banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 18:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Feb 2012, 17:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
A Margarin. Pa ono, dobar je igrac, ali da moze primirisati najboljim sportistima ex-yu, ne mere.
Ja mogu sad 20 iz glave vecih od njega nabrojati.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Dobro stoji i to, malo je nas ovde gledalo Drazena uopste, ja sam gledao par meceva dok sam bio manji ali posto sam tad imao 5-6-7-8 godina jedino cega se sjecam je da sam gledao te meceve, niceg vise.
Schlager, ako Djokovic osvoji RG i samim ti ce drzati sva 4 GS istovremeno (sto niko nije uradio jos od 1968, to je najteze za ostvariti u tenisu) hoce li tad prestici Petrovica po tebi, ili treba jos nesto da uradi?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Schlager je napisao:
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
Ok salu na stranu, Drazen Petrovic je po mom skromnom misljenju i poznavanju kosarke, uzevsi u obzir poziciju koju je igrao, do svoje 29e godine (kad je poginuo), zavrsio nekih 80% svoje karijere.
Evo mu spiska uspjeha i nagrada:
http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%94%D1%80 ... 0.B4.D0.B5

po mom misljenju Djokovic je vec sad u najmanju ruku izjednacen s ovim. Cak i kad bismo posmatrali Noleta do njegove 29e godine, premasio bi Drazena za nekoliko kopalja.



koliko ti imas godina,i jesi li gledao drazena?


31 godinu, i naravno da sam ga gledao.
U NBA se nije proslavio onako kako smo svi ocekivali. A ako cemo ISKRENO, NBA je za kosarkase ono sto je Grand Slam za tenisere.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2012, 13:02
Postovi: 417
Lokacija: Bandza Luka
mandrak je napisao:
i natko zrncic pickin dim

Hahahahaha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:07 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
zerocool je napisao:
Dobro stoji i to, malo je nas ovde gledalo Drazena uopste, ja sam gledao par meceva dok sam bio manji ali posto sam tad imao 5-6-7-8 godina jedino cega se sjecam je da sam gledao te meceve, niceg vise.
Schlager, ako Djokovic osvoji RG i samim ti ce drzati sva 4 GS istovremeno (sto niko nije uradio jos od 1968, to je najteze za ostvariti u tenisu) hoce li tad prestici Petrovica po tebi, ili treba jos nesto da uradi?


za mene tenis i kosarka uopste nisu isto,i to mi je kao da vazem kruske i jabuke....evo,cak i na ovom linku sto je postavio RS se moze vidjeti da je Drazen u finalu Evrokupa dao Snaideru 62 kosa igrajuci za Real Madrid!! A istom tom Realu godinu prije 36 koseva,kada ga je pobjedio u finalu sa Cibonom u Atini...zadnju sezonu u NBA je imao prosjek od 22 kosa,a u Houstonu postigao 44 kosa!

Ali,to su samo brojke,ko god je ikada gledao tog maestra,zna o cemu pricam...

Nema mi neke logike ova diskusija,jer to mi je npr kao da ja sa nekim starijim pricam o radivoju Koracu ili Peleu...sta mi vrijedi kad nisam nikad nijedan njihov mec gledao...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Znaci on po tebi ne moze prestici Petrovica sta god da uradi. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
da....to je ona moja teorija da je veci uspjeh biti u fudbalu 10.na svijetu nego,npr,prvak svijeta u vaterpolu,ili osvojiti davis cup

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Schlager je napisao:
Nema mi neke logike ova diskusija,jer to mi je npr kao da ja sa nekim starijim pricam o radivoju Koracu ili Peleu...sta mi vrijedi kad nisam nikad nijedan njihov mec gledao...


Cuj, mozda tebi nema logike diskusija, ali cinjenica je da se u svijetu bira sportista godine svake godine svjedoci o tome da poznavaoci sporta na najvisem planetarnom nivou nalaze logiku da izmedju pojedinacnih i ekipnih sportova pronadju jednog igraca... i to svake godine.

Inace ako cemo realno, Drazen Petrovic ili Majkl Dzordan ili Leo Messi... bilo ko iz ekipnog sporta moze da se kad mu je los dan sakrije iza ekipe, i opet prodje bez kritika, pogotovo ako ostatak ekipe bude na nivou.
Pojedinacni sportovi? - Los dan, pogotovo kad udjes u zavrsnicu turnira (cetvrtfinale, polufinale, finale), gdje te obicno ceka jedan iz top 10... znaci jedan "los dan" i zdravo.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Poslednji put menjao RSboljaPolovinaBiH dana 11 Feb 2012, 18:16, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Pa nije ti bas neka teorija. Ne govorimo o bocanju ili streljastvu, nego o tenisu.
No dobro, to su ukusi.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29501
Lokacija: Banjaluka
Upravo, nije sad da je tenis neki znj sport pa da ta teorije pije vode.. Ali dobro tvoje misljenje, mi ga sigurno necemo promjeniti. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
Ташко je napisao:
Pa nije ti bas neka teorija. Ne govorimo o bocanju ili streljastvu, nego o tenisu.
No dobro, to su ukusi.

Ne bih izjednacavao streljastvo sa bocanjem, jer imamo velicine poput Jasne Sekaric u tom sportu. Koji je usput i olimpijski. Bocanje je vise rekreacija.
Kad smo vec kod toga, Jasna Sekaric, ako nije medju top 5 ex.yu, sigurno je je medju top 10. A tek kod njih koncentracija dolazi do izrazaja - kakav los dan; jedan los hitac i dovidjenja....

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Svjetlana Kitic zvanicno najbolja rukometasica svih vremena, mogla bi i ona u izbor uci.
Sad malo gledam i ipak mi je Janica bez premca

Citiraj:
Olimpijske igre
zlato Salt Lake City 2002. slalom
zlato Salt Lake City 2002. veleslalom
zlato Salt Lake City 2002. kombinacija
srebro Salt Lake City 2002. superveleslalom
zlato Torino 2006. kombinacija
srebro Torino 2006. superveleslalom
Svjetska prvenstva
zlato St. Moritz 2003. slalom
zlato St. Moritz 2003. kombinacija
zlato Bormio 2005. slalom
zlato Bormio 2005. spust
zlato Bormio 2005. kombinacija


http://hr.wikipedia.org/wiki/Janica_Kosteli%C4%87

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:32 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ma i skijanje se prati u 5 drzava u svijetu :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Дејан Бодирога !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
@Schlager

Nije bas tako, ali i da jeste, uzeti 3 zlata i srebro na jednim olimpijskim je hvale vrijedno, a pogotovo biti u vrhu jos 4 godine u takvom sportu i opet uzeti zlato i srebro. Malo je sportista koji su toliko dominirali i cinili konkurenciju smijesnom kao sto je ona radila.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 19:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
milan_boss je napisao:
mandrak je napisao:
i natko zrncic pickin dim

Hahahahaha
:lol: :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 19:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
skijanje se prati u bar 3 skandinavske zemlje, austrija, njemacka, italija, svajcarska, SAD, Kanada, sve bivse sovjetske republike iznad odredjene paralele, Japan (pogotovo skokovi)... a od nasih prvenstveno u Sloveniji i Hrvatskoj.

Eto to je onako iz glave. Daleko je to vise od 5.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 19:39 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
po hrt-u,to je ubjedljivo najjaci,najvazniji i najpopularniji sport na svijetu....na drugom mjestu je skok uvis,pa nekoliko mjesta praznih i onda fudbal,kosarka....

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 19:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Nemoj tako, imamo i mi Nevenu Ignjatovic, za koju bi se u buducnosti moglo cuti pa ce i kod nas skociti na visoko drugo mjesto, odmah iza tenisa po interesovanju :)

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Feb 2012, 19:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Malo je smijesno raspravljati o tome al ajd....

Djokovic - da, definitivno jedan od najvecih....
Drazen Petrovic - mozda uz Bodirogu najbolji kosarkas sa ovih prostora....i ja bi njega stavio rame uz rame sa Djokovicem...
i definitivno Janica Kostelic - ono sto je ona napravila u skijanju se ladno moze mjerit sa Djokovicevom proslom godinom....da ne pricam koje je sve rekorde tada postavila a koji pitanje je oce li ikad bit sruseni....
od ostalih - Bodiroga, veliki covjek, veliki sportista, Divac....od hrvata Ivano Balic, Davor Suker, i u ovim pojedinacim mozda stariji brat Kostelic al to je piitanje, i Goran Ivanisevic....

Ovo je onako na prvu....sigurno bi bilo tu jos kandidata....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs