banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 01:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Jun 2010, 07:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2010, 12:29
Postovi: 111
Lokacija: Banjaluka
Eee možda sam malo poranila sa ovom temom, ali šta bih kad sam ranoranilac ;) .

Nekad sam bila protiv sexa na prvom sastanku ali... više ne mislim tako :roll: .
Sad kažem: "Zašto da ne"?! Ako je želja obostrana, tj. ako "frcaju" varnice, treba to iskoristiti ;).

Samo... ne mora da znači da će to biti nešto extra, ipak nekom treba malo vremena da se opustim sa osobom koju prvi put vidi :).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2010, 17:16 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
par puta sam htjela da se poseksam s nekim prvo vece&na jedno vece.
i uradila sm to.
ali nikada mi nije upalilo to na jedno vece jer sam uvijek nasla u vezama s tim momcima.
bas s tim sto sam samo htjela da se pokupimo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2010, 21:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Ja sam samo jednom odveo kući djevojku iz diskoteke kojoj ni ime nisam čuo od glasne muzike, ne trebam ni reći da sam je tada prvi put vidio i da nisam ništa znao o njoj...
Proveli smo dvije godine zajedno.
E, sad, ja razumijem i Popu - sve ima svoje. Ja sam, Popo, bio sa djevojkom koja je bila otjelotvorenje mojih snova al` Strašimiru nije bila draga... Što bi Mikula rekao: "Štaš, ja sam duro kolko sam mogo".
Možda se ne bismo rastali da smo imali 40 i koju... :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 10:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Slika

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Što bi rekla jedna mudra glava sa ovog foruma:"Bolje jebati pa se kajati, nego ne jebati pa se kajati!" :D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 14:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Maj 2010, 17:46
Postovi: 16
nemam ništa protiv sexa na prvom sastanku, jer to neznači da je za jednu noć... tko voli nek izvoli! jedino šta ja nikad više se nebi javila tom dečku, jer je to moje mišljenje... ali opet vidim tu iz primjera svašta se može dogoditi iz te jedne začinjene noći hahahah :)

a s citatom se slažem- bolje jebati pa se kajati nego ne jebati pa se kajati!- samo sam za zaštitu protiv i bolesti i trudnoće! jer nikad neznaš!

_________________
Igre i igrice odlična online zabava
Internet klađenje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 15:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Zašto se nikad ne bi javila?
Fino da je to tvoje mišljenje, ali hajde ga sad i obrazloži.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 16:25 
Taman to htjedoh pitati...mislim kakve veze ima seks sa tim da li ce se neko javiti ili nece...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Daljac je napisao:
Što bi rekla jedna mudra glava sa ovog foruma:"Bolje jebati pa se kajati, nego ne jebati pa se kajati!" :D



I ja se slažem...:D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 17:35 
Najbolje je**t pa se ne kajat, al ne moze i jare i pare...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
^^^
Uvijek mora biti neka začkoljica... :lol:

Ja imam teoriju ali bih sačekao da se Nika javi.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 02:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Ma nije sve u je.anju - ima nesto i u kajanju.
Ako se ne pokaješ, nisi ništa naučio. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 12:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Vjevoricinus je napisao:
Ma nije sve u je.anju - ima nesto i u kajanju.
Ako se ne pokaješ, nisi ništa naučio. :lol:



Upravo suprotno, sve je u je*anju. Kajanje je potencijalna nuspojava. Ako ne je*es, nisi nista naucio, ako se pokajes, kaj se sa jakim razlogom :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 13:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nika2411 je napisao:
nemam ništa protiv sexa na prvom sastanku... jedino šta ja nikad više se nebi javila tom dečku

Euroth je napisao:
Ja imam teoriju ali bih sačekao da se Nika javi.

Jel još neko osim mene vidi paralelu? :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 13:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
Upravo suprotno, sve je u je*anju. Kajanje je potencijalna nuspojava. Ako ne je*es, nisi nista naucio, ako se pokajes, kaj se sa jakim razlogom :D


To, majstore!!! Vide se godine iskustva :D

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2010, 05:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Maj 2010, 17:46
Postovi: 16
sastanci?! nisam toliko poduzetna....
nemam neki posebni razlog, a isto tako sam napisala da vidim da to baš i nije tako... da se puno veza izrodilo iz jedne večeri.
mislim da mu se nebi javila kao prvo- ako se on meni javi neću ja njega ignorirati, ali da ču misliti s njim nešto ozbiljno e to neznam! ali ja mu se neću javiti iz razloga šta nikad ne uliječem u ništa, pa tako ako mi se sexa, i hoću za jednu noć i dođe lik koji nakon upoznavanja praktički to isto želi, šta onda nismo htijeli na jednu noć...
ja sam napisala da je to moje mišljenje iz razloga šta nemam iskustva s tim, tako da nisam napisala da je to sigurno ono šta ja radim! druga je stvar ako se to dogodi s nekim koga poznaješ od prije, ali ako je tek upoznavanje onda iskreno mislim da mu se nebi javila! neznam točan razlog... očito griješim koliko čekate to moje objašnjenje, ali sad da ne budem svetica i neka velika moralna tupača, jer to nisam ni blizu, ali vjerovatno se bojim nekakvih komplikacija ( posljedica ) nakon sexa, a i volim ići polako u vezi, da sve ima svoj red... ne da s jednog sastanka već prijeđemo na upoznavanje roditelja... pa valjda i to, ako se i dogodi dogodilo se ali nisam za takav nastavak veze... ako sam u krivu slobodno me ispravite, vidite i sami da sam se sva spetljala i da neznam točan razlog tog mog mišljena ali još uvijek je tu :) :)

_________________
Igre i igrice odlična online zabava
Internet klađenje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2010, 08:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jan 2009, 12:54
Postovi: 785
Lokacija: Бања Лука
Видим овдје се свашта пише и сексу на првом састанку. Ја то уопште не подржавам. Нисам стереотипан и немам предрасуде. Морал.
Момци, бар са којима се ја дружим као и ја, сматрају да ако на првом састанку дође до тих ствари, цура није за озбиљне везе. Наравно, многи не желе уопште везу већ само секс.

Секс без љубави није врхунски. То двоје кад спојиш... како је, знају они који то имају.

Многи овдје подржавају секс на првом састанку.
Е па видјећемо (уствари нећемо јер ће то само они знати) (ја за себе хоћу) како ћете савјетовати своју дјецу кад дођу у те године. Кад вас ћерка и син питају о сексу на првом састанку?

Рећи ће ти им: "Ма дијете кад фрцају варнице онда само напријед, опусти се... немој бити затуцан/а, можда је дечко/цура златан/а, никад се не зна"

Многи који размишљају "модерно" можда неће ни разговарати са дјететом о томе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2010, 13:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
nemz je napisao:
Видим овдје се свашта пише и сексу на првом састанку. Ја то уопште не подржавам. Нисам стереотипан и немам предрасуде. Морал.
Момци, бар са којима се ја дружим као и ја, сматрају да ако на првом састанку дође до тих ствари, цура није за озбиљне везе. Наравно, многи не желе уопште везу већ само секс.

Секс без љубави није врхунски. То двоје кад спојиш... како је, знају они који то имају.

Многи овдје подржавају секс на првом састанку.
Е па видјећемо (уствари нећемо јер ће то само они знати) (ја за себе хоћу) како ћете савјетовати своју дјецу кад дођу у те године. Кад вас ћерка и син питају о сексу на првом састанку?

Рећи ће ти им: "Ма дијете кад фрцају варнице онда само напријед, опусти се... немој бити затуцан/а, можда је дечко/цура златан/а, никад се не зна"

Многи који размишљају "модерно" можда неће ни разговарати са дјететом о томе.



Cudno, napises ovakvu recenicu (boldovanu), i onda ti je ostatak posta u tom tonu, prosto odise predubjedjenjima i stereoptipnim nacinom razmisljanja.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2010, 12:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
nemz je napisao:
Видим овдје се свашта пише и сексу на првом састанку. Ја то уопште не подржавам. Нисам стереотипан и немам предрасуде. Морал.
Момци, бар са којима се ја дружим као и ја, сматрају да ако на првом састанку дође до тих ствари, цура није за озбиљне везе. Наравно, многи не желе уопште везу већ само секс.

Секс без љубави није врхунски. То двоје кад спојиш... како је, знају они који то имају.

Многи овдје подржавају секс на првом састанку.
Е па видјећемо (уствари нећемо јер ће то само они знати) (ја за себе хоћу) како ћете савјетовати своју дјецу кад дођу у те године. Кад вас ћерка и син питају о сексу на првом састанку?

Рећи ће ти им: "Ма дијете кад фрцају варнице онда само напријед, опусти се... немој бити затуцан/а, можда је дечко/цура златан/а, никад се не зна"

Многи који размишљају "модерно" можда неће ни разговарати са дјететом о томе.

Hahaha ti bi najvolio neku nevinu od 35 godina :lol: :lol: :lol:
Čuj šta ću reći djeci? A šta da im kažem... nedavno nam je jedan forumaš ispričao svoju životnu/ljubavnu priču... rano se oženio, žrtvovao se, nije im bilo lako u početku... Da ti pravo kažem, ja imam osjećaj da je on daleko sretniji i zadovoljniji svojim životom i životnim izborima i od mene i od većine drugih... Šta bih rekao djeci? Čovječe, XXI vijek... o čemu ti? :o


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2010, 00:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Meni je najsmjesniji dio, "momci sa kojima se druzim i ja, mi mislimo da cura sa kojom se poseksamo na prvom dejtu nije materijal za ozbiljnu vezu; sa druge strane, mi jesmo, iako se volimo praviti jebaci, ali boze moj, mi smo fini momci a one su kurve."

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs