banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Nov 2009, 13:47 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Nov 2009, 13:42
Postovi: 1
Poz,

Imamo ukupno 7500 gotovih radova iz oblasti: ekonomije (menadzment, marketing, finansija, elektronskog poslovanja), bankarstvo, informacioni sistemi, racunarske mreze , hardver, inteligencija, turizam,menadzment, fizika, informatika, biologija i ekologija, filozofija, istorija, geografija, hemija, književnost, matematika, likovno, psihologija, sociologija, operativni sistemi, baze podataka, programiranje, informacioni sistemi, računarske mreže, e-society ...) , magistarski radovi

Izrada radova na srpskom ili engleskom jeziku iz svih oblasti ekonomije, menadžmenta i biznisa i svih drugih oblasti:

- seminarskih, maturskih, diplomskih, master, MBA i drugih stručnih radova na zadatu temu;
- biznis planova i investicionih programa;
- PowerPoint prezentacija;
- Word dokumenata i obrada teksta;
- Excel kalkulacija;
- CV, motivaciona pisma, propratna pisma, ugovori i ostali poslovni dokumenti;
- na ENGLESKOM ili SRPSKOM jeziku.

BRZO, EFIKASNO I POVOLJNO! Cena po dogovoru, zavisno od sadržaja, obima rada i roka.

Mob: +381611100105 (slati samo sms poruke)
Email: maturskiradovi.net@gmail.com
Sajt: http://www.maturskiradovi.net

Spisak radova:
http://www.maturskiradovi.net//Spisa...agistarski.pdf


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2009, 13:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
toliko o plagijatu

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2009, 14:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Ostojic je napisao:
Poz,
Imamo ukupno 7500 gotovih radova iz oblasti:

Najprije da postavim pitanje - imate li vi dozvolu za koristenje tudjih diplomskih i seminarskih radova? Znate li vi da time krsite Zakon o autorskom djelu?

A potom da izjavim zgrazanje nad postojanjem osoba takvih kao Vi i onih, koji Vase usluge koriste, bez zelje da se malo potrude i samostalno napisu nesto... Kuku nama sa takvim "akademicima" ...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2009, 15:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Diplomski radovi se mogu otkupiti, prodaju se i na netu, mnogo diplomskih i drugih naucnih radova se daju besplatno na raspolaganje. Postoje smjernice kako se citiraju tudji radovi da bi se izbjegla povreda autorskih prava. Ako su do tih radova dosli legalno onda OK.
Medjutim, da neko pise moj diplomski nema smisla. Na pocetku diplomskog se napise kao neka zakletva da smo svojerucno napisali svoj rad, znaci vec tu ispadamo lazovi. Po meni najvecu krivicu nosi onaj ko je zatrazio takvu uslugu.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2009, 16:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Ako neko zeli rad radi prosirivanja vidika, sigurno nece koristiti diplomske radove, osim ako je rijec o rijetkoj temi. Mislim da je ovdje vise nego jasno o cemu je rijec. Citiranje seminarskih radova u svojim radovima je prilicno neozbiljno, zar ne, tako da niko ne ide tamo da bi saynao vise, nego da bi potpisao tudje kao svoje. Nadam se da grijesim, ali mi dio sajta puskice mirisi na moju pocetnu pretpostavku.

Hristov, znas koliko se ljudi uglavnom zamisle nad tim papirom "zakletvom", dovoljno da znaju sta da upisu u produzetku svakog reda ili i za taj dio traze pomoc.

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs