banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Sep 2008, 19:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Evo zajednicko mjesto gdje mozemo komentarisati kupovinu u Banja Luci...
Kod koga? Zasto? Zbog cega? Kada? S kim?
Eto...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2008, 20:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2008, 21:34
Postovi: 346
Lokacija: TRN
sva mjesta za kupovinu u i oko bl-a treba popaliti,sto veca,a tako i manja!danas ulazim u recimo super radnju,veliku,dobro opremljenu,zuri mi se,problem mi na poslu,sve stoji,proizvodja ceka,...,a mene ovo sto prodaje smara,evo me odmah,ne konta se u robu,...fali sifra,nema bar kod,...alo bolan ja sam dosao da nesto tu kupim,da nesto para im ostavim,pa zar ne treba da se oko kupca,recimo otimaju trgovci?!?sve samo uzeti i popaliti!

_________________
vatam ribu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2008, 07:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
Ja vam samo kazem da ne kupujute u Zoki komerc prehrambenu robu. Mijenjaju ambalaze kad istekne rok upotrebe. Provjereno. Nikad tamo nisam pazario, ali cujem da ide narod...
A Zokiju bas u cilju da narodu da kvalitetnu i jeftinu robu, heheh...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Sep 2008, 12:02 
Citiraj:
alo bolan ja sam dosao da nesto tu kupim,da nesto para im ostavim,pa zar ne treba da se oko kupca,recimo otimaju trgovci?!?sve samo uzeti i popaliti!

Nedostatak poslovnog bontona...danas svaki seljak moze biti trgovac.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Sep 2008, 19:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2615
Lokacija: Republika Srpska
Ne radi se o poslovnom bontonu, vec o nedostatku elementarne kulture.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2008, 20:59 
Acrobatico je napisao:
Ne radi se o poslovnom bontonu, vec o nedostatku elementarne kulture.

I toga na zalost.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2008, 17:18 
u pevecu isto uzas, trgovkinje sve smusene, nista ima nije jasno, al kontam tek su poceli. ako na 1 ili 2 spratu kupis nesto onda to moras vuci skroz na prizemlje, pa onda te stvari provuci kroz rafe sa brasnom, secerom, deterdzentom, i dodjes do kase. na prvoj su mi rekli da ne radi, na druge 2 nije bio niko, na 4 su rekli da nemaju sitno da predjem na petu, a tamo radi cura koja je skroz smusena i nema pojma sabrati 2 i 8 i 105 i nista joj nije jasno, ni koliko jos treba dati ni oduzeti. ja poludila... cekala sam pola sata... mislim da necu skoro tamo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2008, 19:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Tu si u pravu Pevec je sto se tice trgovaca(ne bas svi,al vecina da) barem za sad los,mada me ta cinjenica ne cudi jel vecina ljudi je tu dobila posao preko veza a i po nacionalnoj osnovi...tako da zeljeno iskustvo u prodaji i nije bilo u prvom planu.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Sep 2008, 19:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Acrobatico je napisao:
Ne radi se o poslovnom bontonu, vec o nedostatku elementarne kulture.



Toga stvarno nedostaje...mnogo...previse....

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2008, 15:06 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2007, 14:13
Postovi: 61
insp_CaLLahan je napisao:
Tu si u pravu Pevec je sto se tice trgovaca(ne bas svi,al vecina da) barem za sad los,mada me ta cinjenica ne cudi jel vecina ljudi je tu dobila posao preko veza a i po nacionalnoj osnovi...tako da zeljeno iskustvo u prodaji i nije bilo u prvom planu.


Haaaa Pevec mi ne spominjite!!! U subotu sam poludila...Drugarica se udala pa reko da odem da kupim one povoljne mikrovalne :)...Na drugom spratu izaberemo mikrovalnu, platimo, kaze morate sici u prizemlje ovjeriti garanciju, taman da upitam gdje na prizemlju, kad ona vec se okrenula i ode...pitam drugu kaze na info pultu, a da reko :)...sidjem dole, da kupim flasu pica, na kasi cekala 20 min...trgovkinje, kao sto neko vec rece smusene do bola...zavrsim sa kasom, reko idem sad ovjeriti onu garanciju, opet cekaJ u redu...ovjerim garanciju, reko idem sad upakovati poklon, kad ono pakovanja unutra...aaaaaaaaa ajd opet unutra, upakuj pa cekaj na kasu da platis dva komada papira :mad: ...a poklon su mi pakovale cetiri zene...nevjerovatno ali istinito..jedna pakuje, a jos tri se tuda vrzmaju i jos ova govori kao guzva mi je...a nigdje nikoga osim mene...platim ja i ta dva papira i na izlazu reko moram se upisati u knjigu utisaka...napisem da je organizacija jedna velika 0...i taman da izadjem covjek me zaustavi, gleda po korpi, trazi racune i kao udara pecate na sve...NE VJERUJEM!!!!

_________________
Dugo hodam vec, kroz moj rodni grad.
Izgleda mi da vec je pao mrak.
Moj grad je lep kada je dan,al' umoran je i treba mu san.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Sep 2008, 19:46 
mozda sad moje pitanje i ne bude u pravoj vezi sa temom, ali pade mi na pamet LTG centar. koliko se sjecam kao oni su uzeli robnu kucu centar i preuredili je u poslovni objekat. nije mi jasno zasto stoji vec toliko godina skoro dovrsen u strogom centru a niko ga ne otvara. sigurno neka pravna zavrzlama.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Sep 2008, 11:20 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Mar 2008, 13:36
Postovi: 97
[quote="dobra_anicaplatim ja i ta dva papira i na izlazu reko moram se upisati u knjigu utisaka...napisem da je organizacija jedna velika 0...i taman da izadjem covjek me zaustavi, gleda po korpi, trazi racune i kao udara pecate na sve...NE VJERUJEM!!!![/quote]


joj i meni se isto desilo :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2008, 11:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 23:45
Postovi: 726
Lokacija: trapped in the space-time comatorium
To je standardna procedura u Pevecu(tako je i u HR), mislim samo da je to za tehnicku robu i vrijednije stvari tako.

_________________
pa dobro je...sta?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2008, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
majlili je napisao:
mozda sad moje pitanje i ne bude u pravoj vezi sa temom, ali pade mi na pamet LTG centar. koliko se sjecam kao oni su uzeli robnu kucu centar i preuredili je u poslovni objekat. nije mi jasno zasto stoji vec toliko godina skoro dovrsen u strogom centru a niko ga ne otvara. sigurno neka pravna zavrzlama.

spor na sudu, oko vlasnistva.....

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2008, 14:17 
ma i cinilo mi se takvo, ali kako je u strogom centru nije mi jasno kako se veca prasina ne dize ili kako su svi na to zaboravili. i ispravka, nije to ltg, oni su gdje hypo a ovo je ja mislim necije drugo. u svakom slucaju robna kuca centar.
a tako ce se otegnuti i onaj lokal borca na trgu, sto je sad upao malbasic pa ce kao ruglo zapusteno stajati dugo, jer nase sudstvo je tako efikasno i ekspeditivno da je to cudo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Sep 2008, 14:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
a njemu se ne zuri, bacio je kost, laganini,na kraju ce ga dobiti on ili neko iza njega ........

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2008, 14:45 
eee klasika....


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Sep 2008, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
dobra_anica je napisao:
insp_CaLLahan je napisao:
Tu si u pravu Pevec je sto se tice trgovaca(ne bas svi,al vecina da) barem za sad los,mada me ta cinjenica ne cudi jel vecina ljudi je tu dobila posao preko veza a i po nacionalnoj osnovi...tako da zeljeno iskustvo u prodaji i nije bilo u prvom planu.


Haaaa Pevec mi ne spominjite!!! U subotu sam poludila...Drugarica se udala pa reko da odem da kupim one povoljne mikrovalne :)...Na drugom spratu izaberemo mikrovalnu, platimo, kaze morate sici u prizemlje ovjeriti garanciju, taman da upitam gdje na prizemlju, kad ona vec se okrenula i ode...pitam drugu kaze na info pultu, a da reko :)...sidjem dole, da kupim flasu pica, na kasi cekala 20 min...trgovkinje, kao sto neko vec rece smusene do bola...zavrsim sa kasom, reko idem sad ovjeriti onu garanciju, opet cekaJ u redu...ovjerim garanciju, reko idem sad upakovati poklon, kad ono pakovanja unutra...aaaaaaaaa ajd opet unutra, upakuj pa cekaj na kasu da platis dva komada papira :mad: ...a poklon su mi pakovale cetiri zene...nevjerovatno ali istinito..jedna pakuje, a jos tri se tuda vrzmaju i jos ova govori kao guzva mi je...a nigdje nikoga osim mene...platim ja i ta dva papira i na izlazu reko moram se upisati u knjigu utisaka...napisem da je organizacija jedna velika 0...i taman da izadjem covjek me zaustavi, gleda po korpi, trazi racune i kao udara pecate na sve...NE VJERUJEM!!!!

Hoces da kazes da im ne dolikuje slogan``Kupujte s osmjehom`` :lol:

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Nov 2008, 22:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 16 Feb 2008, 17:16
Postovi: 389
evo da se i ja malo ubacim u diskusiju... svakodnevno kupujem u prodavnici SLAVIJA komerc, sto se tice grada mislim da su veoma povoljni, a i osoblje im je uglavnom uslusno i stoji na raspologanju kupcu... ostali da cujem ima li jos sta pametno sto se tice uzeg centra grada ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2012, 05:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Jan 2012, 04:44
Postovi: 1
ovi sto pricaju o prepakivanju vidim da nemaju veze sa stvarnoscu i da nikad nisu kupovali u zoki komercu
ja sam redovan kupac i do sad nisam imao ama bas nikakvih problema sve je bilo ok ljudi su skepticni sto su nize cijene i stvaraju bajke iz nevjerice da neko moze biti povoljniji od njihovog dobavljaca i to smatraju minusom sto je glupo i pogresno. Ko tvrdi suprotno tu je inspekcija pa nek prijavi i sve ce biti jasno.I zasto nebi radio skromnije da uspije ili da mi podrzavamo ove velike i sam sebe uvjeravamo da je to super i nama i njima pozdrav


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 33 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs