banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Mar 2003, 16:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 14:36
Postovi: 19
Lokacija: Laush
Na svakoj zurci steknem utisak da vecina ljudi ni ne zna zasto je tu.
Mislim da nije poenta zabava da ljudi zvjernjaju jedni na druge, da uzimaju drogu ili eventualno da se potuku, sto se takodje desava..
U cemu je problem?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Mar 2003, 19:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
uuuu treba svega za dobru zurku....... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Mar 2003, 23:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 14:36
Postovi: 19
Lokacija: Laush
cega svega? nisi mi nista rekao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Mar 2003, 11:07 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 32
Lokacija: Banjaluka
e moj lepoglavi komsho..sad cu ti rec`...da ne bi gledao u kojekakve seljake na zurkama trebaju mi dve tri rasne go-go dancerke, koje bi na kraju odveo kuc` na stancanje i sok :lol: da bi chillao uz elektronik treba mi Jori Hulkkonen a da bi ga fino razumio treba mi minimum 8 kila zvuka po mogucnosti RCF...da bi moje fine ochi :o dozivjele praznik na zurci treba dosta dosta dobrih lasera i skenera i kojekakvih zajebancija...onaj oktopod na Valentinu mi se jako dopao...e onda bi trebalo recimo nekad napraviti maskenbal party ali da se na zurku ne moze upasti bez maske i dovesti nekog jakog DJ, da mi pogura kombi ako ne bude htio upaliti, jer ce onda svi morati doci a uz to ce ponijeti i maske..ili organizovati pjena party i mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo pjene dofurati...ali jedini prostor za tako nesto je sadasnji Titanium a kad bi gazda bio pametan pa ulozio kintu i jednom mjesecno pravio tako nesto bila bi ludnica..i kad bi na radiju ili teveju :) malo vise edukovali raju o elektriki :) bilo bi cuda... onda treba da bude puno sojki jer bez sojki nema ni zurke...jesam li uclanjen u koomashin a a a a? kekekekekkee :silly: aj` u zdravlje 8)

_________________
If I can`t be my own I feel better dead


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Mar 2003, 12:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Avg 2001, 01:00
Postovi: 271
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Za dobru zurku stvarno treba puno toga. Kako to izgleda u praksi ? Imao sam prilike bas sinoc da sasvim slucajno odem na jednu studentsku zurku koju su organizovali studenti ovde na Macedonia univerzitetu.

Upad je bio 5 evra (sto je stvarno simbolicno ako se uzme u obzir da mi je jebeni Timo Maas uzeo 30 za svoje smaranje) i u tu cenu spada i jedno pice po zelji.

Zvuk je bio fenomenalan kao i svetlo koje je bilo na vrat - na nos namontirano u poslednjem trenutku (oko pola 12 zvuk i svetlo je bilo odradjeno a u 12 je pocela zurka). Bilo kako bilo, sve je bilo spremno za ludu notj.

Vec oko 1 sat citava hala je bila puna polupijanih ljudi koje je konstantno "vrteo" happy beat izazvan odlicnim house setom od nekih 2 sata. Upoznao sam dosta "zanimljivih" devojaka koje su se oblacile u neke potpuno lude modne kreacije.

Posle housa dolazi kako to i red nalaze malo tvrdji techhouse i techno da bi oko 5 ujutru poceo ELEKTRO SET na kojem sam pizdio od srece.

Na kraju sam se samo strovalio u krevet.

Ovo bi nam trebalo :]

Groove

_________________
erga omnes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Mar 2003, 14:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 14:36
Postovi: 19
Lokacija: Laush
e komsho, odgovor je ti je interesantan, priznati se mora.hehe
Slazem se da bi trebalo napraviti nesto different u smislu maskenbala, pjena patrija ili necega takvog, ali vidim dva problema..
Prvi, osnovni, u kom klubu, da ne kazem lokalu?
drugi, cisto sumnjam da bi se ljudi primili na maskenbal - suvise primitivna sredina iako ne bi smjela biti,
cak sta vise, ljudi pricaju da je u Prijedoru i jos tako nekim manjim mjestima masa opustenija nego ovdje, i kao to je logicno???
Mozda je u pitanju veci grad pa ima vise konzervativnijih ljudi?
U svakom slucaju, svidja mi se prijedlog, nastojacemo da ucinimo nesto po tom pitanju. Ako se sjetis, ili vidis neko dobro, pogodno mjesto, kazi obavezno. Ja sam razmisljao o Kozari, pa kad dodju laushaneri ima da bude polupanih stakala i mrtvih ljudi - parti ce se pamtiti!!!!!
I da, ja bas ovih dana slusam Jori-a - essential mix - puno dobar deep, sa neprekidnim zenskim vokalima - ljeto i plaza!!!!!!
aj uzdravlje! :P :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Mar 2003, 14:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 14:36
Postovi: 19
Lokacija: Laush
Redom:
deep za zagrijavanje,
tech house za frcanje na sve strane
breakbeat \ electro za rasturanje
i na kraju deep progressive voznja za odlazak na spavanje!!!!

pozivam sve zainteresovane da salju redoslijed kakav bi oni voljeli da imaju na zurkama, a takodje i one mastovite ciji prijedlozi bi nam doro dosli!!!

:o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Mar 2003, 17:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
...dobra zurka je stvar dogovora samog sa sobom... samo se treba dogovoriti da problemi ostanu kod kuce grijati krevet....ostalo je samo od sebe....

elektroefekt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ...
PostPoslato: 15 Mar 2003, 18:32 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 76
Lokacija: -Prnjavor-
Dobra zurka? :wink: ...malo je takvih na planeti :)
Slozio bih se sa Sheky-em oko izgleda scenografije,prisustva golisave "pirotehnike" i kvalitete zvuka koji bih krasio takav dogadjaj...tu se moze dodati jos po koja sitnica koja i nije od nekog presudnog znacaja kao sto je ljubazno obezbjedzenje ili prijatno raspolozeno i normalno osoblje zaduzeno za pice i garderobu...sitnice koje zivot znace...xexe :P

Recimo da smo ispunili gore navedene kriterijume,red bi bio dovesti "nabildane" dj-ove :lol: tipa Francois Kevorkian,Jori Hulkkonen,Miguel Migs,Kevin Yost i sl. koji bi smirglali nekih 2-3 sata(manje vise bitno),ti isti bi nas zagrijali i pripremili za sljedeci step(en) ludovanja za koji bi zaduzen bio smirglac kalibra Umek(bez njega nista-ali onaj Umek u tech-house izdanju---nikako techno),Technasia,Misjah the legend i sl. kojima ne bi dopustio da se skinu sa pulta bez 4 sata rudarskog mixanja!!!

A nakon tih 4 sata dzipanja do neba jedino na zemlju bi me mogao vratiti neko kao sto je Circulation...moze i totalni prekid mjuze(u tim trenucima je mozda bolje MuK nego ZvuK) :fadein: ...ostali neka se ne javljaju :wink:

Napomena:Pice mora biti iskljucivo domace...da naucimo konacno disco omladinu da nije sve u Laskom,Heineken ili Bavaria pivu...ima nesto i u HEKTAP piviii :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Mar 2003, 15:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 14:36
Postovi: 19
Lokacija: Laush
Nema sta Hazoous, stvar i jeste u pojedincu..mislim da su svi toga svjesni ali upravo me zbog toga i cudi da je situacija takva kakva jeste.
Cinjenica je da je ljudima potreban neki extra momenat, tipa 8. mart, 1.maj ili tako nesto, sasvim nebitno..
Kad naidje dobro raspolozenje, globalno, a obican je vikend - cudo!!!
Reci mi, jel radis ti sta sa gramofonima, mogli bi nesto da eksperimentisemo....? :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Mar 2003, 00:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
"Cinjenica je da je ljudima potreban neki extra momenat, tipa 8. mart, 1.maj ili tako nesto, sasvim nebitno.. "

...ne...po meni, ljudima treba odmor. Govorim u svoje ime,jer sam od 95/96 redovan na,isprva, "rave party"jima a kasnije na ovom sto je i danas. Evo ti primjer. dok je cika skendy marisao hardcore/gabba svi su bili znojni, niko nije ni m od miksao. Sto? Zato sto nije bilo zurke po 3-4 mjeseca.(od 96 do 99 je napravio 6ili7ili8 medijuma). Pojavljuje se 'Industrium' Prva zurka, prva otvorena zurka, KULA(novo=bum). Druga zurka-KSET(tako tako novo-gabba/goa). Treca zurka-KSET(goa,goa,goa-1.00jutrom...praznina). Klub 22-heh, 5 puta dobro(novo) 55puta lose i dosadno(iste ploce).... da ne meljem sranja dalje... svaku sedmicu imas zurku. Da je slucaj svake sedmice mr.X ok je. Pogledaj kada je zadnji put Music Hall bio prazan kad je techno neki. Nikada, jer ne rade svake sedmice, vec cekas da se nesto desi. Isto sranje se desilo i sa Atosom. Sve ti je to stvar zasicenja. Jer ako se cupas i tjesis da se nisi zasitio okluznes se i upadnes u brdo hemije ili dopa. Da popusis malo bambaklara nemozes jer nigdje nema muzike za relaksaciju, i gotivljenje.... samo malo odmora....

Reci mi, jel radis ti sta sa gramofonima, mogli bi nesto da eksperimentisemo....?

Da...radim. Sada visim kod Vudija, i dzaramo nesto. Za svaku saradnju sam otvoren ko zaba na sjeciranju. Moze....eksperimentisacemo koliko moja masina moze da izvuce iz buzz-a,dva beltdrive i dva tehniksa:)
Samo je problem sto sam zakleti protivnik para.
Skontao sam jos dvojicu da bi malo radili,nasao sam agregat, tako da mozemo izbjeci nepotrebu muriju,i nepozvane goste. Znaci, tipa za uzi krug od 3000 ljudi.... dogovoricemo se.... posalji mail....tu je dole ispod.

Francisko, jesi pripremio ono na Ukrini?:)Kako remont napreduje,i kad cemo oprobati one cvegere?:))

Over and out. [/i]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Mar 2003, 12:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 14:36
Postovi: 19
Lokacija: Laush
Alo Hazoous,
svakako da imas pravo, ali se ne bi bas u potpunosti slozio sa tobom..
Prirodna stvar je da se covjek zasiti i onog sto najvise voli.. Ali i poslije zasicenja, on se opet vraca na to....
Po meni je problem sto ljudi ne koriste radnu nedelju za rad, vec za dangubljenje, prenemaganje, zajebavanje... I onda kad dodje vikend - nema nikakve razlike, odnosno, kad ljudi klosare pet dana za redom, nista im ne znaci kad dodje petak vece i subota... Znaci im toliko da tek tada klosare...
Ne govorim da bi trebalo svake sedmice raditi zurku, ali ne mislim ni da bi trebalo praviti pauze od po mjesec ili vise...

Vise rada, manje preseravanja!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ukrina
PostPoslato: 17 Mar 2003, 17:16 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 76
Lokacija: -Prnjavor-
Xexe...taman me podsjeti na dobar fazon sa Ukrinom...imao sam ne tako davno ideju da se skupi vise ekipa sa svih strana i napravi jedna da nazovemo elektro-rostiljada na ljeto...lokacija ima vise...agregat je tu...ozvucenje takodjer...neznam sta nam nedostaje...volje je uvijek bilo medju mladjim svijetom...Ukrina je ljeti vise nego prijatna rijeka za tako nesto,pogotovu kod Kulasa...mislim da bi bilo ok razmisljati o tome...neznam sta kazu ostali sa foruma ako ih to uopste zanima?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Mar 2003, 22:59 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 32
Lokacija: Banjaluka
moze moze...slazemo se...samo hocu da mi dodje skendy da snimi emisiju za BEL kanal da nam bude pravo ljepo :fist:
ma ideja ubija dnevna zurka i deep a za umjesto lasera instaliracemo sisare kekekek :evil: samo da ne bude suplja jer doooooooostaaaaa naaaam jeeeeeee suuuuupljeeeeeeeeeeee i bez kineza..aj` u zdravlje 8)

_________________
If I can`t be my own I feel better dead


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Mar 2003, 23:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
...eto vidis kako se nadje ekipa. Do ljeta nas pet ima da skupi po pet ljudi, a tih pet ljudi da skupi po pet ljudi i to ti je to. E,a ja sam se tako pive napio i bio sam u KUD "Taras Sevcenko." To je ono iznad cedubala, ili je ispod...svejedno.... procitacu sutra ponovo ovo stivo, tako da cu sutra znati o cemu se radi....jel tako? A ovo za pet>pet>pet ljudi stoji, to nije puno?!?!?!
Ajoj :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Mar 2003, 23:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
ehehehehe,nisam se jos okanio nakane super zurke.... ako se dobro sjecam drveni vudi me napomenuo...5.aprila u Doboju Craig Walsh, Boris Banjac, On(Woodie), Word, ne znam vise ko....
jebi ga.... bar je priblizno dobroj zurci.... ko voli technotechno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Zurka
PostPoslato: 24 Mar 2003, 11:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 24 Mar 2003, 10:03
Postovi: 305
Lokacija: BL
Lepou buraz ne znam stvarno vise gdje bi se mogo napraviti party pa sve moguce ,kombinacije su propale!jos se jedino drzi boomerang, a sto se tice dovodjenja neke ~face~ sa strane tipa valentino,craig walsh itd...... pa to bude jednom u pola god.ova zadnja sa Tarkanom mislim da je radio muziku za jelenu karleusu bilo je stvarno zalostan party mislim nije neki DJ al je ipak bilo dosta ljudi mozda zbog cigara i pushkina koji su bili dzabni! :lol: znal iko gdje ce bolan bit taj party u doboju?ocel bit opet Atlantic?pitanje za neke koji gotive trance?dal ce se neko sjetit dovest DJ/a koji ce prasit trance set da nemoram ici u Begis!!!pozdrav svim partijasima i onima koji se tako osjecaju

_________________
http://www.savekosovo.org


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Mar 2003, 23:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Feb 2003, 14:36
Postovi: 19
Lokacija: Laush
Aloha bludnice,
brate moj, kombinacije propadaju uveliko a boomerang, iako se dobro drzi, izgleda zapusteno kao kakva brvnara..Ne mogu da shvatim ( prihvatim ) da u ovom gradu nema mjesta za zurku ( ima, naravno ) - ali je trziste takvo da se trazi narodna muzika, oni smrtonosni tekstovi tipa: ja te ostavi pa tuzan, ti me prevari pa pijem, ma ni u kafanu vise ne mogu, case sam polupao, ljude istukao a tebe cu tek priklat` itd.
Mislim da u ovom gradu vlada tenzija probudjena ocekivanjima ljudi da se mora desavati nesto ekstra, te svi cekaju da se dobre stvari same od sebe desavaju; pa cak i kad se dese, onda se jos i pljuje po njima...
" Jebi ga " je sve sto za sada mogu da kazem
pozdrav :mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Mar 2003, 17:44 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 32
Lokacija: Banjaluka
cuj zurka u Titaniumu bila losa...pa bas ne znam sta vise ocekujete...nije bilo brzo nije bilo sporo..sto kaze nas narod potaman...nije bilo toliko nadrogirane djece...zvuk odlican, light takodje...ma zurka do yaya...aj` u zdravlje 8)

_________________
If I can`t be my own I feel better dead


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Mar 2003, 03:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Maj 2002, 01:00
Postovi: 16
Lokacija: Banja Luka RS......
Pojava koja jebe nas mlade u BL (valjda samo u BL) je DEPRESIJA ili sindrom MELJAVIH Ljudi kakvih kod nas ima na bacanje,dovoljno je otici etc....subotom u neko frekventno mjesto tipa Big Ben ili sl pa da sve skontate,jer naime narod je ovaj nas mislim na mlade nekako mrtav svi nesto bulje gledaju kratko receno mrtvi su jebote bog neam pojma sta je to sa nama ko da nam je neko zabio kramp u ledja nemam pojma majke mi al tako je,svi su nekako zamrli i ono cura sto ima a ima fala bogu stoji nako nezainteresirano i nista tipovi se sred i tako to al nista sve je dzabe jednostavno ovom jebenom gradu fali nesto sto se zove FRKA galama,HUCKA I VRISTANJE fali jebenog zdravog provoda jer nema ovde nazalost vise ni dobro sale ni nicega jer jednostavno nemas vise s kim KRU TE JEBO :) dosta je bilo MELJANA i kompleksasa jebo te ja sam bio takav i nikada vise svi koji me podrzavaju neka idu na zurke i neka prave HUCKE galame zajebanicije i slicno nemojte biti MELJAVI jer ce zurka i uopste izlasci u grad lichiti na racaku i propasce zivite dok ste mladi budite blesavi smjeli i otvoreni pridjite i napdaniste pitchku ma kako god ona izgledala

_________________
True is out here


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs