banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1536 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 77  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 28 Jul 2009, 22:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
Mislim da je ovo jedina manifestacija održana ove godine o kojoj se na ovom forumu NE PIŠE u stilu (previše uloženo, loš odabir headlinera, slab kvalitet događaja, namješteno ovo/ono, ovaj uzeo, onaj uzeo...). Čestitke Demofestu! To je pokazatelj da ova manifestacija polako prerasta u veliku i značajnu manifestaciju!

Čak se i povela kvalitetna diskusija (ako izuzmemo standardne provokacije tipa: glup/a si) o izboru pjesama jednog benda. I to o par pjesama, a ne o koncertu u cjelini!
shoole je napisao:
Мало вам је безвезе прозивање ко је глупача или ко је паметан. Већ сам рекао, ствар је укуса да ли је нека обрада (или начин обраде) добра или није, а о укусима се, као што сви знамо, не раправља....

Французи су направили концепт бенда, концепт обрада, направили бенд са акустичном гитаром и двије пјевачице и рекли: ми ћемо да обрађујемо хитове осамдесетих година прошлог вијека! Супер, али и то мора да има смисла...

Мислим, замислите да ја направим такав бенд, нађем пјевачицу са тим тихим милозвучним гласом и онда она у неком лаганом ритму сексипилно пјева: "Поји Миле волове на реци"! Спрдам се? Не, тај евергрин народне музике је хит, а има еротичнији текст од God Save the Queen (у тексту се бар помињу неке цуре и момци чега нема код Пистолса).

ОК ми је обрадa Joy Division (Love will tear us apart), они су мало тамни, Французи су ту пјесму обојили потпуно другим бојама, али обрадити Too Drunk To Fuck на тај начин је по мени безвезе (еј, Dead Kennedys, шта ту има сладуњаво или еротично?)!

Shoole, stvarno je stvar ukusa koja je obrada dobra ili ne.
Ali, komentarisati koncert na kojem si "bio pet minuta", a "ostatak" (snimak) pregledao "u montaži", kako to čini jedan forumaš (da ga ne prozivamo sada), je smiješno!

Mada, Shoole, ne radi se samo o situaciji: dve djevojke pjevaju, ostali ih prate. Trebali su se dobro potruditi i prilagoditi aranžmane "bossa nova" stilu...

A što se tiče "Too Drunk to Fuck", meni je bio zanimljiviji onaj dio: "1, 2, 3... FUCK" i atmosfera prilikom izvođenja pjesme (ono, skoro svi plešu i u isti glas pjevaju da su previše pijani za... :) )!

nasmjeshiti luzer je napisao:
Otrcao sam na koncert, bio svega 5-6 min, cuo Too drunk to fuck, isfur'o se i otisao nazad na posao. Na poslu sam(montaza) gledao snimke koncerta snimljene sa 7 kamera i nekoliko kamera medju publikom. Tako sam mogao da vidim sto mnogi nisu i sad mi je zao zbog toga. Vidio sam curice sa tetovazicama na vratu koje vriste u ekstazi, vidio sam baje koji prolivaju sebi i drugima pivo po majicama i zovu pjevacicu da im...znate...Cuo sam omiljene rifove koji u originalu nose neku prkosnu energiju, a ovom slucaju zvuce kao ''Smooth operator'' i sl. Mislim, sve je to u redu, ali nisam bez veze rekao da je ideja promasena. A vidjevsi koliki je broj pozitivnih kritika, znao sam da nema smisla nista govoriti na ovu temu. Over and out.

Shoole je dobro napisao. Sve je stvar ukusa. Tebi se nije dopalo.
Šta bi bilo da se svima dopada isto? Bili bi robotizovani... :D
Meni je drago da su iz Demofesta bili jako aktuelni i da su doveli nešto što je i vani "atrakcija".
Ajde, više ne ne zaostajemo toliko za "ostatkom svijeta".
Dobro, malo smo i u prednosti (trubači su bili kod nas poodavno popularni).

Ali, šta bi da su se potrudili da pjesme zvuče kao u originalu (da je apsolutno sve isto, da su instrumenti isti...)? Da li bi to bilo zanimljivo?

Ponavljam, radi se o "bossa nova" stilu (dobro, ima još nekih drugih elemenata) i trebalo je sve to "pripremiti".
Ali koncert je, kako je neko "izmjerio", trajao sat i po!

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 28 Jul 2009, 23:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
A što se tiče "Too Drunk to Fuck", meni je bio zanimljiviji onaj dio: "1, 2, 3... FUCK" i atmosfera prilikom izvođenja pjesme (ono, skoro svi plešu i u isti glas pjevaju da su previše pijani za... :) )!

Управо ово што си написао (написала) илуструје да теби ( а вјероватно и већини публике на Кастелу те вечери) није била битна пјесма и њен текст и начин како су ту пјесму обрадили већ две ствари: увод у пјесму ("јел то она рекла Fuck? А јесте откачена, стварно су супер ови Французи") и чињеница да је већина сконтала да је рефрен пјевљив и блесав ("а, јој, супер, замисли, "превише пијан да би јебао",аааааааа... какав откачен рефрен, ајмо да се деремо Too Drunk to Fuck!").

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Poslednji put menjao shoole dana 28 Jul 2009, 23:10, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 28 Jul 2009, 23:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
shoole je napisao:
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
A što se tiče "Too Drunk to Fuck", meni je bio zanimljiviji onaj dio: "1, 2, 3... FUCK" i atmosfera prilikom izvođenja pjesme (ono, skoro svi plešu i u isti glas pjevaju da su previše pijani za... :) )!

Управо ово што си написао (написала) илуструје да теби ( а вјероватно и већини публике на Кастелу те вечери) није битна пјесма и њен текст и начин како су ту пјесму обрадили већ две ствари: увод у пјесму ("јел то она рекла Fuck? А јесте откачена, стварно су супер ови Французи") и чињеница да је већина сконтала да је рефрен пјевљив и блесав ("а, јој, супер, замисли, "превише пијан да би јебао",аааааааа... какав откачен рефрен, ајмо да се деремо Too Drunk to Fuck!").

Pazi, nigdje nisam napisao da mi nije bitan tekst i način na koji su obradili!
Napisao sam da mi je bila zanimljiva atmosfera prilikom izvođenja te pjesme (neki ljudi vjerovatno nisu ni skontali šta pjevaju :lol: ). A da li su promašili tu pjesmu ili ne... hm... o tome se da raspravljati (ali, možda, na posebnoj temi jer ipak radi se samo o par pjesama koje se nekima nisu svidjele)!

Uostalom, ovo je bila prilika da u BL čujemo nešto drugačije, stil muzike koji se ne može čuti svaki dan kod nas.
To je bio i jedan od razloga zbog kojih sam bio na tom koncertu (ostale neću ni nabrajati, mislim da bi mnogi pogodili o čemu je riječ - jedan od razloga je bio da čujem to veče i demo bendove, naravno :wink: )

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Poslednji put menjao muT@_6€kpuJ@ dana 28 Jul 2009, 23:25, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 28 Jul 2009, 23:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Aj' pustimo sad taj Nouvelle. To je i onako...to sto jeste :D .

Nego, meni je bilo super sto sam vidio nekih bas navjezbanih bendova. Irie FM i Tanker pojedose one instrumente. A zvuk...ludilo. K'o sa CD-a samo sto je zivo tj. bas dise. Nikad nisam cuo nesto onako dobro. Onaj main stage na exit-u je trash u odnosu na ovo.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 28 Jul 2009, 23:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
nasmjeshiti luzer je napisao:
Aj' pustimo sad taj Nouvelle. To je i onako...to sto jeste :D .

:D
ma meni je drago da se konačno na ovom forumu povela diskusija, i to kvalitetna, koja u sebi ne sadrži riječi: loše urađeno, namješteno, veze, nepotizam (ona "klasika" - da su pojedinci protiv svega i svakoga)... možda je to dokaz da je festival kvalitetno odrađen!

Mada smo previše zapeli za dve-tri pjesme od Nouvelle Vague - dovoljno da pomislim kako su to oni namjerno otpjevali zbog "publiciteta". Sad će garant neko ko nije bio na koncertu potražiti njihove snimke :wink:

nasmjeshiti luzer je napisao:
ANego, meni je bilo super sto sam vidio nekih bas navjezbanih bendova. Irie FM i Tanker pojedose one instrumente. A zvuk...ludilo. K'o sa CD-a samo sto je zivo tj. bas dise. Nikad nisam cuo nesto onako dobro. Onaj main stage na exit-u je trash u odnosu na ovo.

Povela se polemika oko "zvijezda subotnje večeri", a malo smo zapostavili bendove... bilo ih onih koji su stvarno OK. I više od toga!
(ako neki opstanu, biće ih jako zanimljivo pratiti)

Pobjednici - stvarno su djelovali iznenađeno (mada su zaslužili pobjedu 8) ).
(čuo sam da je "pjevaljka" izjavila za neku TV kako i nisu očekivali nagradu jer su se plašili da je sve namješteno).
Tanker - uništili ste mi "efekat iznenađenja" :D (trebali ste ih napisati kao spoiler :) )
Mislim da ih ranije nisam slušao.
Možda su zaslužili mrvicu bolji plasman (nije što su naši, ali zaslužili su bar 2. mjesto! ;) ), mada je i ova 3. pozicija OK.
Bar je žiri "poslušao" publiku!

Generalno - ocjena Demofesta: 9,5 od 10 (treba im dati i višu, ali neću da se ne pokvare :wink: , sram me bilo). Možda prvi događaj u BL u zadnjih par godina koji je "upakovan" kako treba.

Moram još nešto napisati: Ono nije lokacija za binu za headlinere!
Treba još jedan stejdž (idealno bi bilo tamo gdje je bio BL Rock open).
Neko kaže da bi trebalo naplaćivati ulaz. Ali, onda bi došlo više onih k'o na Lennyju (samo da budu vđeni i to na "glavnom događaju" večeri - uostalom, možda i promijene pravac poslije koncerata). Ovako je bilo i onih koji su došli iz radoznalosti i poslušali demo bendove...

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 00:16 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Dec 2007, 18:14
Postovi: 76
luzeru kad kazes da slusas sve i jedan zanr, sta to znaci? da volis sve i jedan zanr ili si poslusao sve i jedan zanr?
ipak je to velika razlika. ti ovdje govoris da ti je sama ideja i koncept obrade glup, uredu razumijem. stvarno je rizicno (da ne kazem glupo) obraditi neke tvrdje stvari u ovom fazonu, ali ti sa druge strane kazes i da stenjanje i prenemaganje nije dobra svirka , sto bi znacilo da se tebi ne svidja ovakva vrsta muzike, bez obzira na obradu. ispravi me ako grijesim, molim te. i ne znam zasto te toliko povrijedio smajli, stvarno mi nije bio cilj da te povrijedim. :wink:
a sto se tice tetovaza i curica, znam curu koja ima tetovazu preko cijelih ledja i koja 100 posto u zivotu nije cula za dead kennedys, a koja se odusevila sa nv i jos rekla da bas imaju lijepe pjesme, a da ih cuje u originalu zgrozila bi se sigurno.
tako da ponavljam da ljudi vjerovatno ne slusaju punk i nisu upoznati (da ne kazem optereceni :fadein: ) silnim idejama koje se vezu za punk, jednostavno im se svidja muzika i to je to. ne znam zasto bi to trebalo nekom smetati.
i evo jos da kazem da mi se puno vise svidja njihova obrada don t go od yazoo-ovog originala :oops: sta rece i osta ziva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Kelly_Bundy je napisao:
luzeru kad kazes da slusas sve i jedan zanr, sta to znaci? da volis sve i jedan zanr ili si poslusao sve i jedan zanr?
ipak je to velika razlika. ti ovdje govoris da ti je sama ideja i koncept obrade glup, uredu razumijem. stvarno je rizicno (da ne kazem glupo) obraditi neke tvrdje stvari u ovom fazonu, ali ti sa druge strane kazes i da stenjanje i prenemaganje nije dobra svirka , sto bi znacilo da se tebi ne svidja ovakva vrsta muzike, bez obzira na obradu. ispravi me ako grijesim, molim te.


Pa ne, nije to u pitanju.
Ako kazem da slusam sve i jedan zanr, to znaci da volim sve i jedan zanr (evo gledam u svoje CD-ove: Dexter Gordon, RATM, Portishead, Dani Klein&Vaya con Dios, Burnning Spear, Dead Kennedys, Kanda, Kodza&Nebojsa, Mitesers, Mambo Kings, Dzukele, James Brown, Saht, Eyesburn, Gino D'Auri, Faithless ...) jedini nacin po kom muziku djelim na ovo ili ono je da li ta muzika sama sebi lezi tj, da li je kvalitetna u okviru svog stila.
Zato, kada cujem onakav ''God save the queen'' dobijam utisak potpune promasenosti ideje i poruke pjesme. Kao da slusam neku djecu koja pjevaju pjesmu koju su cula na radiju ali nemaju pojma sta ta pjesma znaci. Dakle, ljudi slucajno ili namjerno naprave potpunu parodiju na taj stil, a izjasnjavaju se kako odaju pocast bendovima koje obradju. To po meni nema nikakvog smisla. Ako je parodija onda je parodija, nije - ''odavanje pocasti''.

Evo jos jednog primjera zamjene teza.... Meni se, na primer, ova obrada svidja jer je smijesna ali to nema veze sa idejom pjesme, tako da se komotno moze nazvati glupom obradom.
http://www.youtube.com/watch?v=TsS811o21-k

A evo slicnog primjera gdje ideja nije promasena:
http://www.youtube.com/watch?v=y_PnLol5DYU

Eto, ja zapravo o tome.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Pa dobro,onima kojima se ne svidjaju punk obrade Nouvelle vague mogli su da uzivaju u Therapy?.
Obrade Diane i Isolation su fenomenalne!

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 14:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Ne mogu da vjerujem! O par pjesama koje su odsvirali Nouvelle Vague se piše više nego o svim koncertima zajedno. :o
A još je ulaz na koncert bio - besplatan (a poklonu se u zube ne gleda).
Ajmo ovako. Pregledao sam poruke na ovu temu i...

"Za" Nouvelle Vague su:
- ogledalo: "Divni su!!!!!!!... Nuvel Vag"
- EiLeen: "Zapalili publiku... a ne k'o Kosheen..."
- skypostman: "Ludilo" (bilo mu ekstra)
- Frieda: "Sjajno"
- Elvis Prestley: Dao bi pjevačici da mu gazi kupus golim nogama ( :D ), a žao mu je što nisu odsvirali "Killing Moon"
- taksi: Po njemu su NV bili dobri, a plavuši daje aplauz
- muT@_6€kpuJ@: iako ne voli obrade i bossa nova muziku, NV su mu bili odlični.
- Laughing man: "Nouvelle Vague, jako dobra svirka, prije svega sve to upakovano zajedno dobro zvuči + plus vokal zbog kog bi moja drugarica koja nema lezbo pretenzija pristala na grupnjak samnom i njom" (najsmješniji komentar :D )
- Freak_on_a_leasH: Live nastupi stranaca su mu ekstra.
- anoniman: koncert NV mu je bolji od koncerta Kravitza
- Kelly_Bundy: kako sama kaže na koncertu je "vrištala kao tinejdžerka u ekstazi" ( :D ), ali joj se ne sviđa "God Save the Queen"

"Protiv"
- shoole: smetaju mu obrade nekoliko pjesama, ali sam navodi da je bio uticajem piva.
- nasmjeshiti luzer: smeta mu "stenjanje i prenemaganje", smatra da se ne može tako svirati.
možda ga treba diskvalifikovati jer je bio na koncertu 5 minuta.

_zoka je diskvalifikovan - nije bio na koncertu.

Dakle, pošto je Republika Srpska demokratski entitet u kome pobjeđuje mišljenje većine zaključujem da je "pobjednik" debate - Nouvelle Vague! :D
Po broju kritika i komentara može ladno zaključiti da je taj koncert bio jedna od bolji svirki u BL, vjerovatno najbolja ove godine (za sada).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Бесмислена је идеја да је неко "за" или "против" Nouvelle Vague, појединци су против одређених обрада. Самим тим је и бесмислено на основу критике појединих обрада проглашавати њихов концерт најбољим у БЛ ове године (јер то је објективно за сада Ленијев концерт)!

Највише се полемише о Французима јер су они:
а) најпиткији широј јавности (не вјерујем да је пола ових људи које су писали на форуму о њима тако помно одслушали Therapy?), имали су свирку са репертоаром у коме су били хитови за све узрасте (опет, колико хитова бенда Therapy? знају цуре са овог форума)
б) имају сценски наступ најпријемчивији (како то Хрвати кажу) широким народним масама (две лијепе жене у сукњицама које скачу и дахћу на микрофон)

Слике људи на Демофесту (можда и покоје "glupacе koja je vristala ko tinejdzerka u ekstazi"):

http://www.frontal.rs/cyrl/?page=71&galerija=252
http://www.frontal.rs/cyrl/?page=71&galerija=254

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 17:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
shoole je napisao:
Бесмислена је идеја да је неко "за" или "против"
Самим тим је и бесмислено на основу критике појединих обрада проглашавати њихов концерт најбољим у БЛ ове године (јер то је објективно за сада Ленијев концерт)!

Besmisleno je komentarisati koncert na kome nisi bio (a to čini jedan forumaš koji je bio cijelih 5 min.).
Besmisleno je toliko se raspravljati o 2 (!!!) pjesme.
Besmislen je komentar na post u kome stoji za i protiv sa navodnicima (da li je neko čitao upotrebu navodnika u srpskom jeziku? :wink: ) + zaključak sa ogromnim smajlijem.
Besmisleno je pisati: "Zamislite da ja napravim takav bend". Zašto to nije uradio onaj što je to napisao?
Besmisleno je svoj stav o nekom izvođaču pokušati prikazati kao stav većine. I još dopisati "objektivno" (valjda treba pisati: Ja mislim, po mom mišljenju...).


Poslednji put menjao BL4ever dana 29 Jul 2009, 19:41, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 18:15 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Besmislena je cijela rasprava,sve je to stvar ukusa............

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 18:16 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
BL4ever je napisao:
Besmisleno je komentarisati koncert na kome nisi bio (a to čini jedan forumaš koji je bio cijelih 5 min.).

Btw,ja nisam komentarisao koncert,nego NV,odnosno ono do čega sam mogao doći.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 18:23 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Dec 2007, 18:14
Postovi: 76
bogami ja se smorih na therapy? opasno. sto ne znaci da je bend los, sve je stvar ukusa. nekom je to mozda bila najbolja svirka ikad u banjaluci.
meni je bila najbolja svirka nv i magme, nisam znala da momci tako dobro prase.nisam ih slusala prosle god. predobri su.
a nv mi je super zato sto mi se svidja kako cure pjevaju (jbg meni je to prenemaganje odlicno) i kako improvizuju. mozda bi bilo bolje da imaju svoje pjesme , da ne obradjuju, ali ni to mi ne smeta. zanimljivo mi je slusati neke pjesme i u b. nova fazonu. interesantno u svakom slucaju.
a mislim da je za sire narodne mase (sto se tice muzike) najpitkija:) grupa kosheen. mada mi je bilo malo cudno to sto je na nv bila bolja atmosfera u publici, nego na kosheen (mozda mi se samo cini otkud znam). + spadam u grupu ljudi kojoj je bio jako glup fazon kao ajmo sad svi u publici recite fuck :confused3: , potpuno nepotrebno. usudila bih se reci i nastrano

i konacno mislim da nema potrebe proglasavati nabolji koncert, jer u ovih par dana u bl sviralo je jako puno (dobrih) razlicitih bendova. ukusi razliciti. samo moze doci do bezveznog prepucavanja. (ako se vec necemo svadjati oko toga koliko je para ulozeno i da li je vrijedilo, ajd onda bar da pljujemo po bendovima i ljudima u rozim kosuljama)


+ demofest divan. nadam se da ce zivjeti i dalje! nektar shit , nekad stvarno mislim da hoce da nas potruju mamu im jebem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 18:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Kelly_Bundy je napisao:
ako se vec necemo svadjati oko toga koliko je para ulozeno i da li je vrijedilo, ajd onda bar da pljujemo po bendovima i ljudima u rozim kosuljama

Potpisujem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 21:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2006, 17:32
Postovi: 1884
Lokacija: Banja Luka
nasmjeshiti luzer je napisao:
A i ovaj nas narod je tacno glup...gledam juce na snimcima...francuskinja im pokaze malo noge i malko zastenje, i svi se automatski prime k'o saucesce.
Gledam neku glupacu u publici Nouvelle-a, pokriva lice rukama u ekstazi i vristi k'o tinejdzerka na Ricky Martina. Pozeljeh da me nema. I sad kad se sjetim, nesto me presijece po trosnome srcu mome.


nasmjeshiti luzer je napisao:
A ono ''nazivas se pametnim momkom'' ... sta da ti kazem na to...bas je bezze.


Tvoji komentari nisu bezze? Ajd dobro.. Ne znam zašto omalovažavati ljude kojima se svirka dopala i koji su uživali. Sad si ti car zato što slušaš pank, a mi jadnici uživamo u nekim "blijedim" obradama i ti to ne možeš da podneseš. To ne čini sve ostale glupacima. :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 29 Jul 2009, 22:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2008, 13:26
Postovi: 612
Lokacija: Banja Luka
Kao što rekoh, lijepo sve to zvuči, drugačije je (iako ne volim takvu obradu good save the queen) i što je najbitnije moje društvo i ja smo se zabavili plesajući ne mareći za način obrađivanja, bila je dobra atmosfera.

Super je kad "lik skine solu da poželiš kupiti elektronku samo da bi je razbio" ali treba i malo promjene. NV je bilo osvježenje. Pa mi u BL smo se barem naslušali jednih te istih obrada "koje lik skine aj' zdra'o" ............. ma dosadno bre ovo gazda, kad ćemo da stignemo na ono: "On boluje od ljutije rana" :lol:

Sve u svemu glupa diskusija.

_________________
Slika

EVE Online 21 day trial
https://secure.eveonline.com/trial/?inv ... tion=buddy


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 30 Jul 2009, 00:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Laughing Man je napisao:
Kao što rekoh, lijepo sve to zvuči, drugačije je (iako ne volim takvu obradu good save the queen) i što je najbitnije moje društvo i ja smo se zabavili plesajući ne mareći za način obrađivanja, bila je dobra atmosfera.

Super je kad "lik skine solu da poželiš kupiti elektronku samo da bi je razbio" ali treba i malo promjene. NV je bilo osvježenje. Pa mi u BL smo se barem naslušali jednih te istih obrada "koje lik skine aj' zdra'o" ............. ma dosadno bre ovo gazda, kad ćemo da stignemo na ono: "On boluje od ljutije rana" :lol:

Sve u svemu glupa diskusija.

Potpis.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 30 Jul 2009, 01:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
Elvis Presley je napisao:
Laughing Man je napisao:
Kao što rekoh, lijepo sve to zvuči, drugačije je (iako ne volim takvu obradu good save the queen) i što je najbitnije moje društvo i ja smo se zabavili plesajući ne mareći za način obrađivanja, bila je dobra atmosfera.

Super je kad "lik skine solu da poželiš kupiti elektronku samo da bi je razbio" ali treba i malo promjene. NV je bilo osvježenje. Pa mi u BL smo se barem naslušali jednih te istih obrada "koje lik skine aj' zdra'o" ............. ma dosadno bre ovo gazda, kad ćemo da stignemo na ono: "On boluje od ljutije rana" :lol:

Sve u svemu glupa diskusija.

Potpis.

Slažem se!

Bila je prava uživancija
+ atmosfera za čistu desetku!
+ vrsta muzike koju ne možeš čuti svaki dan u BL, nešto drugačije (Nektar ;) ).

Moram dodati i da se slažem sa Kelly_Bundy da su Kosheen "pitkiji" od NV. Mislim da je čak "šminker" Lenny "najprijemčiviji" od svih, ali mi je atmosfera na koncertu Vaguea u subotu bila odlična (možda bolja nego na nekim drugim koncertima na kojima sam bio).

Stvarno je u 4 dana bilo nešto za svakoga, ali će mi koncert Nouvelle Vague ostati u sjećanju po odličnom provodu, a to je meni najbitnije.

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: demofest
PostPoslato: 30 Jul 2009, 13:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Frieda je napisao:
nasmjeshiti luzer je napisao:
A i ovaj nas narod je tacno glup...gledam juce na snimcima...francuskinja im pokaze malo noge i malko zastenje, i svi se automatski prime k'o saucesce.
Gledam neku glupacu u publici Nouvelle-a, pokriva lice rukama u ekstazi i vristi k'o tinejdzerka na Ricky Martina. Pozeljeh da me nema. I sad kad se sjetim, nesto me presijece po trosnome srcu mome.


nasmjeshiti luzer je napisao:
A ono ''nazivas se pametnim momkom'' ... sta da ti kazem na to...bas je bezze.


Tvoji komentari nisu bezze? Ajd dobro.. Ne znam zašto omalovažavati ljude kojima se svirka dopala i koji su uživali. Sad si ti car zato što slušaš pank, a mi jadnici uživamo u nekim "blijedim" obradama i ti to ne možeš da podneseš. To ne čini sve ostale glupacima. :P


?
Ma nije to, c.
Imas tu negdje gore moj post o obradama napisan kao odgovor Kelly Bundy.
Ta dva primjera pred kraj posta su kljucna stvar.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1536 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 77  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs