banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 13:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 90 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 11:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 22 Okt 2001, 01:00
Postovi: 745
I KAKO IDE ???????

_________________
'ajd u zdravlje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Nov 2003, 17:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2003, 21:18
Postovi: 99
Lokacija: B.luka
samo polako :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2003, 20:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2003, 02:53
Postovi: 163
recimo da se neshto pocelo desavati...

"katanci" su cool, ozgledaju kao saobracajni znakovi (ili mjesto zlocina :lol: )

nadam se da ce u petak stvari krenuti malo ostrije

poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2003, 21:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
da da onaj zuti znak X preko vrata :D

a sto u petak???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2003, 09:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2307
Lokacija: banjaluka
E jesu nam katanciiii .......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Nov 2003, 13:44 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Nov 2003, 10:33
Postovi: 50
prazna prica
niko od gradjana nije podrzao straj medicinara a kada ga nesto zaboli zna otici na operaciju pregled i nesto slicno a vamo im jeb.. mater sto prave guzvu umijesto da su pokazali da su uz njih i da pomognu tako je i misicka rekla da ce pomoci i da ce dici prosvetu da dobije na reputaciji pa se smirila a ovi ucenici medicine neka se nehvale idem u medicinsku skolu ili faxnisu stali iza svoje profesije i nisu se borili za svoja buduca prava i radna mesta njima je bitno da seru u skoli i da budu face. vi iz medicinske skole ste sramota ucenika.a ko ce onad podrzati penzionere pa niko jer svimisle na svoje guzice i nije im bitno sto penzioneri umiru uod gladi. i sto idu poderani u starim cipelama koje je nego bacio u smece i on nasao i sto traze hranu rano ujutru pre nego smecari odvezu smece.
a to izbori kod nas nece to promjeniti jer svako ko dodje mislice na sebe i svoju decu i svi su isti
nego se treba zapitati kakav smo mi to narod?
ti ljudi su nam izgradili drzavu koju su neke generacije maldje unistili i mi sada ovako zivimo i necemo da stanemo iza njih.
omladina u autobusu nece da ustane da neko starije sjedne misli ja sam faca.
pa ljudi zapitajte se kuda to vodi i sta ce biti svama kada budete penzioneri i dali ce te uopste to dozivjeti
to je sramota pa kakav smo mi to narod recite?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Nov 2003, 17:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Ali kako ne shvatate da ti strajkovi.....sve je to politika :roll: , jer nekome odgovara da se pokrene halabuka i digne narod da zvizdi, za to vrijeme neki drugi se sprema za direktora, sve sa ciljem da se smijeni stari direktor....znaci sve zbog poozicija i clanstva u upravnim i nadzornim odborima, direktorskim mjestima i slicno...

a plata je misaona imenica za obicnog radnika.....ona se pominje a pro po prava i pravde ....a stvarne zelje za boljitkom od strane tih sto predvode sve to.....tesko da ima...

Ja sam jako podrzavala sve te strakove i studentske proteste..ali u zadnje vrijeme sam po tom pitanju postala hladna kao glecer.....jer onaj ko se nosi iluzijom da pomogne za nesto bolje, pokose ga te interesdzije gore pomenute i samo nastrada i fizicki i psihicki...

Mi smo zivjeli kao lordovi 50 godina, sve se znalo i sve je bilo uredjeno, pola svijeta nam je zavidjelo....i posto smo mnogima bili trn u oku odlucishe da nas sto vishe uniste ...

Ljudi se kod nas raslojavaju ja kapitalisticka 2 drustvena sloja:
-bogati (imaju moc, novac, vlast i rade kako njima ogdovara)
-siromashni ( uz put niz put, najamna radna snaga i slicno....)

toga nazalost moramo svi biti svjesni :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2003, 08:38 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 24 Avg 2003, 07:38
Postovi: 641
Huh, Cigancica je u pravu. Puko mjenjanje vlasti nece imati za rezultat dovodjenje kvalitetnijih i moralnijih ljudi na razne vodece pozicije u drustvu. Mislim da trenutno ni jedna politicaka organizacija u nas Srba nije trenutno u stanju da okupi, prvenstveno licno i privatno nezavistan i sposoban kadar, kojim bi pokrenuli ovo drustvo. Cak ni ona kojoj pripadam a vazi za najvecu opozicionu partiju. Jos su tu uvijek raznorazne vezice u pitanju i na sve strane gomila nesposobnih dupelizaca. Naravno, postoji i gomila prelivoda koji u novacniku nose i po pet sest clanskih kartica a nijedna nije iz biblioteke. To im nije problem samo da onaj audi ili VW ostane u njihovoj blizini.
Koliko glupo zvucalo, dok se ne uvde demokratija u stranke dotle od ove zemlje nema nista.
Inace, uvijek je bilo bogatih i siromasnih, ali je bilo i nekog srednjeg staleza pa te razlike nisu ni bile toliko uocljive niti su izazivale tolike komentare. Jednsotavno, vecina ljudi je bila yadovoljna onim sto ima i nisu ih previse zanimali oni koji imaju mnogo vise. Sad taj srednji stalez ne postoji ili ako postoji u kreditima je do guse.

_________________
Umalo pa istina :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Nov 2003, 16:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Nov 2003, 10:33
Postovi: 50
[
Ljudi se kod nas raslojavaju ja kapitalisticka 2 drustvena sloja:
-bogati (imaju moc, novac, vlast i rade kako njima ogdovara)
-siromashni ( uz put niz put, najamna radna snaga i slicno....)

toga nazalost moramo svi biti svjesni :roll:[/quote]
i tako ce biti sve dok raja bude cutala i prevrtala smece za koru hljeba
ali kada bi bio zajednicki sindikat onda bi glavonje morale da polazu racune i lako bi mogli sa stolice i tada bi oni mutili ali mnogo manje i neko bi mogao da stane na stranu sirotinje i strajkom se bore ljudi i dodju drugi direktori nebude dobar pa opet strajk dodje treci pa dok nedodje dobar.pa ima i dobri pa neka to bude njih 1 posto pa strajkovati dok on nedodje. ako svi budu krali propade drzava pa scega ce onda biti precjednici?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Nov 2003, 16:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Nov 2003, 10:33
Postovi: 50
a pogledaj te skolstvo oni su strajkom dobili redovne i dobre plate jest i misicka dobila fotelju i petosoban stan.ali su makar profesori zadovoljni pa ebes jedan stan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 90 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs