banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 03:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Sep 2011, 01:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1622
Lokacija: дебља страна Елта кабела
shakal je napisao:
Odmoriti mozak, ne razglabati o glupim temama, ko koga koliko voli i tako to...Cutati, eventualno spavati.

Значи... кратко али јебитачно!
Само да додам да исто желимо и прије секса. Без увода, ко кога воли, не воли, што се Мара и Рада свађају, шта је Онур рекао Шехерзади...
Акција... Рез... Бујрум... 8)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 13:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2011, 14:07
Postovi: 134
Lokacija: Nova Varos
jbg ja jedno pricam ovi drugo :P

ja govorim o tome sto su zene postale toliko materijalisticne (cast izuzecima) da vise ne gledaju kakav je ko kao osoba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 13:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 11:30
Postovi: 184
takva tura...ti naletiš na takve

_________________
Zakon u Los Angelesu, California, USA:
Zabranjeno je tući svoju ženu remenom širim od 5 cm bez njenog dopuštenja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Citiraj:
ja govorim o tome sto su zene postale toliko materijalisticne da vise ne gledaju kakav je ko kao osoba.
Aj' mi nabroji 5 ljudi koji hoce stalnu curu a ne zvekanje svaku noc sa drugom a kad smo vec kod sexa zaboli me kakva si osoba i sta imas ako sam s' tobom tu noc, ne jbe dusa/novac vec qrac, pa nismo djeca necemo se lagat'.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 19:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2011, 14:07
Postovi: 134
Lokacija: Nova Varos
Nicole je napisao:
Citiraj:
ja govorim o tome sto su zene postale toliko materijalisticne da vise ne gledaju kakav je ko kao osoba.
Aj' mi nabroji 5 ljudi koji hoce stalnu curu a ne zvekanje svaku noc sa drugom a kad smo vec kod sexa zaboli me kakva si osoba i sta imas ako sam s' tobom tu noc, ne jbe dusa/novac vec qrac, pa nismo djeca necemo se lagat'.


Po kojem kriterijumu onda biras partnera za jednu noc kad mu je vec qrac skriven u gacama kada ga prvo vidis?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 19:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
vukxfiles je napisao:
Nicole je napisao:
Citiraj:
ja govorim o tome sto su zene postale toliko materijalisticne da vise ne gledaju kakav je ko kao osoba.
Aj' mi nabroji 5 ljudi koji hoce stalnu curu a ne zvekanje svaku noc sa drugom a kad smo vec kod sexa zaboli me kakva si osoba i sta imas ako sam s' tobom tu noc, ne jbe dusa/novac vec qrac, pa nismo djeca necemo se lagat'.


Po kojem kriterijumu onda biras partnera za jednu noc kad mu je vec qrac skriven u gacama kada ga prvo vidis?

Pa mi to znamo čim čovjeka vidimo.
(Nemojte mu otkriti kako)
Svi znaju koliki ti je.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
vukxfiles je napisao:
Nicole je napisao:

Po kojem kriterijumu onda biras partnera za jednu noc kad mu je vec qrac skriven u gacama kada ga prvo vidis?


To sto je on skriven, na prvi pogled, nista ne znaci :D Drugi pogled vec cuda cini :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 20:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 11:30
Postovi: 184
svaka zna,na svoj nacin 8)

_________________
Zakon u Los Angelesu, California, USA:
Zabranjeno je tući svoju ženu remenom širim od 5 cm bez njenog dopuštenja.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Jovo ja sam uvijek iskrena i ne pricam price a od foliranata i seratora mi je muka, koga god je zanimalo bilo sta od mene znao je da me moze direktno pitati i da cu uvijek iskreno reci.
Druga stvar, i ptice na grani znaju da velicina qrca ne znaci dobar sex vec od toga koliko se m/z podudaraju fizicki u svakom smislu.
Ja ne znam zasto 90% muskaraca ima start tipa, moj stari je taj i taj, ja imam ovo i ono, moj tetak je tezak toliko i sl.Pa kad sam na pricu o "jednom stricu" pitala "dobro kad ces me upoznati sa njim" ispala sam ja glupaca i seljanka koja ne zna sta hoce a on meni pola sata trkelja o trecoj osobi..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 20:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Nicole je napisao:
Jovo ja sam uvijek iskrena i ne pricam price a od foliranata i seratora mi je muka, koga god je zanimalo bilo sta od mene znao je da me moze direktno pitati i da cu uvijek iskreno reci.
Druga stvar, i ptice na grani znaju da velicina qrca ne znaci dobar sex vec od toga koliko se m/z podudaraju fizicki u svakom smislu.
Ja ne znam zasto 90% muskaraca ima start tipa, moj stari je taj i taj, ja imam ovo i ono, moj tetak je tezak toliko i sl.Pa kad sam na pricu o "jednom stricu" pitala "dobro kad ces me upoznati sa njim" ispala sam ja glupaca i seljanka koja ne zna sta hoce a on meni pola sata trkelja o trecoj osobi..

Izgleda da nailazis na krive tipove,nismo mi muskarci bas tako gadni,mozda se cimas po krivim mjestima . Meni je cifra od 90 % prevelika.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 21:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Cuj nalijecem ja.. Nikog ne diram i ne provociram i nisam polu gola nikad i nikad nisam vani s' namjerom da pokupim nesto, ili sam sa curama a co'ek mi na drugom mjestu il' je i on tu sa svojima al' se meni redovno pristeka neki pritajeni tajkun :D bar mi nije dosadno..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Nicole je napisao:
Citiraj:
ja govorim o tome sto su zene postale toliko materijalisticne da vise ne gledaju kakav je ko kao osoba.
Aj' mi nabroji 5 ljudi koji hoce stalnu curu a ne zvekanje svaku noc sa drugom a kad smo vec kod sexa zaboli me kakva si osoba i sta imas ako sam s' tobom tu noc, ne jbe dusa/novac vec qrac, pa nismo djeca necemo se lagat'.


E'o ja sam jedan od tih, a znam da još najmanje četvorica postoje na forumu, možda se i jave :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:35 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
popo prvi, ja drugi, ajmo jos trojica da se jave...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9868
Lokacija: Далеко од раја
Evo i mene da se proderem. Daj da oborimo teoremu. :D

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Forum je poznat po vjernim muskarcima, postenim i über zgodnim zenama :D

Nema potrebe za generalizacijom ali je cinjenica da u odredjenim godinama ti nije do veze, vezivanja.. Vise te privlaci flert, isprobavanje i probijanje odredjenih granica, tu se onda javi i ego, pa cesto se sve to pretvori u igru nadmudrivanja ko ce koga.. Postoje i djevojke i muskarci kojima pare igraju veliku ulogu u svemu tome.. Primjer, sinoc sjedim sa poznanicom ( istocni blok je u pitanju) i prica mi o svom najnovijem momku i jada se kako nije romantican.. I ja, kao starija i iskusnija jel' te :D pokusavam da joj objasnim da je takvih sve manje i manje, da su malte ne rariteti i treba ih strpati u muzej... i tako sam se ja potrosila pricajuci da bi ona mene blijedo gledala pa ce.. pa znas, on nije romantican... ne kupuje mi poklone!!!

Samo sam ju pogledala, ucutala i ispila moje pivo do kraja i otisla spavati :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
..i sva trojica ste zauzeti i jos ce ih se javiti, mislim imate zenu, devojku.. Odnosilo se na one koji laprdaju kako nidje cure nema i kako svaka samo u novcanik gleda a oni jadni sami a zele devojku..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
zene treba mjenjati jer bolje ne zasluzuju
Spoiler:
:lol: :lol: :lol: il gadafi il pokojnik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Manitu, iznenadio bi se sta su sve zene u stanju da urade....



















kada su im muzevi na poslu, poslovnim putovanjima, sa drugom, itd. itd :wink:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:50 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13214
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
ja za ovu dvojicu ne znam, al ja sam slobodan ko ptica...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 23:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nicole je napisao:
a kad smo vec kod sexa zaboli me kakva si osoba i sta imas ako sam s' tobom tu noc, ne jbe dusa/novac vec qrac, pa nismo djeca necemo se lagat'.


Napokon da neko kaze kako stvari stoje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 243 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs