banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Moneybookers
PostPoslato: 23 Nov 2014, 22:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Znaci to je ta situacija

Niko mi vec dva mjeseca ne odgovara da upit da se odblokira failed VISA.
Medjutim, sada mi nude mogucnost da isplacujem sredstva na bas tu karticu, dok su mi blokirali novi Mastercard koji je uredno verifikovan.

Dakle, ako udjemo kod mene u tab gdje su kartice, vidimo sljedecu situciju:

Slika

Dostupne su dvije kartice - moja stara VISA koja je FAILED pa sam je oznacio kao sekundarnu, i nova mastercard koju sam uredno verifikovao i oznacio kao primarnu.
Medjutim, ako kliknemo na WITHDRAW, nude se sljedece opcije -

Slika

Jedino je VISA ponudjena kao opcija za isplatu. :-/

Cekao sam par dana i slao mejlove na koje niko nije odgovarao, mislio sam da treba nekoliko dana da kartica postane aktivna, medjutim nista se ne desava, vec je skoro 7 dana proslo.

Danas sam otkrio da je support aktivan na twitteru i tamo odgovaraju na pitanja svaki dan i morao sam da napravim nalog samo radi toga


Da li netko ima ideju kako da rijesim ovaj problem. Nisam jos pokusavao da posaljem novac na ovu VISU jer mi se ne placa naknada za transakciju i cekao sam da mi aktiviraju MC jer mi jeon vezan za el. bankarstvo. Dakle ne znam ni da li je VISA aktivna, mozda cak i nije jer je verifikacija FAILED iako tu pise da prima novac. Ovo je ludilo.
Hvala puno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moneybookers
PostPoslato: 23 Nov 2014, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Мислим, дакле нисам 100% сигуран да има неки проблем генерално око повлачења средстава на Мастеркард. Значи за плаћање је ок, али за повлачење неће да може. Још сам на гомили сајтова видио да средства можеш да повучеш на Визу а на Мастеркард немају опцију уопште.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moneybookers
PostPoslato: 23 Nov 2014, 23:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
To nema nikakvog smisla - i Skrill i Paypal imaju svoje Mastercard debitne kartice koje salju sirom svijeta, ne vidim zasto bi moja bila problem. Zato sam i trazio bas MC da mi daju u banci a ne Visu. Izgleda da sam se zaj..o

To nigdje ne pise da je transfer jednosmjeran, a citao sam sve detaljno na sajtu, ni Skrill ni Pajpal ne spominju da MC ima jednosmjeran saobracaj. Na mejlove niko ne odgovara, gori su nego nasi sluzbenici.

Nasao sam ovaj 3 godine star post na njihovom forumu, to je najnovije sto ima o toj temi

https://getsatisfaction.com/skrill/topi ... ilable_yet

izgleda da si bio u pravu :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moneybookers
PostPoslato: 23 Nov 2014, 23:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па на Мастеркард са Пејпала у БиХ НЕ МОЖЕШ да повучеш паре. На Визу можеш. А иначе је Скрил "познат" по (не)одговарању на мејлове. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moneybookers
PostPoslato: 24 Nov 2014, 08:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Skrill je bezobrazluk po bosanskim standardima. Samo da skinem te pare sto imam na stanju i prelazim na PP trajno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moneybookers
PostPoslato: 24 Nov 2014, 10:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Al sto su djubrad, kako su me fino putili da se zaj...vam sa verifikacijom kartice koja je beskorisna.
Trebalo je odmah pri verifikaciji obavijestiti da kartica ima ogranicenja a ne da se zaj... cijeli dan s tim i sad mogu ladno da uklonim tu karticu jer mi nije nizasta. Djubrad balkanska, trebalo je da znam sta me ceka kad sam procitao da su im bugari menadzeri...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moneybookers
PostPoslato: 24 Nov 2014, 19:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Uspio sam poslati pare na failed VISU, nadam se da ce stici za par dana.

Dao sam nalog za dodatnu VISA debitnu u mojoj banci pa cu imati i MC I VISU, da sam znao sta je i kako je odmah bi uzeo VISU.

Za sada je okej, al dok ne legnu pare na racun nema mira :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Moneybookers
PostPoslato: 11 Dec 2014, 03:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
Last December je napisao:
To nema nikakvog smisla - i Skrill i Paypal imaju svoje Mastercard debitne kartice koje salju sirom svijeta, ne vidim zasto bi moja bila problem. Zato sam i trazio bas MC da mi daju u banci a ne Visu. Izgleda da sam se zaj..o


Koliko ja to razumijem, oni vrse isplate na Mastercard kartice koje sami izdaju, i uplate na njih vrse direktno, kao kad ti odes u banku i uplatis pare na svoj racun - transakcija ne ide preko Mastercard-ove mreze. Sa Visom je drugi slucaj i moguce je placanje preko njene mreze, na bilo koju karticu.

Samo pretpostavljam, pa je moguce i da grijesim. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs