banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 22:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 89 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Dec 2003, 17:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2309
Lokacija: banjaluka
Ој Селоначелничееее јес' то ти родеееее???? Одавно те није било, већ сам се био забринуо :lol:
Е овако што се теме тиче: мислим да је трг добро испао с обзиром на шта је раније личио, ајд' добро сат и некако контам, ал' стварно не контам чему служи онај зид и рупа на њему.
Пијацу дефинитивно треба измјестити на неко друго мјесто, или постојећу пијацу уредити и смањити тако да личи на нешто, ипак у сваком граду је нормално да постоји пијаца.
Црквену треба потпуно затрпати јер је постала канализациони одвод а ону улицу према Борику требало би некако завршити...
Највише што ми у последње вријеме смета је то што сијеку оно дрвеће у центру, сад кад на љето наиђем кроз град при 40 у хладу нећу се имати ђе сакрити.... јебига. А ово ново што су посадили неће израсти за једно 50 година :(
Што се тиче Питагорине теореме: па кад је већ користимо што фино не избетонирају ону стазицу па да се не диже прашина и не разноси блато....
Још ту пуно ствари има, рецимо: она нова зграда у центру преко пута ауто школе Крајина, сва у стаклу, жељезу а иза ње човјек има њиву и сваке године ту сије 'курузе.............. :lol: :drinking:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Dec 2003, 18:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
mangia je napisao:
da krenem redom:
1. Sat
Misljenje je kao supak, svako ga ima pa je moje misljenje da sat nije vrijedan gledanja kada i onako ne radi. Salim se bolji je stari, a i ono cik cak mi se ne svidja.
2. pijaca
Ne bojte se za pijacu. Uskoro ce se sve one stare zgrade srusiti na nju pa se nece ni vidjeti.
3. Livada umjesto Zenita
Cuo sam da planiraju neku ogromnu zgradu ali im se majstori plase visine pa nista od nje. Zato neka narod koristi Pitagorinu teoremu i neka skracuje put poprijeko do daljnjeg.
p.s. Mnogima je to jedini dodir sa prirodom
4. Prelazak "mimo" pjesackog
Mislim da je 10 KM dovoljna kazna ali je problem sto narod nema para. Zato je bolje da policajci ocitaju bukvicu svakom ko ne "koristi zebru" ali problem je i u tome sto ni na zebri nisi vise siguran.
5. Kontejneri
kontejnere treba potpuno ukinuti jer je mnogo bolje u naseljima gdje su pretezno privatne kuce gdje svako drzi svoje smece u kuci do petka ili utorka pa ga onda iznese i sve je fino cisto.
Bas neki dan mi prica kolega kako komso iznad njega gadja kontejenrr sa 7 sprata i nekad pogodi a nekad ne.

Replika, da citiram ove nase politicare :lol:
1. Malo sam krivo navela svoje misljenje o satu, ne svidja mi se ovo sadasnje stanje, tj. cik-cak,.. a ono prije je bilo normalno.. barem je licilo na nesto..
2. Slazem se :lol: a vjerovatno bi je trebali malo urediti, da se kupus ne valja po zemlji i da se komsinke :) ne gadjaju krompirom.. 8)
3. Bolje i livada nego baraka..
4. Upravo tako.. ali sta je narod samo od price,.. vec su se verzirali tokom ovih godina; metoda: na jedno udje na drugo izadje.. uho naravno..
5. Eee, to.. kod mene u naselju (P.Preradovica) su davno uveli da se smece iznosi SAMO ponedeljkom, srijedom i subotom od 08 - 10 i to svaki ulaz napravi gomilicu kesa ispred svog ulaza i kamioncic to dodje pokupiti... To je fino funkcioniralo sedam dana, i na kraju je narod bacao smece svaki dan, u sred naselja, a cistoca prorijedila dolaske,... :(
Muko nasa..

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2003, 02:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
...auh....pa grad je planiran za duplo manje stanvovnika, i sta je tu je... meni ne smeta nista, i malo sta me moze iznervirati... najgori su ovi nizi iz gradske uprave, koji misle da su nesto...
Zgrada gdje je bio zenit nece se ni graditi,jer je samo zemljiste(sve uz njega) i gradj. dozvola kostala koliko i zgrada...vjerovatno ce smisliti neto, a i nema vise mjesta za cirkus i vrteske sto su bile prije rata kod pozorista,pa ce im vjerovatno izdati....
Konteneri imaju rjesenje, da se ne ponavljam, ovaj/ova iznad mene je to fino rekao/rekla... ma....polako....maratonski, durati sa tempom:)

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2003, 15:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
kako to grad nije planiran za ovoliko stanovnika??? urbanisticki plan se NON-STOP doradjuje, uredjuje i sredjuje... bar bi tako trebalo da bude... mozda i jeste ali se toga niko ne pridrzava
sasvim normalno je da grad raste povrsinski, visinski i stanovnistvom :)

sto se tice smeca i kontejnera... samo kod nas postoji obicaj ili pravilo neznam sta je! da se smece baca ispred ulaza kod obliznjeg DRVETA a ne u kontejnere... mozda zato sto nema kontejnera??
kad smo kod kontejnera... jeste li vi ljudi prelazili nadvoznjak kod velike pijace?? ispod nadvoznjaka je gradska cistoca... e pa u njihovom krugu ima jedno 300(ako ne i vise) novih kontejnera... a mi bacamo smece pored drveta!!!! zasto?? pa zato sto se kontejner treba (pod)platiti... SRAMOTA!!!

po meni sat nije toliko ni los... zamislite samo onaj stari sat... tj staro postolje sata na ovako uredjenom trgu... da li bi to licilo na nesto?? kao sto neko rece... sat je tu... samo malo modernizovan... nije bitno postolje.. bitan je sam sat i vrijeme i datum na njemu...
onaj zid predstavlja jedan od zidova zgrade titanik koja na tom trgu bila... a ona rupa prozor valjda :)

koliko sam ja upoznat... tamo gdje je bio zenit... je crkveno zemljiste... pa je na crkvi da odluci sta ce sa njime

meni takodje smeta... gradiliste ferhadije koje tu stoji vec 3godinu netaknuto.... tj nista se nije izgradilo...

BSE ona fontana izmedju boske i palasa je fantasticna! meni se bash svidja... cesto sam tamo ljeti sjedio... a nekad i namjerno prodjem cisto da je vidim :)
a kako bi ti uredio taj dio trga???

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2003, 23:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Dec 2003, 09:04
Postovi: 10
Lokacija: Banja Luka
Sto se sata tice jos se jezim na njega,a posto se dobro sjecam 69 godine muka mi je jos veca od njega. Palas mi smeta ,ali je to stara prica :drinking:
1: Kontejneri i smece po gradu je UZAS ,ali cistoca nikada vise nije radila nego sada ali narod kao narod tj DOSLJACI u ovaj grad. A sto se kontejnera tice veliki su problem privatne radnje jer bacaju smece u kontejnere koji su stavljeni za stanare zgrada. Oni ubacuju u njih kutije i gajbe i sa njhovih par kutija i gajbi kontejner je pun i nema vise mjesta za nikakvo smece. GDJE JE TA INSPEKCIJA?
A stracare na pijaci, to je strah od boga, i mnogo toga jos,ali sat je najnovije ruglo pa sam ga zato spomenula :o :o :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Dec 2003, 23:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
evo ppocelo novogodisnje kicenje grada...
smeta mi prekichavo okicen trg, one trake po Boski...prosle godine je bash bio kicheraj....

ali kako mi se cini...scenografija se ponavlja i ove godine :roll:

I smeta mi prvenstveno sto psihopate hodaju ulicom slobodno.....pogotovo tamo na Mejdanu... danash hladnokrvno ubistvo nozem jednog covjeka....u sred biljelog dana.... :o :o :o :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 00:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
pa pijaca kao pijaca je neophodna u centru grada... pitaj mamu da li bi isla na veliku pijacu da kupi voce i povrce??? malo morgen... jedino sto bi je trebalo malo urediti...

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 09:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
onaj ... vodoskok (mozda je bolje reci vodoshtrc) sto je napravljen izmedju Boske i Palasa je najdebilniji sistem koji sam ikad vidio
zar je tesko naci neko strucno lice da odradi kako treba posao nego da napravi ruglo kao sto je to cudo ? izgleda kao park koji je ogradjen zidinama pa me vise podsjeca na sanatorijum :)
ja na tom dijelu ne bih nista ni pravio
bolje je tako nesto smjestiti u zonu gdje je Zenit bio prije da se napravi park

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Tema je No.1

1. Ta fontana, kako rece BSE - vodostrc, je prvo nehigijenska, ona voda se retko menja (bar koliko sam opazio), tako da kad na leto vidim decicu kako se medjusobno prskaju ili jos gore piju tu vodu prevrne mi se utroba, a mogu zamisliti koliko je porastao broj koznih oboljenja, fuj.Ta fontana predstavlja veliki problem najvise zbog gore navedenog, a plus toga preko ljeta nesnosljivo smrdi. :o :o :o

2.Onaj novi okrugli deo oko kina Palas je opasan po zivot, btw da li ste ikad videli da neko koristi onaj lift ili on sluzi iskljucivo da se klinci na njemu izivljavaju.I naravno smrad je i tu nepodnosljiv sto od nama svima "prekrasnog" Palasa koje sluzi kao svratiste za olakzavanje svake moguce vrste, sto od fontane, sto od uzeglih kokica koje smrde iz Palasa. :o : :mad:
3.To za sat je neverovatna bruka, ako im je vec stari sat bio toliki trn u oku, mogli su ga "zabiti" na nekom drugom mestu da ne kvari "moderan" izgled trga, a ne da ga, najverovatnije, bace u nepovrat, ipak je to neka vrsta spomenika.I bas to novogodisnje ukrasavanje je mizerija teska, vec pet ili cak vise godina gledamo jedno te isto, najsmesniji mi je svetleci znak koji pokazuje tekucu godinu, hahaha. I btw na Palasu onaj displej na kome se vrte reklame je odvratan. :x

4.To za Zenit bolje je ovako, mada bi trebali napraviti nesto tipa starogradskog parka, to bi bas bilo cool, bar meni. hehe :D

5.Izlozi su posebna prica.Fujk

6.Aleje samo nestaju, vec sam ovde otvorio temu o tom, ali ja sam toliko ogorcen zbog toga , uh necu opet da gnjavim sa tim. smrc :cry:

7.Zgradurine nicu kao lude, ali koliko su lepe to je veoma upitno.Posebno mi je glupa zgrada za ministarstvo carine ili tako nesto, kod stare autobuske stanice.

8.Pijaca je veliki fuj, samo toliko.

Mogao bih ja ovako u nedogled npr. psi i macke lutalice, grafiti na "lepim" zgradama (obratite paznju na grafite koji se nalaze na ZDK vec dugo vremena), malogradjanstina, smece, blato, prasina, automobili (posebno automobilisti), rasveta, policija, kojekakvi smradovi pa cak i zimi (sa posebnim naglaskom na smrad kad se prosipaju ostaci od kiselog kupusa na prolece, uhhhhhhh) :x , lesevi mrtvih zivotinja na ulici koji tako stoje po nekoliko dana, rupetine po asflatu, lokvetine po ulicama (zasluzne rupetine, hehehehe), led kad padne sneg pa pola gradjana slomi deo tela, prljavstina u Vrbasu (kako ljudi vole reci eno pliva rucak u Vrbasu). :-?

Samo jos jedna mala opaska, ovaj grad je izgradjen za manju drustvenu zajednicu kao sto je neko vec rekao, ali je neko odgovorio da se grad proporcionalno siri, ali siri se kad se broj stanovnika povecava radjanjem, a ne naglim doseljenjem ne znam ni koliko hiljada ljudi.Nemam nista protiv izbeglica, nego sam samo hteo da to naglasim. Poz :wink: :D

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 12:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
heh a da ne zaboravimo temu chobanizma u BL gdje ostaju tragovi u vidu b kao brabonjaka :)
zatim konjska balega
vidio sam da na Mejdanu neki drze kokosi i krmke sto ce reci smrdiiiii
a sat...pa meni izgleda k`o da je neko vjezbao kara-te na stubu sav je neki....nikakav

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 16:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 08 Jan 2003, 18:36
Postovi: 17
1. sat
on je sa ciljem takav izlomljen, jer je projektant planirao time da asocira na unistavanje zemljotresa. i smatram da je u redu kako sad izgleda, u svakom lucaju bolje nego prije, prije je prijetio svakog trena da se srusi, a po stubu su bile izljepljene reklame i oglasi, samo se sjetite.
2. kontejneri
su katastrofalni, ja mislim da se metalni kontejneri vise ne koriste ni u jednom normalnom gradu, plasticni su estetski mnogo ljepsi.
3. reciklaza
nam treba!
4. korpe za otpatke
na svaki kilometar po jedna u gradu
5. ceste
katastrofa
6. trotoari
jos gori
7. zelene povrsine
najgore, blato, smece, auta parkirana
8. fali parkova, da se gradi, a ne samo nakaradne zgrade da bi glavonje sa cuka mogli zivjeti u "centru"
:mad: :mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 18:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
Sto je jednom prilikom u osnovnoj skoli, nastavnica tehnickog rekla kad je objasnjavala nacinje gradnje: "sad zgrade nicu ko gljive".
I slazem se da se grad siri ali usljed rasta broja stanovnika, (natalitet..) a ne zbog navale "seobe" u grad..
Prije dva dana, isla sam navece kroz park P.Kocic i pogledala onu fontanu. Tek tad mi je sinulo koliko je ono ruglo izmedju Palasa i Boske,.. pa kad se ljeti tu cigancici kupaju..

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 20:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6857
Lokacija: BL / UK
pa to se moralo napraviti da bi se cigancici mogli negdje okupati. samo kad pogledas na sta je utroseno 2 miliona KM, da se ubijes:
1. plocice
2. "cik-cak" sat
3. fontanica za kupanje cigancica
....UZAS :evil: :evil: ....

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 23:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
hahaha... pa ne mogu da vjerujem da mozete tako nesto da komentarisete!!!
prvo se sjetite sta je bilo izmedju palasa i boske... jedva se moglo proci... kao jednosmjerna ulica... prvo kolona iz smjera pijace pa onda kolona iz smjera trga!!!
mislim da niko nije ni slutio da bi se tamo cigani kupali... problem je sto smo mi u cjelini jako nekulturan narod... tako da se ne kupaju samo cigani vec i gradski klosari i tenage "face"... bas sam veceras prisustvovao jednom tusiranju...

turbo jel ti ljepsa fontana u parku petar kocic ili ona na trgu?

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2003, 23:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
Banjalucanka59 je napisao:
Kontejneri i smece po gradu je UZAS ,ali cistoca nikada vise nije radila nego sada ali narod kao narod tj DOSLJACI u ovaj grad.


pa mislim da cistoca ipak ne radi dovoljno! dovoljan je primjer sto sam naveo u mojoj ulici... u naselju caire sto je 5 min od centra grada pjeske... nema kontejnera vec se smece baca pored drveta... samo sto ga i na ulici ne ostavljaju...

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2003, 00:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5075
Lokacija: Banja Luka
Ajde ne laprdajte, živite u najljepšem gradu šire nam okoline i opet vam sve smeta. Ne zvaše se bezveze nekad naš grad "Krajiška ljepotica"...ovo "nekad" većinom se odnosi i na sad. Pa pobogu ljudi, ne može se sve odjednom...segment po segment jebem li ga. Oćete ovo, oćete ono...šta onda treba da kažu ljudi iz ovih okolnih provincija? Treba puno $$$$$$$ za sve to! Lakapo jebem mu kru'... I sa utopijom se ponajviše slažem oko drveća.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2003, 00:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
nsto sam razmisljao kad rekoste za "useljenike" sa bosanskih planina pa se sjetih svoje komsinice iz Drvara koja je na spratu iznad i koja redovno visak svog rucka u vidu mrva, papirica, omota od kobasica i o0stalo istresa meni na glavu sa svog prozora. Dzaba je govorio ili ne govorio ona i dalje to radi. Nakon 3 dana posto su se uselili mom starom su istresli vodu na glavu.
Za trg fontanu ili cik-cak sat ima rjesenje (zaobidjes centar grada) ali za ove divljake nema resenja jedino da ih pobacam sa zgrade


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2003, 01:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
kad smo vec kod mrva i nekulture u zgradi i medju blizim komsijama... moja prica je malo duza... ali cu pokusati da je skratim!

posto zivim u prizemlju moje muke mangia su puno vece od tvojih :)
btw
komsinica iznad mene cesto pusi na prozoru pa mi pepeo ladno otresa na mokar vesh ... pa mi onda mama poludi... jer mora to ponovo da pere! takodje ne rijetko se desava da taj pepeo zavrsi u mojoj nishi il' ti kuhinji...
komsinica iznad nje ima gomilu cvijeca na prozorima.... nemam nista protiv cvijeca... vec nacina zalijevanja.... taman kad se taj vesh osusi onda ona zalijeva cvijece... ali to radi tako da sve curi(pazi! ne kapa vec curi u mlazovima) odozgo opet na moj vesh...
e sad jedina razlika mangia izmedju mojih i tvojih komsija je da su obe komsinice rodjene banjalucanke... i one se ni najmanje ne obaziru na moja upozorenja.... ali jednog dana bit ce :2gunfire:

josh jedan biser ove druge komsinice.... prije 10 dana je prosula stari kupus i prala kacu u podrumu.... pazi samo koliki debilizam ili sta vec ... uglavnom neke najgore umne bolesti... koliko sam upoznat sa zimnicom kaca se prazni i pere na proljece a ne na jesen...
e sad, sta se desilo?
cijela zgrada je odjenom zasmrdila po kupusu... sto je najgore... cijeli stan mi je smrdio na usmrdjeni kupus... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
sve bi ih :2gunfire: :snipersmile: :grab: :microwave:

p.s.
ja sam rodjen u bl ... ali sam zivio u zg do 92.... i MRZIM RODJENE BANJALUCANE KOJI SE SAMO HVALE KAKO SU ONI IPAK RODJENI BANJNALUCANI A ZAPRAVO NE VIDE DALJE OD SVOG NOSA![/b]

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2003, 09:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Kefalo nemoj biti kategorican, samo toliko.
Btw Sickness hvala na "usaglasavanju"

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2003, 09:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Potpuno se slazem sa skoro svim gore navedenim komentarima. :(

samo ako mogu dodati da grad ne cine toliko zgrade vec ljudi u njemu, a i sami vec znamo kakva je nekultura na ulicama.

Onda je cista utopija razmisljati da se masa drugih stvari moze promjeniti i napraviti bolje, jer mislim da ne moze dok god se ljudi ne promjene i krenu da cijene okolinu oko sebe i krenu da je i sami cuvaju.

Moj trogodisnji djecak zna da se papiric baca samo u smece a ne na ulicu,ali zato odrasli bacaju gdje god stignu. :o

Grad ce biti samo bolji,ako naucimo nasu djecu i okolinu oko sebe da voli i cijeni ono sto ima.

Mozda kakvi plakati ili kao kada sam ja isla u skolu jedan dan mjesecno se islo iz skole 2 sata ranije da se pokupe papirici po naselju. Mislim da to daje odlican primjer djeci da cuva okolinu i da sama djeca ne bacaju paprice. sjecate li se i vi toga? :)

Veliki pozdrav svima :angel:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 89 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs