banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 09:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 616 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 31  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Okt 2011, 02:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Огњену све боље, ускоро операција
Datum: 20.10.2011 22:00
Autor: Ратомир Мијановић
ТРЕБИЊЕ - Добре вијести стигле су јуче из Кила, гдје на операцију чека једанаестогодишњи дјечак из Требиња Огњен Гудељ.

Према ријечима његовог оца Марија Гудеља, јуче је обављена лумбална пункција као предрадња за трансплантацију коштане сржи која би ускоро требало да услиједи.
- Према првим процјенама, Оги би требало да буде оперисан у идућих четири до шест седмица, али како сада ствари стоје, трансплантација ће бити обављена половином новембра. Огњен је у најбољем стању од доласка у Кил и зато су доктори пожурили да хитно обаве операцију. Сви се само надамо да ће операцију добро поднијети - каже Марио.
Он је рекао да више у сусрету са њемачким докторима не гледа у под и нагласио да су захваљујући добрим људима прикупљена значајна новчана средства, која су омогућила цјелокупно лијечење Огњена Гудеља.
Иначе, приход од продатих улазница са утакмице осмог кола Премијер лиге БиХ у рукомету између Леотара и Вогошће биће уплаћен у фонд за лијечење овог нашег младог суграђанина, чија је судбина потресла цијелу БиХ.
Путем позива на хуманитарни број који су отворила сва три мобилна оператера у БиХ прикупљена су значајна средства, а многе фирме и појединци, представници политичког и привредног живота прикупљали су новац за његово лијечење.
Огњен се разболио у априлу прошле године. Дијагнозе су биле различите, од упале плућа и мокраћних канала до акутне леукемије. У београдском Институту за мајку и дијете примио је три блока хемотерапија, послије чега се његово здравствено стање погоршало. Послије анализа у Њемачкој установљено је да Огњен никада није имао леукемију и да већ двије године болује од тумора лимфома. Погрешна дијагноза и лијечење уништили су му коштану срж.
"Фејсбук"

"Добар дан мојој армији. Нисам имао времена да се јавим, ноћас ме болио желудац и мука ми била, али боље је. Ево, имам припреме и терапије за трансплантацију, Боже помози. Воли вас Оги."
Овако се јуче Огњен Гудељ обратио свим хуманистима и члановима "Фејсбук" групе "Помозимо Огију Гудељу".


:)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2011, 16:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Iako suočena sa novim problemima zbog zdravstvenog stanja oboljelog Ognjena, porodica Gudelj iz Trebinja pokazala je i sama veliku humanost.

Naime, sav novac koji je Ognjen dobio, a uplaćen je preko humanitarnog broja "BH Telekoma", biće doniran za liječenje teško oboljele osmogodišnje djevojčice Medihe Muratović iz Bihaća kojoj je novac potreban novac za transplantaciju srca i pluća.

"Tata me je napustio i ne želi čuti za mene. Mama mi ne radi nigdje. Nemam svoj vlastiti dom. Živim u stanu koji čak ni kupatilo nema, pa vas još jednom molim za pomoć. Ovdje ni načelnik, ni Centar za socijalni rad ne žele mi pomoći, a hitno moram za Beč u Kliniku na operaciju transplantacije srca i pluća ako želim nastaviti da živim, da se igram sa svojim prijateljima, da idem u školu. Moj život košta oko 350.000 evra, kako kažu doktori", napisala je teško oboljela djevojčica.

Ovo pismo posebno je bilo dirljivo Mariju, koji se takođe bori za svog jedanaestogodišnjeg sina, piše "Glas Srpske".

"U Boga se nadam da će naša djeca pobijediti ove teške bolesti. Gospođo Rajhana i vama Bog dao da Mediha ozdravi i da se živa i zdrava vrati u svoje djetinjstvo kao i sva druga djeca što su bolesna. To su ptići, tek počeli da žive i prolaze kroz pakao. Ali, treba vjerovati u Boga i dobre ljude i nadati se uspjehu i razmišljati pozitivno. Želim vam svaku sreću i da se novac prikupi, ja vjerujem u dobre ljude da će pomoći i vama kao što su i nama pomogli", kaže Mario u svojoj poruci Medihinoj majci.

Ognjenov otac Mario je podsjetio da je izuzetnim odzivom pojedinaca i kolektiva prikupljen značajan iznos novca za liječenje njegovog sina Ognjena. Ogi i njegova porodica, ali i humani narod Trebinja, RS i BiH ostvaruju nove pobjede, ali konačna borba tek predstoji.

Prije nekoliko dana Ognjenu je u bolnici u Kilu pozlilo i trenutno se i dalje nalazi na Odjeljenju intenzivne njege.

"Doktori analiziraju sve nalaze, Ognjenu je danas mnogo bolje nego juče i nadamo se da će se stanje još stabilizovati i da će operacija koštane srži uskoro biti obavljena", kaže Mario Gudelj.

(BLLIVE)


------------------------------------------------------------------------------
Slika
Citiraj:
POTRESNI APEL ZA POMOĆ BOLESNE DJEVOJČICE: Osmogodišnja Mediha Muratović moli za novo srce i pluća
Srijeda | 19.10.2011.
- Ja sam Mediha Muratović iz Bihaća. Imam 8 godina. Jako i teško sam bolesna pa Vas molim da mi ako ste u mogućnosti na neki način pomognete da dobijem novo srce i pluća, da živim kao sva ostala djeca, riječi su kojima teško bolesna djevojčica započinje svoje pismo u kojem sve dobre ljude moli za pomoć

- Tata me je napustio i ne želi čuti za mene. Mama mi ne radi nigdje. Nemam svoj vlastiti dom. Živim u stanu koji čak ni kupatilo nema, pa Vas još jednom molim za pomoć.

Šta dalje da Vam napišem, pišem s mukom i teškom boli. Ovdje ni Načelnik, ni Centar za socijalni rad ne žele mi pomoći, a hitno moram za Beč u AKH Kliniku na operaciju transplantacije srca i pluća ako želim nastaviti da živim, da se igram sa svojim prijateljima, da idem u školu.

Moj život košta oko 350.000 eura, kako kažu doktori.

Molim sve Vas koji ste u mogućnosti da mi na neki način pomognete.

Vaša Mediha Muratović, stoji u potresnom pismu.

Malenoj Medihi može pomoći samo pomenuta operacija u Beču koju, živeći u teškim životnim uslovima, njena samohrana majka ne može priuštiti.

Svi koji mogu i žele pomoći Medihi da nastavi normalan život svoje donacije mogu uplatiti na dole navedenim mjestima.



NAČIN UPLATE NOVCA:

UPLATA U KM:

ŽIRORAČUN BANKE: 3385002514934439
REJHANIN TEKUĆI RAČUN: 25-50-14934-4
UNICREDIT BANKA
MUJAGIC REJHANA
ŽEGARSKA ALEJA 4
77000 BIHAĆ
BOSNA I HERCEGOVINA

UPLATA U DEVIZAMA:

Pay direct to: Unicredit bank
d.d. Mostar, Bosna i Hercegovina
S.W.I.F.T. CODE: UNCRBA 22

CORRESPONDENT BANK:ZAGREBAČKA BANKA DD
ZAGREB
SWIFT CODE:ZABA HR 2X

BENEFICIARY: MUJAGIC REJHANA
ŽEGARSKA ALEJA 4
77000 BIHAĆ
BOSNIA-HERZEGOVINA

ACC (DEVIZNI RAČUN): 45288496101
IBAN CODE: BA39 3385 0028 6411 4554


(DEPO PORTAL/em)

http://www.facebook.com/groups/mediha/

Pomozimo!

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2011, 17:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=USHtDKfC4Ow[/youtube]

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 13:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Juče su javili da su skupljene pare za liječenje male Anđele. :)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Skupljeno je toliko novca da se još jedno dijete može poslati na takvu operaciju. :) Tako sam pročitala negdje i čula na radiju.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 20:51 
otac je rekao da je sakupljeno vise novca pa ce ga dati jos nekom djetetu kome treba za operaciju..


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Nov 2011, 21:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Da, to je to. Postovi su mi uvijek nepotpuni. :lol:

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2011, 18:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
Pomozite malom Đorđu
SRIJEDA, 02 NOVEMBAR 2011 18:16
Share
19



Građani Bosne i Hercegovine još jednom su pozvani na humanost.

Đorđu Milivojeviću (14) iz Brčkog, koji boluje od leukemije, potrebna je novčana pomoć, jer hitno mora u Beč radi transplantacije koštane srži.

Svi koji žele pomoći mogu to učiniti tokom ovog mjeseca pozivom na humanitarni broj 1411 iz "M:tel" mreže, a korisnici "BH telekoma" naredna tri mjeseca na 090290043, navodi se u apelu koji je medijima proslijedio Boro Ilić, pokretač humanitarne akcije.

Đorđe Milivojević je u februaru poslije osmomjesečne terapije pokazivao znakove izlječenja, ali, na osnovu najnovijih nalaza, stanje se pogoršalo i mora hitno na operaciju za koju je potrebna novčana pomoć.

Porodica moli ljude dobre volje da po drugi put pomognu Đorđu pozivom na humanitarne brojeve telefona ili uplatom na:

RAČUN

555-003-81015437-58

kod Nove banke, filijala Brčko

na ime Pejić Slavica (majka)

DEVIZNI RAČUN ZA UPLATE IZ INOSTRANSTVA

NA IME SLAVICA PEJIC

BA 395552601003843382

SWIFT: NOBIBA22

NOVA BANKA AD BANJA LUKA FILIJALA BRCKO


Slika

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 17:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
U petak 11. novembra od 17.00-20.00 i u subotu 12. novembra od 12.00-17.00 u trežnim centrima Mercator, Tempo i Interex se organizuje prikupljanje sredstava za rad Dnevnog centra za djecu u riziku, Dnevnog centra za djecu žrtve i svjedoke nasilja u porodici, otvaranje Sigurne kuće i nastavak projekta "Stariji brat, starija sestra".

Pozivamo Vas da se pridružite akciji "Kad malo znači mnogo" i date svoj doprinos kroz novčane i materijalne donacije koje možete ubaciti u naše donatorske kutije.

Budite i Vi Prijatelji djece! :)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 12:42 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39393
Lokacija: Месечева икра
Пажња!
На Филозофском факултету покренута је акција "Дјеца Српске дјеци Космета". Сви можемо дати свој допринос са мало труда и мало новца. Обрадујте некога својим пакетићем.

Сви пакетићи треба да имају исти садржај...
У кутију од ципела или неку сличних димензија ставити следеће:
-четкицу за зубе,
-дјечију пасту за зубе,
-сапун,
-мали пешкир,
-пар топлих дјечијих чарапа,
-штапиће за уши,
-пакетић влажних марамица
-неку играчку за дјевојчице или дјечаке,
-једну малу свеску са линијама,
-једну малу свеску са коцкицама,
-једну хемијску оловку,
-једну графитну оловку са гумицом,
-мале дрвене бојице,
-малу дјечију књигу или сликовницу писану ћирилицом,
-једну малу икону пластифицирану.
Узети разгледницу свога града и написати поздрав од (написати име неког дјетета вама блиског) јер је акција дјете дјетету и написати град и РС и нацртати срце.
На пакетићу написати да ли је за дјечака или дјевојчицу, и узраст.
Дјеца која добијају пакетић су предшколског и млађег основношколског узраста...
Пакетићи се предају на Филозофском факултету у Бањалуци, у кампусу...

Акција траје до краја следеће седмице!

ДЈЕЦА СРПСКЕ ДЈЕЦИ КОСМЕТА

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 14:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
С тим да је ово од прошле седмице,тако да ова акција траје до краја ове,ТЕКУЋЕ седмице.Ко може нека помогне,њима је сада најпотребније !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 15:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Šteta što nema novčanih donacija, sadržaj ovakvog paketića prelazi moj budžet, a volio bih barem nešto da doniram.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 16:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Mozemo mi svi priloziti po nesto i napraviti paketice, ne mora svako kompletirati paketic


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 17:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
filozof sa vrbasa je napisao:
Šteta što nema novčanih donacija, sadržaj ovakvog paketića prelazi moj budžet, a volio bih barem nešto da doniram.


Не мораш тебра све под конац пакетић.Имаш код куће неке основне ствари од ових наведених.Можда ти треба још 5 км.Дај колико можеш,прозови неког друга или било кога па ако немате заједно некако саставите.Више је то да они знају да ми мислимо на њих,преживиће они свакако и без наше помоћи,али нека знају да нису сами! :wink:

Дефинитивно вам доле неће отварати пакетић и враћати вас кући јер нисте донијели што треба...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 19:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Caplar je napisao:
Имаш код куће неке основне ствари од ових наведених.


Samo praznu kutiju za obuću. :lol:


----------------------------------------------------------------------

Citiraj:
Student druge godine Pravnog fakulteta u Banjoj Luci Stefan Bajić (20) od svoje devete godine boluje od distrofije mišića. Za njegov oporavak postoji velika šansa na klinici u Beču, ali je za to potrebno 8.500 evra.



Međutim, i pored toga je jako vedar i optimističan. Velika želja za životom i napredovanjem ovog mladića sve je ostavila bez daha i prosto je nevjerovatno koliko u njemu ima volje za životom, uprkos tome što je vezan za kolica.

Stefan je rođen u Varešu, a sada živi u Prijedoru, gdje je završio srednju ekonomsku školu. U devetoj godini saznao je da boluje od distrofije mišića, ali je tada još uvijek hodao pa nije znao kako će mu biti u budućnosti. Ističe da je odnos ljudi prema njemu ostao isti.

- Neku promjenu što se tiče odnosa mojih prijatelja prema meni nisam primjetio osim što su u svakom trenutku bili spremni da mi pomognu. Kada sam već morao biti u kolicima, tata me je vozio u školu i nosio do učionice. Kada je trebalo preći u drugu učionicu tada su me prevozili drugovi, govori Stefan, i dodaje da mnogo voli život, te da se trudi da ne zaostaje za svojim vršnjacima.

Šansu za ozdravljenje primio je sa mnogo pozitivizma i sreće, ali ipak ističe da ne očekuje čudo i da se nada barem malom pomaku. Uzori u životu su mu veliki fudbaleri, a ostvarila mu se i dugogodišnja želja da posjeti Marakanu i upozna igrače Crvene zvezde.

Trenutno ima samo tri želje.
- Prva želja je da ozdravim, druga da završim fakultet, a treća da uspijem u životu, navodi on.

Gledajući Stefana shvatimo da u životu ipak ima stvari koje su jače od nas, a možemo da se s tim borimo samo ako imamo volju za životom, koju on itekako ima. U nastavku teksta pogledajte snimak koji ja nastao prilikom Stefanove posjete Crvenoj zvezdi.



Za sve vas koji želite pomoći ovom hrabrom momku da prohoda i ostvari svoje snove, možete to uraditi uplatom novca na sljedeće račune:











RAČUN U KM:

RAIFFEISEN BANKA
Mladen Bajić (Stefanov otac)
Orlovača b.b.
79101 Prijedor
Bosna i Hercegovina
Broj žiro računa banke: 1610450000000037
Broj tekućeg računa: 09450599229

DEVIZNI RAČUN (EVRI, DOLARI, FUNTE...)

RAIFFEISEN BANKA
Mladen Bajić (Stefanov otac)
Orlovača b.b.
79101 Prijedor
Bosna i Hercegovina
Broj žiro računa banke: 1610450000000037
Broj deviznog računa: 19450362954
IBAN CODE: BA391612450011026897
SWIFT CODE: RZBABA25

WESTERN-UNION UPLATA:

RAIFFEISEN BANKA
Mladen Bajić (Stefanov otac)
Orlovača b.b.
79101 Prijedor
Bosna i Hercegovina

BROJ KOJI STE DOBILI U BANCI ZA VAŠU UPLATU JAVITE ILI POŠALJITE SMS PORUKOM NA OVAJ BROJ 0038765922089 (Mladen Bajić - Stefanov otac)


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2F2wqIGxASM[/youtube]

Dobro se dobrim vraća.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 21:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Па рецимо према твојим констатацијама рек'о би да живиш у некој оронулој кући без воде,немаш за хљеба,не купаш се,не переш зубе,не идеш у школу или на факултет,уствари испаде да би требали организовати акцију да би теби помогли!
Имаш за интернета,а немаш ништа осим кутије.Пресеравање... :mad:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 22:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Aj šta ga napadaš pobogu?! Nije tako mislio... kad sve sabereš treba ti bar 15-ak KM za ovo. Ali dobro. Ja imam igračku, imam hemijsku, imam peškirić, slikovnicu... Ustvari imam skoro pola stvari kod kuće. Sutra ću kupiti ostalo i odnijeti u kampus. Dobra je ovo akcija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 22:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
mrkvica je napisao:
Aj šta ga napadaš pobogu?! Nije tako mislio... kad sve sabereš treba ti bar 15-ak KM za ovo. Ali dobro. Ja imam igračku, imam hemijsku, imam peškirić, slikovnicu... Ustvari imam skoro pola stvari kod kuće. Sutra ću kupiti ostalo i odnijeti u kampus. Dobra je ovo akcija...


Кад прича глупости,шпрда се са озбиљним стварима,и кад читаш испаде како сам горе написо.
Ево мој случај.Пасту,четкицу,сликовницу,свеску,пешкир,хемијску,оловку,играчку,штапиће за уши,влажне марамице,дрвене бојице,икону...
Нисам ни буржуј,нити имам нешто претјерано кеша.Али од овог наведеног већину имам.Значи требати једн 5 км.Или ако не можеш сам,нађи неког па заједно то одрадите.Дајте људи!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2011, 22:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31176
Lokacija: Je Suis Ahmed
Kaplar ne seri, ja sam se uvijek odazivao na sve akcije, ali ne bih mogao djeci slati polovne stvari.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2011, 12:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Interesantno je da je Bileća, inače privredno mrtav grad, više puta slala kamione sa hranom i novčanom pomoći za Kosovo.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 616 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs