banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 19:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2012, 16:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jul 2008, 14:45
Postovi: 108
old fashion men je napisao:
Ja smijurije od francuske policije :lol:
od juče ga drže opkoljenog u stanu i nisu ga savladali, jednog jedinog čovjeka koji čak nema ni taoce, pa jebote ja bi ga za uši izveo u roku od 5 minuta, znači gas, znači omamljivanje i vodi govno, ako ne znaju kako neka nazovu ruske kolege ili neka dovedu jednog. Specnas rullles!

Mislis da ga nisu mogli u roku od 2 minuta roknuti, pa bi onda opet pola Pariza gorilo jer ga je policija ubila bez da se brani. Ovako zajebavali se sa njim, pustili ga da skoci i da onaj kepec malo dobije poena. Koliko se sjecam u Rusiji u takvim akcijama ucestvuju Alfe i Vinpel.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 16:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
sinip je napisao:
'Ајде? :D


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=56nQAkfR8E8[/youtube]

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 17:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Okt 2010, 11:58
Postovi: 624
Lokacija: Константинопољ
http://www.banjalukalive.com/globus/fok ... rbije.html
sta reci ? koju posluku porati ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 18:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Spacedwarf je napisao:
http://www.banjalukalive.com/globus/foks-njuz-tuluz-smjestio-odmah-pored-srbije.html
sta reci ? koju posluku porati ?

Da se đavo za žbunom jebe...krivi bi bili Srbi :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 18:39 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13211
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
fake..https://plus.google.com/117841261693434574785/posts

orginalna slika..Slika

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 19:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Spacedwarf je napisao:
http://www.banjalukalive.com/globus/foks-njuz-tuluz-smjestio-odmah-pored-srbije.html
sta reci ? koju posluku porati ?

Pa šta je tu čudno.. Ameri su takve pameti da je kod njih uspjeh ako neko zna nabrojati 50 američkih država..

Evropski gradovi su za tamošnji prosječni mozak viša matematika..

Video objasnio.. :fadein:
[youtube]http://youtu.be/vnwxy3o3Di8[/youtube]

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 20:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2008, 19:37
Postovi: 477
Lokacija: Република Српскa
Баби Папушка je napisao:
Avinoam1 je napisao:

Zrtve su imale dvojno drzavljanstvo, francusko i izraelsko.


Možda je neka žrtva imala trojno državljanstvo, ali zna se gdje se rodio i gdje je nastradao.

Avinoam1 je napisao:

Suplja ti je ta prica, po obicaju. Cinjenica jeste da se Arapi ubijaju medjusobno. Arapi ubijaju arapske zene i djecu. Zasipaju ih granatama. Arapi SAMI SEBE ubijaju (suicide bombers). Arapi arapsku opoziciju zatvaraju i zatvro i muce ili ih ubijaju bacajuci ih sa krovova. Arapi svoje vlastite cerke ubijaju. Arapski otac ce svoje vlastito arapsko zensko dijete ubiti ako se spetlja sa nekim drugim Arapom koji nije iz njihove sekte. U Egiptu, Siriji, Iraku, Bahrainu, itd itd itd. Ali po tebi je za to sve zapad kriv. I Jevreji, naravno. Ja jos nisam sreo Srbina koji sa toliko strasti brani Arape. Da ti pamet stane.


I šta predlažeš kada su Arapi tako pogani i grozni?

Da ih istrjebimo sa planete Zemlje, jer takvi kakvi jesu nikome ne bi nedostajali?

hercegovac27 je napisao:
Poginuli rabin i troje djece će prema najnovijoj vijesti biti sahranjeni u Izraelu. Izrael opet ne propušta priliku da ubistva ne iskoristi. Grozno.



Kakva je razlika kada smrdljivi Palestinci na +50 svoje nevino nastradale nose s kraja na kraj Gaze ili kadauglađeni Izraelci u klimatizovanoj sali odaju počast svojim nastradalim?


Kakve veze ima gdje se ko rodio i gdje je ko nastradao? Srbin moze da se rodi u Njemackoj a da nastrada u Svici i opet da ga rodbina pokopa u Srbiji.

A sto se tice Arapa, procitaj moj odgovor u kontekstu redovnih pljuvanja po Izraelu od strane Hercegovca pa ce ti mozda biti jasnije ;)

_________________
"Anybody of average intelligence can think up a propaganda line to suit a particular situation. But the line will be of no value unless there exist the men and machinery to put it across." R. Marett, Through the Back Door (1968).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 22:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Avinoam1 je napisao:

Kakve veze ima gdje se ko rodio i gdje je ko nastradao? Srbin moze da se rodi u Njemackoj a da nastrada u Svici i opet da ga rodbina pokopa u Srbiji.



Svako se sahranjuje prema sopstvenoj želji, OK.

Kako onda može biti normalno da predsjednik Švajcarske izjavljuje saučešće predsjedniku Srbije, jer je isključivo pokojnikova želja bila da se sahrani u Srbiji, a nikakve veze slučaj/tragedija sa Srbijom nema.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2012, 02:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
sinip je napisao:
Исто, идиот је наводно био на обуци у Авганистану, а тамо регрути, цијеним, не проводе вријеме гањајући коке обучене као нинџа корњаче, него управо вјежбају војне вјештине које укључују и гађање из разних оружја. Тако да, шта рећи осим један идиот мање, и неколико лаганих поена за Ле Пенову пред изборе, која УБР, одговара на мејлове који јој се пошаљу. ;) И то не "машински".

nista meni tu nije jasno.momcina je otisao iz francuske u avganistan,tamo se obucavao i ratovao,tamo je u zatvoru bio,pobjegao je iz zatvora kad je bila neka masovna bjezanija,i onda se vratio u francusku.to sve izvjestava francuska obavjestajna sluzba,i uzgred govori da su ga drzali na oku,i da im je cijelo vrijeme nesto sumljicav.postoje sad tri opcije
1.il sam ja pangla.
2.novinari su pogresno prenjeli informaciju.
3.neko mene zajebava.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2012, 06:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
alkibijad je napisao:
3.neko mene zajebava.

Nisi jedini.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2012, 07:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Poenta svega je da treba stisnuti petlju i krenuti u akcije ciscenja ekstremistickih uporista u Francuskoj, a cisto sumnjam da to moze proci bez posledica. Vrlo vjerovatno da bi izbili neredi koji mogu destabilizovati Francusku, sta da se radi, sami su sebi zakuvali corbu. Kad su bili gonici robova, nije im to nesto tesko padalo, jaram na plecima miliona bio im je sladak, sad nek osjete gorak ukus kamate.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2012, 09:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
LemiGO je napisao:
Poenta svega je da treba stisnuti petlju i krenuti u akcije ciscenja ekstremistickih uporista u Francuskoj, a cisto sumnjam da to moze proci bez posledica. Vrlo vjerovatno da bi izbili neredi koji mogu destabilizovati Francusku, sta da se radi, sami su sebi zakuvali corbu. Kad su bili gonici robova, nije im to nesto tesko padalo, jaram na plecima miliona bio im je sladak, sad nek osjete gorak ukus kamate.

Таман сам хтио да одговорим нешто слично овоме на алкибијадову реплику. Знаш онај рад типа, немо'да га дирамо да не избије срање, и онако ВЈЕРОВАТНО неће ништа да уради. :)
Људска права, слободе, мир у кући и тај рад. Е док дође из гузице у главу да стоку треба сатрати и затрти, протећи ће још доста воде Сеном...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 00:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2008, 19:37
Postovi: 477
Lokacija: Република Српскa
Gad je ubijen a nastavnica koja je htjela da odrzi minut cutnje njemu u cast suspendovana.

_________________
"Anybody of average intelligence can think up a propaganda line to suit a particular situation. But the line will be of no value unless there exist the men and machinery to put it across." R. Marett, Through the Back Door (1968).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 01:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Зар има и таквих болида? Ја мислио само код нас заступљене Кандићке&комп. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 19:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kažu da je Mera boravio u Zavidovićima na predavanju organizacije "Put u raj" prije nekoliko godina.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 22:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
УБИЦИН БРАТ ПОНОСАН НА ЊЕГОВА ДЈЕЛА

Брат Мухамеда Мераха, који је признао да је убио три дјетета и рабина јеврејске школе и три војника, Абделкадир Мерах пребачен је у Париз ради испитивања након што је експлозив пронађен у његовом аутомобилу.







Инфо



18:20

|

24/03/2012









Извор: СРНА

Фото: REUTERS





Он је полицији рекао да је поносан на оно што је његов брат учинио.

Мухамед Мерах (23) убијен је 22. марта након 30-часовне оспаде његовог стана у Тулузу на југозападу Француске. Неименована дјевојка Абделкадира Мераха такође је ухапшена док је њихова мајка Зулика Азири ослобођена из притвора.

Током преговора са полицијом, Мухамед је признао да је убио троје дјеце и човјека у јеврејској школи и да је убио три војника у два одвојена инцидента. Он је, такође рекао да је планирао нова убиства војника и полицајаца.

Полиција у Абделкадировом аутомобилу пронашла експлозив и за њега се вјерује да је такође повезан са француским џихадистичким организацијама.

Полицијски извор је изјавио да је он на затвореном саслушању рекао да је поносан на убиства које је његов брат починио те да је помогао Мухамеду да украде скутер употребљен у седам убистава. Исти извор наводи да је Абделкадир негирао да је знао за планове његовог брата за извршење убистава.

Француски предсједник Никола Саркози позвао је данас министре и шефове полиције ради разговора о посљедицама масакра, који је изазвао бројна питања о националној безбједности четири седмице прије одржавања предсједничких избора.

Ђ.В.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2012, 09:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2008, 19:37
Postovi: 477
Lokacija: Република Српскa
Nema šta, ponosna braća. Jaki momci poput njihovih istomišljenika u Gazi kojima je najveći merak pobiti što više civila. A za Sarkozija ovo nije nikako dobro.

_________________
"Anybody of average intelligence can think up a propaganda line to suit a particular situation. But the line will be of no value unless there exist the men and machinery to put it across." R. Marett, Through the Back Door (1968).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2012, 09:39 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Па се онда жале како је цијели свијет против њихА. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2012, 11:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Avinoam1 je napisao:
Nema šta, ponosna braća. Jaki momci poput njihovih istomišljenika u Gazi kojima je najveći merak pobiti što više civila. A za Sarkozija ovo nije nikako dobro.

Za kepeca je ovo jako dobra jer mu daje prostor da opravda svoje desničarske i antiimigracione stavove. Takođe ima medijski prostor da izigrava dobrog velikog brata francuske nacije dok su njegovi protivkandidati pronuđeni da ostanu po strani..

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Mar 2012, 13:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Maj 2008, 19:37
Postovi: 477
Lokacija: Република Српскa
Hercegovac je napisao:
Avinoam1 je napisao:
Nema šta, ponosna braća. Jaki momci poput njihovih istomišljenika u Gazi kojima je najveći merak pobiti što više civila. A za Sarkozija ovo nije nikako dobro.

Za kepeca je ovo jako dobra jer mu daje prostor da opravda svoje desničarske i antiimigracione stavove. Takođe ima medijski prostor da izigrava dobrog velikog brata francuske nacije dok su njegovi protivkandidati pronuđeni da ostanu po strani..


Zavisi od interpretacije i od nacina na koji ce Sarkozi -ako ce- iskoristiti ovaj masakr u Tuluzu, sto bi bilo krajnje odvratno, tu se slazemo. Navodno Hollande i dalje vodi najmanje 10% u popularnosti, i jos ako Sarkozi krene u svoj vlastiti medijski dzihad protiv muslimana, nije tesko prognozirati kome ce ici muslimanski biracki glasovi. U drugu ruku zaostrene mjere koje Sarkozi predlaze protiv 'islamskog terora', u kakvim god da se on oblicima demonstrirao u Francuskoj, nije sam po sebi los potez. Jeste ja sam za demokratiju i slobodu govora i protiv fasizma, isto tako sam protiv ekspanzije muslimanskog svijeta (religije, kulture, nacina zivota) u zapadne sfere. Nemam nista protiv da se islamska sloboda govora 'ogranici' (ukoliko je to izvodivo), da se njihovo kretanje prati, njihove institucije, skole, dzamije, itd. Mozda ce se oni buniti kako zbog manjine ekstremista sve muslimane stavljamo u isti lonac, itd, ali te kritike prosjecnog zapadnjackog, hriscanskog, jevrejskog, sekularnog i ateistickog Francuza ne bi trebale brinuti.

_________________
"Anybody of average intelligence can think up a propaganda line to suit a particular situation. But the line will be of no value unless there exist the men and machinery to put it across." R. Marett, Through the Back Door (1968).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 42 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs