banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Sep 2010, 12:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Rajko Petrović, oficir Vojske Srbije na haškom suđenju Momčilu Perišiću svjedočio je ovih dana kako je Vojska Republike Srpske iznajmljivala teško naoružanje pripadnicima HVO-a na hercegovačkom ratištu po cijeni od 30.000 maraka.

O saradnji jedinica Ratka Mladića i Radovana Karadžića u ratu u Bosni i Hercegovini naveliko sa snagama Hrvatskog vijeća odbrane, naročito u vrijeme hrvatsko-bošnjačkog rata 1993. i 1994. godine, već se naveliko nagađalo i to je postala neka vrsta javne tajne.

No ovih je dana netko prvi puta javno progovorio o tome. Rajko Petrović, oficir Vojske Srbije na haškom suđenju Momčilu Perišiću, zorno je prikazao kako su navodno 'veliki neprijatelji' blisko sarađivali.

Novi list piše kako se Petrović prisjetio da je Vojska Republike srpske 'rentirala' teško naoružanje pripadnicima HVO-a na hercegovačkom ratištu po cijeni od 30 hiljada maraka.

Nazivajući takav način »poslovanja« Vojske Republike srpske apsurdnim, Petrović je posvjedočio kako se na taj način u vojnu blagajnu na Palama slilo između 12 i 15 milijuna njemačkih maraka i drugih stranih valuta.

Po njegovim riječima, najviše novca temeljem 'rentiranja' teške artiljerije pristiglo je 1994. i 1995., dakle u vrijeme najžešćih sukoba hercegovačkih Hrvata i Armije BiH. Novi List/DEPO/a.k.

http://www.depo.ba/front/vojska_republike_srpske_rentala_tenkove_hvo-u_po_cijeni_od_30~dot000_maraka

Ovo su kao bošnjaci šokirani, a javna je tajna da se i sa njima trgovalo teritorijama i municijom. Samo svi šute i neće javno da kažu imena i prezimena tih srpskih ološa, ko , kada i gdje.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Šta drugo reći doli da niko nije čist u besmislu ratovanja.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 12:44 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
zna se da je vojnik RS rentiran HVO kad je Zepce u pitanju, a takodje i oruzje..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 12:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Srpski heroj,a?Kurac palac.......

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 15:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
свако зна да смо им давали оружје гдје нисмо кували са њима..
то је јавна тајна..
исто тако су наше цистерне све са 4С на таблицама под пратњом ХР полиције ишле у Ријеку по гориво :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 15:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
_zoka je napisao:
Srpski heroj,a?Kurac palac.......



:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 17:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Bas me zanima da li je neko od vas pametnjakovica uopste bio u ratu kao vojnik, ili eventualno oficir ?

Ja sam bio, izmedju ostalog i u Zepcu, ali nisam imao utisak da sam "rentan". Za one koji su zaboravili, ili se eventualno tada nisu bili ni rodili, rat izmedju VRS i HVO je zavrsen '93. Od tada je konstatno postojala medjusobna saradnja, posebno na obavestajnom planu. Licno sam sa oficirima HVO par puta obilazio linije pod kontrolom ABIH, presvucen u "ustasu". I nisu me prepoznali. :D

Sa sigurnoscu od 100% mogu tvrditi da je tadasnji savez za HVO Zepce spasio Doboj, Teslic a vjerovatno i dosta obliznjih opstina od katastrofe.

Ne volim da pricam o ratnim vremenima, ali kad ovako procitam neki komentar nekog kurtoncine koji bi sad da pametuje proradi mi cir.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 18:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2009, 09:34
Postovi: 115
Lokacija: BL dok me nisu izgurali kundacima, bajonetima, opancima...
A vecina tih para je zavrsila na privatnim racunima.
Rocker je napisao:
Bas me zanima da li je neko od vas pametnjakovica uopste bio u ratu kao vojnik, ili eventualno oficir ?

Ja sam bio, izmedju ostalog i u Zepcu, ali nisam imao utisak da sam "rentan". Za one koji su zaboravili, ili se eventualno tada nisu bili ni rodili, rat izmedju VRS i HVO je zavrsen '93. Od tada je konstatno postojala medjusobna saradnja, posebno na obavestajnom planu. Licno sam sa oficirima HVO par puta obilazio linije pod kontrolom ABIH, presvucen u "ustasu". I nisu me prepoznali. :D

Sa sigurnoscu od 100% mogu tvrditi da je tadasnji savez za HVO Zepce spasio Doboj, Teslic a vjerovatno i dosta obliznjih opstina od katastrofe.

Ne volim da pricam o ratnim vremenima, ali kad ovako procitam neki komentar nekog kurtoncine koji bi sad da pametuje proradi mi cir.

Rockeru, ne mislim da nisi u pravu, ali ne mislim ni da jesi :-? (sve je to bosanski lonac)
Nego ako su VRS i HVO bile prijateljske vojske, ko je onda u Bocu iskljucio struju? Samo VBiH? Ili samo VRH?
Nisam ucestvovao u ratu; ali pozoriste se bolje vidi sa balkona nego sa pozornice!

_________________
A ko ce bre da slavi pobedu ako ja poginem??.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 19:01 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
meni opet baba pricala kako je bilo...pa nema potrebe da budem pametnjakovic..

oko Save kaze baba da su srbi i muslimani ratovali, ako ne laze...(Hrvati su skontali da ne mogu odrzati Zepce,pa se eto napravili kompromis sa Srbima..takodje ako baba ne laze, oko Doboja je bila 110 HVO zajedno sa muslimanima i slali su kosarkaske lopte i pikado preko Usore..e sad ta 110 je takodje bila i u Zepcu protiv muslimana...ne znas ko je lud a ko pijan..

VRS i HVO su na nekim podrucjima djelovali zajedno, al nikad nisu prestali pucati jedni na druge...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 20:53 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Rocker je napisao:
Bas me zanima da li je neko od vas pametnjakovica uopste bio u ratu kao vojnik, ili eventualno oficir ?

Ja sam bio, izmedju ostalog i u Zepcu, ali nisam imao utisak da sam "rentan". Za one koji su zaboravili, ili se eventualno tada nisu bili ni rodili, rat izmedju VRS i HVO je zavrsen '93. Od tada je konstatno postojala medjusobna saradnja, posebno na obavestajnom planu. Licno sam sa oficirima HVO par puta obilazio linije pod kontrolom ABIH, presvucen u "ustasu". I nisu me prepoznali. :D

Sa sigurnoscu od 100% mogu tvrditi da je tadasnji savez za HVO Zepce spasio Doboj, Teslic a vjerovatno i dosta obliznjih opstina od katastrofe.

Ne volim da pricam o ratnim vremenima, ali kad ovako procitam neki komentar nekog kurtoncine koji bi sad da pametuje proradi mi cir.

Super.Bio i moj tata.Dok su se milioni slivali na Pale u Karadžićeve džepove,on je trunuo u rovu za džabe i jeo crvljivu rižu.Moja mama je za to vrijeme išla gladna na spavanje jer je preskakala večeru da bi ja i brat imali šta da jedemo.
Onda dođe '95 i HVO i HV pobi masu ljudi u MG.Mog strica između ostalih.Mentalo bolesnu osobu.
Da ponovim....Srpski heroj,a?Kurac,palac....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 21:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Rocker je napisao:
Bas me zanima da li je neko od vas pametnjakovica uopste bio u ratu kao vojnik, ili eventualno oficir ?

Ja sam bio, izmedju ostalog i u Zepcu, ali nisam imao utisak da sam "rentan".

Ја сам учесник рата, али нисам имао прилику да ратујем на страни ХВО-а. Мој отац јесте.

Конкретно, ријеч је о брду изнад Маглаја према Жепчу, десно од пута Маглај - Жепче. Били тамо на линији, одрадили смјену од чини ми се мјесец дана и вратили се у матични јединицу.
Ти ниси имао осјећај рентања, они јесу. Поготово јер је то екипа која је кренула из западне Славоније и преко операције Коридор завршила да брани Хрвате од Мунџоса.
Rocker je napisao:
Za one koji su zaboravili, ili se eventualno tada nisu bili ni rodili, rat izmedju VRS i HVO je zavrsen '93. Od tada je konstatno postojala medjusobna saradnja, posebno na obavestajnom planu.

Не лупетај. Наши су читаву 1993. и 1994. (мислим чак и почетком 1995. године) покушавали ући у Орашје. Конкретно, отац ми је био тамо и знам колико је људи из његове јединице погинуло у тим акција.
Глупо је рећи да 1993. године ВРС и ХВО не ратују, а држе линију једни према другима. Сарађују - да, али рат није готов док се не закључи мир. Све друго је обична наивност. А да не причам да су бригаде Хрватске војске у љето 1995. године заузеле западнокрајишке општине са ознакама ХВО-а на униформама.
Rocker je napisao:
Sa sigurnoscu od 100% mogu tvrditi da je tadasnji savez za HVO Zepce spasio Doboj, Teslic a vjerovatno i dosta obliznjih opstina od katastrofe.

М. Лазански ти није раван са тим ШББ КББ причама.
Дакле, ти мислиш да наши нису ишли да држе Хрватима линије према Мунџосима око Жепча, да би пао Добој и Теслић (а онда вјероватно и коридор) и то је по теби добар потез српског вођства?

Ја мислим да је ријеч о рентању без кога се могло...

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 22:21 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
Crni Vrh - Martinski Vis..nekoliko hrvata je zavrsilo na lijecenje u Doboj i Bl..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 22:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
-:)

Ljudi jel iko od vas zna kako se moze doci u Tuzlu iz Zenice? Kojim putem ? (apropo zepca i rentanja)

I ja sam bio u zap. slavoniji, i jos nekim mjestima. Nebitno za ovu pricu.
Da me ne bi pogresno shvatili, ne branim ljude koji su marisali lovu, cisto sam htio dati na znanje da je savez sa 111xp HVO brigadom iz zepca bio neophodan, kako njima tako i nama. Zepce i taj dio - zepce, zavidovici, maglaj su bili prepreka spajanju nekoliko korpusa ABIH, odnosno spajanju Tuzle i Zenice sa Tesanjskim dijelom. Da je zepce kojim slucajem palo u ruke ABiH to bi definitivno za rezultat imalo pad kompletne teslicke i dobojske opstine. Ovako nije postojala putna komunikacija izmedju te tri regije, i shodno tome ABiH nije mogla izvrsiti nikakvu ozbiljniju koncentraciju snaga sve do '95.

Nemam nikakvih razloga da ih nesto gotivim, u borbama sa tom istom 111xp brigadom i Busicima sam ranjen dva puta u prvih 6 mjeseci rata.

Inace, Mladic licno je ucestvovao u pripremi tog "rentanja". Kako znam - pa lijepo, bio sam komandir jedinice koja ga je zajedno sa jos nekim trbonjama vodila u komandantsko izvidjanje na linijama prema zepcu i novom seheru. Cak se i rukovao sa njim. :D

Sto se tice MG-a, pa moja jedinica je poslata tamo na neko brdo kod Sipova i jednostavno zaboravljena.
Kad su vidjeli da su se sve ostale jedinice povukle nakon par naleta helikoptera HV-a, par ih krene do grada da vide o cemu se radi - a dole VH ulazi autobusima u Sipovo, bez ikakvog obezbjedjenja. Uglavnom, provlacilo se njih oko 140 kroz neke sokake da ih ustase ne porokaju.

Valjda je svakom jasno da su krajiske opstine pale kao rezultat izdaje/dogovora izmedju politicara.

Vezano za orasje, pa to je odavno poznata stvar, ne mogu tacno da se sjetim kako se zove tamo neko selo koje su HVO oficiri prodavali nasim ko zna koliko puta. Nasi izginu i zauzmu, ovi skupe pare od seljaka i "domoljuba" utale se sa nasima i tako cijeli rat.

________________

O tome sta mislim o SDS-u i Karadzicu ne bih, nije za foruma.
Samo jednu anegdotu da ispricam - jednom, prilikom neke razmjene, momci iz moje jedinice zaustave kamion koji je navodno prevozio nekakve poginule HVO vojnike, za koje smo mi kao trebali dobiti jedan tamic zivih civila.
Uglavnom, u dajcu 6 sanduka, mrtvackih, punih HB-a. Nijednog mrtvaca. Oni to lijepo konfiskuju i podjele vojsci na liniji, od razmjene naravno nista, sutradan vojna policija dosla i pohapsila sve njih, a ja dobio prekomandu.

O sleperima kafe i cigara koji su prolazili na vuciju planinu, pod pratnjom korpusne policije da ne pricam.

Kakvu smo imali "vlast", jako dobro smo prosli.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2010, 23:00 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
prekoracis Smetove, preplivas Krivaju pa u Banovicima sjednes na vlak i polako do Tuzle...

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2010, 08:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Mar 2010, 15:59
Postovi: 166
hehehe...ko iskljuci struju u boccu :


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2010, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
_zoka je napisao:
Dok su se milioni slivali na Pale u Karadžićeve džepove,on je trunuo u rovu za džabe i jeo crvljivu rižu.
Moja mama je za to vrijeme išla gladna na spavanje jer je preskakala večeru da bi ja i brat imali šta da jedemo.
Onda dođe '95 i HVO i HV pobi masu ljudi u MG.Mog strica između ostalih.Mentalo bolesnu osobu.
Da ponovim....Srpski heroj,a?Kurac,palac....



Upravo ovo je poenta sve priče. Heroji, al' u kur#$...u moje vrijeme se to zvalo "nadobudni oportunisti".
Svojom bahatošću su nas doveli u situaciju da će naši unuci morati da se stide zbog njihovog budalesanja,
a moja djeca moraju da strahuju da li će neki napaljenik iz Alžira imati "inspiraciju sviše" da digne neki banjalučki bioskop u vazduh.
Da su htjeli, a mogli su - još 92 bi imali neki plan a ne ratovali stihijski (a za lovu da ne pominjem), zauzeli bi što im treba
i politički radili da se na međunarodnom planu prizna samostalnost.

...smo onda ne bi postojala današnja bogataška ratnoprofiterska "elita" FBiH i RS,
jer ne bi moglo da se valja litra nafte po 10dem, a kilo brašna po 20dem.

Jel neko ratovao a da se ne sjeća šlepera sa naftom i cigaretama
i da se ne zapita otkud u Bihaću, Goraždu i ostalim enklavama preko noći tolika količina hrane, municije i granata
(a maltretirali siroti narod da ide u pohode na Bihać gdje ih je gomila izginulo).

Sranje u bojama.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2010, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Avg 2002, 17:16
Postovi: 2344
Lokacija: Moskva
О заједничким потезима ВРС и ХВО може се говорити на свим мјестима гдје су ХВО и АРБиХ ратовали. Изузетак је 110'-та бригада Усора и Орашје.

Већ је споменуто заједничко ратовање на подручју Маглаја. Скоро читава добојска бригада ВРС је била стационирана у хрватском селу Бранковићи и буквално их бранила од напада АРБиХ са стране маглаја и Новог Шехера.
Добојска болница је била пуна рањених припадника ХВО.
Нико Лозанчић (командант ХВО Жепче) није излазио из команде ОГ-9 Добој.
Знало се веома добро да ВРС даје муницију и како се изразише овдје "рентира" оруђе и у неким случајевима и људство, а с друге стране ХВО то плаћа горивом или кешом.
Не споменусте да је приликом пада Вареша сва војска и цивилно становништво изашло преко територије РС.
Размјену обавјештајних информација не можемо заборавити. Неко спомену да су Теслић и Добој остали захваљујући тим информацијама, што није далеко од истине, мада чисто сумњам да би могли тада све да заузму јер су планирали мегаломански напад. У питању је октобар 1994. године када је АРБиХ кренула у офанзиву по цијелом фронту од Горажда до Добоја на сјевероистоку и од Добоја до Теслића на југозападу. ВРС је знала о томе, само се није знао тачан датум. Добро се сјећам да људи нису пуштани кућама негдје отприлике 15 дана и на крају 22.10. све је почело, и брже се завршило него што је и почело.
С друге стране захваљујући обавјештајним информацијама ВРС датим ХВО, исти успијевају да успјешно заузму Жепче и одбране га од контранапада АРБиХ са стране Зенице.
Тада су хаубице са Озрена тукле по циљевима које су добијале од ХВО.
Наша банда је то одрађивала овако:
- прво туку по координатама које су добили од ХВО
- затим помјерају координате на страну ХВО па туку и по њима
- онда ХВО опет наручује паљбу по истим координатама (јер убише нас балије)
- и тако у недоглед. :D :D

Да не заборавим да је приликом заузимања Жепча ХВО заробио Ирфана Ајановића, посланика Скупштине СФРЈ, а после рата посланика Парламента ФБиХ, и истог предао ВРС као награду за велику помоћ. Исти је цијели рат прележео у добојском војном затвору.


Мало сам претјерао, можда су ово још увијек војне тајне :D али има тога још много много много.

_________________
I don't like it's job !!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2010, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Kad si vec krenuo, haj cire koji junak Dudakovicu proda herojstvo arapskim parama koje mu je Alija nabijao na nos?

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2010, 22:22 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
il se napiju ovi teslicani, pa pukne linija... :lol:

bilo je pojedinaca iz 110 HVO al u sustini nisu mogli javno da se prikljuce 111 hvo, jer je 110 cinilo mali broj hrvata iz sija,matuzica, mravica, zabljaka, sivsa..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2010, 22:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Sinny je napisao:
Да не заборавим да је приликом заузимања Жепча ХВО заробио Ирфана Ајановића, посланика Скупштине СФРЈ, а после рата посланика Парламента ФБиХ, и истог предао ВРС као награду за велику помоћ. Исти је цијели рат прележео у добојском војном затвору.

Upravo taj dan kad su ga prebacivali iz Zepca, ja nagovorio kapetana Bosanca da postavi punkt na Hatkinu Njivu i da oduzima trekaljasima stvari. Za nekih pola sata on je totalno zakrcio sve i cesta je bila potpuno neprohodna.

Ja naravno sve posmatrao sa pristojne daljine, i na kraju kad se kolona sa Irfanom probila pored prevrnutih konjskih kola, kokoski sa zavezanima nogama, nekih silinih jorgana cebadi i sta ti ja znam, kaze meni pokojni Pero Ocausanin, "Sta je ovo xxxx, mi vozimo Irfana a vidi sta ona pijana budala radi"
Nisam imao srca da mu kazem da sam u stvari ja za sve kriv. :D

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 47 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs