banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 11:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114051 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3692, 3693, 3694, 3695, 3696, 3697, 3698 ... 5703  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Mar 2015, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
On nas stvarno j....?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Mar 2015, 14:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Apr 2012, 12:15
Postovi: 421
сад ће се и nemanja вратити


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Mar 2015, 14:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Maj 2013, 08:31
Postovi: 479
I Draško više, jadan, ne zna šta priča. U dvije rečenice je uspio smjestiti i stečaj i izgradnju terena. Teško će Borac preživjeti Draleta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Mar 2015, 14:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
i kada vec spominje kako se ogromna sredstva guraju u dvoranu borik a samo 200 000 u borac,zasto ne spomenu i tp da se sepskom klubu daje 150 000?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Mar 2015, 15:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1854
Lokacija: Бања Лука
Улаз на сјевер и исток бесплатни до краја сезоне!
Најјаче је ово за пут у Беч, као иду да се промају домоћи средстава како би помогли клуб.
А ово за Јагодића је смијешно, као велики Борчевац одједном, прије пар мјесеци прича каkо чека иностране понуде, а понуде ни на видику па сад ваља и Борац, јако провидно. Али шта да се ради, сад је тренер Борца, тако да му желим пуно среће и успјеха.
http://mondo.ba/a555441/Sport/Fudbal/BO ... ocima.html

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Mar 2015, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
idi u Bec i ne pricaj sta ces raditi, ako uspijes tamo u svojim planovima, onda se oglasi Ilicu, ovako samo iritiras ljude sa obecanjima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Mar 2015, 21:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
http://pravdabl.com/raspudicu-svaka-cast/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 07:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
kamo srece da je vise Boka, svaka ti cast majstore i ljudino


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 09:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Maj 2012, 21:18
Postovi: 482
Можда сам луд али док неко из клуба и званично не каже немамо лиценцу ја ћу вјеровати и надати се.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 12:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Dec 2011, 17:39
Postovi: 229
kod kuće i na strani je napisao:
Kad zatvaramo 'radnju'?


Радња се не затвара!
Зашто се на ово гледа као на крај?Зашто се ми једини правимо паметни па као проглашавамо крај нашег клуба?
Шта фали гробарима који се већ годинама радују успјесима свог кошаркашког клуба а преживјели су захваљујући фузији са Игокеом?

Шта фали циганима који су због две године мало бољих резултата у кошарци заборавили и Бари и Токио,а те резултате су остварили исто тако фузијом са неким безвезним клубом?

Није ми драго што се ово дешава али треба бити поштен па рећи да другачије и не може.
Такође када се пљује треба пљунути све Илиће који су клуб довели у овако стање.Ни мени се не свиђа фузија са Крупом али шта нам је алтернативна?Таворење,преживљавање,штрајкови гладних играча?Је ли то Великан каквог желимо?
Да не треба можда да идемо у фузију са Новиним БСК-ом?Са Шеварикиним Наприједом?Каква је разлика између њих и Илића?

И не заборавите сви који задњих дана додатно црните,да сте свих претходних година били активини у било ком обилку као што сте сада активни за тастатуром можда би наш клуб сада био у бољој ситуацији.

Нисам се обраћао ником директно,цитирао сам ово само због размишљања да се овим "радња" ззатвара.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 14:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Samo nam ostaje da čekamo da se vrhovne vođe smiluju nad jadnom i čemernom sudbinom našeg kluba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 14:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2774
Nadjoh par minuta da odgovorim. Prvo, kad se obracas ovdje na forumu moras u obzir uzeti cinjenicu da je vecina forumasa ovdje aktivna na stadionu 20 ili 30 godina, tako da primjedba kako nismo aktvini u odbrani interesa Borca ne da ne stoji nego vrijedja mnoge od nas.
Drugo, fuzija sa nazovi klubom iz Krupe po meni bi bio zadnji ekser u Borcev sanduk. Evo i da objasnim. Nasi grobari Ilici, Davidovici, Sutalo, Gavranovic, Sipovac i ini, nisu imali za cilj jak i stabilan klub. To je jasno i ljudima koji cak i ne poznaju fudbalske prilike kod nas. Jedini njihov cilj je oprati nesto para, isisati maksimalno sto se moze iz gradske kase i usput uzeti koju marku na prodaji igraca. U prilog ovoj prici idu svi potezi koje povlaci trenutna uprava kao i mnogi prije njih. Njima nista nije sveto. Ni klub, ni navijaci, ni legende ni tradicija pa se zato lako daju izjave, misljenja o stecaju, gasenju fuziji i sl. Ako pisemo o aktuelnom rukovodstvu, onda se ja pitam kako nam zdrav razum dozvoljava da vjerujemo da ce nas oziviti oni koji nas vode. kako oni kazu, u stecaj. Grobari kopaju raku, oni ne lijece.
Ja kao navijac ovog kluba vec 30ak godina ne mogu da prihvatim cinjenicu da treba da se pomirimo da se ugasi klub koji evo meni predstavlja mnogo vise od strasti...Mene za klub vezu tolike uspomene da to ne moze da se opise na jednoj stranici foruma ili u nekoliko postova. Buducnost Borca NE SMIJE biti vezana za Krupu. 1000 je razloga. Evo samo jedan. Borac i da udje u karambol projekat fuzionisanja sa Krupom moze da izgubi i ono malo identiteta. Vlasnici Krupe vole pare a ne fudbal, ne Borac. Kao sto sam vec napisao njima nista nije sveto. Menadzerisanje pojedninih fudbalera je njihov jedini interes trenutno u klubu. Iz postovanja prema pojedinim ljudima iz kluba ne mogu da iznosim sav prljav ves.

Trece, jedno od rjesenja za nas Borac je to da ovo udruzenje gradjana preregistrujemo u novo i da krenemo iz najnizeg ranga, ocisceni od svih dugova i prema drzavi kao i prema drugim potraziocima. Primjeri su Fiorentina i Glazgov Rendzers. To bi cak i vlastodrzcima dalo dovoljno vremena da izglasaju famozni zakon o privatizaciji sportskih kolektiva. u kapitalizmu zivimo i vrijeme je da ovaj klub preuzmu ljudi koji ce uloziti svoj novac i na njemu eventualno u buducnosti zaradjivati. Treba li da podsjecam da je BH liga takmicenje iz koje se moze sa nekoliko miliona KM izaci u evropska takmicenja za razliku od mnogih jacih evropskih liga. Mogao bih ja ovako dosutra da pisem zasto ne treba i ne smije da se udje u fuziju sa seljackim klubovima i vlasnicima menadzerskih agencija. Bez uvrede, molim.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 16:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2011, 14:14
Postovi: 1512
Prije preregistracija pa od banjalucke "bundeslige" nego fuzija sa FK Krupa, jer boga pitaj kakvi su tamo odnosi i ko sve nema upetljane prste u tog sportskog "monstruma".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 16:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4845
Ma ljudi istina je jedna volio bih vidjeti pravog Borčevca koji će zaista kada bi se to i desilo pristati da klub ikada bude fuzionisan ili ugašen, preregistrovan odnosno vraćen u najniži rang. Ja prvi nikada se ne bih s tim složio uvijek se mora naći rješenje u sadašnjim okvirima. Istina da Borac kroz svoju bližu istoriju u posljednjih 25 god. samo zna za neke slobodne padove i da apsurd bude veći rezultatski se stabilizovao i učvrstio tamo gdje mu je realno i mjesto u vrhu BiH fudbala, pa i sredio stadion u tom periodu tek negdje od 2009. što znači da mu ovo izgleda i jedan od nastabilnijih perioda kluba od rata na ovamo. U bišoj Jugi je bilo i Uspona i padova ali ne ne bih sad o tome nije tema.

Sve je to ipak samo priča kao i što prije svakog početka lige kažemo e ove godine nek se ide u stabilizaciju rezultat nas ne zanima a onda kod prvog poraza hebemo svima njima sve po spisku. Potpuno razumljivo zato i kažem da je ovo više priča u praksi ne vjerujem da bi iko aplaudirao gašenju ili fuziji bilo kakvoj. Možda bolje da tu temu ostavimo po strani. Nebi niko od nas to prihvatio a ni Banjaluka generalno i kraj priče. Nema gašanje, nema fuzije ima samo borba da se klub spasi a ko ne može nek kaže da ne može, tražiti druge koji će moći i to je to.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 17:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 398
Iskreno i ja mislim da ce se naci neko rijesnje u sadasnjim okvirima.

Ovo sto neki govore da bi bilo najbolje da se uradi preregistracija pa da se krene sa dna pa kao kroz 3-4 god. da udjemo u evropu bez dugova je po meni malo glupo za ocekivati jer to mozda tako moze ali u idealnom slucaju a mi smo od toga daleko. Nemojte gledati na Fiorentinu i Rendzerse jer ipak su to klubovi koji dolaze iz gradova koji su ekonomski stabilniji od citave drzave ovde. Da se takmice u bilo kojoj ligi imali bi ogromnu podrsku od navijaca i sponzora jer ipak su to klubovi sa istorijom i tradicijom kakvu Borac moze samo sanjati. A ko bi bio sponzor nekom Borcu koji bi se takmicio u zadnjoj ligi RS-a? Ko bi igrao za taj klub? Bili opet morali uzimati igrace od Dzaje pa da opet u prvu ligu udjemo sa dugovima? Ko bi dolazio gledati utakmice sa Crvenom Zemljom? Sto se toga tice mislim da bi u BL stasalo 10 generacija omladine koja ne bi ni znala da im u gradu postoji klub koji se zove Borac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 17:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39423
Lokacija: Месечева икра
Ajd jedna nepristrasna, sa strane...Predlažete rješenje za Borac po ugledu na Glazgov i Fiorentinu...Koliko imaju navijača ta dva tima, kakvu posjetu na utakmicama i kakvu privlačnost za sponzore? Džaba fuzionisanja, preregistracije i karamboli ako ne nađu izvor prihoda. Sa dobrim izvorom prihoda i dugovi se mogu vraćati, bez njega ni otpis dugova na pomaže.

Btw, sjeća li se iko moga posta nakon osvajanja titule u Premijer ligi u kome sam napisao da će Borac biti doveden u situaciju da mu prijeti gašenje u roku od pet godina. Rekošte da sam budala i provokator.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 17:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Ma i da krenemo iz početka, ko nam garantuje da opet kroz par godina ne bi došli u istu poziciju.
Jedino ta privatizacija, pa da se neko prevari pa nas kupi, ali od te ljubavi nema ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 18:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jan 2015, 15:45
Postovi: 14
Nemojte pisati gluposti da se ide iz najnize lige, dok ce krupa uci u premijer ligu i da li ce gradske pare ici za Borac ili krupu? Da li mislite da cemo se prosetati od zadnje do premijer lige? Sa kojim igracima,mislite da cete lako pobjedjivati po selima gdje igracima idu u kost,ipak je ok fudbal sto se tice grubosti u plbih,svako ce se loziti protiv nas i cekati da te ismijava i hvali kako te pobjedio i prebio...ja ne vjerujem da se mozemo svake godine penjati po stepenicu do premijer lige, bice to jedna era krupe a borac ce biti samo ime,brod bez kompasa i kormilara. NEMOJTE DA RAZMISLJAMO TAKO, TO JE KANAL STROGI.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2774
Slazem se, kanal strogi. Ako je to kanal, sta je onda ovo stanje u kojem smo sad? Da ne nabrajam sve aktuelne probleme? Fuzija sa Krupom je raka na groblju.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Mar 2015, 19:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Izgleda da bi svi da dodje tipa Mandaric vrati 15 miliona dug, I ulozi jos koji milion u Borac ovako da imamo. Bas imaju para za bacanje. Ljudi kanal nam je kako god okrenemo samo manje zlo izabrati I pomoliti se.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114051 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3692, 3693, 3694, 3695, 3696, 3697, 3698 ... 5703  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs