banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 619 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Dec 2018, 09:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Negdje sam pročitao da se registruje na Hrvatsku, ali nemam pojma ima li to efekta...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2018, 09:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Tako je....mislim ono za vaučer.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2018, 09:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Dce/02 je napisao:
Besparica je napisao:
Mislim da ne mozemo placati karticom. Treba kupiti one vaucere, pa napuniti racun.


Aha. Dobro, to znači da se sa vaučerom kojim se dopuni novac na nalogu može onda kupovati bez problema? Ako sam dobro shvatio.

Ja nisam probao ali bi trebalo da moze. Bilo je rijeci o tome na temi.
viewtopic.php?f=15&t=65570&p=2747004#p2747004

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2018, 10:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2015, 10:35
Postovi: 2195
Lokacija: Nova Varoš BL
Vaučerom napuniš PS račun i onda kupuješ igrice koje su u ponudi....ili šta već hoćeš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2018, 10:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Džontra je napisao:
Negdje sam pročitao da se registruje na Hrvatsku, ali nemam pojma ima li to efekta...


jbg, ja stavih USA, a PS ne dopušta promjenu regiona.

Ali pošto može ovako sa vaučerima, onda izgleda da nije ni bitno koja je zemlja stavljena. Može i Mozambik.... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2018, 10:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Nađoh sada ovaj kratki članak vezano za ovu problematiku :)

https://drtechno.ba/blog/post/psn-dopun ... n-network/


PlayStation Plus u BiH – kako se registrovati i pretplatiti


Pošto PlayStation Network i PSPlus još uvek nisu zvanično dostupni u BiH, pokazaćemo vam kako se ipak možete pretplatiti na ovaj sjajan servis, putem kojeg svakog mjeseca dobijate besplatne igre i druge pogodnosti.

PlayStation Network je online servis, koji je napravio SCE (Sony Computer Entertainment) za svoje korisnike PSP, PSVite, PS3 i PS4 konzole. Služi za razne društvene aktivnosti, chat i multiplejer izmedju članova. Svako ima svoj ID, i vidi mu se online status. Detaljnije o PSN mreži pročitajte u odličnom članku – ŠTA JE PLAYSTATION NETWORK I ŠTA DOBIJAMO SA PS PLUS PRETPLATOM

Pošto Sony ne prihvata platne kartice iz BiH, kao ni naše PayPal naloge, da bismo koristili benefite PSN mreže moramo se korititi malim lukavstvima.

Ono što je nama najlakše i najzanimljivije su takozvane prepaid PS Plus kartice (kao dopune za telefon), koje se mogu kupiti i van Sony-jevog sajta, npr na https://drtechno.ba/gaming-playstaton-x ... opune.html

Važno je da vodite računa na koju državu ćete registrovati svoj nalog (ovo se ne može naknadno mijenjati), jer od toga zavisi koje kartice ćete kasnije kupovati. Kod nas u Dr.Techno se mogu nabaviti kodovi i za Američke (US) i za Britanske (UK) naloge.

Naša preporuka je da prilikom registracije izaberete neku od američkih država, recimo Aljasku, jer generalno imaju najbolje cene i najbolju ponudu dodatnih saržaja.

Ukoliko već imate neki PSN nalog na vašoj konzoli, moraćete da napraviti još jedan nalog na PlayStation-u, ali ne brinite; sve igre koje dobijete putem ovog naloga ćete i dalje MOĆI IGRATI na postojećem PlayStation nalogu, ako to želite.

Napravite PlayStation Network nalog na vašem PC računaru
Kliknite na ovaj link kako biste stigli na stranicu za kreiranje novog naloga.
Popunite potrebne podatke, ali obratite pažnju da morate izabrati United States ili United Kingdom kao vašu državu.
I na kraju izaberite „I Agree. Create My Account.„


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2018, 10:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Moze to sa kodovima, koristio sam najnormalnije za kupovinu. Kupim kodove na game.co.uk i unosim na acc na ps store-u.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Dec 2018, 11:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12455
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Jel iko probao jedan kod na dve konzole, da li bi to funkcionisalo? Ne bi se nikad upalila igra istovremeno na obe, zbog vremenske razlike...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Dec 2018, 19:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ово је најбољи сајт за узимање ваучера, увек имате попусте. Региструјте се са својим правим и тачним подацима, купујете са својом картицом или својим ПејПалом или својим скрилом или криптовалутама (ето доброг начина за потрошити паре са скрила) и онда одаберете комплетну понуду, а не само БиХ и онда узмете ПС+ ваучер за земљу на коју сте регистровали свој ПС+ налог на Сонију и то је то.

Елем, ево вам мој реферал линк па морете мало и мени помоћи, ако нисте већ регистровани, јер ово је исти сајт и за рачунаре Инстант-Гејминг, само је ово за Сони и ИксБокс и зове се Прес-Старт
https://www.press-start.com/user/MajstorDuka

П.С. најпаметније је одабрати неку државу која није ЕУ, јер ЕУ уби пуру са својим рестриктивним законима о ''правима и насиљем''. Најбоље САД. Једино не знам, ако одабереш САД да ли те у мултиплејеру увек баца на САД сервере!???


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2018, 19:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2030
Ima li neko nekih igara po razumnoj cijeni, BL i okolina?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2018, 08:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Pogledaj u Zoki komercu.

Poceo sam i ja lagano...

Slika

Sent from my H3113 using Tapatalk

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2018, 09:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
vojopd je napisao:
Ima li neko nekih igara po razumnoj cijeni, BL i okolina?


Sta je razumna cijena :D
Sve su tu negdje, odstupanja mogu biti oko 5KM gore dole za bilo koji naslov. U prodavnicama po gradu su cijene vece nego na piku tako da tu opciju ne preporucujem.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2018, 10:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Besparica je napisao:
Pogledaj u Zoki komercu.

Poceo sam i ja lagano...

Slika

Sent from my H3113 using Tapatalk


https://youtu.be/MSrTnWDTdwI

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Dec 2018, 01:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Веома повољна понуда Сони 4 ПРО 1 ТБ 700КМ са 1 год. гаранције праве оверене са фискалним рачуном.
https://www.sancta-domenica.ba/gaming/i ... e/ps4.aspx


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2018, 23:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
dukicas je napisao:
Веома повољна понуда Сони 4 ПРО 1 ТБ 700КМ са 1 год. гаранције праве оверене са фискалним рачуном.
https://www.sancta-domenica.ba/gaming/i ... e/ps4.aspx


Pa ako ti je to povoljno, imaš i kod mene:
Konzola Playstation 4 PRO 1TB G Chassis Black

:D :D :D

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2018, 23:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
I još to spojiš na TV Samsung 50NU7022 Ultra HD (4K) i iako odlično znam da je PC - PC, ne razumijem nikoga ko bi u ovom vremenu preskupih memorija i besmisleno preskupih grafičkih kartica kupovao nov gejmerski PC sa nekim 24" monitorom što mu dođe para koliko gore pomenuti PS 4 PRO, ovaj 50" 4K TV i možda ostane i za koji dobar naslov da se legalno kupi.

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2018, 23:37 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2190
Koliko dajete garancije na ovaj model Samsunga, kod konzole piše 12mj. a kod TV ne vidim da je naznačeno?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Dec 2018, 23:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
dtb_pro je napisao:
dukicas je napisao:
Веома повољна понуда Сони 4 ПРО 1 ТБ 700КМ са 1 год. гаранције праве оверене са фискалним рачуном.
https://www.sancta-domenica.ba/gaming/i ... e/ps4.aspx


Pa ako ti je to povoljno, imaš i kod mene:
Konzola Playstation 4 PRO 1TB G Chassis Black

:D :D :D


Па кад се ви не рекламирате као ови горе. :D ТВ је превелик. Све преко 100цм је мени неприхватљиво, а од 80цм су најбољи за играње. Међутим, имам два сасвим добра ТВ-а. Сони 4 озбиљно планирам купити, али морам неке техникалије решити, прво оно сокоћало набавити да могу играти са тастатуром и мишем јер мени ''џојстик'' апсолутно не игра улогу ни 0.01%.

П.С. Стварно ме прозвођачи телевизора нервирају што не праве 4К ХДР телевизоре мањих димензија (80 и 100 цм). Та прича да се пиксели не виде на мањим екранима не пије воду, ако се примакнеш виде се одлично као да си мрежицу густу ставио на екран.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2018, 06:20 
dtb_pro je napisao:
I još to spojiš na TV Samsung 50NU7022 Ultra HD (4K) i iako odlično znam da je PC - PC, ne razumijem nikoga ko bi u ovom vremenu preskupih memorija i besmisleno preskupih grafičkih kartica kupovao nov gejmerski PC sa nekim 24" monitorom što mu dođe para koliko gore pomenuti PS 4 PRO, ovaj 50" 4K TV i možda ostane i za koji dobar naslov da se legalno kupi.


Ne znas ti koji se rat 'vamo vodi izmedju igraca konzola i igraca na PC-u... :D :D :D :D

PC master race > console peasants...

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Dec 2018, 07:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
PC ima jednu enormnu prednost, a to je da 90% ako neni više igara ima opciju da se preskoče svi mogući i nemogući uvodi...
Svaki put kad pokrenem igru na ps4, uvijek ide minit dva uvoda developera, izdavača, ovoga onoga...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 619 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs