banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 10:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 675 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Apr 2015, 14:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Koji predmeti se boduju pri upisu u ETŠ ili kako to već ide?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kako se računa prosjek???
IKO???

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9211
Znam kako je bilo 95. kad sam upisivao ako ti šta znači


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 22:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Kako je bilo?Valjda nisu mjenjali.

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 22:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
http://www.vladars.net/sr-SP-Cyrl/Vlada ... fault.aspx Motaj dole, tu je Konkurs za upis u kojem se, izmedju ostalog, nalaze i nacini bodovanja.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 23:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
tnx

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2015, 05:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9211
Vrlo slično ovom, samo je bodovanje umjesto 5 predmeta bilo iz 2 i prijemni iz srpskog i matematike po 15 bodova svaki. Čak je i na ETF prijemni 4 god poslije bilo vrlo slično ili isto. Max 100 bodova....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2015, 08:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Nije mi jasno oko bodovanje oko stranog jezika.Dva strana jezika (engleski i njemački),dvije različite ocjene u osnovnoj školi.Da li se boduje samo jedan od dva jezika ili prosjek ocjena ta dva predmeta?

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2015, 08:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Koliko se ja sjećam onaj koji se uči četri godine (kod nas se njemački učio samo dvije godine, a prosjek ocjena bi trebalo da se računa na poslednje četri). Davno je bilo, svejedno opet provjeri.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2015, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Trebalo bi da se racuna onaj koji ce nastaviti dalje da uci (u ETS moze nastaviti uciti samo jedan strani jezik, je li tako?)...Mada najsigurnije bi bilo pitati komisiju na upisu.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2015, 09:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2013, 11:48
Postovi: 296
Da , pri upisu popunjavas koji jezik zelis da ucis , imas na izboru engleski i njemacki pa za koji se vecina opredjeli valjda se uci , mada uglavnom je to engleski


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 23:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Ucis onaj koji izaberes, nema to veze sa tim koji ce vecina izabrati.

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jun 2015, 03:17 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jun 2015, 03:10
Postovi: 4
Lokacija: Bijeljina
Ja sam '98. godiste i idem u tehnicku skolu, zanimanje tehnicar racunarstva (negdje pise elektrotehnicar, ali je to isto). Bodove mozes izracunati na sajtu moje skole (link: http://www.tspupin.org/kalkulator.php). Ako te jos sta zanima u vezi ovog zanimanja slobodno se javi.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 00:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2014, 11:54
Postovi: 31
Pisao sam i prije jednom na ovoj temi, ali sada sam odlucio da napisem jedan malo duzi post...
Proslo je pola godine otkako sam zavrsio ETS, sada se studira, a ETS je ostalo u najboljem mogucem sjecanju. :) 100 puta jos da upisujem uvijek bih upisao ETS, i svima preporucujem da upisu tu skolu, vise je razloga. Prvo, gradivo u skoli je takvo da se zaista razvija inteligencija, nije neko pretjerano "strebanje", predmeti su takvi da ima dosta zadataka, jednostavno uci se razmisljati, ne uce se neke bespotrebne informacije napamet. Drugo, profesori su zaista genijalni :D Bio sam crvena smjena (odjeljenje 6, racunari), pa pricam samo o profesorima koji su mi predavali, drugo ne znam. :D Zaista nemam nijednu ruznu uspomenu, nijedan ozbiljan problem sa profesorima (osim par sitnih izuzetaka, pisacu ispod, ni to se ne moze nazvati problemima, jednostavno nisu bili zajebancija ljudi :D)
I sada cesto srecem vecinu profesora, uvijek se lijepo ispricam sa svima, odnos medju nama je prijateljski, naravno to pogotovo vrijedi za malo bolje ucenike(u smislu da nisu neki klosari :D ). I treca stvar, za one kojima nije bitno da ista nauce, moci ce se provuci uvijek, prolazice nekom trojkom lagano, matematika popravni, ali sredi se to sve, nema nekih problema sto se tice prolaza. :D Sada cu vam malo pisati o profesorima koji su meni predavali. Nesto za sve vas, i za vas koji ste isli u ETS, da se malo podsjetite, i za vas koji idete ili koji tek trebate ici, da upoznate sta vas ceka. :D

1. Nedjo Trivic: Prve dvije godine nije bilo ucenika koji ga nije volio, uvijek je imao neke sale, smisljao nesto novo. :D Druge dvije godine su ga losiji ucenici zamrzili, jer je znao praviti scene oko ometanja casova (i za najmanju buku je znao napraviti cuda :D ). Definitivno najbolji predavac kojeg sam imao i kojeg cu imati. Ko hoce da nesto nauci, od njega stvarno moze nauciti puno, i o srpskom i o zivotu... Svaku lekciju predstavi na nevjerovatno zanimljiv nacin, ubaci nesto iz stvarnog zivota. Ono sto sam kod njega naucio ce mi ostati za cijeli zivot definitivno.
Pored tih stalnih njegovih sala, zanimljiva stvar je sto nas salje u "apoteku" (kladionicu) po "recepte i lijekove" (liste i da uplatimo tiket) u trecem i cetvrtom razredu. :D

2. Jelena Kostic: Matematiku mi je predavala 1. ,2. i 4. razred. Treci nije jer je bila trudna. Trudi se da objasni, ali ja je bas nisam toliko volio kao neke druge profesore jer je klasicni streber, ona bi za jedan cas uradila 50 zadataka, ako ostane jos 2 minuta do kraja casa, radi se zadatak itd. Inace uvijek ozbiljna (to se malo promijenilo na kraju cetvrtog razreda) i zena sa nevjerovatnim pamcenjeme.
Jednom se desilo da je druga prozvala da odgovara sljedeci cas jer je pricao. Sljedeci cas je bio drugo polugodiste, naravno svi smo mislili da je zaboravila, i stvarno dosla je prvi cas drugog polugodista i nista nije spominjala. Sve dok nije doslo vrijeme da treba pitati, i tada je rekla, ajde ti, tebi sam vec rekla da trebas, tako da je odmah prvi odgovarao. :D

3. Milan Medarevic: Predavao fizicko prve 3 godine i prvo polugodiste 4., onda otisao u penziju. Sta reci, kralj. :D Nista se ne treba raditi na casovima, nikad ga nema na casu, fakticki sam ga vise vidjao na hodniku nego u sali. :D Stalno je u svom gabinetu, cuga, igra saha sa Alvirom kada ovaj dodje itd. :D

4. Zizu: istorija, prva godina. Predmet lagan, onda pokusava biti stroga, dere se nesto, niko je ne slusa, ukratko. :D Zizu zato sto je celava. :D

5. Mladen Karanovic(snajper): Materijali, prva godina. Jedan od jakih likova. :D Nije toliko zahtjevan, sve se moze dogovoriti, samo kontrolni je nemoguce prepisati, ne pokusavajte. Moze vas vidjeti cak i kad gleda u tablu. :D Drugo odjeljenje mu je nesto zapalilo u kabinetu bilo, ovi sto kod njega imaju elektroniku, pozar napravili, njegova reakcija: IZNOSITE TELEVIZORE( radio u Cajevcu cijeli zivot, kabinet mu pun televizora :D). Inace snajper zato sto su mu oci takve da u isto vrijeme gleda lijevo i desno, zato je i nemoguce prepisati. :D

6. Bojana Malesevic: Ekologija, prva godina, nije zahtjevna, onako dobra profesorica, opustena atmosfera na casu, prica se o svacemu sa njom. Bila trudna drugo polugodiste. :D

7. Gordana Stankovic (Mala Mu): Engleski sve 4 godine. Na njenim casovima je dernek, samo tako se moze opisati. :D Ono sto se kod nje radi na casovima, to ne mozete vjerovati da se desava u skolu dok ne vidite sami. :D Imam utisak da se zena voli svadjati, krene galamiti nesto kao, ali ne moze nikad izdrzati, uvijek se nasmije. :D Super mi je bilo kod nje, imao bih pricati o njenim casovima do sutra. :D Jednom je u 4. razredu dosla profesorica iz ucionice pored na cas, kada je vidjela nju, kaze izvinite, ja sam mislila da nema profesora unutra, kolika je galama bila. :D

8. Vera Stanivuk: OET 1 u prvoj godini i elektronika u drugoj. Bila mi je razrednica u prvoj godini i u prvom polugodistu druge, onda je slomila nogu pa je dosla zamjena, Drazen Surtov. On mi je predavao samo Elektroniku, za ulogu razrednice je preuzela profesorica prakse(zaboravih kako se zove, trenutno mi stao mozak, napisacu kada se sjetim, inace nije mi ona predavala praksu nego Pajo). Surtov je mlad profesor, ozbiljan, trazi malo vise, ali nismo imali problema sa njim, uglavnom je samo upisivao ocjene koje smo imali kod Vere, jer nam je kratko predavao.. Ova profesorica prakse je isto dobra, malo je glumila strogocu, nije htjela nista pravdati na pocetku, kasnije je popustila. A sada malo o Veri na njenoj temi. :D Cudna zena, glupa kao noc, njoj mozete prodati svakakvu pricu, ima one koje voli, random izabrane (ja nisam bio jedan od tih, ali svejedno mi bilo ekstra na njenim casovima :D). Sto se tice pravdanja, zavisi od toga da li vas voli i od raspolozenja, ima dana kada svima pravda sve, a ima dana i kada nikome ne pravda nista. O njoj i dogadjajima sa njom bih danima mogao pisati, i nikada ne bih sve napisao, ako bas nekog bude interesovalo za nju, neka pita, pa cu samo o njoj pisati. :D

9. Pajo Jovanovic: Praksa, prve 2 godine. Dobar profesor, niko nikada sa njim nece imati nikakvih problema, ali stalno prijeti nekim jedinicima i upisima, ali svi vec znaju da se sali i on se smije, ali eto, bude zanimljivo da mu idemo do stola i uzimamo olovku iz ruke da ne pise. :D Ja sam bio kod njega u sekciju, klub tehnicara i isao sam na inost 2.,3. i 4. godinu, zajedno sa jos 3 druga, drugo godinu osvojili i medalju (inace to je bio jedan od razloga zasto su nas svi profesori volili i postovali, iako nismo bili ni najbolji ni najmirniji ucenici, mogli smo izaci kada god nam padne napamet ,kod bilo kojeg profesora, samo odemo nesto raditi kod Paje, svi profesori u bili slabi na inost :D )

10. Tatjana Malinovic(Taca): Prva godina, tehnicko crtanje, strah i trepet ETS. :D Stroga, ne objasnjava nista 2 puta, na pocetku je bas nisam volio, i najslabije ocjena sam imao kod nje. Medjutim, kasnije sam je poceo sve vise voliti, i sada mislim da je uz Nedju najbolji predavac u skoli. Ono sto se kod nje nauci, to se ne zaboravlja. :D Nemojte da vas prepadne na pocetku, ljudi dobiju jedinice, pokusajte samo skontati gradivo, jako je lako, ako neko hoce neka mi se javi na PM, to se u par rijeci moze objasniti koliko je lako. :) Zna i vrijedjati ucenike nekada, ne libi se nista reci, tipa glup si, veze nemas itd, nemojte da vas to ljuti, to je njen nacin da vas "trgne". :D

11. Vojislav Alvir: Fizika, prve 2 godine, najzivopisniji lik. :D Njega interesuju Dajak i Vrbas, drugo nista. O njemu cete sve cuti uglavnom, pisalo se i ovdje cini mi se. Kontrolni prepisivanje, usmeni kako ti grah padne i to je to. :D Anegdota sa njim ima milion, recimo, samo 5 ucenika na casu, on ulazi, i pita jesu svi prisutni, mi kazemo jesu, on: dobro, napisite naslov. :D I tako je na 90% casova, nekad mu pukne film pa upise sve. :D

12. Sunjalica: Informatika, prva godina. Zena koja se ucenika boji kao smrti. :D Na nju se galami, otima joj se olovka, svasta joj se radi. :D Sunjalica je zato sto kada vidi nekog poznatog ucenika koji je inace Za*ebava se skupi i uzurbanim korako prodje, samo da je ovaj ne vidi da joj nesto ne dobaci. Veze nema o tome sto prica, okretali smo joj desktop naopako, ona ne zna vratiti, iskljucivali monitor da misli da je pokvaren racunar itd. I o dogadjajima na njenim casovima ima puno da se prica. :D

13. Nedjo Galic: Jos jedna legenda ETS, ima ga i po yt, svi ga ucenici kasnije vole, ali svi ga za*ebavaju na casovima. :D Jedna dobra dusa, seljak covjek, znali su ga ucenici rasplakati cesto u radnoj istoriji na razne nacine... Cjenkali smo se sa njim za PezoVa, kaze ne moze ni marke ispod 5000. :D Sa njim ima dosta smijesnih scena, ako budem pisao nekad negdje provale ETS o njemu cu mozda i najvise pisati. :D Otisao u penziju prosle godine, svi koji ga nisu upoznali su propustili jako puno. :)

14. TomislaV TrišiĆ: U drugom predavao komponente, a u trecem digitalnu tehniku. U trecem razredu mi bio razrednik. Zadnja slova velika jer ih on naglasava kada se upoznaje. Nije previse zahtjevan, sve objasnava detaljno, kao da smo debili. :D Covjek koji bi o tome kako 2+2=4 mogao napisati knjigu sa detaljnim postupkom kako se to izracunava. Bolesni perfekcionista, kod njega je sve slozeno, sve po PS sto bi se reklo. Mrzi one koji pricaju, obozava one kojie lijepo pisu, i posebno je slab na inost, recimo mene je obozavao. :D Pravdao sve, ocjene odlicne bile, milina. :D

15. Zeljko Dzombic: (Dzomba ;) ): druga godina programiranje, treca i cetvrta Baze podataka. Najjaci lik u skoli, ali bukvalno. :D Glumi opasnog lika, siri se po skoli, radi sklekove i propadanja po casovima. :D Rijetko ko ga na pocetku zavoli, meni je bio omiljeni profesor. :D I on je mene volio zbog inosta i zato sto sam radio sklekova na jednoj ruci sa njim. :D Ni on nema pojma o onome sto predaje, ali je zato jako strog na ocjeni, samo ako ekstra znas, ili ako te iz nekog razloga zavoli kao mene sto je ces imati dobru ocjenu. :D Njega ucenici ne vole u toku godine, ali na kraju ga svi vole, jer se sa njim sve moze dogovoriti, i ocjene i pustanje sa casova, sve. Cetvrtu godinu ga svi vole, tada vec shvate kako on funkcionise i sa njim se ponasaju kao sa drugom iz klupe bukvalno. Stalno namiguje kada kaze nesto sto bi trebalo biti smijesno. :D

16. Boris Stankovic: Matematika treci razred. E ovo je covjek kojega cu tesko rijecima moci dovoljno docarati. :D Mlad, skoro zavrsio PMF, isao u nasu skolu, sve profesore za*ebavao, bio medju nemirnijima, sada im je kolega. :D Stalno se za*ebava, njemu je sve za*ebancija, zna upisati i 1 onako iz za*ebancije cisto, ali na kraju se sve to sredi, opusteno je na casovima, i on je opusten, kada mu se ne radi jednostavno ne radi itd. :D Sa njim, kada ge sretne na ulici se ne pozdravlja kao sa profesorom nego: "dje si, sta ima, lupis ga po ramenu, on ti uzvrati", taj fazon. :D

17. Irina Cavic: Racunarske mreze, 3. i 4. godinajako dobro profesorica, zna svoj posao, popustljiva, sa njom niko nikada nece imati problema. Ako ne naucite pusta za sljedeci cas, nekad cak i pretjerano dobra. Nemojte nikada iznevjeriti njeno povjerenje i bice vam uzitak druziti se sa njom. Preporucujem da njen predmet uzmete za izborni u 4. , jeste da nista necete raditi, za cijelu godinu cete napisati 10-ak strana u svesci, uglavnom samo sjedite i igrate igrice, i vi i ona, ali kome je tada jos do ucenja. :D

18. Fuad Sodic: Programiranje, 3 i 4. godina, najbolji co'ek medju profesorima, sigurno. Sa njim se sve moze dogovoriti. Nevjerovatan autoritet, iako nikada nije zagalamio, nikada nije rekao ne smijes raditi ovo, ne smijes raditi ono. Jednostavno covjek zraci takvom energiju da ga i najnemirniji ucenici postuju i da ne prave nikakve probleme kod njega. Ocjene takodje nisu problem daje teske zadatke na kontrolnom, ali on upise ocjene puno vece nego sto mi zasluzimo svojim radom uvijek. :)

19. Slavica Nanic: Demokratija, treca godina, lagano dobiti dobru ocjenu, popustljiva, jedna od profesorica o kojoj niko nema posebno misljenje. Nit' smrdi nit' mirise sto bi se reklo. :D Nema niko da je zbog necega ne voli, ali nikome nije ni omiljena, jednostavno takva je zena. :D

20. Miroslava Petrovic: OET 2 u drugom i Automatika u 3. i 4. Isto jedna profesorica sa velikim autoritetom, jako dobar predavac, nema niko ko nju posebno ne voli, neko se naljuti zbog neke losije ocjene, ali kasnije shvati da je ipak ona u pravu. Kako se vise upoznajete sa njom ,sve je opustenije i sve vise se zeza, opustena atmosfera uglavnom. Automatika je meni bila bezveze predmet, ali OET 2 mi je bilo milina slusati, kako je dobro objasnjavala to. :)

21. Milena Rakita(Gargamel): Osnove preduzetnistva u 4. , razrednica u 4. Niko je nije nesto volio, jer na pocetku nista nece da pravda, ni ministar zdravlja ne moze donijeti opravdanje. :D Medjutim u drugom polugodistu pravda sve, mozda i najlakse od brojnih razrednika koje sam imao. :D Sto se tice smao predmeta, to je lako, uz fizicko najlakse dobijena ocjena.

22. Srecko Gavranic: Fizicko u drugom polugodistu 4. razreda. Dosao, krenuo malo glumiti strogocu, kao ajmo raditi, po 2 casa se rade nek vjezbe. Onda je vidio da smo mi raspustena banda koja nije imala fizicko 3 i po godine i da nema sanse da nas natjera da radimo ono sto on hoce u 2. polugodistu 4. razreda. :D Kasnije je igrao sa nama fudbala cesto, dobar profesor takodje. :)

23. Adrijana Stankovic: Elektroenergetika, 4. razred. Predmet koji je meni bio malo dosadan, ali ona nije bila losa. Fetis su joj bili kontrolni. :D Njen najveci uspjeh u zivotu je uhvatiti ucenika da prepisuje, obozava da svi misle da je nemoguce kod nje prepisati, i stvarno je tesko. :D

Evo poslije sat i po vremena ispisah sve predmete cini mi se, ako sam nesto slucajno zaboravio javite da dopisem. :D Tekst je kilometarski kao sto vidite, mada ja imam jos da pisem danima ako treba, sta god da vas interesuje, samo pitajte, sve znam. :D Inace nisam toliko pricljiv kao sto bi mogli zakljuciti mozda iz ovog teksta, ali sam imao neku potrebu da se upisem na ovaj nacin ovdje. :) Stvarno imam jaka osjecanja i lijepa sjecanja na ETS, ta skola je u znacajnoj mjeri odredila moj zivot. Kako zbog znanja i iskustva koje sam tamo stekao, tako i zbog drustva, prijatelja koji su mi ostali za cijeli zivot. :)

Jos jednom za kraj da vam kazem, ako trebate upisati skolu sada, ETS je definitivno moja preporuka, mjesto na kojem cete steci jedno neponovljivo zivotno iskustvo.

Izvinjvam se ako ima nekih gramatickih ili pravopisnih gresaka u tekstu, umoran sam sada, a i kasno je, ne da mi se citati sve ovo sada. Pozdrav za sve one koji citaju ovo i srecno vam, i u ETS, i u zivotu poslije ETS. Neka skola na vas ostavi bar 10% dobar utisak kao na mene i moci cete reci da ste uzivali u periodu provedenom tamo. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2016, 00:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2014, 11:54
Postovi: 31
Sad tek pogledah kako ruzno izgleda ovaj tekst sa ovolikim brojem smajlija, ali neka ih, to je valjda bilo moje osjecanje dok sam pisao ovo. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 675 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 30, 31, 32, 33, 34

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs