам пре пар постова сам рекла да су/смо се тотално срозале :roll:
Моја лопта никада није ни била у ваздуху 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 12:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Vjevoricinus je napisao:
Privlace me zene koje su samostalne, ostroumne, ambiziozne, uspjesne, preduzimljive... i koje, i pored toga,...
nose haljine, imaju njegovano lice, kosu, tijelo, drze do licne higijene, ne pojavljuju se bilo gdje i sa bilo kim...
da ne smaram...
zene koje nisu zrtvovale zenstvenost zarad karijere
(a cesto to rade i zbog porodice)
a pri tome su ostvarene na vecini planova...
Istina je da me ne privlace zene
koje samo traze izgovor da se zapuste...
ali ne privlace me ni amebe koje samo izgledaju (i nista vise).
zna se za sta one sluze.. i tako to.


Sve to stoji i svidja mi se sto znas sta hoces.
Misljenja sam da je mnogo bolje biti sam, nego s bilo kim tek da si s nekim.
Ni muskarac ni zena sa samopostovanjem to nece uraditi.
A najgore je ne znati sta hoces, pa pricati o zenskim noktima kao neki forumasi.
Tebe je zadovoljstvo citati.
Inace mi smo uznapredovale i kod nas i vani, i ovakve zene koje opisujes uopste nisu rijetke.
Na nekoj drugoj temi si rekao da si nasao jednu ovakvu i da je cijenis ( vrlo bitna stavka za zenu koja zna da vrijedi i kojoj ne pada na pamet da trpi maltretiranje od bilo koga ).
Sta je to jos neophodno da je zadrzis po tvom misljenju ?

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2010, 12:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Nicole je napisao:
Ја жене споменула нисам :confused3: у овом наводу а ако се не варам пре пар постова сам рекла да су/смо се тотално срозале :roll:
Моја лопта никада није ни била у ваздуху 8)


Pretjerano generalizujes. U oba slucaja.
Kad se prica tome kako bi djevojke uredno depiliranog, s dvodnevnom bradom, 6packom i kojecime - onda OK, al' kad musko napise svoju 'viziju' djevojke koja ce mu se dopasti, to je preseravanje jer je zaboga cilj samo da se istresu jaja :?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 346 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs