banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 11:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 244 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Slika

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
dtkbl je napisao:
tuča neka bila :D

imal ko info iz prve ruke?

http://www.istinito.com/index.php/banja ... festa.html


Bio sam na licu mjesta, na srecu, prilicno trijezan pa sam samo gledao scenu i izbjegavao situaciju.
Elem, stvorila su se dva policijska auta kod klupica, na ulazu, istrcalo je 10ak drotova i utrcalo na tvrdjavu.
Izlaze i privode jednog momka koji pruza blagi otpor, rutinsko privodjenje, sve ok.
Zatim, kao da im se neka kost u glavi pomjerila, kao one price o kerovima (savrseno poredjenje) agresivnije vrste, kada im u odredjenoj dobi izraste kost i udara u mozak te postaju agresivniji, pogotovo na temperaturi preko 36 stepeni.
Ne znam kakav je uticaj mjesec koji je bio najblizi zemlji imao na njih, ali sve je moguce.
Nego, podivljali su, da li je neko nesto dobacio ili sta, nebitno je, iznijeli su ga sa klupe na kojoj je sjedio sa curom i jos nekim likom, oborili ga na zemlju, sutali dok nije postao nepomican i govorio "u redu, vodite me, samo prestanite".
Cura je vristala i derala se na njih samo da bi dobila takvu samarcinu da je pala na zemlju.
Zatim su svi krenuli na njih, letile su flase na auta, a oni, kao dominantnije zivotinje na lancu ishrane su se derali kao lavovi (bar sam cuo da se lavlja rika cuje 8km) nebi li rastjerali prisutne i pokazali svoju dominaciju, iako su obicne hijene koje imaju plavu kosulju i pendrek pa misle da su svemoguci.
Naravno, nije im uspjelo, ali je rika privukla jos hijena, u jednom trenutku je bilo vise plavih kosulja nego ostalih ljudi na Kastelu, pametniji su bjezali, poneki su jos pruzali otpor i dobijali iza usiju.
Mene je potjerao jedan jer je vidio limenku piva u ruci, ali ga stomak jebe, a i Kastel je moj teren ipak, pa imam prednost sto znam gdje idem.

Sve u svemu, zalim dobre ljude koji rade u policiji, zbog ovakve stoke i oni dobijaju epitet kerova, hijena i slicnih zivotinja (necu reci lesinara, da se ne bi koji navijac Borca uvrijedio).

Zavrsio bih citiranjem naseg poznatog Nobelovca (nesudjenog), sa malim izmjenama:

"Vi svi pripadnici ministarstva unutrasnjih poslova Republike Srpske, mozete samo da prihvatite da mi popusite kujac, a vi samo i dalje glumite silu na ljudima koji nemaju veze s bilo kakvim neredima, pa cete na kraju morati pojesti sva govna koja ste izasrali. Jebem vam majku svima, pocevsi od Marije Markanovic pa nadalje!"

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Ja nisam nigdje ni procitao da je bila frka :-?

Je l' ima povrijedjenih ili je standard, da plave gice lijece svoje komplekse?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
I u petak su uletili gurali sve oko sebe ko gestapo i odvukli njih nekoliko klinaca,onako djuture svi bez majica bili.
Oko koliko sati je ovo sinoc bilo?citavu vece sam se sinoc vrzmao ,nista vidio nisam (da sam bar nesto mutne glave puno bio)

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Za klince klosare nzm sta da kazem...al', da privode i tuku ljude bez razloga - za to msm da je svaki komentar suvisan.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Znači nisu novinari naduvali priču, pun mjesec i tuc tuc su uradili svoje, a kerovi su alergični na pun mjesec.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Mjesec je stvarno bio cool sinoc :D

Mozda ima neke konekcije izmedju tog incidenta sa kerovima i mjesec'nom ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
jel ovo cudo zavrsilo ja sinoc stigao kuci prepariran od puta legao otvorio prozor na oberliht ja kad stade gruvati ( a nekih sam 150 metara vazdusne linije do kastela) kad ispao iz kreveta nisam nadam se da je sinoc bio zadnji dan festivala

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
chils je napisao:
jel ovo cudo zavrsilo ja sinoc stigao kuci prepariran od puta legao otvorio prozor na oberliht ja kad stade gruvati ( a nekih sam 150 metara vazdusne linije do kastela) kad ispao iz kreveta nisam nadam se da je sinoc bio zadnji dan festivala


:lol: :lol:

Jest' zadnje vece bilo...cujes, tj citas, da je bila mrtva glOva :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2010, 16:56
Postovi: 687
Ja sam bio tacno na mjestu gdje su poceli neredi, na zidu okrenutom prema Tržnici. Sve je počelo kada je valjda (u tom trenutku nisam obracao paznju ali su mi ljudi kasnije govorili) jedan lik preskočio ogradu a dosta ih se okupilo oko ograde. Tada je obezbjeđenje pozvalo policiju i dosao je jedan koji je preskočio na našu stranu i počeo tjerati ljude od ograde. Jedan se nije htio sa ograde skloniti i kada ga je policajac uhvatio ovaj se pocečo braniti (oduguravao ga od sebe). Pokušao je par puta pobjeci ali ga je ovaj držao i tada je policajac pozvao podršku a mi se budale nismo odmah počeli sklanjati. Tada je jedno 15ak policajaca (u crnim uniformama, svaki 2 metra ima) prema nama krenuo a momak se napokon oslobodio i počeo trčati nizbrdo (nagib 70 stepeni) ali ga ovi dole dočekali, lupili no nogi a ovaj glavim u šljnukak ulatio. Tada ih je njih 6-7 počelo i pendrecima lupati a ostali se popeli gore na zid i počeli nas tjerati, mlateći sve pendrecima (aj što smo ja i drug od po 100 kila dobili jednom pendrecima ali su i cure po leđima i nogama udarali bez razloga). Kada sam sišao vidio sam lika koji je započeo sve to, mislim da ga ni majka ne bi prepoznala šta su mu uradili. Onda smo sjeli ispred na klupe ali polsije 5 minuta i tu su počekli neredi što je Bahamut već napisao.


Poslednji put menjao lemi_93 dana 23 Jun 2013, 15:13, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Boze sacuva' ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
Talija je napisao:
Znači nisu novinari naduvali priču, pun mjesec i tuc tuc su uradili svoje, a kerovi su alergični na pun mjesec.


Vise su je ublazili, nigdje niko nije napisao maltretiranje slabijeg pola, sa sve pendrekom (ovo zvuci nekako cudno).

Oko 2h je to bilo...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Pa, normalno da su je ublazili, kad su sve novine - novine sistema ... a, policija ide uz sistem...toliko je jednostavno :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Specijalci se svuda isto ponašaju, kad upadnu u kafić ruke moraju biti na stolovima, ko mrdne uvom dobije degenek. Upadali su i upadaju uvijek, do duše ovdje bar nisu nikad mlatili djevojke.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Nzm koliki rutan moras biti da tuces djevojke, bez obzira na zvanje i uniformu...to sto tuku likove je iole prihvatljivije ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
Ovo su bili najobicniji prasinari, niti jednog inspektora nisam vidio.

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Tim gore ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3622
Lokacija: Roma
Šteta što se tema pretvorila u raspravu o incidentu.
Uglavnom da i ja podijelim iskustvo. Bio sam u petak i Freemasons i Novy nisu bili loši, ali iako solidno popunjeno, ipak nije bilo puno i izostao je taj faktor masovnosti i euforije. Očekivao sam više jer je prošle godine bilo bolje, ali sam se svejedno dobro proveo. Šteta da ovakav događaj ne može privući malo više ljudi, a nije skupa ni ulaznica, niti pivo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Čitam ovo i nešto kontam da su planirali da to naprave: znači, ako sam dobro skontao, prvo relativno malo kerova upada među ljude, napadaju i izazivaju reakciju okupljene mase, a onda se "odnekud" pojavljuje još gomila i počinju tući ljude. Pitanje je gdje je ta gomila kerova bila do tad? Ne mogu isključiti opciju da su čekali negdje u blizini da ovi što su prvi došli naprave incident i izazovu reakciju, pa da ulete kad krene frka.

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 15:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Slazem se sa points...mada, DJ scena je prije bila aktuelna, sad je vec zapostavljena, tako da ja nisam nesto puno iznenadjen manjkom ljudi...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 244 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs