banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:51 Danas je 22 Jun 2026, 17:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 39974 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 1999  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Dec 2007, 19:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
psyborg je napisao:
kakva voajercina!!!!! :lol: :lol: :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pusti coveka, ne zna da je forum u banani :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Dec 2007, 19:00 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 28 Sep 2003, 20:33
Postovi: 923
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Dec 2007, 20:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2002, 21:43
Postovi: 313
Lokacija: dolina mumijevih
al ''da su u bosni i hercegovini zivjela inteligenta bica'' lol


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Dec 2007, 23:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2002, 22:53
Postovi: 178
Slika

Slika

_________________
:]


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2007, 06:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 12:32
Postovi: 5054
Lokacija: Kafana " Rolly i pijani piton"
bronovlek je napisao:
http://www.andyfoulds.co.uk/amusement/bushv2.htm


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Šekspir je ukrotio svoju goropadnicu, ali mene još niko nije !


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2007, 11:44 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2007, 10:17
Postovi: 51
Lokacija: hrvatska
Slika

_________________
Banovanje nije prijetnja već stimulans.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2007, 11:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007, 07:50
Postovi: 1004
Lokacija: Preblizu za moje dobro
LaMpiR je napisao:
Slika



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2007, 12:00 
Hmm...teske su to teze...ne znam, mislim znam da imaju bica, ali.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2007, 12:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Dec 2002, 21:43
Postovi: 313
Lokacija: dolina mumijevih
vaske je napisao:
Slika


ovo je na nekom stubu kod ludare


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2007, 12:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
imaju dokaze da su BiH zivjela intelegentna bica??? i to PIRKE nasao dokaze i napisao i lijepo ukoricio!? pa pobogu sta ja studiram!?


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2007, 13:55 
Ko te je*e....mi pametni idemo na pivo, a ti studiraj i dalje... :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2007, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 12 Avg 2001, 01:00
Postovi: 4102
Lokacija: Izmedju istoka i zapada
kad nadjete Pirketa kako povraca iza Havane dok pokusava skupiti zube polomljenim prstima jer je pogresne goste u pogresnom trenutku u pogresnoj kafani u pogresnom gradu davio postankom piramida i inteligentnog zivota u BiH, recite mu da je kreten. molim vas.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2007, 18:16 
ocemo...


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2007, 23:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
dobro jebale vas piramide. sad malo povratka prirodi:
trik sa zecom. značiiii prejako.
Slika

Slika

From the Museum of Telecommunication in Frankfurt
Slika
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... n_2004.jpg

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Dec 2007, 13:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Slika

Slika

Slika

_________________
Slika
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Dec 2007, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sao Paolo, granica izmedju bogatog i siromasnog dela. Nije bas za humor, ali je svakako zanimljiva

Slika :D


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Dec 2007, 20:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Dec 2007, 17:57
Postovi: 111
Vuk samotnjak,svaka cast. :D :D :D :D :D :D :D :D


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Dec 2007, 23:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Slika

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Dec 2007, 08:14 
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Dec 2007, 11:15 
Slika


Slika


Vrh
  
 
 [ 39974 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 ... 1999  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs