banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Avg 2005, 19:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Milenko Banic, sumadijski prorok, inace magistar pravnih nauka, cija su se mnoga predvidjanja ostvarila (atentat na Kiru Gligorova, krv na vratima savezne skupstine - samoubistvo Vlajka Stojiljkovica, oktobarske promene, teroristicki napad na SAD, ubistvo prmijera Djindjica...) smatra, za razliku od svojih "kolega", da je nasim mukama dosao kraj: -Vidim nagli preokret u odnosu svetskih mocnika prma nama i preporod nase zemlje, koji ce poceti u novembru ove godine. zbog kolapsa u kojem se trenutno nalazimo, narod ce taj boljitak osetiti tek posle Nove godine. SAD i EU potpuno menjaju odnos prema nama, u pozitivnom smislu. Cak ce doci do toga da Hrvatska plati Srbiji obestecenje za genocid nad srpskim stanovnistvom... I kaze sledece:


Evropskim zemljama prete prirodne katastrofe, zemljotresi, pozari, poplave. Promenice se mapa tog dela sveta.

Za 20-tak dana sledi serija katastrofalnih zemljotresa u Turskoj.

Ovog leta gorece Portugalija i Spanija, a onda nastupaju uzasne poplave.

U Engleskoj, Holandiji i Francuskoj katastrofalne poplave u oktobru i novembru, a nastavice se i tokom iduce godine. Voda ce izbijati iz zemlje.

U drugoj polovini februara, najkasnije do 5-6. marta 2006, Skoplje pogadja katastrofalan zemljotres.

Balticki deo Nemacke potpuno nestaje pod morem.

Od Skotske ce ostati samo nekoliko ostrva.

Zbog jakih tektonskih potresa kopno Evrope ce se pribliziti Africi, drastino ce se suziti Suecki kanal.

U veoma bliskoj buducnosti ce, takoreci ceo srednji deo Kanade i gotovo cele SAD, i severni deo Juzne Amerike, sa Hondurasom, Panamom, Kostarikom, Kubom, Nikaragvom i Havajima, potopiti okean. Tada ce se izdici trecina Atlantide. Ona se, po mom vidjenju, protezala od Spanije, od Kanarskih ostrva prema jugu SAD i sredini Juzne Amerike.

Do kraja ove godine bice ogromnih poplava i pozara u Australiji i Indoneziji.

Japanska ostrva pogodice potresi i cunami.

U Srbiji nece biti vecih prirodnih katastrofa.


Ako nekog interesuje i ako hocete da stavim cijeli intervju sa njim o Srbiji, Kosovu, Albaniji...itd... ?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Avg 2005, 21:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2005, 14:44
Postovi: 1477
Lokacija: Banjaluka :(
stavi

_________________
k,gnmnvmnmnbgvikj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Avg 2005, 22:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
eh Leona kad bi to tako bilo........ :D :D :D
cinilo mi se moguce dok sam citao ovo o politici... ali kad sam presao na ovaj dio gde kaze sta ce sve da potone i nestane ... onda sam se malo izgubio u svemu tome. mislim da je geografski gledano nemoguce da se dese tolike promjene za tako malo vreme i ako se dese da to ne utice i na nas. ne vjerujem nista od toga. ovo sa politikom je vrlo moguce .. samo iz jednog razloga a to je zbog uticaja islamskih zemalja na bosnu i hercegovinu koju zemlje evrope smatraju velikom prijetnjom po njih same. mozda samo zbog toga promjene politiku prema nama.
:D :D :D :D :D :D :D :D

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Avg 2005, 22:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Okt 2003, 15:24
Postovi: 2195
Da ce nesto od toga bit, sigurno je da hoce, samo se ne zna kada. Sumnjam da ce se situcacija u Bosni a i u nasem okruznju ubrzo promijeniti na bolje. Narod je jos uvijek raspamecen, i ne zna sta mu je ciniti. Veliki na nas gledaju kao na kap vode u moru, bila ili ne bila, more ostaje more.

To sto smo imali nikada vise necemo imati. Da li mislis da ce Energoinvest ponovo biti konkurent Simensu i uzimati mu poslove na medjunnarodnim natjecanjima, da ce Hidrogradnja gradi najvece brane po svijetu, da ze se u Kragujevcu proizvoditi toliko oruzja da moze zadovoljiti potrebe Bliskog istoka itd.

Sigurno je da vise nista nece biti kao sto je bilo, jer to ne zele mocnici. Imaju oni svoje kompanije za medjunarodna natjecanja. Sve nase poznate firme bit ce unistene, jer ce se oni zalagati, a to se i sada vidi, za preduzeca-firme malog biznisa, koje nece moci biti konkurenti njihovim velikim kompanijama. Takve firme zaposljvaju malo ljudi, pa ce nezaposlenost ostati veliki problem gotovo svih zemalja bivse YU.

Ljudi predvidjaju svasta, pa nesto i pogode, ali ono sto naucnici predvidjaju, a to nije tako daleko, da poslije 2020 godine pocinje nastupati glad na zenlji, jer ce se klima izmijeniti, prinosi ce biti manji, a to se vec vidi u Bosni, Hrvatskoj i Srbiji, a o drugim zemljama da i ne govorim. Veliki problem bit ce voda za pice, pa se jaki trebaju pripremiti kako poklopiti najbolje izvore pitke vode, nesto slicno kao sto je danas borba za naftu. Pozd. Zah


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Avg 2005, 22:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2005, 09:10
Postovi: 449
Lokacija: Jacksonville,FL
I ti ces da stitis Europe od najezde muslimana???
Gluposti ko od uvijek...a ova prorocanstva su cista glupost,vecina njih su prevaranti koji se koriste generalnim prorocanstvima....Bice potresi u Turskoj i Japanu,to je tamo normalna prirodna pojava...a ostale gluposti kad bi se desile poremetile bi pola svijeta samim time i Balkan.

A Srbija ako hoce da popravi odnose sa svijetom bolje bi bilo da pohapse zlocince kao Mladica i Karadzica i da pocnu malo normalnije razmisljati i razvijati se kao normalna drzava i da suradjuju sa ostalim dijelom Europe.
Doduse vecina Srbijanaca su cool ljudi nego uvije kna vlast dodju neki seljoberi sa planina negdje u sumama Bosne i Crne Gore pa vode kolo i terorisu toliki narod.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Avg 2005, 09:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Posto je intervju dugacak, netipka mi se sat vremena, prepisacu samo par vaznijih djelova.

Albanski teroristi ce napasti trupe KFOR. Medjunarodnim snagama bice neophodna pomoc Srbije i nase vojske. "Carke" su vec zapocele, ali krvavi sukob Siptara i KFOR, haos do istrebljenja, dogodice se najkasnije do marta 2006. Vec na jesen, medjunarodne snage pozvace u pomoc Vojsku SCG. S tim u vezi predstoji i naglo poboljsanje statusa i opremljenosti pripadnika vojnih jedinica Srbije. I jos nesto: otkrice se velika afera na Kosovu, zbog koje ce pasti vlade u dve evropske drzave. Vidim da ce do tog otkrica doci Cesi, ili mozda Slovaci.


Onda ga zurnalist pita o otcepljenju Kosova, na sta on odgovora:
Nema otcepljenja! A ni Siptara tamo nece biti za koju godinu. Najveci broj njih nestace od posledica radijacije. Ni Albanija nece postojati, njena teritorija bice podeljena izmedju Grcke i neke nove drzave ujedinjenih srpskih naroda. :roll: (koja fantazija)

Da li je rec o Velikoj Srbiji?
Ne u onom smislu kako je pricao Vojislav Seselj. Ali, vrlo brzo ce se pojedine zemlje bivse SFRJ ujediniti u savez drzava. Osim Rep. Srpske i dela Albanije, toj drzavi ce se pripojiti i deo Makedonije, i to krajevi gde ljudi imaju prezime na "ski". Prostor gde dominiraju prezimena na "ov" pripasce Bugarskoj.

I Hrvati ce traziti da udju u savez drzava, bar ono sto od njih ostane. Nime, severni i severozapadni deo Hrvatske, tajnim dogovorom njihovih vlasti, ustupljen je za deponovanje nuklearnog otpada iz Engleske, Nemacke i SAD. Stradace vise od 60 odsto stanovnistva. Bicemo prinudjeni da primimo i izbeglice sa ozracenih prostora, ukljucujuci i Rome. Posle toga ce svetski mocnici ocistiti ozracene lokacije solima joda i vratiti Srbe na te prostore.

Kakvo ce uredjenje biti u Srbiji?
Bice republika, a postace kraljevina za 10 do 11 godina. Na presto ce doci nova - cetvrta dinastija, nisu Obrenovici, Karadordjevici ili Nemanjici. Glavni grad tadasnje Srbije bice Kragujevac.

A Beograd?
Postace prestonica nove drzave ujedinjenih srpskih zemalja, o cemu sam vec pricao.

Svedoci smo nezapamcenog talasa nasilja, narocitio u porodicama, pa cak i monstruoznih ubistava. Vidite li razlog?
Ostvaruje se prorocanstvo Jovana Bogoslova. Apokalipsa je pocela, i to ne samo kod nas. Ceo svet ce biti prociscen "velikom Bozjom metlom".




Ovaj je gori i od Nostradamusa. Ne znam samo da li je on prorokovao sto to zna, ili je iznio samo svoje zelje i fantazije. :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Avg 2005, 11:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Leona je napisao:
Ovaj je gori i od Nostradamusa. Ne znam samo da li je on prorokovao sto to zna, ili je iznio samo svoje zelje i fantazije


Zašto? Zbog ovog dijela o Srbiji i ovim prostorima ili zbog onog o katastrofama svuda po svijetu?

Što se tiče katastrofa po svijetu to su najavili mnogo proroci, i drevni i savremeni, čak ne znam da li ima onih koji nisu o tome govorili. E sad da li su se oni svi dogovorili (iako su živjeli u različitim vremenima) da proriču katastrofe ili je nešto drugo u pitanju vidjećemo.

Da se malo više, i bez predrasuda, istražuje o prorocima moglo bi se mnogo toga zanimljivog i neoborivog pronaći. Svojevremeno sam na drugom forumu pisao sa jednim parapsihologom, čovjek je sa naših prostora ali živi u Holandiji, tada je imao preko 65 godina kad je pisao na forumu, autor je i par knjiga o kristalima. On je imao par lijepih tekstova o prorocima, sve sa imenim, datumima i ostalom o njihovim dokumentovanim proricanjima, i o tome da se to obistinilo. Radilo se o savremenim ljudima, ne nekim iz drevne prošlosti. Može se mnogo iskopati ako se traži bez predrasuda.

Mudri Joda je u Star Warsu rekao da se budućnost mijenja, da je u pkretu i da ju je teško uvijek tačno predvidjeti. I baš je tako. Proročanstva su često samo grube odrednice, nekad sa datim vremenom ispunjenja a nekad ne, ali je uglavnom ostavljena mogućnost "manevrisanja" ili čak izbjegavanja nekih događaja ali koji bi sa onda ispunili simbolično. Ali uglavnom zbog prirode ljudi i onoga kako se ponašaju na kraju budu ispunjeni oni gori scenariji. Recimo Izralecima su njihovi proroci davali alternative, znači ne jedan moguć ishod već uglavnom dva, i rečeno im je "ako budete takvi i takvi biće vam to, a ako budete takvi i takvi biće vam ovo". I tako im je i bilo, to im se ispunjavalo i oni su to znali i znaju, jer imaju dokumentovanu svoju istoriju koja se odigrala nakon tih proroka, pa mogu da uporede svoja ponašanja i istorijske događaje kao posljedicu toga sa onim što su im govorili proroci u prošlosti.


Oni imaju dokumentovano u drevnim prorocima da će Mesija patiti i stradati zbog ljudi, vrlo je upečatljivo i jasno 53. poglavlje starozavjetnog proroka Isaije koje kompletno govori o Hristovom stradanju:

Prezren bješe i odbačen između ljudi, bolnik i vičan bolestima, i kao jedan od koga svak zaklanja lice, prezren da ga ni za što ne uzimasmo. A on bolesti naše nosi i nemoći naše uze na se, a mi mišljasmo da je ranjen, da ga Bog bije i muči. Ali on bi ranjen za naše prijestupe, izbijen za naša bezakonja; kar bješe na njemu našega mira radi, i ranom njegovom mi se iscijelismo. Svi mi kao ovce zađosmo, svaki nas se okrenu svojim putem, i Bog pusti na nj bezakonje svijeh nas. Mučen bi i zlostavljen, ali ne otvori usta svojih; kao jagnje na zaklanje vođen bi i kao ovca nijema pred onijem koji je striže ne otvori usta svojih. (prorok Isaija 53, 3-7)

Mislim da je sasvim jasno. Svi koji su bar nešto čuli o Hristovom stradanju ili pogledali bar jedan film znaju koliko se ispunilo ovo što je prorečeno. Čak se ne može reći da su Jevreji "namjestili" izvještaje o Hristu da se poklope sa ovima iz pororočanstava jer im to nije bilo u interesu, oni ne vjeruju da je Hrist mesija, pa još uvijek čekaju mesiju, i to zato što su kao islamci ili i neki Srbi nacionalisti koji su željeli mesiju u vidu vojnog vođe koji će protjerati Rimljane, a nisu shvatili neuporedivo plemenitiju i veću Hristovu misiju koji je došao da ljude potakne na rat njih samih unutar sebe protiv grijeha, rat sa ciljem samooplemenjivanja, to je pravi sveti rat ili džihad. Ali su se Izraelci razočarali u takvog mesiju koji neće da ratuje i ubija ljude pa su se napravili pametni i rekli: "ma nije to mesija". Drugim riječima prilagođavali su ono što mesija treba da bude sa onim što oni žele, kao što rade mnogi, kao što crkva na ovim prostorima proglašava za jeres i sektašenje i satanizam sve što nije u skladu sa njihovim dogmama i crkvenim standardom.
Tako da Izralecima nije bilo u interesu da "namjeste" okolnosti oko Hrista da se toliko jasno ispune njihova proročanstva, a ispunila su se i oni to nisu mogli zataškati, iako su htjeli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Avg 2005, 11:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Što se tiče proročanstava o ovim prostorima iz onoga što je Leona iznijela, ovo je zanimljivo:

Citiraj:
vrlo brzo ce se pojedine zemlje bivse SFRJ ujediniti u savez drzava


Ovo proročanstvo postoji, tj. nije nepoznato u proročanskim krugovima. Vidjećemo.

Ne znam koliko je pametno reći, mada više mislim da može da bude neplodonosno nego što može da bude štetno i nezgodno: postoje proročanstva, usudiću se reći vrlo jasna i precizna, o nedavnim događajima na ovim prostorima, uključujući raspad SFRJ, građanski rat, neke vrlo precizne vremenke odrednice koje su se ispunile vezano za te događaje. Radi se o proročanstavima iz Svetog Pisma, o kojima sa dosta pričalo tih ratnih godina (da, tada se već znalo za sve to) u narodu, u vojsci, na ratištu. Zadnjih godina se iz više razloga ne priča o tome. Treba se okrenuti onome što se sada dešava, i onome što slijedi, i onome što je sada najpametnije raditi. Ono što je prošlo je prošlo. Poenta je da Sile Nebeske vrlo pomno prate dešavanja na ovim našim prostorima, i zato o njima ima toliko mnogu u Svetom Pismu, ali to je druga priča. Najbitnije da se ljudi otrijezne, trgnu, probude. Mada ja iskreno sumnjam da će se to desiti, bar prije nego što vjerovatno bude kasno jer ljude u većoj mjeri može prodrmati samo nešto jako krupno, neki veliki *BUM*, neki krupni događaji, kataklizme, neki bol ako hoćete tako. Kao što čovjek ide doktoru kad ga boli, a ako ga ne boli a bolest se razvija u njemu kasnije može biti kasno, zato je bol dobar i koristan alarm. Zato sveti spisi kažu da je jako nezgodno za ljude (mada u suštini korisno i sa razlogom) to što se ne kažnjavaju odmah i očigledno nakon što nešto zgriješe, već kasnije i na ko zna koje načine, zato čine zlo i dalje jer ne misle da će im se to vratiti.
Zato se smatra blagoslovom kad neki narod stradava čim griješi, i da stradava dovoljno strašno da skonta zašto stradava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Avg 2005, 16:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2005, 09:10
Postovi: 449
Lokacija: Jacksonville,FL
Bas tako ljudi sto se drogiraju i sto fantaziraju morali bi da se ljece,ako ostane tako moze da preraste u opasnu bolest i da to pocnu prenositi na normalne ljude a mozda cak i rat zapocnu.

Kako to firme iz Tajvana i Koreje konkurisu svjetskim firmama?
Mislim ono kad se sjetim da su se ljudi ismijavali korejanskim firmama,pogotovo nasi....Korejci su glupi.

Eno Samsung mete pola svijeta sa svojim proizvodima...dok nasi seru oni rade vrijedno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Avg 2005, 00:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Okt 2003, 15:24
Postovi: 2195
Jos nam fali samo jedna informacija o proroku. Po svoj prilici ovaj prorok iz Srbije prpada Seseljevoj stranci. Ja mislim, da je to samo jos jedan od nacina rasporivanja nacional-sovinizma u Srbiji, a nastaje kao posledica potiskivanja tog naopakog zla iz politickig govora sadasnjih politicara. Kako to ne rade politicari, onda se javi neki prorok koji to uspjesno radi umjesto njih, a sve u cilju nikad ne ostvarenog srpskog sna Velika Srnija.

Ako taj san nije ostavren u poslednjem ratu kada su za njegovu realizaciju postiojali svi preduslovi 100%, tesko je ocekivati da se taj san realizira u doglednoj buducnosti. Bilo ne ponovilo se nikad vise. Pozd. Zah


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 01:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
Ako nista drugo pogodio je za ove pozare u Portugalu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 02:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Okt 2003, 15:24
Postovi: 2195
To je bilo i "najteze" pogoditi, jer svake godine imamo pozare u: Portugalu, Spaniji, Korzici, Hrvatskoj, Grckoj, Australiji, SAD. Sta ces de kad su velike vrucine, a ljudi nepazljivi. Pozdrav Zah


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 03:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Maj 2005, 11:51
Postovi: 214
Lokacija: Prnjavor, RS
dasha je napisao:
Ako nista drugo pogodio je za ove pozare u Portugalu...


Ote mi rijec iz usta.Bas danas citam kako Portugalci traze pomoc u gasenju preko 20 jakih pozara koji su vec unistili vise od 20,000 hektara suma.

EDIT: Daj nekako stavi cijeli interviju da procitam, bas me zanima sta covjek prica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 04:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2005, 09:10
Postovi: 449
Lokacija: Jacksonville,FL
Hahaha...ovo me podsjeca na jednu reklamu na americkoj TV ,reklamiraju pice jedno pa stoje dvojica i prilazi im djevojka i pozdravlja ih a oni nemogu se sjetiti imena po pocese nabrajati milion nekih imena da bi jednom izrekli Veronika a ona poskoci pa ce "Pa vi se mene sjecate"... :lol: :lol: :lol: :lol:

Tako i ovaj prorok ,nabraja sve i svasta,svaku drzavu je spomenuo pa kad potrefi jednu dobar je prorok.

Nego ko bi onda ispao u pravu Nosterdamus ili ovaj profesionalac?
Nostredamus nije prorekao nikakve vece kataklizme dok kraja 23 vijeka.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 04:27 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 03 Jun 2004, 13:47
Postovi: 918
Lokacija: Banja Luka, Bosna i Hercegovina
Evo da i ja malo pokusam (tri puta "razbacila" grah pa da vidimo sta nam kaze)
- Bostech, za Fl vidim jaku hurikansku sezonu... jos barem 2 huricana ili tropical storm bi mogli da vas "potrefe". Za nas ovamo u midsouth ne vidim neke velike promjene osim brzog dolaska jeseni vec krajem Septembra :D
Za Japan i ja vidim kao i ovaj gore zemljotrese, za Tursku i Iran isto tako.
Rat u Iraku ce jos potrajati, najmanje tri godine... mnogo mrtvih...
Kod nas na Balkanu, ekonomija u k***u, hladna bash ono hladna zima...
U Svedskoj problemi... zdravo....

8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 06:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Avg 2005, 09:10
Postovi: 449
Lokacija: Jacksonville,FL
Evo jedan vic na tu temu,mozda je ko i cuo ranije.

Dosli Indijanci kod vraca da ga pitaju kakva ce zima biti i on ce njima
-"Ovo ce biti strasna zima,bice veoma hladno i psti ce puno snijega,idite i nasijeciti drva i ulovite sto vise divljaci"
I odu oni,dodje zima kad ono nista,blaga i topla.
Dodju Indijanci drugu godinu i opet isto pitaju a vrace ce :
-"Ovo ce biti strasna zima,najgora u zadnjih sto godina,bice veoma hladno i pasti ce puno snijega,idite i nasijeciti drva i ulovite sto vise divljaci..sto vise mozete"
I odu Indijanci,radili vrijedno,skupili drva i ulovili divljaci..dodje zima kad ono opet nista,blaga i topla.
Dodju Indijanci trecu jesen i zaprijete vracu,ako nam opet pogresno proreknes skalpirat cemo te...a vrac ce,dobro,dobro...dodjite za 7 dana pa cu vam reci.
I sta ce jadan odluci vrac da se prerusi i ode u grad pitati meteorologe kakve ce biti zima ..i tako on prerusen dodje i pita meterologa kakva ce biti zima a metereolog ce :
-"Ovo ce biti najstrasnija zima u 200 godina,past ce rekorana kolicina snijega i bit ce strahovito hladno".....Vrac se zadivio meterologu pa ga zapita "A kako vi to znate"
"Cuj kako? Pa zar ne vidite one Indijance oni se vec dvije godine spremaju za ovo zimu,kazem vam ja ovo ce biti strasna zima sto dolazi"
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :drinking: :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 10:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Maj 2005, 11:51
Postovi: 214
Lokacija: Prnjavor, RS
Hehe, dobar ti je.A znas onaj? Otiso Bostech na Floridu pa sad mnogo kenja :drinking: .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 10:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Bostech2000 je napisao:
Nostredamus nije prorekao nikakve vece kataklizme dok kraja 23 vijeka

Otkud to?
Koliko znam Nostradamus nije davao vremenske odrednice, niti je navodio godine. To kad se kaže da je Nostradamus rekao ovo ili ono za tu godinu je zapravo samo nečije tumačenje, a ne Nostradamusovo proročanstvo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jan 2005, 14:44
Postovi: 1477
Lokacija: Banjaluka :(
Vader je napisao:
Bostech2000 je napisao:
Nostredamus nije prorekao nikakve vece kataklizme dok kraja 23 vijeka

Otkud to?
Koliko znam Nostradamus nije davao vremenske odrednice, niti je navodio godine. To kad se kaže da je Nostradamus rekao ovo ili ono za tu godinu je zapravo samo nečije tumačenje, a ne Nostradamusovo proročanstvo.


tacno. nostradamus je prilicno "fulao" sto se godina tice.

_________________
k,gnmnvmnmnbgvikj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2005, 14:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2004, 15:21
Postovi: 697
Lokacija: Lijepa nasa.... Canada
Leona je napisao:
U veoma bliskoj buducnosti ce, takoreci ceo srednji deo Kanade potopiti okean.


Ova mu je najbolja: sreca pa ce okean potopiti samo srednji dio a ova 2 dijela do Atlantica i Pacifika ce ostati netaknuti :D .

Po meni je ova Dust mnogo preciznije i realnije prorekla od ovog prorocnika :lol: . Ne mogu da shavtim da neko moze da vjeruje u ova proricanja!!!

_________________
Yesterday is history, tomorrow is mystery. TODAY IS A GIFT!!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 31 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs