banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 13:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2833 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 142  Sledeća

Za koga ćete glasati na izborima u oktobru 2014.?
SNSD 14%  14%  [ 11 ]
SDS 29%  29%  [ 22 ]
PDP 5%  5%  [ 4 ]
DNS 3%  3%  [ 2 ]
SRS RS 0%  0%  [ 0 ]
SNS RS (Vučićevi) 4%  4%  [ 3 ]
SP RS 3%  3%  [ 2 ]
NDP - Dragan Čavić 9%  9%  [ 7 ]
Bojkotovaću izbore 33%  33%  [ 25 ]
Ukupno glasova : 76
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Okt 2014, 21:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39470
Lokacija: Месечева икра
I šta, niđe nijednog SDS-ovca danas?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2014, 22:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Похапсили их Руси. :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2014, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7187
Gledam neku emisiju na pinku, oni budalasi uopste ne kontaju da Bojic nije u SNSD-u i da nema nikakve veze sa Dodikom.
Pita ga neka koza "jesi li ti bosanac i hercegovac" . . .
Bojic ih rastura.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 00:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
danijell je napisao:
Ima još do izbora... Počinje da puca teška artiljerija :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1V3vwKWy7Cc[/youtube]


Ово ме подсећа на ону сцену из Сложне браће :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 00:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2008, 23:04
Postovi: 7327
Lokacija: Satriale's Pork Store
Citiraj:
Jedna stvar je mnogo bitna, a to je da ce nakon ovih presuda Karadzicu i Mladicu, najvjer. biti pokrenuta opet ogromna hajka i pritisak na RS, s ciljem da se urusi dejtonski poredak. Svi znamo da ih je ipak Dodik prije nekih 10-ak godina odlucno sprijecio u daljim namjerama, dok su svi drugi snishodljivo, kao najbjednije kukavice, gledali ka tom zapadu i izlazili u susret svemu sto su trazili.. Svi oni osim Dodika su izgubili legitimitet da ocuvaju RS. Poslije je pronasao i lobiste-ljude (poput ovog Ari Livnea-a) koji su mu pomogli da se i dalje bori za RS
Jedino sto mu zamjeram na ovom spoljnopolit. planu je ta njegova usiljena tvrdoglavost kad na sva usta ne razmisljajuci mnogo pominje referendum o otcjepljenju.. a takva njegova uspaljena retorika bi nas mogla skupo kostati! Vrijeme mu je da smiri strasti..
Narednih par godina poslije izbora bi moglo biti kljucno za sudbinu RS-a.


И не само пресуде Караџићу и Младићу. Не заборавите да се у Америци већ дуже време кува по том питању, да "бошњачки лоби" јако много ради на централизацији земље, уставним променама и сл. Ипак, с обзиром да је САД заузета Африком и Азијом, а БиХ тренутно није интересантна претерано, много више пажње треба обратити на ЕУ која је доста маргинализована у овим дешавањима око Сирије, ИСИЛ-а, итд. По мом мишљењу главни удар ће доћи са те стране, а Амери ће само протоколарно и вербално подржати. Ту треба обратити пажњу на изјаву комесара Хана од пре 3 дана, да је време Дејтона прошло и да морају да се траже нова решења. Ова изјава је некако промакла у свим овим вестима око ислама, избора, Украјине, итд.

СДС неће издржати притиске Запада о чему сам већ писао. Везе са Русијом су им такође никакве. Главна узданица и узор им је Вучић. Мислим да то много објашњава и када се све то сабере...

По РС најбоља опција би била коалиција СНСД-СДС, а пошто од тога нема ништа боље да остане и овако како јесте него да се врше експерименти са лабилним личностима у ова тешка времена.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА

http://www.youtube.com/watch?v=oXo4ox94 ... e=youtu.be


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 06:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15308
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Presednik RS ostat će Dodik koji će morati dati ime mandatara vlade iz sadašnje opozicije pošti će SNSD izgubiti izbore za skupštinu .
Istorija će se ponoviti...kao u slučaju Čavićevog presjednikovanja.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 07:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36436
Nece. Cavic nije imao medije iza sebe. Dodik je tada medijski ruinirao SDS. Osim toga, Cavic je bio pri kraju mandata.

A ovde ce Dodik biti na samom pocetku sa Bosicem na celu Vlade. Mislim da ce dugorocno to ponovo dati vjetra u krila SNSD.u.


Uostalom, ponavljam se.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 07:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Ako nam je Dodik covjek koji ce ocuvati Republiku Srpsku, onda nek sve ide u tri lijepe. Republiku Srpsku niko nece dirati, bar u neko dogledno vrijeme. Trenutno postoje neke druge zemlje koje su vaznije za zapadne tiranine, a koliko vidim od Bosne su svi digli ruke.
Druga stvar su price Dodika koji stalno petlja i prica kako je on jedini cuvar RS. To mu je trenutno jedini marketing posto ne moze pricati o zaposljavanju, investicijama, platama, penzijama i ostalim bitnijim stvarima.
Zar stvarno mislite da ce Tadic u dogovoru sa bosnjama ukinuti Republiku Srpsku? Republiku Srpsku ne moze ukinuti ni Dodik, ni Tadic, ni Bakir, Alija i sta znam ko. Republiku Srpsku mozemo samo mi Srbi ukinuti i to je sustina.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 07:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36436
Smanji dozivljaj. Pijem kafu :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Aj, posrci je :D
Ajmo jos malo http://www.rtvbn.com/319328/Samounisten ... ka-verzija)
Slika

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 08:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36436
Srcem, srcem :D

Hebote patak sta sve jedan coek moze da uradi kada ima pravu opoziciju :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 09:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Raskoljnikov je napisao:
Ako nam je Dodik covjek koji ce ocuvati Republiku Srpsku, onda nek sve ide u tri lijepe. Republiku Srpsku niko nece dirati, bar u neko dogledno vrijeme. Trenutno postoje neke druge zemlje koje su vaznije za zapadne tiranine, a koliko vidim od Bosne su svi digli ruke.

Ма не, наравно да неће. Општепознато је да је овима на западу плус муслЕманима баш свеједно што РС постоји. Иди бегај. :)
Raskoljnikov je napisao:
Druga stvar su price Dodika koji stalno petlja i prica kako je on jedini cuvar RS. To mu je trenutno jedini marketing posto ne moze pricati o zaposljavanju, investicijama, platama, penzijama i ostalim bitnijim stvarima.

Гријешиш, опет. О томе може да прича било ко, уосталом СДС се уби од приче о (не)поштењу, у складу с оним, ко о чему курва о поштењу. Фазон је што мало ко може или хоће да уради било шта у вези тога.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 11:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
Lično sam očekivao puno prljaviju kampanju sa obe strane (namjerno potenciram dvije, jer realno treća opcija bukvalno i ne postoji), iznošenje svakojakog prljavog veša, podmetačine i pljuvanje sa svih strana, ali sam donkle čak i prijatno iznenađen dosadašnjim tokom. Naravno da ne mislim da je ovo grebanje za pozicije i dolazak (ostanak) na vlast, nešto što se može smatrati dostojanstvenim ili bolje da kažem dostojnim nekog iole demokratskog društva, ali činjenica je da u skladu sa očekivanjima, moj utisak o predizbornoj kampanji ostaje pozitivan. Pogotovo što kod nas stvari odavno ne funkcionišu u normalnom modu...

SDS iliti ovaj blok za promjene, preokret, šta li već, iznenadio me u smislu, da dosta dobro praktično demonstriraju tu svoju umjerenost ili odmjerenost u javnim istupima, koju proklamuju kroz čitavu kampanju. Da ne znam bolje, stvarno bih stekao utisak da su oni u stvari neki liberalno-demokratski blok, a ne stranka zavidne nacionalističke pozadine. Inače primjećuje li neko otrcanost te riječi "demokratski", u nazivima stranaka. Taj termin, je potpono obesmišljen i osakaćen, kombinujući ga sa svim i svačim u nazivima svojih "stranaka". Te neki (demokratski) pokret, pa (demokratski) savez, sa (socijal-demokratski) nešto pa, srpski (opet demokratski) i tako dalje... Elem, sa tim svojim istupom, guraju pro-demokratsku priču, socijalni mir, investicije i radna mjesta i tako dalje. Priča nema realne osnove, a i kad bi imala, teško da komplet ekipa, okupljena oko SDS, ima kapacitete da tako nešto izgura na realnom planu. Realno ili praktično, čak i da dođu na vlast, prvo što sumnjam u mogućnost distanciranja od sopstvenih tajkuna i sličnih lobista i finansijera, a čak i da se to dogodi, jednostavno ne mogu da zamislim kako bi buduća vlada RS izgledala. Sa 10-ak, kvalitetnih ljudi, ako ih ima i toliko, teško da se mogu pokriti ključne pozicije, premijera, odnosno komplet ministarstava, mjesto predsjednika NS, mjesta direktora kritičnih javnih preduzeća, potom kvalitetno predstavničko tijelo u skupštini BiH i u savjetu ministara.

Sa druge strane imamo SNSD, čiji istupi u ovoj kampanji, ipak govore da strahuju za konačan ishod. Gura se M. Dodik u prvi plan, do te mjere da je osnovni utisak, da je on kandidat za predsjednika, člana predsjedništva, a da će bogami i vladu sastaviti sam, kad dobije izbore. Stidiljivo izgurana slika I. Radojičića na predizbornim plakatima, praktično jedan od rijetkih političara koji ne vuće afere iza sebe, sugeriše da pokušavaju da "kupe" još koji glas, od onih koji se ne "pale" na nacionalističku retoriku i priču o otcjepljenju, stranim obavještajcima i spoljim faktorima koji bi da uruše RS, po svaku cijenu. Jednostavno se ipak socijalni problemi guraju u drugi plan, činjenice o ogromnom spoljnom i unutrašnjem dugu i privredi na klimavim nogama i to što bi oni da gurnu u pozadinu, SDS gura kao glavni predizborni adut. Generalno gledano, situacija izgleda kao da je najbolje ne izaći na izbore i sakriti se iza teze "sve su to isti lopovi". Sa druge strane, nevezano za to, za koga će ko glasati, treba istaći da oni koji ne izađu, prećutno daju svoj glas postojećem stanju. Bolje je izaći pa dati glas nekoj od političkih opcija, koje se slabije kotiraju, pa dati priliku i manjima da uđu u skupštinu, ako ništa drugo bar da se malo koriguje skupštinska situacija u kojoj je svaka sjednica nadjebavanje između dizača ruku iz SNSD-a i opozicionih (čitaj SDS-ovih) telala.

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 11:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15308
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Profil prosječnog srpskog glasača:
-želi prava i slobodu naroda,pravo naroda da odlučuje(demokratija),želi socijalnu ravnopravnost(dalke lijeve-socijalističke ideje)
-želi da vlada kralj (koji zastupa socijalnu neravnopravnost tj. prava vlastele)
-želi kapitalizam (protiv prava radnika i socijalne ravnopravnosti)
-želi da crkva ima moć ( a crkva i jeste za kralja, za kapitalizam i protiv je socijalizma)... :D
Ko udovolji ovakvim biračkim zahtjevima ima velikih šansi da pobjeđuje na svim izborima.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 18:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20457
Lokacija: SAO Krmine
Gdje je sad onaj sto me pitao zasto je Sonja Jaric gluperda?

Picka im materna bezobrazna
Nisu u stanju 2 imena i 2 prezimena da zapamte o institucijama koje ce danas-sutra da predstavljaju, a seru li seru
Nista bolje nisu ni ono dvoje kretena koje su zajedno sa njom intervjuisali
:?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 18:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
:lol: :lol: :lol:

Jedva čekam da okače taj klipić, svi su se prosrali i pozicija i opozicija.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 18:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20457
Lokacija: SAO Krmine
Zamisli ti taj stepen nezaintersovanosti .. da neke, najelementarnije informacije, nisi u stanju da apsorbujes
I danas - sutra oni treba da odlucuju o nasoj buducnosti
I zasto?
Zato sto je tata imao para za politicku kampanju .. zato sto si bio potrcko nekom matorom politicaru pa te sad tutnulo na listu eto onako da dizes ruku po komandi

Srpski narod treba jebati

Ko njihovo ime zaokruzi 12. oktobra .. neka se napusi kurca

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 20:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lpNGyKV0EY8[/youtube]

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 20:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36436
O jbt... Znaci, blato i narednih deset godina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2014, 20:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31235
Lokacija: Je Suis Ahmed
Nekad je u srednjem obrazovanju bio predmet Ustav i prava građana, tamo lijepu pišu definicije svih institucija u našoj državi, taj predmet treba vratiti nazad i zaposliti one što su završili odbranu i zaštitu i slične fakultete, od kojih nemaju ništa.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2833 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77 ... 142  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs