banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 16:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 11:47
Postovi: 149
:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 16:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 11:47
Postovi: 149
spavac je napisao:
sto izblamirana, pa ne treba da se stigis svog tijela. ili si mozda ruzna. :D na tom dijelu sto je ostao go. :D

pa nije ba sve za pokazivati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 18:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2003, 05:18
Postovi: 933
Lokacija: Los Angeles
Reci cu samo da se ne treba kladiti sa pjandurom da te nece srediti u bilijaru. Nikad u zivotu nikog nisam vidjeo da ubaci SVE svoje kugle iz prve ruke...do te veceri.

:D

_________________
Arte es mi vida.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2006, 18:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Pero_Bombas je napisao:
Druga scena... Idemo ja i drug na bus, i kenjamo mi tako o problemu Amerike i Iraka i prolazimo pored Mobisa, tj. tamo kod ETF-a, i odjednom smo obojica na zemlji.. Kako to?! Pa onako, mi se fino zagledali Bog-zna-gdje, i onaj lanac je bio u visini clanaka,i jebiga, odjednom vidim ljudi u dva busa koja su tu stajala na stanici pokazuju prstom i smiju se .... :lol:

SlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlikaSlika
Opet se drogiraš.Slika

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jul 2006, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Kopirano sa jednog foruma :


"Hteo sam da ugrizem drugaricu, onako, iz fazona... Lezali smo na vrhu nekih stepenica sa celom ekipom, slusali druga kako svira gitaru i td. I tako se ja okrenem i taman da je ugrizem kad padnem skroz u podnozje stepenica... Samo sam skliznuo skroz do dole... To je bio jedan od zescih blamova..."


hehhehehe

Jos sam se posteno obrukao kad sam na ekskurziji razrednicu ubjedjivao da je sve u redu i da sam trijezan, a onda sam se slozio.... :roll: :-? Barem su mi tako rekli da je bilo.... :oops:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jul 2006, 22:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Jesam li ja imao razrednicu na ekskurziji :scratch: ne sjecam se da sam je vidj'o... A blamova imam koliko vam dusa pozeli, al mi se toga i ne prisjeca...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jul 2006, 22:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2006, 17:02
Postovi: 124
Lokacija: RS
Znate li onaj vic: Baba mi umrla od seksa! Sjebala se niz stepenice.
E, meni su stepenice prisjele. Zimus u prepunom kafiću omašim zadnje dvije stepenice silazeći sa sprata u prizemlje kafića i prostrem se na podu koliko sam dugačka ( a to je 181 cm). Smijala bih se naglas, al me je boljeeeeloooo!
A što me bilo sraaamoootaaaa!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jul 2006, 23:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
:lol:

Citiraj:
( a to je 181 cm).


:roll: Ooooops.:lol: Je li se iko usudio prici da ti pomogne da ustanes ? :lol:

Sad moj blam. Prije jedno mjesec dana sam nesto trebala obaviti poslom van radnog mjesta. Kad sam isla tamo, bilo je suncano. U povratku je pao takav pljusak, da mi se ucinilo da je izvrsna ideja da kupim usput neki tanki dzemperak dugih rukava. Receno, ucinjeno i obuceno. :D Sad ide zaplet. Dok sam cekala voz, pojavi se jedan od sefova sa bivseg posla kojeg sam uvijek nekako zeljela impresionirati. I krenemo mi u neku extra pametnu pricu. U tom trenutku mi prilazi neki frajer i kaze : Izvini, ali...etiketa ti je ostala na ledjima ! :evil: :mad: :lol:

Taj dan sam saznala da je instinkt za ubijanjem dosadnih prolaznika - normalna i ( s mukom ) savladiva pojava. :lol: :oops: :lol:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 15:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2006, 17:02
Postovi: 124
Lokacija: RS
Alo, mala! Ti mene malo, onako, znaš ....... :lol: Pa normaaalno da se usudio moj dragi, mada se najviše smijao. Inače sam crnogorska snaja, pa sam najmanja u porodici, tako da kad neko prokomentariše moju visinu, kao ti sada, ja se iznenadim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 16:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
:lol: Auuuu tata...sve djetic do djetica . :) Cuj najmanja...ti im cisto dodjes k'o igracka. A ja mislila da sam visoka. :roll:

Dok tebe nisam srela. :lol:

pozz :wink:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 18:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Ruzo, sef je garant bio impresioniran! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 18:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 11:47
Postovi: 149
e bik aj se priseti nekog blama aj pa da se malo smejemo i tebi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 18:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
ne zelim
necu

odlazite od mene!!! aaaaaaaaa!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 20:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Ne popustaj Lola ! :) :wink:

Citiraj:
Ruzo, sef je garant bio impresioniran!


Pa prica se promijenila, svakako. Nakon toga mi je ispricao neke stvari o sebi koje ga nikad ne bih smjela upitati, a interesovale su me. Sve u svemu - nikad ne znas zasto je nesto dobro.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jul 2006, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Eto vidis... Cudni su putevi velikog BurazaStarca...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Jul 2006, 21:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
neeeeeeeeeecuuuuuuuuuuuuuu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Jul 2006, 21:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2003, 05:18
Postovi: 933
Lokacija: Los Angeles
Bik je napisao:
neeeeeeeeeecuuuuuuuuuuuuuu


Nemoj da ti ja dolazim...

_________________
Arte es mi vida.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2006, 09:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Ok, ok....

Pored redovne setnje otvorenog slica, zna mi se pocesto desiti pokoja druga neprijatna sitolacija... U poslednje vrijeme, za divno cudo i nisam imao nekih zescih blamova, osim sto sam se "slucajno" (od straha, nervoze, stvrano ovaj put nisam planirao) neartikulisano izderao na radnicu u magistratu, nakon cega je nastao nimalo prijatan minut cutanja... (vizu do dan danas nisam dobio, al bice uskoro :D ) Isto su cesti blamovi sa njemackom... Tipa, "Izvinite, ispao mu je iz dzepa, zelite li ga??", sto je trebalo da znaci "Izvinite, ispao vam je komad papira iz dzepa, da li ga trebate?" malo sjebes rod, padez, naglasak i cuda radis...
A evo ga jedan... Zadnji dan kursa njemackog, ide skoro cijela grupa zajedno negdje na pice... I sjednemo mi, i dodje konobar, sta piju picke i tako to, i jedini ja narucim pivo. Ostali svi neke sokice, kafice i sta ti ja znam. I ja se tu kao iznerviram , pocnem da se derem na muski dio grupe da su picke, da seru, da mogu bar na zadnji dan da popiju taman da im se i ne pije. A oni sve nesto kao, ma necemo, ma ne mozemo, ma hvala neka, mozda drugi put... i nemo's ih ubijedit da si pita... I ja se isfuram, gledam ih kako piju svoje sokice, i tek nakon svog tog vrijedjanja i dernjave skontam da su svi prisutni muskarci osim mene muslimani i da zato ne piju.... jebem ti zivot, htio sam u zrmlju propast, htio sam sebi jezik iscupat.

i tako, imam ja toga, samo treba da se sjetim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2006, 10:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Bik je napisao:
Ostali svi neke sokice, kafice i sta ti ja znam. I ja se tu kao iznerviram , pocnem da se derem na muski dio grupe da su picke, da seru, da mogu bar na zadnji dan da popiju taman da im se i ne pije. A oni sve nesto kao, ma necemo, ma ne mozemo, ma hvala neka, mozda drugi put... i nemo's ih ubijedit da si pita... I ja se isfuram, gledam ih kako piju svoje sokice, i tek nakon svog tog vrijedjanja i dernjave skontam da su svi prisutni muskarci osim mene muslimani i da zato ne piju.... jebem ti zivot, htio sam u zrmlju propast, htio sam sebi jezik iscupat.

A sve i da nisu to što jesu ti se uopšte nisi nešto fino pokazao. Ne razumijem to "junačenje" pijenjem piva i uopšte alkohola, i iščuđavanje kada to ne praktikuju svi pripadnici jačeg pola. Recimo meni je dosta simpatično kada Micelijus i ja odemo u kafić sa prijateljicom, i ona pije pivo, Micelijus kiselu a ja sok :), i svima nama je to normalno, i niko nikome ništa ne prebacuje. Ako se nekome ne pije pivo onda ga neće piti, a ako ga drugi nagovaraju na to jer je to "muški"...onda su velike šanse da će mu se pivo dodatno zgaditi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Jul 2006, 11:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2006, 11:47
Postovi: 149
ti bas volis da se deres? :P


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 72 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 52 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs