banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 10:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3429 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 172  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Sep 2011, 12:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
sam_protiv_svih je napisao:
Jel' tebi stvarno nije jasno ili se samo pravis glup?


Nisam Grobar,cak sta vise,boli me neka stvar za njima,ali navijacka solidarnost je nesto,sto svako,ko je upucen u navijacki svijet,mora imati.

Momci jesu krivi,momci jesu zasluzili zatvor,i sve je to okej,ali uz pravedno sudjenje!Znas li ti sta je 240 godina zatvora?Pa toliko se ne osudjuju,teroristicke grupe,koljaci,manijaci,pedofili...Dakle,sudjenje u skladu sa zakonom,iznijeti sve cinjenice na sto,i dokaze,i onda presuditi odgovarajucu kaznu zatvora.Da li je tebi normalno da momak,koji uopste nije bio tada,dakle u tom trenutku se nije nalazio na mjestu dogadjaja,i da on ode u zatvor?!Na osnovu cega?

Svakom se moze desiti to...

Ne opravdavam ovo,ali samo kazem,posteno sudjenje,normalne kazne,istraziti sve,i onda ce biti okej...A ovo,ovo je samo pokusaj vladajucih u Srbiji da uguse navijacki pokret,i da daju primjer ostalima,znas ako napadnes nekog,dobices robije kao AlKaida.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2011, 14:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 16:58
Postovi: 1103
sam_protiv_svih je napisao:
Jel' tebi stvarno nije jasno ili se samo pravis glup?


Твој начин дискусије, вријеђање, говори о томе колико ти уствари знаш о томе о чему пишеш.
А такви као ти су најгори. У стању сте по стотину пута написати нешто што сте негдје чули, прочитали..., а ниједан смислен аргумент немаш да поткријепиш мишљење. Напишеш нешто само да би написао.
Или си имао неугодна искуства са Гробарима па те нервирају?

Али ето, рецимо да ми није јасно, па бих те молио да ми објасниш ко је кога убио и како су ти момци сами себи уништили живот?
Хвала. :occasion5:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2011, 14:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2010, 15:09
Postovi: 1155
Lokacija: Najljepsi grad na svijetu
tatamata je napisao:
sam_protiv_svih je napisao:
Jel' tebi stvarno nije jasno ili se samo pravis glup?


Nisam Grobar,cak sta vise,boli me neka stvar za njima,ali navijacka solidarnost je nesto,sto svako,ko je upucen u navijacki svijet,mora imati.

Momci jesu krivi,momci jesu zasluzili zatvor,i sve je to okej,ali uz pravedno sudjenje!Znas li ti sta je 240 godina zatvora?Pa toliko se ne osudjuju,teroristicke grupe,koljaci,manijaci,pedofili...Dakle,sudjenje u skladu sa zakonom,iznijeti sve cinjenice na sto,i dokaze,i onda presuditi odgovarajucu kaznu zatvora.Da li je tebi normalno da momak,koji uopste nije bio tada,dakle u tom trenutku se nije nalazio na mjestu dogadjaja,i da on ode u zatvor?!Na osnovu cega?

Svakom se moze desiti to...

Ne opravdavam ovo,ali samo kazem,posteno sudjenje,normalne kazne,istraziti sve,i onda ce biti okej...A ovo,ovo je samo pokusaj vladajucih u Srbiji da uguse navijacki pokret,i da daju primjer ostalima,znas ako napadnes nekog,dobices robije kao AlKaida.

To je to,odprilike.Samo skandiranje,parole,koreografije posvecene urosu i ovim osudjenim grobarima su bas dozlagrdile.Vise im se posvecuje paznje nego klubu.Cime su oni zasluzili takvu paznju?Zbog pokusaja ubistva neduznog pajkana,koji je samo obavljao svoj posao ...Jbt,vecu slavu nose nego Gavrilo Princip :roll:

_________________
Mi Delije, jebemo najzrelije!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2011, 20:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
tatamata je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Evo sada na dneveniku gledam pažljivo one scene, zar je normlno bacati baklje na gostujuće navijače?

Šta da je nekoga pogodila u glavu, šta da je neko od njih imao vatreno oružje?

Vjerujem da bi ga upotrjebio.


Eto,kakve li ironije,bas na nasem gostovanju na njihovoj Grbavici,jedan momak je pogodjen bakljom u glavu,sva sreca nije mu nista bilo.A da ne pricamo,o proletanju flase od Vigor votke pored moje glave,kao i Nokia 3310,raznih boja,i slicno...A da ne govorimo o tome,koliko su nam puta autobusi bili kamenovani.

Da se razumijemo,meni je samo krivo sto se ovaj incident desio na stadionu.Sto moj voljeni klub ispasta,i sto ce pola onih ljudi,sto su jedva dosli,sto su napunili stadion,sto ih dugo necemo vidjeti.A pogotovo roditelji,koji su dijete,mozda i prvi put htjeli dovesti,i doveli ga na Borca,ostali razocarani,i uzasnuti.

Da ne govorimo o tome,koliko je ljudi dalo tih jebenih 10 maraka za zapad,i dobili su sve osim fudbala.

Za navijacke obracune postoji i mjesto i vrijeme...To je to.


Jeste sranje, samo ko vam je kriv što ćutite i trpite, trebali ste se odmah žaliti.

Nisam ni ovo gledao, nego sam sa prozora čuo navijačku pjesmu i hajde da upalim TV, kada ima šta vidjeti.

Ja sam davno razlučio huligane i navijače i naravno da onaj eksces nije stav Banjaluke, jer bi se u BL, Bošnjaci i ostali mogli tući svaki dan, a to se ne dešava i svako ko sklapa sliku na osnovu jednog nemilog događaja je zlonamjernik.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2011, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1563
filozof sa vrbasa je napisao:
Jeste sranje, samo ko vam je kriv što ćutite i trpite, trebali ste se odmah žaliti.

Nisam ni ovo gledao, nego sam sa prozora čuo navijačku pjesmu i hajde da upalim TV, kada ima šta vidjeti.

Ja sam davno razlučio huligane i navijače i naravno da onaj eksces nije stav Banjaluke, jer bi se u BL, Bošnjaci i ostali mogli tući svaki dan, a to se ne dešava i svako ko sklapa sliku na osnovu jednog nemilog događaja je zlonamjernik.

Довољно си рекао, не настављај завршену причу !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2011, 22:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ništa tu nije završeno.

Citiraj:
Хулигани прекинули дерби VIDEO
Datum: 25.09.2011 19:00
Autor: Глас Српске
БAЊAЛУКA - Три лица су ухапшена послије дивљања хулигана на дерби сусрету осмог кола фудбалске Премијер лиге БиХ, Борац - Жељезничар одигране у суботу вече у Бањалуци која је прекинута у 33. минуту при резултату 1:0 за госте због уласка на терен и покушаја физичког обрачуна са симпатизерима гостију.

Према незваничним информација слободе су лишени и послије криминалистичке обраде пуштени на слободу и против њих ће бити поднесене прекршајне пријаве: Саша Копрановић, Aлександар Озрен и Драган Мајкић, док је био приведен и Aлексеј Милуновић. Такође, према незваничним подацима, навијачи Жељезничара су бацили једну димну бомбу која је изазвала реакцију домаћих навијача. У сукобу хулигана и полиције у Aлеји Светог Саве и Гундулићевој улици повријеђена су четири полицајца, док су два службена аутомобила оштећена и једно приватно.
- Против наведених биће поднесени захтјеви за покретање прекршајног поступка због почињених прекршаја из Закона о спречавању насиља на спортским приредбама и Закона о јавном реду и миру, а против једног лица и због почињеног кривичног дјела напад на овлашћено лице у вршењу службене дужности. Утакмица је обезбијеђена у складу са безбједносном процјеном - рекла је портпарол ЦЈБ Бањалука Госпа Aрсеновић.
Како смо незванично сазнали у полицији, утакмица Борац - Жељезничар као меч високог ризика пријављен је дан пред дуел два клуба, а требало је да буде најмање пет дана. Одлуку о прекиду утакмице донио је главни арбитар Томислав Чуић из Томиславграда иако је у први мах било истакнуто да ће се сусрет наставити. Међутим, фудбалери Жељезничара су послије уласка хулигана на терен побјегли у свлачионицу, одмах се истуширали и нису хтјели да наставе утакмицу. То је потврдио и помоћни тренер сарајевског клуба Aлмир Мемић двадесетак минута од тренутка утрчавања хулигана на терен:
- Наши играчи су спаковали ствари, истуширали се и утакмица неће бити настављена бар што се нас тиче. Можемо играти неко друго вече, али не постоје безбједносни услови да то буде вечерас. Црнац у нашим редовима се уплашио за живот.
Услов Жељезничара да његови играчи наставе сусрет био је да се испразни источна трибина гдје су били смјештени хулигани који су проузроковали прекид, што је и учињено, али су Сарајлије ипак одбиле да изиђу на терен јер су "сматрале да им нико не може гарантовати безбједност". Прекид је трајао 50 минута када је дефинитивно официјелни спикер на Градском стадиону саопштио да наставка сусрета неће бити.
Хулигани су послије тога наставили свој рушилачки пир и по улицама Бањалуке стварајући велику материјалну штету, док су искрени љубитељи фудбала отишли разочарани са "запада" не вјерујући шта се заправо десило.
Предсједник Комисије за безбједност ФС БиХ Новак Дамјановић био је на утакмици службено лице.
- Нажалост, овакве утакмице високог ризика треба да обезбјеђује енорман број полицајца или да се играју без присуства публике. Изгледа да трећег рјешења нема. Мени је жао што се ово десило, Борац ће сигурно сносити посљедице због лоше организације утакмице. Припадници специјалне полиције требало је да буду распоређени испред источне трибине. Не знам због чега то није урађено - рекао је Дамјановић.
Сједница Дисциплинске комисије Фудбалског савеза БиХ биће одржана у уторак у 11 часова и на њој ће бити позната казна за актуелног шампиона Премијер лиге.
- Борац је велики клуб то је доказао и у наступима у Европи, али зашто његови навијачи нису као и фудбалери на том нивоу није ми јасно. Умјесто да буду нокат и месо дешавају се ствари које само штете фудбалу и није ми логично да неко ко воли клуб ради против њега на овакав начин - рекао је предсједник Дисциплинске комисије ФС БиХ Горан Косорић.
Он није желио да прејудицира епилог прекинутог сусрета у Бањалуци:
- Сачекаћемо извјештаје званичних лица са утакмице, треба да се утврди кривица. У овом моменту не бих могао да кажем с каквом ће се казном суочити организатор утакмице, јер је према виђеном евидентно да је направљен пропуст у организацији сусрета високог ризика.
Према Дисциплинском правилнику Борцу пријети казна играња пред празним трибинама од најмање двије утакмице, биће и новчано кажњен до 10.000 марака, а 'дисциплинци' ФС БиХ ће утврђивати и појединачну одговорност. Оно што је готово сигурно је чињеница да ће Борац изгубити утакмицу за заленим столом службеним резултатом 0:3.
**********

БОРAЦ 0
СAРAЈЕВО 1
прекид у 33. минуту
Стријелац: 0:1 Aдиловић у 28. минуту.
Стадион: Градски у Бањалуци.
Гледалаца: 7.000.
Судија: Томислав Чуић (Томиславград).
БОРAЦ: Aвдукић, Савић, Кајкут, Граховац, Распудић, Видаковић, Микић, Жарић, Бучан, Стакић, Крунић. Тренер: Звездан Цветковић.
ЖЕЉЕЗНИЧAР: Гушо, Јамак, Нијема, Квесић, Богичевић, Чолић, Сврака, Василић (од 14. минута Золетић), Aдиловић, Зеба, Бешлија. Тренер: Aмар Осим.
**************
Русмир Цвико, представник "Жеље": Страх за безбједност

Русмир Цвико тим менаџер и службени представник Жељезничара је истакао сљедеће:
- Судија нам је је рекао да не постоје услови за наставак одигравања утакмице. Вјерујемо да ће све црно на бијело написати и у службеном извјештају. Што се тиче ФК Борац морам истаћи да су били коректни, али и на ТВ снимку се видјело да је на терен утрчао већи број навијача. Нормално је да су и наши играчи били у страху за своју безбједност.
Звездан Цветковић, тренер Борца: Жао ми играча

Разочаран и тужан био је тренер Борца Звездан Цветковић послије прекинутог меча.
- Стварно не знам шта се ово дешава у фудбалу БиХ, двије утакмице Борца ове сезоне су прекинуте. Тренирамо као амерички маринци, радимо да што боље играмо и постигнемо добре резултате и заиста не бих знао у чему је проблем. Жао ми је мојих играча што се све овако на ручан начин завршило у дербију против Жељезничара - рекао је Цветковић.
Бакље са запада

Остаје нејасно откуд хулигани и на западној трибини Градског стадиона, до тунела којим играчи излазе на терен, ближе импровизованој трибини намијењеној симпатизерима гостију.
Неколико бакљи је са запада бачено према навијачима из Сарајева, али на сву срећу ниједна није погодила циљ.

У сриједу празне трибине
Фудбалери Борца у сриједу би требало да дочекају Звијезду из Градачца у првој утакмици осмине финала Купа БиХ, али по свему судећи она ће бити играна пред празним трибинама уколико не буде одгађања.
С обзиром на то да је сједница Дисциплинске комисије сазвана хитно за уторак више него јасно је да ће на том скупу главна тема бити дешавања на сусрету Борац - Жељезничар.

http://www.glassrpske.com/vijest/13/spo ... VIDEO.html

Šta je ovo?

Toliki neredi, a samo troje uhapšeno?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2011, 15:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2007, 17:50
Postovi: 588
Lokacija: Niskozemlje
Ne pratim utakmice, ali sam simpatizer Borca, ali poslije ovoga...
Inace Sasa K. je stajao zajedno sa mojim zetom i njegovim 4 god. sinom, mojim necakom. U trenutku kad su policajci poceli tuci nekog momka izrevoltirani time kao i vecina koji su bili na tribini poceli su dobacivati da ga prestanu tuci, tad su poslali policajce da ih sklone, da ne gledaju to i taman kad su krenuli neko je nesto dobacio i u medjuvremenu oni su stigli uz stepenice do izlaza i uhvatili Kopranovica te ga krenuli udarati i na kraju su ga optuzili da se skinuo go, te da je urinirao po policajcima i bacao kamenice na njih!!?!?!?! Zvaljavi retardi i navijaci i policajci :angry4: :angry4: .!.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
да и ја споменем ове догађаје са утакмице у БЛ. мишљења сам да се то није требало десити, бар не онако, и не на стадиону. али ето десило се, сада ће Борац бити кажњен и то је то.

али у свему томе морам да споменем и оне мајмуне полицајце. знам да има ту и добрих људи, али има их и доста који су такви неиживљени шабани да то није нормално! то су они ликови који су били нико и ништа па сад користе значку и што су набилдани па раде и шта смију и шта не смију. таквих има и међу обичним полицајцима и међу инспекторима и међу специјалом. и такви ми се гаде.

када сам видио како се опходе тамо на излазу након што је речено да се испразни трибина, па оно је страшно. малтретирају народ, чак и неке старије људе. срамота. мени се није дало чекати на излазу па сам прескочио онај зидић код паркинга, кад одједном руља од 100-150 људи бјежи од полиције(било је и дјевојака и старијих). сви бјеже ко луди, друг и ја фино стојимо на мјесту и кулирамо, знамо да ништа нисмо урадили.
и прилази ми један од корњача и јебе, гребе и дере се да идемо одатле, ја га фино питам, можемо ли стојати овдје и гледати утакмицу(мислио сам да ће се наставити) а он мени псује све живо и тјера ме, само гледам када ће ме ударити.
и ту са једне стране има оних глупих клинаца који су глумили мудоње и гађали полицију на излазу камењем и при томе погодили наше људе који су били нагужвани на излазу. и онда ти исти клинци бјеже од 3(три) корњаче. знају гађати камењем и курчити се и при томе једном момку разбити главу(а ту је било и дјеце и жена и старијих људи које су исто могли погодити) а кад их потјерају три корњаче бјеже главом без обзира и то читава маса. ја се никада не бих курчио против корњача поготово без неког великог разлога, али да су ме толико изнервирали да се морам супроставити, онда не бих бјежао,поготово кад видим око себе читаву масу људи, а корњача само неколико.
и онда са друге стране ту су и јебене корњаче. знам, изнервирало их је гађање од стране тих клинаца, али откуда њима право да све људе малтретирају и туку без разлога? стока обична


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 13:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Šaja legendo, nema države, nema zakona, pa je onda logično da se i narod i policija ponašaju kako hoće, eto da ti kažem, na tv snimku se vidi kako njih nekoliko razbijaju onog klinca koji je uletio tamo na teren, znači on je napravio grešku, oboriš ga, svežeš ga, pa na sud sa njim, ali nemaš pravo da ga udaraš, razumiješ me, jer da ima države i zakona, on bi sada njih mogao da tuži za nanošenje tjelesnih povreda i dobio bi odštetu na sudu, naravno u nekoj normalnoj državi, ali isto tako bi i on bio primjerno kažnjen...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 13:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
и онда долазимо до једног те истог закључка који се провлачи кроз све сфере живота, а то је да нам је држава сјебана, да су лоповчине на власти да нема закона, и што је најгоре нико не види излаз из овакве ситуације...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 17:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Ma rasparcati ovu baterijsku drzavu,i svako svojim putem.Da se ne ljubimo. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2011, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
valja ispratit', znaci 10 000 km, 3 utakmice bez navijaca...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=xvytAMhakbk[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=sFiMDLVxua4[/youtube]
(0.50 klizeci start igraca zrinjskog buhahahahhaha)
sta 10 000, 20 000...

_________________
ZP550


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2011, 10:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Kod nas je bio napad navijača na navijače. Ovi su ganjali igrače. Ako bude ista kazna i za njih, onda svaki put kada Borac bude gubio, jer su igrali kilavo, na kraju utrčati i poganjati igrače Borca. Da se barem oznoje kako treba :)

A zvanični spiker je prejak, kao da se ništa nije desilo. ... da se vrate na svoja mjesta i da se nastavi utakmica. :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2011, 10:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Људи волио бих више ствари да ми објасните,да не буде како се ја бавим теоријама завјере. ;)

Да ли је могуће да од 200 људи (навијача) нико није трчао према свлачионици него према голу Зрињског да ту фата?
Да ли је могуће да ниједан играч Вележа није добио батине?
Да ли је могуће да редари трче као некакве бабе,а практично немају никакве терете на себи?
Да ли је могуће да су играчи Вележа заједно са управом сви бржи од сваког навијача?

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2011, 10:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Pa vidiš da su dobili dobru motivaciju :) Čak ni MIle nije uklizao na vrijeme koliko su bili brzi. Mladi reprezentativac nije stigao uklizati stoperu od 33 godine i 193 cm :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2011, 11:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
drinin vuk je napisao:
Људи волио бих више ствари да ми објасните,да не буде како се ја бавим теоријама завјере. ;)

Да ли је могуће да од 200 људи (навијача) нико није трчао према свлачионици него према голу Зрињског да ту фата?
Да ли је могуће да ниједан играч Вележа није добио батине?
Да ли је могуће да редари трче као некакве бабе,а практично немају никакве терете на себи?
Да ли је могуће да су играчи Вележа заједно са управом сви бржи од сваког навијача?


svlacionica je iza gola. trcali su prema svlacionici i izlazu.
utekli na vrijeme.
moguce je. dobro se hrane.
u strahu su brze noge.

sve u svemu: FUJ!

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Sep 2011, 13:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1861
Lokacija: Banja Luka
Gledao sam taj snimak iz Mostara vise puta i ne mogu se oteti utisku da oni njih nisu ni htjeli stici.
Ima jedan koji bjezi prema klupi, a ne prema svalcionici i svi su ga izignorisali. Nemoguce da bar jednog nisu uhvatili ako su htjeli.

A sto se tice ovih prozivanja kornjaca, zar mislite da su medju 3 hiljade ljudi trebali ici redom i pitati "ej izvini, da nisi ti slucajno uletao na teren i bacao kamenje na nas? a, nisi, e izvini, nemoj se ljutiti sto sam pitao". Ili su onom kretenku sto ne zna ni bjezati trebali dati ruku i sendvic i odvesti ga kod sudije? Udri stoku koja pravi sranja, uvijek bilo i bice i neka. I u uredjenim zemljama na koje se pozivate policija mlati stoku. Za neke je pendrek iz raja izasao. Amin.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2011, 10:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=dSKEyKQTMm8[/youtube]

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2011, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2005, 08:11
Postovi: 3226
Lokacija: Banja Luka
http://www.index.hr/sport/clanak/bbb-na ... 75783.aspx

_________________
Umjetnost je ono sto neko kaze da je umjetnost! :painting:
Freak_on_a_leasH je napisao:
...svima vam treba odvalit jednu konceptualnu samarcinu da se vratite tamo gdje vam je mjesto.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2011, 19:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Nema šta, Manijaci samo potvrđuju da su najbrža navijačka skupina i kod kuće i na strani. :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3429 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 172  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs