banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Maj 2024, 13:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Feb 2013, 10:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Deichmann - eeeeeeeeee, ok, neko voli, meni se licno ne svidja, a i kvalitet je upitan. Jednom sam kupio adidas patike tamo - zuljevi, tj kurje oci ce me pratititi cijeli zivot( sto ne znaci da je tome Deichmann kriv, vec adidas) i jedne klompe - e one su katastrofa, noge se usmrde u roku od odmah, ali posto nisu bile skupe, nije mi ni toliko zao.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 11:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
filozof sa vrbasa je napisao:
prije rata bi moja komsinica iz njemacke donosila njihove debele kataloge, a ja bih ih listao i uzdisao kada bi stigao na strane o igrackama, mnogo bih zavidio nasmijanoj njemackoj djeci iz tih kataloga



Sigurno mislis na www.otto.de :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 12:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2009, 16:44
Postovi: 600
Lokacija: BL
ratkop je napisao:
Ima li iko predstavu gde bi trebao biti objekat posto nisam nigde video da se nesto sredjuje a kaze otvaranje 21.03.


Prvo Konzum a za koji mjesec i Boska

Imam dosta njihove obuce, sto se kvaliteta tice zadovoljan sam, u odnosu na cijenu. Cipele sam kupio u Njemackoj, nosim ih 4 godine i jos su citave, placene su 45€.
A koliki je kvalitet njihove obuce govori i to da je garancija na obucu dozivotna.

Tapatalk

_________________
http://home-science.com/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 14:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
anri1 je napisao:
A koliki je kvalitet njihove obuce govori i to da je garancija na obucu dozivotna.



Gdje to?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 14:41 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39430
Lokacija: Месечева икра
Možda do kraja životnog vijeka cipela :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 14:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
i ja kontam... :D
A ima li iko ko bi recimo stvarno reklamirao cipele nakon recimo 5 godina? Ajd, mjesec, dva ako se nešto nepredvidjeno desi, ali da ih neko nosi godinama i onda reklamira, to ne kontam.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 14:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
U Njemackoj je period garancije 2 god na sve produkte. Naravno da neces ofucane cipele ili hlace odnijeti poslije dvije godine i reci, dajte mi nove ali ako se nesto pokvari na sta nisi licno uticao onda ili salju na popravku, ili dobijes zamjenu ili ti vrate novce. Ako kupis nesto i odlucis da ti se ipak ne svidja, pod uslovom da nisi skinuo etiketu, dobijes novac nazad 8 a samo u rijetkim slucajevima vaucer u toj vrijednosti.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 15:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31214
Lokacija: Je Suis Ahmed
aaa ajkula jeste oto, kakav flaschback, hvala

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 15:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
ajkula je napisao:
U Njemackoj je period garancije 2 god na sve produkte. Naravno da neces ofucane cipele ili hlace odnijeti poslije dvije godine i reci, dajte mi nove ali ako se nesto pokvari na sta nisi licno uticao onda ili salju na popravku, ili dobijes zamjenu ili ti vrate novce. Ako kupis nesto i odlucis da ti se ipak ne svidja, pod uslovom da nisi skinuo etiketu, dobijes novac nazad 8 a samo u rijetkim slucajevima vaucer u toj vrijednosti.

ee, to ti je država. I kod nas bi trebalo da je tako, teorjiski, a u praksi...dobiješ šansu da odneseš npr.cipele na popravak kod obućara o njihovom trošku ili ako se dobro sjećam danijellovog slučaja- popust na sljedeću kupovinu kod njih. mada te zakonske opcije ponekad upale ako im neko zaprijeti inspekcijom. nadam se da nije kod svih tako, ali uglavnom koliko čujem, svede se na gnjavažu i dokazivanje da si u pravu.
odoh ja u off. izvin'te. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 15:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
I ja sam kao dijete balavila za svim onim igrackama, flomasterima, poni ruksacima :D

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 15:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2009, 16:44
Postovi: 600
Lokacija: BL
Svugdje u uvropi. Rodjeni brat mi radi u D, dnevno imaju po nekoliko glupih reklamacija. Donesu cipele ili patike nakon 3 mjeseca naravno nosene za to vrijeme i kazu da su im neudobne ili teske ili nesto trece i dobiju novac nazad. Ali to je moguce mislim tri puta ako je ista osoba u pitanje. Brat mi je pricao ali me nesto nije posebno ni zanimalo. Ne znam kako ce biti ovde.


Tapatalk

_________________
http://home-science.com/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Bice da nisi najbolje razumio brata. Garancija je 2 god.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 15:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2009, 16:44
Postovi: 600
Lokacija: BL
Hmmm, moze biti...

Uglavnom sve rade da udovolje musterijama.


Tapatalk

_________________
http://home-science.com/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 16:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nekad je bilo i kod nas da možeš reklamirati obući, priložiš originalnu kutiju, deklaraciju i račun.
Naravno, bile su sve domaće proizvodnje a sad ko zna otkuda dolazi obuća koju butici prodaju tako da reklamacija bukvalno i ne važi.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Da, bez racuna ne mozes nista. Zato imam posebnu kutiju gdje cuvam sve racune i kad mi treba odredjeni znam sjediti i po sat vremena dok ga nadjem :oops:

Sto se Deichmann.a tice najvise ce se isplatiti roditeljima jer su djecije cipele sasvim ok a nisu skupe. Pitanje je samo da li ce asortiman biti dovoljno velik.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 16:42 
ajkula je napisao:
I ja sam kao dijete balavila za svim onim igrackama, flomasterima, poni ruksacima :D

x2

Kod babe neki katalog bio na njemackom, ne znam je li bas ovo u pitanju, ali slinio sam za igrackama...


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 16:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
U današnje vrijeme mnogi pribjagavaju kupovanju jeftinije obuće (jer noga prebrzo izraste) a obično to bude kineska obuća, lošeg materijala, lošeg đona.
Glupo mi je vidjeti mini Nike koje koštaju pozamašno na nozi deteta koje ne hoda ali mi je takođe mučno vidjeti i neanatomsku kinesku obuću.
Ako ovo bude solidna obuća solidne cijene onda je pun pogodak!

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 18:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Sep 2011, 10:43
Postovi: 4021
Drago mi je što se otvara Deichmann. Biće u prosjeku nešto malo skuplji nego pijaca, ali taman toliko i bolji. A imaće daleko raznovrsniji izbor. Dok sam živio u Njemačkoj kupovao sam godišnje bar jednom kod njih.
Bilo bi fino kada bi se otvorio i Salamander. Jeste skuplji, ali širok izbor jako kvalitetnih cipela. Meni su neke trajale godinama, iako sam svakodnevno puno pješačio.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 18:18 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39430
Lokacija: Месечева икра
E, kad bi se znala cijeniti domaća roba, onda za cipele ne bi tražio u Salamanderu nego u TO Bosna koja je skoro cjelokupnu proizvodnju radila za Salamander....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Feb 2013, 18:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
E gdje bi se onda Zorane kupovala ta cipela na teritoriji BiH, koju je TO Bosna radila za Salamander?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 102 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs