banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Jun 2024, 04:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Jeste l' ih susreli
PostPoslato: 19 Jul 2012, 20:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2010, 14:51
Postovi: 698
Lokacija: Zagreb
Pitanje da li smo ili nismo sami u svemiru sve više zaokuplja stanovnike zemlje, ali ih i djeli u skupine onih koji smatraju da nismo, onih koji su uvjereni da jesmo i skupinu neodlucnih koji još nisu u ništa sigurni i uvjereni.

Mnoge pojave na zemlji i u zraku pripisujemo vanzemaljcima, imamo sve više vidioca nezemaljskih pojava i letjelica, pa cak i živih bica za koje se tvrdi i dokazuje na nisu zemaljskog porijekla.

Mnogi pohadaoci prirode, divljine, moreplovci, ali i piloti aviona kunu se da su "nešta" vidjeli.

Neki tvrde i da su oteti od strane vanzemaljaca, da su na njima vršeni kojekakvi eksperimenti u njihovim letjelicama, da su im ugradivani kojekakvi uredaji i sl. U dokaz tome pokazuju ožiljke nepoznatih operacija na svome tjelu, koje ponekada i nisu tipicni za zemaljsku medecinu.

Bilo je i onih koji tvrde da su letjeli njihovim letjelicama, pa cak i da su bili na njihovim planetama.

Neznam šta je od toga istinito i da li uopce ima istine u tome. Osobno nisam nikoga iz svemira susreo, a da sam toga susreta bio svjestan. Za noci provedenih u prirodi dugo sam znao u noci promatrati zvjezdama osuto nebo, vidio razlicitih svjetala, ali sva sam "procitao" i nisu mi bila sumnjiva da bi mogla biti nezemaljskoga porijekla. Vidio sam zvijezda repatica, meteora koji su uz manju ili vecu svjetlost sagorijevali u atmosferi, ponekada cuo i zvižduk pri sagorjevanju meteora u zraku.

Ali vidio sam i snimio ovu fotografiju. "Nešta" je letjelo nebom. Zvuka, a niti svjetla nije bilo. Nije bilo ni lepeta krila, a letjelo je brzinom prosjecnoga aviona iz smjera jugoistoka prema sjeverozapadu. Uspio sam samo jednu fotografiju snimiti, a za drugu nije bilo vremena, a fotografija je snimljena sa obale rijeke Kupe nedaleko od Siska. O cemu se radi, neznam, ali iskljucujem ptice i avione. Ptice jer je letjelo puno brže nego one to mogu, a avione jer se nije cuo baš nikakav zvuk iako je oko mene vladala gotovo potpuna tišina.

Kakva su vaša iskustva iz prirode po pitanju pojava za koje niste sigurni da li su ovozemaljske ili nisu?....


Slika



:occasion5: :occasion5: :occasion5:

_________________
Živim snove, ne sanjam život


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2012, 09:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Jednom sam isla kuci sa drugaricom u autu kroz neko selo, nigdje zive duse, ni svjetala.
A na nebu bilo nesto slicno kao avion, ali nije avion, puno svjetala je imalo i islo je nekako uvis. Tako reci, sljastilo.
Kao da je na kilometar od nas a opet nije.
Sta je to bilo, ne znam. Ali znam da mi je govorila da umisljam i da nisam normalna. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jul 2012, 10:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nedavno sam i ja vidjela slično, previše blješti da bi bilo svjetlo aviona, ali pretpostavljam da je bila neka letjelica zemaljske proizvodnje.
Tako isto pretpostavljam i za ovu gornju sliku, da je ovo ipak neka letjelica nalik onoj u Rusiji koja je digla prašinu a koja je obična letjelica za snimanje i pravljenje fotosa.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs