banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 23:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 702 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Sep 2011, 14:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Evil_Dead je napisao:
Кад већ причамо о најбољим и најгорим пићима, не би било згорег и да размијенимо искуства око "лијекова" за мамурлук, како за најбоља тако и за најгора (поготово) пића. Или то захтијева нову тему? :oops:

Ja sam, u mladosti, imao običaj, kada se pijan dobauljam do kuće, da popijem što više vode. A sutradan, čim ustanem sa laminata, pod tuš pa pravac Trešnjik - strojevim korakom, bez obzira na vremenske uslove. Meni se čini da je to jedini lijek za mamurluk - mnooogooo vode i hodanje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 14:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
chils je napisao:
nepokoreni je napisao:
chils je napisao:
ima samo losih musterija poput ovog nepokorenog :P

Ajde? O'š flašu Badela ja častim? Naredna dva dana bi mi prokleo pleme na sterilnost do 12-tog koljena :roll:
Što gore rekoše bijeli rizling ni prinijeti mostarskom bijelom i crnom vinu od tog kad se nacugaš tri dana ti je muka a narednih tri ne možeš ravno hodati!



ja i ti po flasu badela uz mezu a sutradan u 7 pocinjemo s ladnim pa ko prvi jaukne
moze tako :)
ps ja cu vec u 6 da munem ladnu da te ne cekam dugo

Nekad bilo moj chils da se moglo tako sa njim, sad ti je Badel najgora krdža ko Guslar. Ne bi ni ja ni ti preživjeli noć :confused3:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 14:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Hodanje dobro,lagano trcanje jos bolje...januar jutarnji casovi u parku M.Stojanovic,jos janpi stondiran u prirodi na svjezem vazduhu povezujes film,a traka pukla na sto strana :lol:

Edit-sta si navalio na Badel,nije on uopste toliko los,losija je ova Sarajevska kola s kojom moram da mjesam rum :wink:

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Sep 2011, 17:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9871
Lokacija: Далеко од раја
Euroth je napisao:
vukxfiles je napisao:
Smijem li vas nesto pitati a da me ne osudjujete? Koliko je vazno pijenje u drustvu? Dali tolerisete ljude koji ne piju? Ja npr ne mogu ziv ostati od svojih vrsnjaka jer me tretiraju kao debila zato sto ne zelim piti alkohol. Imam trauma od alkohola, i alkohol mi je sjebao porodicu sa obe strane, tako da jednostavno ne zelim da se zajebavam s tim, a uostalom pijenju ne dajem nikakav znacaj i ne razmisljam o tome. Sta vi mislite?

Ja mislim - svaka čast!

I ne treba da piješ, a po svemu sudeći, ni nećeš. I ne daj se isprovocirati - svakom njegovo.

Moj drug se par puta olešio i kad se poslednji put napio napravio sranje i dobio batine. Od tada uprkos svom podjebavanju čovjek pije samo brusnicu.

A što se tiče teme najbolje mi je crno vino mada ove godine kod mene slabo rodilo grožđe pa će biti malo problema.
Najgore što sam probao je definitivno campari.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 09:57 
Koliko puta vam se desilo da ustanete i bauljate po kuci nesvjesni, a legli ste nacvrcani?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 10:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
tensSa je napisao:
Koliko puta vam se desilo da ustanete i bauljate po kuci nesvjesni, a legli ste nacvrcani?

Dobro je ako možeš ustati iz prvog pokušaja onda se nisi poravn'o kako treba :D

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 10:15 
Suti samo... :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 10:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Jednom sam se ubio ko pravi od graševine....kuku meni koja mučnina i rigoleto :puke: a najgore mi je bilo kad sam se ubio crnim rizlingom i pivom....pošto sam uneredio kupatilo istu noć, poželio sam umrijeti sutradan :confused3:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 10:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Okt 2010, 15:23
Postovi: 234
jednom kad se sjetim kad sam u subotu zalomio na koktelima pa poslije u klubu ispravljao sa dunjom ... kako sam dosao kuci, kad sam ustao kako sam nedelju proveo i danas mi nije jasno ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 11:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
јооој оде тема на три стране, ал ајд нема везе.

најбоља пића која сам пио и која волим пити: пиво(углавном нектар, једном пробао њемачки битбургер и баш ми је добар, али нема га код нас купити), црно вино(али само она киселкаста вина попут оног из Тврдоша, не волим слаткаста), бијело вино, шприцер обожавам, баш се волим од тога напити, смирноф ајс, волим и слаткаста пића попут јегера и нпр. ликер од дрењака ми је супер. волим ред пушкин, затим готивим оне кеглевич воћне вотке.

од жесте пијем само ракију. преко зиме иде више ракија, а преко љета више вопи.

обојена пића не пијем и не одговарају ми. горки лист, траварице и сва та горка срања не волим да пијем.

даље, никад немам проблема са мамурлуком, само будем жедан. навече ме зна некад јебавати па кад мијешам свашта и препијем се буде ми мука и повраћа ми се чим легнем. у тим ситуацијама попијем хладне воде и наслоним јастук на зид и заспим полусједећи. за ујутро нема ми држае ствари него кад ону жеђ уталим са хладном киселом водом. може и мулти сола хладна да прође


а ово треће, за не/конзумирање алкохола, мени никако не иду у главу људи који иду из крајности у крајност. не знам по мени је најбоље бити умјерен. имам ја једног друга који никад не пије, и шта сад, ако је он тако одлучио његова ствар. мада боље и то него да имамо у друштву неког који се разбије ко маче, не зна ђе гони и прави проблеме.
ја највише волим умјереност, а у мом друштву већина је таква. оно пије се када се изађе, али умјерено, таман да се фино поправимо. мада нас људи гледају попријеко и мисле да смо пјани ко летве кад не окусимо ни кап алкохола :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 12:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9337
Ja nisam i ne izbjegavam alkohol, ali mi je puno puta prisjeo izlazak sa drustvom jer im je u tim godinama glavna zanimacija bilo mene napiti jer me nisu vidjeli pijanog, pa onda svaki cas - hajde zivio, hajde da nazdravimo, hajde popij. Ma pustite me ljudi, napicu se ja i sam, svojim tempom, ne treba mi guranje. I naravno kad navale onda mi se ne pije nikako.
Nije alkohol heroin ili nesto slicno pa da se zacas navuces, ne moras bjezati od njega, samo nemoj ni pretjerati, pogotovo u pocetku. I imaj na umu da mozes popiti nekoliko zestokih pica dok prvo ne pocne djelovati, pa se nemoj zaletiti. Uvijek mozes popiti 2-3 pica a da se ne napijes i ne napravis totalnu budalu od sebe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 12:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Slika

Yes, please.

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 12:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
blaf77 je napisao:
Uvijek mozes popiti 2-3 pica a da se ne napijes i ne napravis totalnu budalu od sebe.


Pa koji sam moj onda uopste pio, i izlazio vani? :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 12:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Okt 2010, 15:23
Postovi: 234
Ipanema_ je napisao:
Slika

Yes, please.


Like! :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1721
Najbolje - dobro i 'ladno pivo (nikako topao Nektar, stavise, nikako Nektar u djeneralu)

Najgore - los vinjak

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2011, 16:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
najgore sto sam ikad pila je neki stok garant bio onaj laktaski :lol: prije cca 15god,zapravo to mi je bilo jedino pijanstvo i od tad ga nisam ni probala a dobra rakija je uvijek br1 ,neka dobra dunjevaca,npr a moze i ona od kolege nam nepokorenog :)i da,neko dobro pivo moze,mada ja volim tamna teska piva npr Kozel černý,guinness ali kako ja ne bih smjela ni vidjeti alkohol,ponekad s babama popijem ono djecije vockasto pivo i to je to...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2011, 07:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Biće i opet rajke akobogda aždajice :wink:
Jeli ko probao ovu smrtovaču:
Slika
Stroh 80 rum sa 80% alkohola :shock: koriste ga za jake shooterse i koktele, zovu ga i "goruća karamela" čistog ga piti.... :shocked!:
Uspem ga u rezervoar ko aditiv za oktane i ne dajem gas nego forsaž ko MIG 21 :lol:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2011, 08:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
domace bijelo vino
ubije i zivot i sjecanje.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2011, 09:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Ovo je najjace sto sam pio inace obozavam absint,a ovaj ceski Zlata Praha(inace ga nema ovdje)ima 72%alk . i thujone 34mg ,moze se i cist ,al ljepse je malo nakapati secera preko specijalizovane kasicice ,paljenje mrzim samo ubija alk.to nikako:)...`Osjecaaaam se high mozak bye bye`
Slika

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2011, 10:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 11:30
Postovi: 184
ooo mukice moja kol'ko sam se puta od ovog uništila... umirem par dana,al' ne odustajem =)

_________________
Zakon u Los Angelesu, California, USA:
Zabranjeno je tući svoju ženu remenom širim od 5 cm bez njenog dopuštenja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 702 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs