banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 00:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1717 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Okt 2014, 20:58 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 09 Jan 2014, 20:37
Postovi: 7
Prva sam godina medicine i treba mi savjet. Koji atlas je najbolji za anatomiju? Dvoumim se između Netter-a i Gilroy-a... Hvala unaprijed!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2014, 00:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Sineljnikov :).

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2014, 12:47 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 09 Jan 2014, 20:37
Postovi: 7
Da li je to onaj ruski? Znaš li gdje ga mogu nabaviti i koliko košta? O njemu sam saznala preko neta,a nama su profesori pominjali samo Netter i Gilroy. Šta misliš o njima?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2014, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Jeste ruski, ja sam nabavio iz Rusije, prije nekih stotinjak godina dok sam jos spremao anatomiju, a gdje se sad moze naci i da li je uopste jos aktuelno, pojma nemam, neka odgovore ovi sto jos studiraju.
Nettera imam, nije lose za ponekad pogledati, podsjetiti se. Sobota je navodno dobar.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2014, 16:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 09 Jan 2014, 20:37
Postovi: 7
laoce je napisao:
Jeste ruski, ja sam nabavio iz Rusije, prije nekih stotinjak godina dok sam jos spremao anatomiju, a gdje se sad moze naci i da li je uopste jos aktuelno, pojma nemam, neka odgovore ovi sto jos studiraju.
Nettera imam, nije lose za ponekad pogledati, podsjetiti se. Sobota je navodno dobar.

Hvala,na kraju sam se odlučila za Nettera. Tog ruskog nema ni za lijeka...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2014, 10:36 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Nov 2014, 10:28
Postovi: 1
Pozdrav, nov sam na forumu i imam jedno kratko pitanje. Moderatori uklonite ovo ako mu nije mjesto tu.
Upisao sam tehnoloski ove godine, hemijski smjer, medjutim shvatio sam da me bas i ne zanima posao poslije tog fakulteta. Jos u vrijeme prijemnih sam se dvoumio izmedju ovoga i farmacije, pa me sad zanima da li je moguce da se prebacim na farmaciju? Cuo sam da se moze pisati molba, medjutim da li bih trebao sacekati kraj 1. semestra ili odmah pisati? Imamo 2 slicna predmeta (Mat, fizika, mozda cak prihvate i hemiju koju slusam ovdje) Hvala unaprijed :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jan 2015, 13:04 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Sep 2011, 14:16
Postovi: 5
Moze li mi neko reci sve o polaganju fiziologije kad se izgubi pravo parcijalnog polaganja? Kako i kad se polaze prakticni? I kakakva je kao predmet za poloziti? Hvala unaprijed


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Apr 2015, 09:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Apr 2015, 09:34
Postovi: 1
Ima li neko skripte (nove i stare) za prijemni za MFBL iz hemije i biologije? Kažu da su prošle godine bili zadaci drugačiji od onih iz starijih skripti?
Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jun 2015, 16:02 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Jun 2015, 13:22
Postovi: 6
moze li mi ko reci od prosle godine je li se znalo unaprijed da se na prijemnom ne moze koristit digitron
na informacijama kazu zavisi od komisije ponesi i to i periodni sistem e. pa ces da vidis tamo a nije bas da je svejedno?da li se moze to znati unaprijed ili ipak se mora cekati do samog ispita?
i sto se tice pitanja je li menjano prosle godine u odnosu na zbirke? postoji li razlika izmedju novih i starih skripti :confused2:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2015, 13:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
look je napisao:
moze li mi ko reci od prosle godine je li se znalo unaprijed da se na prijemnom ne moze koristit digitron
na informacijama kazu zavisi od komisije ponesi i to i periodni sistem e. pa ces da vidis tamo a nije bas da je svejedno?da li se moze to znati unaprijed ili ipak se mora cekati do samog ispita?
i sto se tice pitanja je li menjano prosle godine u odnosu na zbirke? postoji li razlika izmedju novih i starih skripti :confused2:


Idite u studentsku sluzbu ili se obratite dekanatu u vezi koristenja kalkulatora. Ono sto su uradili prosle godine i zabranili na sam dan prijemnog je skandalozno. Samo u BL se tako nesto moze desiti i ako bas ne moras, nemoj upisivati tu :) Govorim iz iskustva


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2015, 11:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Jun 2015, 13:22
Postovi: 6
zna li mozda ko da li ce se i za koliko prosirivati lista na medicinskom fakultetu ?
i zna li iko koji je postupak da li se samo ostvavljaju dokumenti? ili se pise molba?
da li je iko ikad na drugom roku prosao ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2015, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5337
Lokacija: Wien, Österreich
Mislim da nikad nije bio drugi rok.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jul 2015, 09:56 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 27 Jul 2015, 09:51
Postovi: 1
Imam jedno pitanje, posto studiram medicinu u Novom Sadu, prva sam godina, htela bih se prebaciti u BL, smer medicina, ali nemam polozenu anatomiju. Pa me zanima da li neko od vas zna da li je to moguce, u smislu da li je anatomija uslov predmet kod vas, ili bih je morala obnavljati?! Hvala unapre


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jul 2015, 12:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Jan 2006, 14:27
Postovi: 267
Lokacija: Doboj
Ok, uradi to i napravices najvecu gresku u zivotu. Uostalom, ako ti uspije da dodjes u BL, vidjeces to i sama.... Imas srece da si u Novom Sadu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2015, 19:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Jun 2015, 13:22
Postovi: 6
Da li moze neko da mi kaze gdje mogu naci spisak literature za prvu godinu medicine, i da li je potrebno nabaviti knjige prije pocetka predavanja?
Jos me zanima koliko je obimno gradivo za prvi kolokvijum iz anatomije? Unaprijed hvala :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Avg 2015, 07:28 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Avg 2015, 07:23
Postovi: 1
Akoneko ima iskusta ili mozda zna treba mi pomoc, hitno. Trebam da podignem dokumente sa fakulteta , ali ne zelim da se ispisem, prosto mi trebaju originali. Da li ce mi odobriti da uzmem dokumente i vratim prije pocetka semestra? Da li radi studentska i u avgustu i ako kad tacno pocinje s radom? Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2015, 11:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Sep 2015, 11:46
Postovi: 4
Pozdrav ljudi. Zna li neko da li se moze prebaciti sa Zdravstvene njege na medicinu i kada? Moze li prije prvog semestra? Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Sep 2015, 13:51 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Sep 2015, 13:48
Postovi: 4
Fakultet još malo treba početi a ni riječi o proširenju.Jedino što je objavljeno da svi sa zdravstvene mogu upisati kao vanredni.Uslov je da su položili prijemni :-?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Sep 2015, 14:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Avg 2015, 16:18
Postovi: 2
Pozdrav. Upisala sam se ove godine na MF pa mi treba jedna informacija. Objavili su na stranici faksa raspored nastave, nije mi jasno za raspored vježbi, da li je to organizirano po grupama i kako ćemo znati koja smo grupa? To se određuje prema rang listi prijemnog ili?

Unaprijed hvala. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2015, 12:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 28 Sep 2015, 11:54
Postovi: 1
Upisala sam zdr. njegu, takodje zanima me raspored grupa za vježbe. Hoće biti nekakavo upoznavanje nas brucoša sa fakultetom, uglavnom niko ništa ne zna.. Ili se samo pojaviti na navedenoj lokaciji :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1717 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs