banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 12 Maj 2024, 09:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 195 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Avg 2012, 13:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ma pusti Mušketa, opet generalizuje.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2012, 13:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Lazes Melita, lazes!

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2012, 13:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:52
Postovi: 1411
U pravu si Talija, opet borba sa vjetrenjacama i ja se ponovo upustila u raspravu :) nikako da na greskama naucim..,.

_________________
Everything I touched was golden
Everything I loved got broken...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2012, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ma to on provocira da mu opet javno izjavljujem ljubOv. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2012, 14:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Ako imas kintu u dzepu i dobar auto, prica ti nije potrebna. Mozes biti mutav ko bandera


Видиш,нисам узео ту чињеницу у разматрање.Значи за вас све стидљиве,првенствено за овога момка,нађите себи неку опасну шљаку,купите BMW X5 и бирајте цуре на еци-пеци-пец.

Занемарите констатације форумашица bingolina и Talija,ударила сунчаница...А фино се каже ОСТАНИТЕ У КУЋИ ИЛИ СТАНУ,не идите на сунце.Али неће оне да слушају. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2012, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
MuskoBre je napisao:
A sta mi koji smo mutavi, bez kinte, i bez dobrog auta da radimo? Da forumasimo 24h na dan?

Skok sa najblizeg mosta je uvijek pristojna opcija.Sto da mucis sebe i druge citav zivot ?

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Avg 2012, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3930
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Caplar je napisao:
dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Ako imas kintu u dzepu i dobar auto, prica ti nije potrebna. Mozes biti mutav ko bandera


Видиш,нисам узео ту чињеницу у разматрање.Значи за вас све стидљиве,првенствено за овога момка,нађите себи неку опасну шљаку,купите BMW X5 и бирајте цуре на еци-пеци-пец.

Занемарите констатације форумашица bingolina и Talija,ударила сунчаница...А фино се каже ОСТАНИТЕ У КУЋИ ИЛИ СТАНУ,не идите на сунце.Али неће оне да слушају. :wink:

Ovdje fali nas kolega OFM da ti kaze pravu istinu u lice , a ona je vise nego surova.Otis'o je svijet davno u kujac.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Sep 2012, 18:40
Postovi: 56
Evo da se manim politike i religije, da vas pitam za jedan savjet.
Upoznao djevojku, stvarno mi se svidjela, prelijepa, pametna, sve super, druzili se, izlazili, ma fenomenalno nam bilo, evo vec 4 mjeseca, i mislio sam da je to gotova stvar, samo treba da pitam, svi u kraju su skontali za nasu semu, vec pocelo cestitanje prijatelja, zezanje i ostalo.
Ja neki dan, vidim dobru priliku, sjedimo na klupi, sami, i ja joj sve ispricam, kako mi se svidja, kako bi volio da bude nesto izmedju nas, i ona se nasmija, krenu da prica kako odavno nije upoznala bolju osobu, kako sam joj postao strasno drag, kako uziva provoditi vrijeme sa mnom i tako to, i nije da joj se ne svidjam, simpatican sam joj, ali ona sada nije raspolozena za vezu, i kaze da bi bilo bolje da razgranicimo to i da ostanemo sto bolji drugovi, rekla je da joj i drago sto sam to sada pitao, nego kasnije kada bi se mozda vise razocarao. Bas sam se sjebo u zivot u tom trenutku, ali glumio sam, slozio sam se sa njom, jos malo sjeli pricali o glupostima i otisli kuci, evo vec dva dana cujemo se, pravimo se da se nista nije desilo, i dalje po starom, a ja ne znam sta da radim.
Da li da nastavim sa ovim, da se druzimo i trudim se da se ne zaljubim, da li da dopustim da se zaljubim i da ocekujem da ce jednog dana promijeniti stav, ili da ja to sve batalim i trazim drugu(u tom slucaju ispast cu djubre)?
Ne znam sta mi je ciniti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
4 mjeseca?!? Prosli su tvoji vozovi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Sep 2012, 18:40
Postovi: 56
Ma na pocetku nisam nisam ni sumnjao da bi mogli biti u vezi, jednostavno je bilo drugarstvo, prvih dva mjeseca nekada se cujemo na fb, vidimo se na ulici, porazgovaramo, ali intenzivno se druzimo zadnjih 20-tak dana, svaki dan se cujemo, vidimo, i tek tada sam dobio dojam da mozda i imam sanse sa njom, malo se i ja aktivirao, kupovao poklone, glupirao se, pokusavao biti duhovit itd.
Sve do neki dan.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Sviđa li ti se njena ličnost, tj. da li uživaš u čistom druženju sa njom?

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ili bi samo da zbicis?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Čet'res šesta, prekinite da se viđate, pa il' si pukovnik il' pokojnik, ako joj je stalo doće ona sama sa revidiranim stavom, a ako nije i ne treba ti.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Sep 2012, 18:40
Postovi: 56
Popokatepetl je napisao:
Sviđa li ti se njena ličnost, tj. da li uživaš u čistom druženju sa njom?


Upravo mi je to bio najveći dokaz da sam se zaljubio :D
Sati su samo prolazili dok sam razgovarao sa njom, toliko zajednickih tema, toliko zajednickih stvari, ma malo je reci da uzivam :)
A iskren da budem i ne pomisljam na to, sa prijasnjim djevojkama sam samo gledao kako da se gdje osamimo da omastim brk, sa njom je druga prica, ne mislim uopste na to kada sam sa njom, brate ja nju kada ono drugarski zagrlim, vise mi nista na svijetu ne treba :D
Nikada se jos nismo posvadjali, sta mi god kaze ja se samo smijem, ne mogu nista da joj zamjerim, a prije nego ja njoj nesto kazem fino odmjerim da se slucajno ne bi naljutila.
Jbg izgleda da sam opasno "zagorio" :confused2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 11:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9857
Lokacija: Далеко од раја
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=S5vCU8E4n-I[/youtube]

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 13:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Pa eto, onda je jasno. Zašto bi je tek tako "otkantao", ako ti je draga. Nastavi da uživaš u druženju, a sa druge strane, normalno izlazi sa drugim djevojkama. Od nekoliko mogućih scenarija, većina će ići tebi u korist - u jednom, imaćeš super drugaricu, a nećeš "zagorjevati"; u drugom, ona će vidjeti da nisi neki njen ćuko koga može handriti kako hoće, pa te možda počne posmatrati ko pra'u muškarčinu; u trećem, upoznaćeš curu u koju ćeš se zaljubiti, pa ćeš steći sve uslove da ti ova prva zaista bude samo drugarica, odnosno, nećeš morati odmjeravati svaku riječ i sl. Kakogod, treba uživati u onom što je lijepo u svemu tome, a to je to vaše druženje, pa makar i drugarsko.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
Talija je napisao:
Čet'res šesta, prekinite da se viđate, pa il' si pukovnik il' pokojnik, ako joj je stalo doće ona sama sa revidiranim stavom, a ako nije i ne treba ti.

Why, oh why, oh God?


To da "sad nije raspoložena za vezu" je žvaka iz udžbenika, znači da neće da bude s tobom i tačka. Možete biti drugovi ili tako nešto, ali ne očekuj išta više od toga.
Ako ti je lijepo s njom, družite se, osm ako onda posle kući sečeš vene.

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 21:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
O tome i govorim, vjerujem da bi mu tesko padalo da provodi vrijeme sa njom, pogotovo nakon "priznanja". Malo glup osjecaj praviti se da nista nije receno. Ako mu je zaista stalo onda bi to bilo pacenje. Nesto ne vjerujem u ta muskozenska prijateljstva, pogotovo ne nakon iskazanih emocija. Nismo svi isti, to je moje subjektivno misljenje.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 21:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
1946 je napisao:
Upravo mi je to bio najveći dokaz da sam se zaljubio :D
Sati su samo prolazili dok sam razgovarao sa njom, toliko zajednickih tema, toliko zajednickih stvari, ma malo je reci da uzivam :)
A iskren da budem i ne pomisljam na to, sa prijasnjim djevojkama sam samo gledao kako da se gdje osamimo da omastim brk, sa njom je druga prica, ne mislim uopste na to kada sam sa njom, brate ja nju kada ono drugarski zagrlim, vise mi nista na svijetu ne treba :D
Nikada se jos nismo posvadjali, sta mi god kaze ja se samo smijem, ne mogu nista da joj zamjerim, a prije nego ja njoj nesto kazem fino odmjerim da se slucajno ne bi naljutila.
Jbg izgleda da sam opasno "zagorio" :confused2:

Ako je tako druže vrijedi se potruditi još malo, mislim osobu koja ti "legne" nesrećeš svaki dan da bi to tek tako ispustio.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Sep 2012, 21:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Dodala bih i to da nije postojalo puno poklapanje, jer on je vodio računa šta će reći tj. "fino odmjerim da se slucajno ne bi naljutila."
Gdje spontanost, otvorenost? "Nikada se jos nismo posvadjali, sta mi god kaze ja se samo smijem" koliko je slušao? :D Samo ju je gledao i bilo mu dovoljno. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 195 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs