banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 07:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Avg 2013, 09:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2011, 19:57
Postovi: 258
Pretpostavila sam da ljudi to rade ali mi nikad nije palo na pamet da bi mozda meni neko nesto takvo ponudio.
Moja stranica je: https://www.facebook.com/pages/PIrsINg/156094926496 .
Dobila sam poruku: "Hello. My name is Dua.i want to buy your page in 900$. are you agree. reply me. thanx...."
Nije mi jasno, je li ovo ozbiljno, da li stranica toliko vrijedi, koliko je moguce da je sigurna transakcija? I uvijek sam se pitala je li moguce napraviti neki posao u vezi pirsinga, npr prodavanje nakita ili nesto sto bi se isplatilo kada bi ista ova stranica bila neka vrsta reklame, ponuda proizvoda proizvoda itd?

_________________
But when kids start screaming like are they playing? Are they being murdered??? Who knows!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 11:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
Ne mora da znači da je ponuđač zainteresovan za tvoju stranicu zbog teme kojom se ona bavi. Njega interesuje broj ljudi koji su lajkovali stranicu, a šta će on reklamirati preko nje....e to vjerovatno neće imati nikakve veze sa pirsinzima....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 12:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
s obzirom na katastrofalan engleski prije bi rekao da je neki nigerijski spam

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 12:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ne koriste samo braca Nigerijci Google translator... Ima nas jos duduka :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 12:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mislim da stranica od 90k clanova ima veci potencijal reklamiranja od 900$ :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 13:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2011, 19:57
Postovi: 258
_зока je napisao:
Ne mora da znači da je ponuđač zainteresovan za tvoju stranicu zbog teme kojom se ona bavi. Njega interesuje broj ljudi koji su lajkovali stranicu, a šta će on reklamirati preko nje....e to vjerovatno neće imati nikakve veze sa pirsinzima....


Jasno mi je da je cifra u pitanju i da najvjerovatnije nece imati veze sa temom, da li vrijedi toliko? Da se cjenkam ?
Iskreno boli me briga sta ce sa stranicom, ako dobijem pare a ako ja ne mogu bolje tu stranicu da iskoristim u smislu da zaradim preko nje.

@Sexhor Koliki potencijal ima stranica? :D

_________________
But when kids start screaming like are they playing? Are they being murdered??? Who knows!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2013, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tesko je to ovako reci, sve zavisi kako se reklamira i sta se reklamira, ali recimo da bi mogla ladno za mjesec dana ili manje izbiti tih 900.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2013, 12:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
Stranice i profili se odavno prodaju.


Odlicna tema, posto o FB i marketingu nema nijedna tema.


Ja bih npr i platio nekome da mi vodi jednu stranicu i malo izreklamira da se skupi veci broj clanova iz BiH, posto ja nemam vremena da stignem sve.

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 08:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2011, 19:57
Postovi: 258
Bio bi red kad bi iznio konkretnu ponudu. Link stranice, nacin poslovanja i koliko si spreman platiti. Ja mozda znam nekog ko bi odgovarao za to kad bih znala temu.

_________________
But when kids start screaming like are they playing? Are they being murdered??? Who knows!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Avg 2013, 08:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2011, 19:57
Postovi: 258
Ne znam da li da otvaram novu temu za to.. ali prvo cu probati ovdje. Je li moguce ikako promjeniti ime stranice iz "PIrsINg.." u "Piercing" ili bar "Pirsing". Znam da je limit za mijenjanje imena oko 200 clanova, ali ja u sustini ne mijenjam temu, samo hocu to da napisem normalno. Je li moguce poslati neki zahtjev facebook-u, nesto?

_________________
But when kids start screaming like are they playing? Are they being murdered??? Who knows!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Avg 2013, 08:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1568
Lokacija: Banja Luka
Meni bi bilo logično da se može promijeniti zahtjev. Jer ti što kupuju stranicu, jeste da će oni svejedno dobiti mjesto za reklamu proizvoda, ne vjerujem da bi htjeli da im se stranica zove sasvim suprotno od područja djelovanja. Ako je i misliš prodavati u skorije vrijeme, ostavi onda naziv, ko ga šiša.

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2013, 08:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
^ Ne moze to tako!

Onda bi svi pravili grupe tipa "Pomoc Japanu", napunili milion clanova, preimenovali u "Womens underweaR" i time nametnuli gace korisnicima koji su samo htjeli da svojim lajkom spase Japan od zemljotresa a ne da kupe gace.

@maybeElisha_maybe: Nista te ne kosta da probas sa molbom, objasnis situaciju i razloge zbog kojih zelis da promijenis ime koje ne mijenja znacenje i tematiku.
Znam licno da svaki zahtjev razmatraju detaljno i da na skoro svaki odgovorore, pozitivno ili negativno.

A generalno, sto se tice marketinga na FB-u, 90k clanova je solidna cifra, i lik vjerovatno prodaje pirsove, mada nije nuzno, na milion tematskih stranica ljudi reklamiraju sve i svasta, cisto zbog broja ljudi.

Ako govorimo o prodaji stranice, sve zavisi od kredibiliteta vlasnika iste, tj. njegovu moc da skupi lajkove na drugim stranicama.
Recimo, ako neko ima stranicu od milion korisnika, on ce relativno brzo dobiti 100k clanova na drugoj stranici, koju reklamira na ovoj, tako da se njemu isplati prodavati 10k lajkova za 100$.
Ali ako on tek gradi FB biznis, ima 90k lajkova i ponude mu 900$, ne isplati se nikako, osim ako nema jos neku stranicu, sa kojom bi nastavio.

Ti ako se ne planiras baviti ovim, iskoristiti sajt u komercijalne svrhe, ako ti nije toliko bitna, zezancija, prodaj.

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Poslednji put menjao Bahamut dana 14 Avg 2013, 08:42, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Avg 2013, 08:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Ja bih npr i platio nekome da mi vodi jednu stranicu i malo izreklamira da se skupi veci broj clanova iz BiH, posto ja nemam vremena da stignem sve.


http://www.istudio.ba

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2013, 19:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
maybeElisha_maybe je napisao:
Ne znam da li da otvaram novu temu za to.. ali prvo cu probati ovdje. Je li moguce ikako promjeniti ime stranice iz "PIrsINg.." u "Piercing" ili bar "Pirsing". Znam da je limit za mijenjanje imena oko 200 clanova, ali ja u sustini ne mijenjam temu, samo hocu to da napisem normalno. Je li moguce poslati neki zahtjev facebook-u, nesto?

Naravno da možeš, provjereno. I ja imam facebook stranicu, jednom sam dosad mijenjao naziv. Dosta sam raznih facebook stranica lajkovao tako da ne prođe dan, a da ne dobijem obavještenje da je neko promijenio naziv svoje stranice, čak se nerijetko dešava da taj novi naziv koji stave nema nikakve veze sa onim prije promjene. Zamisli naprimjer promjenu naziva facebook stranice iz recimo lupam sad iz "zgodne djevojke" u "Counter Strike Fan Club". :D

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs