banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 01:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 68 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:48 
i 1000.000. $ u dzepu po mogucnosti


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:51 
ma to su obicni izvakani fazoni o jugovickama koje su odmjerene, koje znaju sta hoce,koje hoce ovo ili ono. Svi znamo da je ovde vise sve gluma i umisljenost nego sto su stvari realne i onakve kakve jesu.
To da nase hoce ovakvog ili onakvog to je obicno sranje, ko su one da biraju da li ce ovakvog ili onakvog, mogu i ja da kazem Muskarac hoceovakvu djevojku......


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 12:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Sto se tice azijatkinja smatrajte ih ravnopravnim pa ce sve da bude u redu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Djevojke u Banjaluci nisu umisljene.Ima ih i takvih,normalno,ali umisljenih ima svagdje (i muskaraca i zena).

Zudi:"Kada setaju gradom samo dignu nos i nista,nedo bog da hoce da bace pogled na tebe, nego te ne konstatuju."
Ja kad setam gradom s momkom (ili prijateljicama) pricam sa njim i razgledam,a ne zagledam svakog prolaznika.Tako i drugi.Bilo bi nemoguce "registrovati" (odmjeriti) sve i jednog muskarca cak i da se neko trudi to izvesti.
Zato Zudi opusti se.Niko te ne ignorise.Pa izasao si da prosetas gradom,nisi dosao na "stocnu pijacu" da te "kupci" ljubopitivo zagledaju.
U svakom slucaju u masi ljudi koje je lijepo vrijeme izmamilo na ulice naseg grada mozes primjetiti samo nekoga ko se jako istice,ko odskace od drugih.

Niko nije dovoljan sam sebi.Da su dovoljne same sebi zatvorile bi se u jednu sobu i zabarikadirale sve prilaze istoj da im niko ne moze smetati.Ako su u gradu,tu su da budu okruzene ljudima.Ali ne moze se neko druziti sa cijelom Banjalukom,svako bira drustvo osoba koje mu odgovaraju.

Zudi:"U banjaluci postoji od prilike 200 ljudi (kriminalaca,tatini sinova,biznismena,privatnika,direktora,sefova,ugostitelja,podvodaca..) za cija se imena zna, i samo oni jebu sve redom mlade djevojke, a ovako od obicnih momaka niko nista."
Aaaaaa,u tome je dakle problem.Za tebe ne znam,ali znam masu obicnih momaka koji *ebu.
E sad ako bi ti *ebao sponzoruse,a ne mozes biti sponzor,onda je to druga stvar.Ne budi ti umisljen,spusti se u realan svijet i nadji sebi normalnu obicnu djevojku,jer si obican momak.Ostavi sponzoruse sponzorima.
I nema potrebe da im zelis zlo,gore zlo od onoga sto jesu tesko da ih moze stici.To je tako degradirajuce,nedostojno covjeka,ali one toga nisu svjesne.Ima vremena,postace svjesne,ali bice kasno...Sve ima svoju cijenu,pa i takav nacin zivota.Mi ne vidimo tamnu stranu njihovog zivota,ni sta sve one moraju da trpe.


Poslednji put menjao ventilator dana 15 Jul 2002, 13:07, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
al najbolje je uzmi sve sto ti zivot pruza :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Neznam zasto toliko polemike oko cura sigurno je da se prave vazne ali takve su bile oduvjek samo kad se zaljube otkrije se pravo lice.Nemoj te misliti da jhe lako biti otvoren kod nas nije jer ako si snekim muskarcom u drustvu nas zatucani narod odma to na drugi nacin preprica zato pustite polemiku i zivite zivot po svome.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Maki,sta je lose u tome sto se djevojke ovdje oblace fino i prate neku modu.Nema to veze sa tim koliko one zaradjuju.
One ne zaradjuju puno,ali i ne kupuju Armanija!Treba da shvatimo da je za pohvalu sto nase djevojke u krpicama kupljenim za bijedne pare izgledaju svjetski.
Kad prodjem kroz grad i vidim tako puno prelijepih zena,djevojaka,djevojcica (ovo ljeto je stvarno divno doba :wink: ) obucenih u jednostavne stvari (i uglavnom veoma jeftine) kako izgledaju poput vila,drago mi je.
Zamislim se,eh da su nasim zenama uslovi kao vani,da imaju vise novca,pa da idu redovno:pedikiru,manikiru,frizeru,na masazu,u saune,da imaju za mnostvo raznoraznih kremica,za Armani krpice,za profesionalnog sminkera koji ce ih udesiti,eh kako bi tek tad izgledale!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:21 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Ma mnoge su mislile da ce biti fora kad dodju iz inostranstva a bogami meni je u bosni praznik za oci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Niko nije kriv sto je bogat!Ovdje ispada po nekima da je onaj ko je bogat automatski zlocinac,na lomacu s njim.Sta se ima neko nekome pravdati sto je rodjen u bogatoj familiji.Ima pametnih,kulturnih,dobrih momaka koji su bogati.Neki su sami uspjeli,nekima je pomogao (bio odskocna daska) novac njihovih roditelja.Ali i vi bi iskoristili tu prednost da je imate (npr. skolovali se kad vec mozete,umjesto poceli raditi...birali posao,kad vec imate mogucnost izbora - pa bolje da radite ono sto zelite,kad vec ne morate raditi bilo sta...).
Ima i onih polupismenih bogatasa,oholih,grubih,umisljenih,jadnih,ali ne vidim razloga da njima bilo ko zavidi!Ako im zavidite sto su takvi,onda je greska u vama.
U svakom slucaju oni dobiju tacno ono sto plate - nista vise.


Poslednji put menjao ventilator dana 27 Jul 2002, 19:04, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Venti svako je bogat za sebe i to je njegovo ali neznam kako mogu da pisu o zenama ili curama kad pojma nemaju kakve su one.Kazem ti cure u Bosni ma gdje bile mnogo su jednostavnije nego ove vani i ja kazem svaka im cast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Ja sam odusevljena kako nase zene divno izgledaju!
Kad god se vratim iz grada "davim" svog momka opisivanjem svih tih prelijepih djevojaka.
Naravno,vidim ja i one koje su izvjestacene,koje afektiraju,koje poziraju,ali ih ignorisem,jadne su mi,nemaju sarma,prazne su,bezlicne (sve su iste,na isti kalup,sa istim pozama i stavom).
Trepcu svojim vjestackim trepavicama praveci promaju da bi skranule paznju na sebe,prevrcu ocima,govore i smiju se izvjestaceno visokim glasom,masu rukama ukoceno pokazujuci svoje vjestacke nokte nalakirane jarkim bojama,ali njihov najveci promasaj je vase ignorisanje.Pa - ignorisite ih.Zasto bi gledali u njih,pored toliko prirodnih,opustenih finih djevojaka!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Svim zenama koje su ostale tamo treba dati pocast i poklonuti se pred njima jer su zasluzile.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:35 
ma daj nemoj zivotati ti o banjalucankama koje dobro izgledaju, otidji u BG pa vidi sta su ribe 5 puta ljepse i zgodnije nego banjalucanke.
Dosta o tome kako su ovdje ribe kao neka klasa, daj zivota ti, nisam ja ovde sreo ni jednu emancipovanu djevojku koja ima neke svoje kvalitete urodjene nego sve seljanke i nadrkane koze koje misle da su neke ribe i aku jesu neke neka znaju da nisu jedine.
Dosla ovde pa se prsi.
Neka ode malo u Zagreb, Beograd nek se proseta pa ce tek onda da shvati koliko je sitna i beznacajna u tolikoj masi


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
venti je napisala : Kad god se vratim iz grada "davim" svog momka opisivanjem svih tih prelijepih djevojaka

samo pazi venti da se on nezainteresuje za te druge -prelijepe djevojke -i ode od tebe ,bolje mu nepricaj, pa ima momak sam oci da vidi valjda i sam ili ga ti drzis u zatvoru kod kuce pa mu izvjestavas kad god se vratis kakva je situacija u gradu? :o
SALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Da Muamere,ja mislim da su zene "vani" mnogo koristoljubivije nego nase (mada moram priznati da ne znam pouzdano,jer ne zivim tamo)!Mislim da su mnogo hladnije,mnogo vise proracunate nego ove "domace".I mislim da takvih ima mnogo vise "vani" nego ovdje!
Ali svako ce naci ono sto trazi.Ako trazis "Zaklinu koja trazi sponzora",onda ocekuj sve popratne efekte,sve 'moguce i nemoguce' troskove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Venti samo da znas nisu koristoljubive vec jednostavno nase momke smatraju nizom vrijednoscu na spram domacih kretena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 13:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
venti je napisala :Maki,sta je lose u tome sto se djevojke ovdje oblace fino i prate neku modu.Nema to veze sa tim koliko one zaradjuju.
e venti nisam ja ni rekla d ima tu nesto lose vec sto ti je nas narod takmice se ko ce imati bolje i vise pa neke nemaju ni hljeba da jedu al daju zadnji fening za odjeu po najnovijoj modi e to nema smisla ,e takve su kompleksne osobe vazno je da ona ima po zadnjoj modi a dal ce sutra imati da jede to se nepita, al konta da ce naci nekog budzovana punog para a nije vazno kako izgleda ,vazno je da je "lova do krova" i leci ce s njim u krevet, fuj i pretezno takve dignu glavu u oblake a takvih je dosta=zakljucak,opet je materijalno stanje samo u pitanju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jul 2002, 18:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
zudi je napisao:
Zasto su u zadnjih 10 godina (barem se meni tako cini) djevojke u Banja Luci (naravno i u ostalim gradovima sirom ex jugoslavije) postale toliko umisljene da je to jedno cudo bozije.
Kada setaju gradom samo dignu nos

Kad već pominješ Boga :), vidio sam ovu temu ranije ali se tek sad sjetih:

"Još reče Bog: što se poniješe kćeri Sionske i idu opružena vrata i namigujući očima, sitno koračaju i zvekeću nogama, zato će Bog učiniti da oćelavi tjeme kćerima Sionskim, i otkriće Bog golotinju njihovu. Tada će Bog skinuti ukosnice i mjesečiće, naušnice, narukvice i koprene, poveze, lančiće, pojaseve, bočice s mirisima i privjese, prstenje i nosne prstenove, skupocjene haljine i plašteve, prijevjese i torbice, zrcala i košuljice, povezače i rupce. I mjesto mirisa biće smrad, i mjesto pojasa raspojasina, mjesto pletenica ćela, mjesto širokih skuta pripasana vreća, i mjesto ljepote žig." (Biblija, prorok Izaija)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2002, 16:38 
Ventilator pricas o momku koji je 76 i vec magistar, a ne pitas se ko mu je bio otac, ko mu je i sa cijim parama platio LONDON da tamo drka kurac na njihovim slabim fakultetima gdje je glavna stvar iskesaj pare. Nepitas se kad mu je profesor Englez rekao zar si ti ovolike pare platio da bi prepisivao.
Kazes ima svoj sopstveni biznis, a nepitas se kako je zaposlen nas to mjesto i zahvaljujuci kome.
Mislim da vrlo dobro znam momka o kome pricas a jos bolje znam njegovu proslost


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2002, 17:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Citajuci ovo jedna stvar mi ne silazi sa pameti... Sto se bavite ovoliko bespotrebnom i lokalnom problematikom... Bezze... Ima dosta pametnijih stvari za diskutovati, zene su zene... one ni same sebe ne razumeju, a kamoli ja ili neko slican meni. I pametniji su pokusali pa nisu uspjeli... A trositi tastaturu na to ko i kako sve sece onim neobjasnjivim fenomenom od gospodske... Jos jedna u nizu besmislica... U zdravlje!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 68 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs