banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2791 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 140  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jun 2018, 08:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Sep 2014, 13:01
Postovi: 294
@folder
u pravu si...mislim da je već to neko pisao, čak i postavljao novo riješenje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
miki977 je napisao:
@folder
u pravu si...mislim da je već to neko pisao, čak i postavljao novo riješenje
Pa ako procitas pazljivo rjesenje vidjeces da elta nije postupila ispravno cak sta vise svjesno je krsila zakon. Obavezuju se u rjesenju da ce raskinuti ugovor svakome ko zatrazi raskid nakon 24 mjeseca. Naravno, nece nikoga obavijestiti o toj mogucnosti niti ce korisnike zvati radi ponistenja aneksa i potpisivanja novog ugovora vec su samo obavijesteni oni koji su se zalili. A koliko se vas zalilo RAK-u na Eltu? ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 13:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2018, 09:30
Postovi: 107
produžavanje ugovora u elti postoji unazad 7-8 godina..recimo u Mtelu ima od kako znam za njih i prosto ih se nemoguće riješiti:) ovo riješenje je poništeno, ne važi...ne znam šta se kačiš na to...ako ti je isteklo 24 mj šta te briga


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 13:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Кога се немогуће ријешити?!? м:тел-а? Шта лупаш...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 13:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2018, 09:30
Postovi: 107
svi smo imali iskustva kao i @epek
ja kod jednih on kod drugih i tako sve i krug:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 13:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Немам ја појма у којој паралелној димензији ти живиш, али у моменту кад ти код м:тел-а истекне уговор - истекао је. Можеш да се одјавиш без икаквих проблема, без завлачења од 15 дана као код Елтиних смећара с намјером да ти их наплате, без фолирања и препадања корисника. Одеш, завршиш, вратиш опрему ако треба и сљедећи дан више ниси корисник. Просто к'о пасуљ.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 13:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Pa vjerovatno čovjek mislio da će oni jednog dana sami prestati slati račune :) Kada istekne ugovor koji si potpisao, možeš da raskineš bez problema. Ali ako plaćaš račune koje ti šalju, oni će nstaviti da ti pružaju uslugu...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 14:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 18:05
Postovi: 286
sinip je napisao:
Немам ја појма у којој паралелној димензији ти живиш, али у моменту кад ти код м:тел-а истекне уговор - истекао је. Можеш да се одјавиш без икаквих проблема, без завлачења од 15 дана као код Елтиних смећара с намјером да ти их наплате, без фолирања и препадања корисника. Одеш, завршиш, вратиш опрему ако треба и сљедећи дан више ниси корисник. Просто к'о пасуљ.

e da si živ i zdrav, Elta je prepisala od mtel smećara tih 15 dana, pa od njih blic:) kontaš samo mtel to malo bolje prikrije i zakamuflira:)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 14:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
И ти из паралелне димензије, а?

Ја одјављивао м:тел, било готво исти дан.

Ја одјављивао смећаре из Елте, на крају наплатили тих 15 дана док су се наканили да ти "дозволе да одеш".

Који ти дио није јасан?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 16:12 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
sinip je napisao:
Немам ја појма у којој паралелној димензији ти живиш, али у моменту кад ти код м:тел-а истекне уговор - истекао је. Можеш да се одјавиш без икаквих проблема, без завлачења од 15 дана као код Елтиних смећара с намјером да ти их наплате, без фолирања и препадања корисника. Одеш, завршиш, вратиш опрему ако треба и сљедећи дан више ниси корисник. Просто к'о пасуљ.

Ooo zavlaci i M:Tel samo tako. Morao sam ici dva puta da bih raskinuo ugovor za pretplatu na njihov mobilni internet sto me kostalo dodatno: i vremena i novca. Jednom M:Tel (na pretplatu) i vise nikad. Lako je postati njihov pretplatnik samo tesko je odjaviti ugovor kod njih. Govorim nakon isteka obavezujuceg ugovora dok brzi su kada prelazis na drugi paket. Tad tapa tapa i gotovo.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 16:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
НеБиХ знао за мобилну, користим Еронет, знам да са фиксним услугама тел/нет нема проблема.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Odjavio pretplatu za 5 minuta nakon xx godina. A i internet takodje, samo sto su 5 puta pitali hocete li pakrt neki ima akcija, itd. Zavisi kako koga zapadne.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 18:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
vojopd je napisao:
Odjavio pretplatu za 5 minuta nakon xx godina. A i internet takodje, samo sto su 5 puta pitali hocete li pakrt neki ima akcija, itd. Zavisi kako koga zapadne.

Ja sam naletio na one sto "zajebavaju" sa ciljem da se predomislis. Ja se i jesam predomislio. Mislio sam kasnije na opticki internet kad dodje i predomislio se.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 19:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2017, 18:05
Postovi: 286
i mtel je mene zavlačio...mada ja razumijem šalterski radnike to im je posao...ako uspiju nekoga zadržati svaka čast..malo je mtel više bezobrazniji pa nema šta ne čuješ od njih, da ne povjeruješ čime se služe..bio sam na granici sa svima dok nisam uveo eltinu optiku


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2018, 20:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2303
Lokacija: banjaluka
Mislim da je naslov teme: Elta kablovski internet, dakle, Mtel nije dio teme. Ne znam zasto pocinjete raspravu Elta-Mtel. Poenta mog posta je da pokusamo da ogranicimo samovolju provajdera (mtel, elta, zona... ko sve vec ne) a ne da se prepucavamo ko je bolji. U tom nadmetanju nema jasnog pobjednika ili sto bi nas narod rekao "to su sve ista govna". Medjutim ono sto je meni jasno iz ovog rjesenja je da neko u agenciji stiti i ne sankcionse provajdere - u ovom slucaju Eltu. Ja sam zalbu na eltu podnio prije tacno pola godine, odgovor na tu zalbu sam dobio nekad u maju, dakle, trebalo im je citavih pet mjeseci da se sjete da je neko podnio zalbu, a prijava, inspekcija, rjesenje i revizija rjesenja se desila u nekih svega mjesec dana. Toliko o slavnom RAK-u. Uglavnom su tu da uzmu pare od provajdera i naroda a kad treba nesto odraditi i "regulisati" eeee to je vec malo teze.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2018, 18:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Feb 2017, 07:07
Postovi: 75
Malo je recu da su g*** od provajdera!! Znam da ponekad moze da šteka net, ali svaki dan od 19 pa do 23 ne mogu vjerovati!!!

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2018, 19:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2018, 22:48
Postovi: 208
Lokacija: Banja Luka
Otidji na speedtest ili fast.com i provjeri koliko Mbps imas a koliko je po ugovoru. Meni se isto to znalo desavati prije pa sa 8 padne na 3 Mbps.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2018, 19:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Feb 2017, 07:07
Postovi: 75
SilverHawk je napisao:
Otidji na speedtest ili fast.com i provjeri koliko Mbps imas a koliko je po ugovoru. Meni se isto to znalo desavati prije pa sa 8 padne na 3 Mbps.
Otisla, na SpeedTestu pokazuje 2Mb od 50, e sad kad uzemem par servera za test, brzina mjerenja je ista, osim sto ping skace . Naravno uzimam u obzir udaljenost servera i ne pravim problem oko pinga. Ali smatram da brzina ne bi trebala puno da odstupa!
Fast.com pokazuje 500 Kbps :angry4:

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka


Poslednji put menjao malla9 dana 30 Jul 2018, 19:44, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2018, 19:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Изгледа да им је линк "малко" преоптерећен у вечерњим часовима. :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2018, 20:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
malla9 je napisao:
Malo je recu da su g*** od provajdera!! Znam da ponekad moze da šteka net, ali svaki dan od 19 pa do 23 ne mogu vjerovati!!!

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

To je inace doba dana kada su svi na mrezi.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2791 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 140  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs