banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 17:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Pitanje
PostPoslato: 06 Feb 2013, 17:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2005, 21:29
Postovi: 400
Lokacija: Sicilia
Skinuo sam WoW sa blizarda preko onog launchera je downloadovalo samo i sad igrao sam trial i dosao do 20lvl mists of pandaria je zadnji ovaj i pise mi upgrade da je 5$ sad da li je to ako platim a uzeo sam karticu iz banke da li mogu da picim i dalje sa levelima bez daljnjeg placanja ili ne,sta znaci sad taj upgrade ako moze pomoc i odg


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 06 Feb 2013, 17:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29529
Lokacija: Banjaluka
Hm nisam igrao WoW od Burning Crusadea pa ne mogu reci 100% ali cisto sumnjam da je samo 5$, tj vjerovatno ce biti jos nekog placanja kasnije..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 06 Feb 2013, 17:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2005, 21:29
Postovi: 400
Lokacija: Sicilia
zerocool je napisao:
Hm nisam igrao WoW od Burning Crusadea pa ne mogu reci 100% ali cisto sumnjam da je samo 5$, tj vjerovatno ce biti jos nekog placanja kasnije..


To je nesto ovo http://prntscr.com/rrsrd znaci taj neki battle chest pise upgrade na to i tamo desno trial verzija pa ne kontam sta sad je to da li za mogu ako latim za to igrati ili mora vise


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 06 Feb 2013, 17:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29529
Lokacija: Banjaluka
Aha, to je samo prvi dio, tj osnovna igra. To ti je do 60-tog levela da mozes, poslije ces morati uzeti expanziju. :)
A valjda se i dalje placa mjesecno?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 06 Feb 2013, 17:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2005, 21:29
Postovi: 400
Lokacija: Sicilia
zerocool je napisao:
Aha, to je samo prvi dio, tj osnovna igra. To ti je do 60-tog levela da mozes, poslije ces morati uzeti expanziju. :)
A valjda se i dalje placa mjesecno?


Aha tj ma ja sma pocetnik u WoW sramota ali istina zaigrao za vikend prvi put :) i nemam veze sad kako ide to placanje sad platim tih 5$ ili ajd sta nam koliko ce bit u km uzeo sam karticu u hypo banci gift card i kad moram opet isto toliko ili je skuplje svidja mi se taj mists of pandaria jel vecina nas je pocetnika pa je sve puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 07 Feb 2013, 00:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bolje ti je odustani od wowa vreme :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 07 Feb 2013, 01:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29529
Lokacija: Banjaluka
Vincent Corleone je napisao:
zerocool je napisao:
Aha, to je samo prvi dio, tj osnovna igra. To ti je do 60-tog levela da mozes, poslije ces morati uzeti expanziju. :)
A valjda se i dalje placa mjesecno?


Aha tj ma ja sma pocetnik u WoW sramota ali istina zaigrao za vikend prvi put :) i nemam veze sad kako ide to placanje sad platim tih 5$ ili ajd sta nam koliko ce bit u km uzeo sam karticu u hypo banci gift card i kad moram opet isto toliko ili je skuplje svidja mi se taj mists of pandaria jel vecina nas je pocetnika pa je sve puno



Pa ne znam kako je sad ali prije je bilo nekih 27-8 (marka gore dole) mjesecno.
Ove ekspanzije su vjerovatno pojeftinili, mislim cim je osnovna igra 5$ a nekad je bila 50-60 maraka vjerovatno su i ostalim spustili cijenu. A za ovo mjesecno placanje ne znam trenutnu cijenu..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 07 Feb 2013, 19:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5314
Lokacija: HEAVEN
Ovako, posto sam malo vise u desavanjima WoWa, iako ne igram previse:

5$ ti je upgrade do Burning Crusadea, tj bivsi Battle Chest... Znaci, vanilla WoW + Burning Crusade, a to je zakljucno sa lvl70...

Sadasnji Battle Chest kosta 20$ i ukljucuje i WotLK zajedno sa vanillom i TBC, tj lvl80...

Za lvl85, tj lvl90, potrebno je izdvojiti: Cataclysm 30$ (45 KM) i Mists of Pandaria 40$ (60 KM)...

Naravno, mjesecna naknada je ti je nekih 15-20$ (odnosno 25-30 KM), ako uzimas 2 mjeseca oko 30$ (odnosno 45 KM)...

Kupovinom Battle Chesta dobijas 1mjesec besplatno (tj ukljuceno je 30dana igranja)...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 12 Feb 2013, 18:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2005, 21:29
Postovi: 400
Lokacija: Sicilia
Archangel je napisao:
Ovako, posto sam malo vise u desavanjima WoWa, iako ne igram previse:

5$ ti je upgrade do Burning Crusadea, tj bivsi Battle Chest... Znaci, vanilla WoW + Burning Crusade, a to je zakljucno sa lvl70...

Sadasnji Battle Chest kosta 20$ i ukljucuje i WotLK zajedno sa vanillom i TBC, tj lvl80...

Za lvl85, tj lvl90, potrebno je izdvojiti: Cataclysm 30$ (45 KM) i Mists of Pandaria 40$ (60 KM)...

Naravno, mjesecna naknada je ti je nekih 15-20$ (odnosno 25-30 KM), ako uzimas 2 mjeseca oko 30$ (odnosno 45 KM)...

Kupovinom Battle Chesta dobijas 1mjesec besplatno (tj ukljuceno je 30dana igranja)...


Hvala za info Archangel ima li iko jos da igra na Magtheridon tj ja sam tu usao jer mi je tako ponudili kao recommended sve su novi igraci,sad sam lvl 20 ne mogu bas da igram cesto,plus msm da sam i za.ebao lika nisam dobro uzeo samo skillove igram sa Warlocom BE ako neko igra i dalje pa da udjemo u kakav party ili sta znam vec jer ovako sam mi nije bas zanimljivo :D a i questovi su poteski mi sad ubiju me ko nista


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pitanje
PostPoslato: 15 Feb 2013, 17:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5314
Lokacija: HEAVEN
Sto se tice bilo kakvih pitanja vezano za igru, samo pitaj, veoma sam upucen u nove talente i specove i sl... Sto se tice igranja na Maggy realmu, stvarno ne znam nikog... Realno, sve koje sam ja znao, mislim da su prestali sa igrom... Ali inace, na Ravencrestu je bio dobar nas guild sto se tice Ally, a na Laughing Skullu sto se tice Horde... S tim, da je LS dosta los realm... Ja ne igram, posto mi se ne isplati davati pare, tu i tamo igram na PTR da probam novi content i to je to... A questovi ne bi trebali biti poteski, u necemu grijesis :) Javi mi se na pp sa objasnjenjem koji si lvl, u kojoj teritoriji si trenutno i sl, pa da ti dam malo uputstava... :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs