banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 08 Jun 2026, 15:56 Danas je 08 Jun 2026, 15:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 95, 96, 97, 98, 99
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 14 Maj 2026, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6778
Lokacija: Banja Luka
Od ponedeljka čekam poštu da pokupi proizvod, preko njihove Olx dostave. Očaj.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 14 Maj 2026, 19:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
То је до наше бајне Поште Српске.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 14 Maj 2026, 19:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3236
Lokacija: još mAlo i tU smo
Predao sam dosta pošiljke preko OLX.
Najduže što sam čekao da predam, su 2 dana.
Uglavnom dođu već sutradan.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 14 Maj 2026, 20:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10224
Lokacija: Далеко од раја
У четвртак наручен производ, у петак преузели, тек јуче стигло код купца. Можда за који дан дођу и паре. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 14 Maj 2026, 20:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jul 2013, 12:48
Postovi: 1949
Temu ih satra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 14 Maj 2026, 20:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10224
Lokacija: Далеко од раја
То свакако. Некада су за исто подручје имали и дупло више радника, а далеко мање пошиљки.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 14 Maj 2026, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1736
Philby je napisao:
У четвртак наручен производ, у петак преузели, тек јуче стигло код купца. Можда за који дан дођу и паре. :)


Ja naručio proizvod 04.05. Kurirska služba ga preuzela 05.05. a meni je tek u BL stigao 08.05.
Ništa sporno nebi bilo da oni to ne naplaćuju i ne predstavljaju kao brzu dostavu gdje paket može biti na vratima kupca za 24h. UŽAS!!!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 16 Maj 2026, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6778
Lokacija: Banja Luka
Megabyte je napisao:
Od ponedeljka čekam poštu da pokupi proizvod, preko njihove Olx dostave. Očaj.



I dalje isto. Iako sam zvao Olx i rekli da će urgirati.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 16 Maj 2026, 20:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2839
Lokacija: BN (Serbian Republic)
Ja kad tako prodajem preko olx-a i neko mi poruci artikal.
Ja odnesem licno to u postu samo kazem da imam porudzbinu tako da ne cekam njih da dodju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 21 Maj 2026, 19:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6778
Lokacija: Banja Luka
Megabyte je napisao:
Megabyte je napisao:
Od ponedeljka čekam poštu da pokupi proizvod, preko njihove Olx dostave. Očaj.



I dalje isto. Iako sam zvao Olx i rekli da će urgirati.



Epilog, došli i pokupili nakon 7 dana. Para još nema, evo već četvrti dan od dana kad su pokupili. Ako se ne varam treba ih poštar donijeti.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 23 Maj 2026, 10:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2839
Lokacija: BN (Serbian Republic)
Je li ti posiljka isporucena? Jesi li pratio?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 23 Maj 2026, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6778
Lokacija: Banja Luka
Jeste.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 26 Maj 2026, 13:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6778
Lokacija: Banja Luka
Dakle, nemojte koristiti Olx-ovu dostavu koja ide preko Pošta Srpske i BH pošte.. Trebalo je 7 dana, od dana narudžbe, da pošta od mene pokupi predmet, a zatim je trebalo 7 dana od dana prispjeća na adresu kupca, da mi donesu novac. Roba brže stiže sa drugih kontinenata.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 26 Maj 2026, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5383
Lokacija: Gradiška
Ja imao narudžbu u nedelju, juče u ponedeljak pokupili paket, sad vidjećemo kad će isporučiti i donijeti pare!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 26 Maj 2026, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5383
Lokacija: Gradiška
Evo, upravo mi prijavljeno da je paket isporučen!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 28 Maj 2026, 09:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6807
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Megabyte je napisao:
Dakle, nemojte koristiti Olx-ovu dostavu koja ide preko Pošta Srpske i BH pošte.. Trebalo je 7 dana, od dana narudžbe, da pošta od mene pokupi predmet, a zatim je trebalo 7 dana od dana prispjeća na adresu kupca, da mi donesu novac. Roba brže stiže sa drugih kontinenata.


Odneses licno u postu u veleprehranu i dodje sutradan.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: pik.ba
PostPoslato: 28 Maj 2026, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9628
Svakodnevno saljemo prwko njih, mozda se par put desilo da se toliko ceka. Ne mozes zbog jednog slucaja generalisati da nisu ni za sta.


Vrh
  
 
 [ 1977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 95, 96, 97, 98, 99

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Common Crawl [Bot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs