banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 02 Maj 2024, 03:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1717 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 86  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Okt 2008, 19:10 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Sep 2008, 19:28
Postovi: 6
11 minuta je napisao:
prenijecu mu, kad ga vidim, polozila sam sudsku u septembru, oni su na drugoj lokaciji, tako da ce mozda i potrajati. pokusacu da nadjem broj telefona na njihovoj katedri, pa ako hoces da ga nazoves.



Cestitam na polozenom ispitu i mnogo ti hvala na trudu !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Okt 2008, 21:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jul 2008, 15:36
Postovi: 24
emeritus je napisao:
slabo misliš medicinski fakultet ima web stranicu i zoran obradovic je medju asistentima http://www.mf-bl.org/sr-SP-Cyrl/default.aspx :wink:


ene pojavio se sajt


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 19:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
Pozdrav, planiram sledece godine da upisem stomatologiju, a kako vidim nigdje stranice nema pa bih vas molio da mi odgovorite na par pitanja.

1. Koliko bodova je potrebno za upis (budzet ili samofinansiranje) ?

2. Gdje skripte nabaviti ? (vidim od ove godine nema fizike)

3. Lucifer of Hellscream kako ide medicina ? (jednom smo bili na turniru u Derventi zajedno u WC3, ja sam igrao samo dotu ,a ti sa butcherom tada lovio ljude:D)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Nov 2008, 20:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
darko13 je napisao:
3. Lucifer of Hellscream kako ide medicina ? (jednom smo bili na turniru u Derventi zajedno u WC3, ja sam igrao samo dotu ,a ti sa butcherom tada lovio ljude:D)

:lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Nov 2008, 08:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
fghktszklsu je napisao:
emeritus je napisao:
slabo misliš medicinski fakultet ima web stranicu i zoran obradovic je medju asistentima http://www.mf-bl.org/sr-SP-Cyrl/default.aspx :wink:


ene pojavio se sajt

Jeste kad je Milijana preuzela to na sebe... I svaka joj čast... Konačno!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Nov 2008, 17:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Nov 2008, 17:40
Postovi: 1
pozdrav ljudi !

e ovako ja sam cetvrta godina gimnazije i zelim u buducnosti da se druzim sa medicinom :D


jel moze neko da mi objasni par stvari...kako stoje stvari za budzet,kakav je prijemni koliko kosta godina i da li se to zavrsiti...???


ja licno,imam jaku volju i medicina me zanima...u skoli sam prosjek cca 3.7 i znam da moram prijemni "odvaliti",sta vi mislite?


hvala unaprijed !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Dec 2008, 17:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
za Vinzenza: kolegica je prenijela Obradovicu da ga trazis i ostavila mu je moj broj telefona, sad samo cekam da me nazove pa da vas povezem. Nemoj misliti da sam zaboravila na ono sto sam rekla, zao mi je sto je malo duze potrajalo, bila sam u sarajevu jedno vrijeme. Nadam se da ce se asistent uskoro javiti. da li si jos na forumu? pozdrav


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2008, 15:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 29 Sep 2008, 19:28
Postovi: 6
11 minuta je napisao:
za Vinzenza: kolegica je prenijela Obradovicu da ga trazis i ostavila mu je moj broj telefona, sad samo cekam da me nazove pa da vas povezem. Nemoj misliti da sam zaboravila na ono sto sam rekla, zao mi je sto je malo duze potrajalo, bila sam u sarajevu jedno vrijeme. Nadam se da ce se asistent uskoro javiti. da li si jos na forumu? pozdrav


Hvala ti na trudu i sto me nisi zaboravila. Jos sam na forumu i redovno gledam da li ima nesto novo. Nadam se da si se lijepo provela u mom rodnom gradu :) i da ti dobro napreduje ucenje za januarski rok, a i da se uskoro mozes radovati kraju.
puno pozdrava! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2008, 17:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
Evo ja opet da Vam malo dosadjujem, posto vidim da je neaktivan topic :D Zanima me kada izlaze skripte sa pitanjima za 2009-tu ? Da li se vec mogu kupiti na fakultetu, ili tek sledece godine i kada ? Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2009, 14:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Jul 2008, 15:36
Postovi: 24
Zaista, kad se otprilike mogu kupiti zbirke za spremanje prijemnog? Sta dolazi iz biologije, ne verujem da ce biti bas sve oblasti?
Zna li iko kako izgleda polaganje latinskog za prijemni (za one koji ga nisu ucili u srednjoj)?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2009, 14:28 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Jan 2009, 02:39
Postovi: 3
Ako moze neko da mi odgovori,kolike su mi sanse da se upisem na farmaciju ako imam 43boda iz srednje skole? Koliko je potrebno (ukupno) bodova da bi upao?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2009, 21:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Maj 2008, 16:59
Postovi: 6
pozz svima
Prva sam godina i upao sam na budžet, pa me zanima kakvi su uslovi da se ostane na budžetu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2009, 21:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
Ako budes marljivo ucio - dobre! Na drzavnim fakultetima moras pasti 2x istu godinu da bi te se otresli sa drzavne sise, tako da ne brines ;)
A malo si ambiciozan glede nicka, neces ti biti Dr jos barem 7 godina, tako da ne zuri ;)

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jan 2009, 23:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
A ima li ko odg. na moje pitanjce gore ? :cat:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2009, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Nazovi studentsku službu poslije praznika ;)

tesco je napisao:
Ako moze neko da mi odgovori,kolike su mi sanse da se upisem na farmaciju ako imam 43boda iz srednje skole? Koliko je potrebno (ukupno) bodova da bi upao?


Zavisi od konkurencije, ako dobro uradiš prijemni, imaš solidne šanse. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2009, 01:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Mar 2008, 23:26
Postovi: 1876
fghktszklsu je napisao:
Zaista, kad se otprilike mogu kupiti zbirke za spremanje prijemnog? Sta dolazi iz biologije, ne verujem da ce biti bas sve oblasti?
Zna li iko kako izgleda polaganje latinskog za prijemni (za one koji ga nisu ucili u srednjoj)?


Odes u studentsku i pitas. Ako ih jos nema, bice uskoro.

U koju skolu ides?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jan 2009, 02:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
Hvala na odgovoru, znaci uskoro bi se trebali pojaviti ? U ponedjeljak sam u Bl pa cu navratiti do fakulteta da vidim jesu li scripte gotove :o Zna li neko cijenu mozda ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2009, 13:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2003, 12:54
Postovi: 379
Lokacija: Banja Boston Luka
ako ikako mozes bjezi od medicinskog faksa u bl :)

_________________
Cheers


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2009, 14:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
Hahaha, a sto da bjezim :-? ? Kupio sam testove iz hemije. Izdanje je 2007. Receno mi je da su to najnoviji. BIologiju nisam kupio jos jer nije bilo profesora, pa cu ici ovih dana da uzmem i to nejvjerovatnije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2009, 16:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Jun 2008, 20:34
Postovi: 21
Ja sada zavrsavam gimnaziju, planiram da upisem medicinski fakultet. Zbog hemije bih htjela na pripremnu nastavu, jer sam u kontatku sa ljudima koji su upisivali medicinu i kazu da su na prijemnom bili zadaci iz hemije koje mi niakd nismo ni radili u skoli... e sad mene interesuje ako neko zna sve vezano za pripremnu nastavu, kad pocinje, koliko traje, sve!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1717 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs