banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 15:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Dec 2010, 17:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
veljko je napisao:
Ne znam ,zašto ste svi tako opterećeni seksom? Ako da na prvom sastanku ,da dobro je,ako ne ,opet dobro,biće bolje drugi put,može za početak neko cvijeće i bombonjera,ovo ,ono......mjauuuuu...

па добро, није ни то уопште лоше да се момак мало потруди око цуре прије секса.

али шта нпр. уколико имаш цуру која је овако супер, и због тога одлучиш да ју испоштујеш максимално и да не наваљујеш на секс. међутим, та иста цура глуми будалу и левати ми друга већ пола године јер "није спремна". а готиве се међусобно максимално, она као заљубљена у њега, зна га веома добро, зна да је добар момак што је и доказао неколико пута,али и даље није спремна. а он са стране могао да омасти брке и није хтио, због поштовања према садашњој дјевојци. мислим у реду је мало сачекати, али не треба претјеривати. поготово што се ништа са тим не постиже

а што се тиче појмова вођење љубави и секс ајд нек неко отвори нову тему о томе, јер би се могло расправљати о томе, да ли су то двије различите ствари или једно те исто


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2010, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23504
I nakon tog vrhunskog višedimenzionalnog uspostavljanja povjeranja,... cvijeća, livada, pčelica, ... nema dalje, TO je TO. Iznenada, ili postepeno. Poslije nekog vremena. U velikoj većini slučajeva, to povjerenje počinje sve više da liči na
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JUDiAw0l0Wo[/youtube]

Trenje je većinom nepoželjna pojava, osim kada vam je npr. brusilica radni alat. Treba se naučiti boriti protiv te očekivane sile koja se iznenada pojavljuje i komplikuje stvari.
Neki aspekti trenja, fizički, efikasno se riješavaju lubrikantima koji značajno smanjuje trenje
Psihički aspekti trenja. Za njih nema univerzalnog lijeka...
To je to kada je vođenje ljubavi/seks osnova dobre veze. Ako se dogovorite da je čista kuća osnova dobre veze, biće vam lakše :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2010, 19:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Mar 2010, 22:49
Postovi: 1005
Nabolje je sve opisao ,i to plasticno ,dobro znani Ekrem Jevric .Rece Ekrem da zena vole seks ,zena se udaje za njega( za koga ? pa za seks naravno),zeni je sve seks , zivot je seks i sama zena je seks.......


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2010, 14:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Lol. :lol:

Nisam protiv seksa na prvom dejtu. Ovdje je problem što ljudi misle da "žena sebe ne poštuje" ako joj je do seksa koliko i muškarcu. :lol: Žene se boje imati seks na prvom dejtu jer znaju da se suprotna strana neće javiti. To važi samo za našu malu mahalu. U Italiji je npr. čudno ako nema seksa prvo veče, druga strana misli da si nezainteresovan. Većinom se iz ff-a rode i veze.
Ako je seks vrhunac povjerenja, idem da se zabijem u pičku materinu :lol: Ili sam ja sa druge planete..

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2010, 16:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Pih ove naše snajke troše na šminku i sređivanje više od bilo koje Talijanke, moraš je izvoditi jedno pet puta pa pričati priče i kad predložiš sex prvo veče nisam ja takva, ti misliš da sam drolja bla,bla,bla....
U UK ako ne pokušaš ništa na prvom sastanku treba se uvrijedi i to žestoko, misli da sa njom nije nešto u redu sa njom ili s tobom. Još i pukne bruka ako se pročuje...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2010, 16:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Zanima me samo, ko je taj ko povlaci granicu na kojem po redu sastanku je drustveno i moralno prihvatljivo imati seks?
I zasto je ta koja 'da' na drugom sastanku moralnija od one koja to isto uradi na prvom? :?
Uopste ta prica o tome kao pokazatelju pocencijala djevojke za ozbiljnu vezu/brak je, meni, u najmanju ruku suplja.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2010, 16:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Odgovor nije jednostavan, i moraju se u obzir uzeti neka računanja. Npr, sedmi sastanak je neka podnošljiva donja granica da se cura seksa a da nije kurva. S tim da, ovo važi ako su sastanci bili svakog trećeg dana, pa je to u suštini više od dvadeset dana hodanja. Ako se viđaju češće (a to je vjerovatnije, jer su na početku strasti veće i gore brže), onda se ta granica pomjera na deseti-jedanaesti sastanak. Ako pregura trideseti sastanak, a da još nije legla, ufatiti je za ruku i voditi da upozna mater.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2010, 22:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Citiraj:
Pih ove naše snajke troše na šminku i sređivanje više od bilo koje Talijanke, moraš je izvoditi jedno pet puta pa pričati priče i kad predložiš sex prvo veče nisam ja takva, ti misliš da sam drolja bla,bla,bla....


Slazem se,j`es pice,upucavanje,kino,`vodaj je tamo-vamo`Najljepse bi bilo kad bi se vratile vrijednosti iz doba neandertalaca.Muzjak vidi zenku prorade hormoni,mazne je buzdovanom zgrabi za kosu odvuce u pecinu i odradi svoje :)

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2010, 22:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Dobro sročeno! Toljaga i u pećinu :idea1:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 00:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2011
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Citam malo ove vase postove pa da se ukljucim. Vidim spominjete setanje,sedam sastanaka pa ovo pa ono. Tesko naci ribu za sex!

Ne znam, malo sam zbunjen. Moj slucaj je totalno drugaciji. Ja zivim u AT i jednom mesecno dodjem dole na vikend i zadnje 2 god svaki ali svaki pu nadjem ribu za one night stand. Mozete reci da lazem ali to je ziva istina tako da ja bas naprotiv smatram da su zene u Bl bas laka roba a posto ne planiram da se zenim uskoro ta odmah odlazenja u krevet su meni super stvar. Maximalni provod i ja to podrzavam. Ako se neko nekome svidi i pozeli sex nema tu laznog morala vec se ide u krevet i uzivanje. Niti je zena kurva niti je tip jebac vec dvoje ljudi koji nemaju predrasuda i granica i uzivaju u zivotu. U svakom slucaju first night sex je super stvar. Ako sex posle prve veceri bude dobar e onda se mozemo opet cuti za dalje druzenje


Poslednji put menjao ratkop dana 22 Dec 2010, 00:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 00:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5341
Lokacija: Wien, Österreich
ratkop je napisao:
Citam malo ove vase postove pa da se ukljucim. Vidim spominjete setanje,sedam sastanaka pa ovo pa ono. Tesko naci ribu za sex!

Ne znam, malo sam zbunjen. Moj slucaj je totalno drugaciji. Ja zivim u AT i jednom mesecno dodjem dole na vikend i zadnje 2 god svaki ali svaki pu nadjem ribu za one night stand. Mozete reci da lazem ali to je ziva istina tako da ja bas naprotiv smatram da su zene u Bl bas laka roba a posto ne planiram da se zenim uskoro ta odmah odlazenja u krevet su meni super stvar. Maximalni provod i ja to podrzavam. Kad budem trazio ribu za vezu sigurno je necu traziti u kafani nakon svih mojih zivotnih iskustava

Prava muskarcina - sad si porastao u nasim ocima.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 00:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2011
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Znaci tacno sam znao da ce biti nekog glupog komentara! Poenta izjave je bila da Ako se neko nekome svidi i pozeli sex nema tu laznog morala vec se ide u krevet i uzivanje. Niti je zena kurva niti je tip jebac vec dvoje ljudi koji nemaju predrasuda i granica i uzivaju u zivotu. U svakom slucaju first night sex je super stvar. Ako sex posle prve veceri bude dobar e onda se mozemo opet cuti za dalje druzenje. Takav ja stav imam a predpostavljam da ga imam jel mi se moze na osnovu dozivljenog


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 12:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
ratkop je napisao:
Znaci tacno sam znao da ce biti nekog glupog komentara! Poenta izjave je bila da Ako se neko nekome svidi i pozeli sex nema tu laznog morala vec se ide u krevet i uzivanje. Niti je zena kurva niti je tip jebac vec dvoje ljudi koji nemaju predrasuda i granica i uzivaju u zivotu. U svakom slucaju first night sex je super stvar. Ako sex posle prve veceri bude dobar e onda se mozemo opet cuti za dalje druzenje. Takav ja stav imam a predpostavljam da ga imam jel mi se moze na osnovu dozivljenog

Znaci tebi je ovo preduslov za vezu!?!?!? :roll:

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 13:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
smatram da su zene u Bl bas laka roba

Aha, ako si gastos sa dobrim kolicima i pokažeš kešovine da vidiš što si poželjan....to ti je kao Mađarska i Poljska nekad opališ ribu za flašu Coca Cole....na šta smo spali!

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 13:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20455
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Aha, ako si gastos sa dobrim kolicima i pokažeš kešovine da vidiš što si poželjan


Uopste se ne slazem s time da su sve BL djevojke 'lake' u prisustvu gastarbajtera sa dobrim kolima i novcem.
Bespotrebna i netacna generalizacija.
Ima toga, naravno, kao i bilo gdje na svijetu, al' da takve preovladavaju - jok.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 13:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Moj Vanja svojim sam očima gledao kako se na žurci ulizuju likovima iz SLO koje ne bi ni pogledale da su odavde, a svi su malo bolje stojeći. Čak su skontali da mogu šta hoće, pa je jedan pijani peder pitao moju djevojku da se druže malo, čak mi je rekao da može joj plati da ćuti! Kardinalna greška koju sam naplatio Harley čizmama sa bruksom...nije velika većina ali nažalost imaih dosta.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Poslednji put menjao nepokoreni dana 22 Dec 2010, 14:02, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 13:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2011
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Ja netrazim vezu, to sam odmah u prvom postu rekao tako da mi ovaj sistem perfekt funkcionise. A i ovo sto sam naveo da su zene laka roba sam naveo kao iskljucivo stvar iz mog zivotnog iskustva. Kako biste vi posmatrali na situaciju da jednom mesecno izadjete i odmah nadjete one night stand. Da se to desilo 1 pa da pricam gluposti vec mi se to desava redovno kad dodjem za BL. Predpostavljam da lova igra ogromnu ulogu u ovom slucaju i to je cinjenicno stanje nase drzave. Cim neko dodje iz inostranstva i malo se s lovom razbacuje mislim da su mu vrata kod 90% zena sirom otvorena a ja trenutno to max koristim. I tu nije niko kriv ili sta vec vec se uziva dok ide


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 14:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Skontao si drugar svaka čast!

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 14:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
nepokoreni je napisao:
Citiraj:
smatram da su zene u Bl bas laka roba

Aha, ako si gastos sa dobrim kolicima i pokažeš kešovine da vidiš što si poželjan....to ti je kao Mađarska i Poljska nekad opališ ribu za flašu Coca Cole....na šta smo spali!


U kojem gradu vas dvojica zivite?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2010, 14:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Zapadnom Berlinu, što pitaš? Izlaziš li skoro po klubovima pogotovo ljeti? Sad ti je čovjek iz pečalbe objasnio poentu.

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 126 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs