banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Apr 2024, 18:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 217 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jan 2009, 23:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Човјек ми је врло близак пријатељ и колико га знам никада није направио неку глупост
нити је икада направио некакву фрку без разлога. Његов посао је такав какав јесте, а он најмање ужива у њему.
Сама чињеница да има искомплексираних идиота који су у стању да поведу кампању на њега
јер им је повриједио сујету што нису ушли у неку задимљену рупу довољно говори о њима.
Свима који мисле да је Арсенин рад проблематичан предлажем излазак у истом "аутифиту"
на неки од Београдских сплавова и дискотека, па тек након те "авантуре" можемо причати даље.
Тупави балавандери који му ни пертле не могу развезати. тачка.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2009, 23:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20452
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Човјек ми је врло близак пријатељ и колико га знам никада није направио неку глупост


Ajd sad .. sredi da forumasi mogu uci u BBR :lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2009, 23:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2008, 14:27
Postovi: 4285
Lokacija: ту поред Ленке
Ма јок... среди да пређе на улаз у City Pub, да не пушта форумаше тамо!

_________________
Shoole on tour
Новинар: Шта можете рећи о утакмици? Шеле: Могу да кажем само две речи: Звезда, Звезда и само Звезда!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 00:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Damaskin je napisao:
Човјек ми је врло близак пријатељ и колико га знам никада није направио неку глупост
нити је икада направио некакву фрку без разлога. Његов посао је такав какав јесте, а он најмање ужива у њему.
Сама чињеница да има искомплексираних идиота који су у стању да поведу кампању на њега
јер им је повриједио сујету што нису ушли у неку задимљену рупу довољно говори о њима.
Свима који мисле да је Арсенин рад проблематичан предлажем излазак у истом "аутифиту"
на неки од Београдских сплавова и дискотека, па тек након те "авантуре" можемо причати даље.
Тупави балавандери који му ни пертле не могу развезати. тачка.

Па се нашао Арсена да нас модно просвећује! Ајде не лупетај! Лик има комплексе и жао ми га је...
Приговорио је, на моје очи, другу да је "превише сређен" да уђе. ХАЛО! Ја лично нисам имао проблем са њим, кад сам улазио у ББР, али ме прописно изнервирао на отварању Талије, јер ми није дао да уђем са позивницом, јер је "већ била гужва". (није да бих умро да нисам ушао, ал` није битно...) Не бих се никад учланио у те групе и та срања, само констатујем да се лик осилио, и да је то жалосно. Иначе, сви кажу да је приватно добар човјек, и ако је то истина (а ја се искрено надам да јесте), поштујем, али као избацивач је јадан. Крај.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 00:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
Citiraj:
али ме прописно изнервирао на отварању Талије, јер ми није дао да уђем са позивницом, јер је "већ била гужва"



Углавном је то довољан разлог да некога опљујеш. :D
Ја сам сигуран да су и сироти власници тих локала згрожени његовим понашањем
и да он све то ради на своју руку и без њиховог знања, и што је најгоре
да он просто ужива у свом послу. :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 00:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2006, 01:07
Postovi: 3791
V@nja je napisao:

Ajd sad .. sredi da forumasi mogu uci u BBR :lol:


Па ја то и сређујем да би очувао здравље форумаша,
сваке седмице му шаљем ажуриране слике које добијам од админа
у циљу да форумашима забрани боравак у загушљивим просторијама :D :D :D


наравоученије:
Дрогирајте се, ал' немојте сједити на 'ладном.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 00:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Ne sumnjam ja, vjerovatno je privatno skroz super covjek, grupa je napravljenja radi ne Arsene, vec svih izbacivaca koji su eto, simbolizovani u liku Arsene, i koji te ne pustaju jer im se diglo, nemas 30 godina, nemas 100 kila, nije ti kosulja odgovarajuce boje...

Pazi, nek je on ovakav ili onakav, ako je posten i dobar covjek kao sto kazes, onda je ispod casti da te laze u oci. Prijatelj i ja dosli uredno na vrata, pristojno odjeveni, trijezni, dobrog raspolozenja (dakle nismo kavgadzije ili potencijalna opasnost za druge), odgovor: PUNO JE NEMA IGLA GDJE PASTI!
Dve sekunde nakon toga dolazi 10 maloljetnica, Arsena ih sa smijeskom pusta u klub gdje se toci alkohol i gdje ne bi smjele maloljetne osobe ulaziti.

Ako ti je gazda rekao koga da pustas, budi covjek, reci mi, ne svidjas mi se, ne mozes uci, ili, samo djevojke pustamo, nemoj mi te gluposti pricati, ako ne zbog mene, eto, zbog sebe, postovacu to kad kazes, a ne kada lupi da nisi sa cipama, hlacama i kosuljom ok obucen,a onda tebi na oci pusta ribicu u helankama i patikama...

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Poslednji put menjao Rakun_Slavko dana 12 Jan 2009, 00:31, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 00:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ma klinci prolupali pa nemaju sta da rade nego otvaraju takve grupe. Izbacivaci su svugde isti i kod nas je jos dobra situacija jer je mali grad pa je istih malo pa se uglavnom poznaju sa ljudima koji dolaze u klub. Arsenu svi znaju i pljuju jer je poznat i hteli to neki ili ne covek je ikona Banja Luke. Kakva je takva je, uzmite njegov zivot, covek se bori da zaradi za sebe i svoju porodicu i umesto da ga hvalite i da vam bude primer kako se smanjuje procenat bele kuge vi se zamajavate glupostima. Ja stalno izlazim u Boom i covek me zna (facom) pozdravim lepo dobro vece-dobro vece, guzva je ne mozete uci, ili udjite slobodno... hvala dovidjenja.... :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 00:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31213
Lokacija: Je Suis Ahmed
Iz svog primjera govorim, nekada me pusti nekada ne. I nikad se nisam naljutio.

Ali zato ne izlazim u Krunu, jer su izbacivači pravi diskriminatori.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 11:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
filozof sa vrbasa je napisao:
Iz svog primjera govorim, nekada me pusti nekada ne. I nikad se nisam naljutio.

Ali zato ne izlazim u Krunu, jer su izbacivači pravi diskriminatori.


Ne postoje diskriminatori sto se toga tice, jer IMAJU PRAVO, da pustaju koga god zele, po kriterijumima koji njima padnu na pamet. Tako funkcionise privatna svojina, i on ne krsi ama bas nijedan zakon, ako tebe ne pusti iz bilo kog razloga.

Sto se tice Arsene..Ja nisam uspio uci u jedan poznati becki klub, sigurno 5-6 puta, JER SAM STRANAC. Sta bi bilo da Arsena ne pusti nekog crnca, ili nekog kosookog sa Lausha? Ustali bi pacenici da ga lincuju. Eto, meni, i ne samo meni, se tako nesto desavalo u srcu Evrope.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Damaskin je napisao:
Citiraj:
али ме прописно изнервирао на отварању Талије, јер ми није дао да уђем са позивницом, јер је "већ била гужва"



Углавном је то довољан разлог да некога опљујеш. :D
Ја сам сигуран да су и сироти власници тих локала згрожени његовим понашањем
и да он све то ради на своју руку и без њиховог знања, и што је најгоре
да он просто ужива у свом послу. :D :D :D

Три ствари:
Прво - Овде причам о томе како он ради свој посао, не о свим његовим карактерним особинама, и то сам више него очигледно навео у свом посту. То што ти покушаваш да ми "пришијеш", твој проблем.
Друго - Ниједан избацивач на свијету није у стању да одвали толико глупости као "разлоге" забране уласка у клуб, као он. Ако се већ толико крије иза одлука газде (као што га ти покушаваш сакрити), зашто вријеђа туђу интелигенцију својим "објашњењима"...
Треће - Да се разумијемо, има човјек право да не дозволи улазак, то је и дио "политике" власника, али на Арсени је више него очигледно да ВОЛИ да измишља разлоге, враћа људе, дискриминише (као нема мјеста, а 10 малољетница ти прође испред носа), једном ријечју, лијечи комплексе... Опет кажем, не мрзим га, уопште, нити имам нешто ЛИЧНО против човјека, само мислим да је као ибацивач папак, и да то има дубље узроке у његовој личности, у коју не бих да залазим, превише.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 11:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Pa nema tog kluba na svijetu, ako je stvarno guzva, da ce prije uci muskarac nego riba. Eventualno neki gejpeder klubovi :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 12:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
Rakun_Slavko je napisao:
Ne sumnjam ja, vjerovatno je privatno skroz super covjek, grupa je napravljenja radi ne Arsene, vec svih izbacivaca koji su eto, simbolizovani u liku Arsene, i koji te ne pustaju jer im se diglo, nemas 30 godina, nemas 100 kila, nije ti kosulja odgovarajuce boje...

Pazi, nek je on ovakav ili onakav, ako je posten i dobar covjek kao sto kazes, onda je ispod casti da te laze u oci. Prijatelj i ja dosli uredno na vrata, pristojno odjeveni, trijezni, dobrog raspolozenja (dakle nismo kavgadzije ili potencijalna opasnost za druge), odgovor: PUNO JE NEMA IGLA GDJE PASTI!
Dve sekunde nakon toga dolazi 10 maloljetnica, Arsena ih sa smijeskom pusta u klub gdje se toci alkohol i gdje ne bi smjele maloljetne osobe ulaziti.

Ako ti je gazda rekao koga da pustas, budi covjek, reci mi, ne svidjas mi se, ne mozes uci, ili, samo djevojke pustamo, nemoj mi te gluposti pricati, ako ne zbog mene, eto, zbog sebe, postovacu to kad kazes, a ne kada lupi da nisi sa cipama, hlacama i kosuljom ok obucen,a onda tebi na oci pusta ribicu u helankama i patikama...


Potpis.

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 14:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Potpis isto....btw covjek je stvarno konj,sad u zadnje vrijeme mu je fazon da kaze`e ne mozete uci samo za clanove kluba`... i jos neko prica na forumu svi izbacivaci u gradu su isti daj druze ne budi smjesan,011,padrino narocito underground s ljudima nikad frke i ako se desi da bude guzva fino covjek kaze pricekajte da neko izadje,kad izadje ti upadas i to je to.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 15:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 01:22
Postovi: 233
Lokacija: ispod stola...
hehe sto jes jest,kaze lik kolko ti imas godina mali ,ja kazem 24 os licnu ,a on kaze necu nemosh uci ako neash 25 8) ,a ja mu kazem napushi se kurchne konju 1 i stojim tu cijelu noc kraj njega i cugam i zajebavm ostale goste koje pusta dole nema boljeg provoda u gradu od tog josh kad imas majmuna da zalozis tad se tek isfura ayeeahh

_________________
www.myspace.com/mf_police
Sex-Drugz & Scratch


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 15:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31213
Lokacija: Je Suis Ahmed
MuskoBre je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Iz svog primjera govorim, nekada me pusti nekada ne. I nikad se nisam naljutio.

Ali zato ne izlazim u Krunu, jer su izbacivači pravi diskriminatori.


Ne postoje diskriminatori sto se toga tice, jer IMAJU PRAVO, da pustaju koga god zele, po kriterijumima koji njima padnu na pamet. Tako funkcionise privatna svojina, i on ne krsi ama bas nijedan zakon, ako tebe ne pusti iz bilo kog razloga.

Sto se tice Arsene..Ja nisam uspio uci u jedan poznati becki klub, sigurno 5-6 puta, JER SAM STRANAC. Sta bi bilo da Arsena ne pusti nekog crnca, ili nekog kosookog sa Lausha? Ustali bi pacenici da ga lincuju. Eto, meni, i ne samo meni, se tako nesto desavalo u srcu Evrope.


Nikad nisam čuo kao objašnjenje da ne mogu ući zato što je to privatna svojina. Nego uvijek kao objašnjenje mi je ponuđen neki diskriminatorski razlog. (stil oblačenja, lokacija, dug jezik...)

Mogu oni tjerati fin svijet iz Krune i puštati svakakvu trulež. Sve dok im ne dođu one pijanice , kao prije neko veče sa pištoljem.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Stani stani MuskoBre, ima tu jedna zackoljica, a to se zove pruzanje usluga, sto nosi sa sobom obaveze, koje dobrim dijelom ponistavaju javnu svojinu, barem u domenu trenutne funkcije objekta koji posjedujes.
Posjedujes USLUZNI objekat, znaci, svima moras pruziti svoju uslugu bez diskriminacije i razgranicavanja, osim u slucajevima koje cu navesti. Zamisli da ti zena u prodavnici ne zeli prodati mlijeko jer si nepropisno obucen? Tako isto ti on ne zeli dati uslugu, sto nije u redu, ukoliko ne postoje valjani razlozi.

Ako si registrovan kao klub zatvorenog tipa, onda imas 100% legitiman razlog da nekog ne pustis unutra.
Ako nisi, dakle, clanstvo ne postoji, to znaci da u mnogo slucajeva krsis zakon i prava osobe, ukoliko je ne pustas zbog bilo kog drugog razloga osim bezbjednosti drugih, a u to bi se ubrajali razlozi kao: prenatrpanost prostora (zbog pozara, nedostatka vazduha u istom i slicno), ako je osoba ocigledno pod teskim uticajem opijata i/ili se agresivno ponasa i ugrozava bezbjednost drugih.
Sve osim toga bilo bi manje vise nelegalno ili neeticki, u zavisnosti od stepena diskriminatornosti

Recimo kodeks oblacenja pri ulasku u zgradu Vlade je nesto drugo, jer je nepromjenjiv, postoji na papiru, tacno kako moras biti obucen, nebitno koji je dan i povod, moras biti pristojno obucen, dok se po klubovima to koristi kako pase izbacivacima, a cisto sumnjam da igdje postoji neki pisani dokument, kao statut kluba, gdje bi bilo tacno odredjeno u kakvoj garderobi gosti NE MOGU ulaziti i kojim prilikama.

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 16:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
Reskoste vec, sve je to do izbacivaca, ulazilo se svuda svakako obucen, ulazio sam u nase kao "elitne" klubove u starkama, nekoj rock majici, cini mi se gunsi, ljetos me ne arsena, nego neki drugi bas u bbr opomenuo za bermude, al sam mu rekao brate, pa vrucina, sta da obucem, pa me pustio... Sjecam se jednom prije 2,3 god bas Arsena u bbr me nije pustio, jer nas je bila 4 lika, a jedan je bio ispod 18 mislim, samo mi se nije svidio nacin na koji me odbio, kao sto je neko vec rekao, da je bilo samo "nesvidjas mi se, produzi" ok, nego je prvo bilo da nemam godina, ja krenuo vaditi licnu. Kad je vidio da vadim licnu, onda kaze da sam pijan (nisam okusio alkohola to vece), ja se krenem smijati, ubjedjujem covjeka da nisam okusio alkohola, cak sam mu ponudio da huknem, onda je rekao da sam naduvan... Na kraju me ovi moji odvukli da se ne svadjam vise... Sad ulazim normalno, jer me navikao vidjati sa nekim ribama, cak me i samog pusti, samo kazem da su one dole... Ok, kad kazu izbacivaci puno je, morate sacekati da neko izadje, to postujem, pa ako ti se ulazi, brate malo pricekaj, al kad krenu izmisljati onda...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 18:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31213
Lokacija: Je Suis Ahmed
Rakun Slavko je to fino objasnio, ali ovo treba da shvate svi ti "bogovi i gospodari" koji stoje na kapijama i imaju moć da presuđuju ko smije in, a ko ne smije.

Ja ne vjerujem da je ikome vlasnik dao takvu moć da izbacivači mogu zajebavati pošten svijet.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 21:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Dec 2008, 20:22
Postovi: 21
e ljudi sta vam je.
Ocigledno je problem do vas ,jedina diskriminacija za koju sam ja cuo je da ribe imaju prednost nad muskarcima ali ne zbog razloga gore navedenih vec jednostavno sto muskarci prave frku svadjaju se lome prevrcu itd.Ja nikad nisam vidio ribu da polomi flasu il da se pokaci sa izbacivacem.Mozda stvarno nekad nekoga nepuste al evo ja sam maloljetan pa svaki put udjem u sve i jedan klub u gradu.Jedino jednom nisam usao u insomniu bila neka guzva cekalo 100 ljudi ispred,nekontam sto su cekali ja fino doso pitali mozeli se izbacivac fino reko jbg.nemogu vas pustit da ne pustim druge i fala dovidjenja.
Sta se zalis koji kurac koda ce ti to pomoc,moze te samo lik nac pa ti zabranit ulaz u sve i jedan klub dozivotno.Ako nisi uso produzi dalje,ima i drugih mjesta


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 217 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs