banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Okt 2008, 09:46 
ih hrna raskuka se ti o kapitalizmu, a ovamo kupuju se objekti po BiH, ulazu se pare u lokale od 150 kvadrata. gdje tu pravda!!!!! :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Okt 2008, 09:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
EiLeen je napisao:
Kad sam se tetovirala rekli su mi otprilike kakve su cijene iznajmljivanja tamo i mislim da bi ti se isplatilo.... Al ne znam ima li slobodnih lokala, odnosno da li su svi rasprodani...


Ne treba meni za iznajmljivanje,treba mi da kupim jedan dobar i veliki lokal..ono sto veci to bolji a naravno i cjena mora biti realna a ne napucana......


@majlili mojne me sad handriti,ja se samo pokusavam snaci u ovom okrutnom svijetu kapitalista :D :D :D

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2008, 09:51 
zelim ti od srca da uspijes. vazno je imati volju i sve ce biti. mada su stvarno okrutni ti nasi lokalni kapitalisti, zna se ko je gdje, i kad imas dobru ideju treba ti puno truda i srece da i ti nadjes sebi svoj dio pod suncem. zalosno ali tako...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Okt 2008, 09:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Veći lokali su jeftiniji nego manji, to si vjerovatno i sam znao...
A bio si napisao da ćeš izdavat, pa sam kontala gdje bi ti se najviše isplatilo...
Inače, ja imam mali lokal koji bih najradije prodala i kupila veći. Al neću ga još prodavat, čekam da narastu cijene :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2008, 09:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 12:22
Postovi: 2652
majlili je napisao:
zelim ti od srca da uspijes. vazno je imati volju i sve ce biti. mada su stvarno okrutni ti nasi lokalni kapitalisti, zna se ko je gdje, i kad imas dobru ideju treba ti puno truda i srece da i ti nadjes sebi svoj dio pod suncem. zalosno ali tako...


Hvala ti puno na podrsci a i upravu si za ovo gore napisano,samo bi dodao da treba puno truda,srece i para da bi uspio u BiH....to,da oprostis,jebe nasu kobilu.....hoces da otvoris biznis i kad je sve pred potpis onda te krenu lampati i traziti ispod stola istu cifru koju trebas dati na papiru.......eee to ti je kapitalizam..........


@EiLeen mene neinteresuje da nesto otvorim pa da mi dodju ubirati reket...ebo to,to ti nepije vode...treba mi veliki lokal po mogucnosti na dobrom mjestu jer za par godina ce mu cjena biti dupla kad ga budem prodavao...o tom se radi a ne o kakvom biznisu....

_________________
..dobice te razglednicu iz Africke zemlje safari....
.......zbogom zohari..............


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2008, 10:39 
i ja sam imala taj konta ali odustala. mislila prodati stambeni objekat pa kupiti poslovni prostor i tako nesto isto raditi. bruka ti treba zivaca i volje, snage i novca. i jos kad kupis poslovni objekat, bilo da ga iznajmljujes ili imas neki biznis, obavezno navuces par likova na sebe zbog kojih ne mozes mirno spavati. ovako mi bolje. iznajmis neki stan studentima, uzimas mjesecnu ratu, dobro ti dodje uz platu na poslu i eto. mislim da je to bolje rjesenje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Okt 2008, 14:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Problem je sto kod nas svi hoce da budu biznismeni i biznisvumeni a biznisa malo. Ali to je zato sto je nezaposlenost velika i plate male a izrabljivanje od strane poslodavaca veliko pa svi bi htjeli da sami rade.
Koliko sam ja shvatio, pored konkurencije koja je velika jer svi rade isto, uglavnom prodaju nesto, je i veliki nameti drzave pogotovo ako imas vise radnika tako da se jednostavno ne isplati i onda se to odrazava na izrabljivanje radnika i niske plate. Ali i oni kojima se isplati su jos veci izrabljivaci jer su pohlepni i zbog tog izrabljivanja svi hoce da budu svoje gazde, a toliko gazda konkurencija ne trpi i tako se zatvara krug.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Okt 2008, 15:40 
moje misljenje da ako si mislio nesto zapoceti trebao si u ratu ili neposredno poslije. sad nesto zapocinjati, jako je tesko. jer nista novo ne mozes smisliti sta vec nema a i oni koji se tim vec bave, brzo te istisnu iz te price. kafici uvijek rade ali tu je onda reket. jedino jos mozda pekoteke ili slicno bi proslo.
najunosnije je graditi te objekte i prodavati stanove ali za to ti treba bruka para, i veza da izganjas papire. najbolje ako imas nesto, pa iznajmljujes i ne razmisljas sta si i koliko prodao, svaki mjesec kapne koja para za zakup.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Okt 2008, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
Citiraj:
treba mi da kupim jedan dobar i veliki lokal..ono sto veci to bolji a naravno i cjena mora biti realna a ne napucana......

nek ti je sa srecom da uzmes po realnoj cijeni. cijene kvadrata poslovnih prostora su ti vjerovatno 50% skuplje nego cijene kvadrata stanova. vidi ako negdje neko prodaje stan u centru, a da je u prizemlju, pa ga kupis i pretvoris u poslovni prostor. dosta ljudi to radi danas. kako god, trebace ti puno srece(love).

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2008, 19:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
http://www.nezavisne.com/nedjeljne/vije ... tnina.html :evil3:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mali osvrt na amerikance

http://business.hr/Default2.aspx?Articl ... 6&open=sec
Amerika od 2. svjetskog rata nije vidjela manju zainteresiranost za nekretnine
Business.hr
19.10.2008 16:46


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Okt 2008, 11:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2006, 11:47
Postovi: 1094
Lokacija: tamo daleko
ljudi kako niko ne zna neku povoljnu gradjevinsku firmu u BL a da je koliko toliko dobra? ima li ko iskustva. treba nam sto prije, zbog prve ploce garaze i tako to... Hvala

_________________
Majka je ono što si, Majka je ono ko si, Majka je ona dubina u nama
Majka je ona suština sama, Majka je životu mati, Majka je da nas zauvijek prati
Majka je naša ljubav i raj
Majka je naš početak i kraj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2008, 22:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Samo da vam prijavim da se trenutno moze kupiti stan u novogradnji u BL po cijeni od 1650KM po kvadratu i to na vise lokacija u gradu. Zanimaju me vase informacije o nekretninama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Dec 2008, 23:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2007, 23:37
Postovi: 226
gdje to?

_________________
kazu da sto vise znas krace zivis...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2008, 15:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
fantastikus1 je napisao:
Samo da vam prijavim da se trenutno moze kupiti stan u novogradnji u BL po cijeni od 1650KM po kvadratu i to na vise lokacija u gradu. Zanimaju me vase informacije o nekretninama

daj ziv bio te objekte i firme ......prikazi ovdje......?!?!?

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2008, 16:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2007, 23:37
Postovi: 226
fantastikus1 je napisao:
Samo da vam prijavim da se trenutno moze kupiti stan u novogradnji u BL po cijeni od 1650KM po kvadratu i to na vise lokacija u gradu. Zanimaju me vase informacije o nekretninama


nadji to i imas procenat!

_________________
kazu da sto vise znas krace zivis...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2008, 18:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2008, 11:23
Postovi: 1563
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Stanogradnja komerc zgrada u krugu fabrike koze 1 slucaj
Hiti zgrada kada sa tranzita skrenete desno poslije pumpe nafta trans kod univerziteta 2 slucaj


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2008, 11:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2007, 23:37
Postovi: 226
?

_________________
kazu da sto vise znas krace zivis...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2008, 13:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
fantastikus1 je napisao:
Stanogradnja komerc zgrada u krugu fabrike koze 1 slucaj
Hiti zgrada kada sa tranzita skrenete desno poslije pumpe nafta trans kod univerziteta 2 slucaj

pierredevil je napisao:
?


:lol: :lol: ljudi hoce da kupe stan u gradu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2009, 23:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Cekajte ljeto za 'grad', ali nece ici ispod 1900. Sta znam, tako se prica... :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2010, 23:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Замрла и ова тема, а јако добра... Штета би била да пропадне...
ја живим у новом стану и имам само ријечи хвале... Све функционише савршено, изолација, плочице, паркет, столарија... ма дивота, живио сам читав живот у старом стану и само ћу рећи велика разлика... Наравно, вјерујем да има и лоше урађених нових зграда, али не толико колико се прича.

Једина замјерка код новоградње је што се неплански гради, тј. чим мало већа ливада, дај одмах зграду....

А цијене станова сад су се усталиле око 2 200 - 2 500. наравно има и по 1700 - 1 900 али у Буџаку и на Веселом Бријегу. А у центру знам једну зграду у којој је чак 3 300 . . све у свему, превише за скромне буџете...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs