banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 08:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Sep 2003, 21:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
E,ovako...
Posto se ovjde okuplja drustvo koje je upuceno u turisticke destinacije i atrakcije ove nase zemlje...jedno pitanje...
Da trebate nekom strancu predloziti neko mjesto u BiH,a uslov je da u tom mjestu ima sta da se razgleda preko dana (tvrdjave,vodopadi,spomenici,neka znamenitost) i da je nocni zivot zanimljiv,sta bi mu odgovorili?
Gdje bi ga uputili?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2003, 22:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
pa prvo sto mi pada na pamet je Balkana, Nacionalni park Kozara(solidno je uredjen u zadnje vrijeme :wink: ), centar Loncari kod Omarske(nisam josh bila ali kazu da je divinoo), Zelenkovac,Bardaca(malo avanture i voznje preko mocvare, drvenim camcima do sojenica, pecanja i slicno...)Plivina jezera, stari mlinovi, vodopadi :P .....

u svakom slucaju prirode ima , ali nedovoljno iskoristene i i nedovoljno razvijene tur. ponude....to je definitivno :o :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2003, 23:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Dec 2002, 01:57
Postovi: 197
Lokacija: drugi sprat lijevo
ma cuj gdje bi ga uputio... pa nocnnog zivota jedva da ima u gradovima, a sad josh pitas i za divljinu? :D
ma mozda jedino jahorina zimi da ima nesto sto bi mozda mogao biti nocni zivot... i zdra'o :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Dec 2003, 00:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
ima sta vidjeti u BiH. Pogledaj Vrbasa, NP Sutjeska, prasuma Perucica,
Pogledaj Une, Sane, Plive. Ja se bavim pecanjem pa sam ponekad na ovim divnim viodama. Da znaju kako je super za pecanje pola NJemackih i Austrijskih ribara bi se preselilo ovde. samo jos malo organizacije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Dec 2003, 21:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Ima dosta mnogo vidjeti.
Recimo kao sto mangia kaze "Vrbas" lijepo li je tu rijeku ljepoticu nasu gledati ali tu postoji jedan problem....Najgore sto kanalizacija se pusta u "Vrbas" i onda neki glupi ljudi bacaju smece,odpatke,papire u Vrbas i onda je to ruzno vidjeti.

Recimo sad Kastel (Najljepsa tvrdjava) ali kad udjes unutra pogledas gore na vrh kastela ono gore neka dvojica ped*era skinula se gola i ljube se....


Pozdrav

_________________
mi smo ta ekipa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Dec 2003, 23:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Olimpija BoY je napisao:
Recimo sad Kastel (Najljepsa tvrdjava) ali kad udjes unutra pogledas gore na vrh kastela ono gore neka dvojica ped*era skinula se gola i ljube se....


ili recimo lik stoji na prozoru onog starog rushevnog muzeja koji gleda na gradski most, i svoj polni organ proturio kroz zicu na prozoru i onanishe u sred bijela dana i dere se i vice ehejjj malaaa.... a ja idem kroz parkic preko puta i krecem se desnom stranom trotoara ka gradskom mostu....

to mi se desilo 3 puta :evil: ali drotova nikad kad treba...nisam ih vidjela nigdje u blizini a ladno bi to prijavila kao narushavanje reda i mira... u sred bijela dana na 10 m gdje ljudi prolaze i to u zgradi koja je zasticena kao spomenik :o

sve bi to pendrecima izmlatila....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Dec 2003, 10:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
U sred bjela dana ......

_________________
mi smo ta ekipa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Dec 2003, 13:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Kod nas priroda nije škrtarila sa ljepotom stvarno se ima šta i vidjet ali nam je bog uzeo pamet .Prije par mjeseci otisao sam na Strbacki buk malo da se nauzivam ,kad tamo hrpa napaćenih bošnja roštilja u kamenu s pozicije s koje se najbolje vidi cijeli slap .Na kamenu je u jutro ostala gareži pepeo a pive su uredno složili u kutiju koji su ostavili kao neko ce je drugi pokupiti .Ovi su malo napredovali jer nisu ih razbacali svuda oko sebe .Jebiga nema zakona o prirodnim biserima a svijest je jednaka nuli .

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Jan 2004, 20:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
BISCANIN2 je napisao:
Kod nas priroda nije škrtarila sa ljepotom stvarno se ima šta i vidjet ali nam je bog uzeo pamet .Prije par mjeseci otisao sam na Strbacki buk malo da se nauzivam ,kad tamo hrpa napaćenih bošnja roštilja u kamenu s pozicije s koje se najbolje vidi cijeli slap .Na kamenu je u jutro ostala gareži pepeo a pive su uredno složili u kutiju koji su ostavili kao neko ce je drugi pokupiti .Ovi su malo napredovali jer nisu ih razbacali svuda oko sebe .Jebiga nema zakona o prirodnim biserima a svijest je jednaka nuli .

Па онда јели ико од вас покупио ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2004, 09:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Naravno da jeste imamo uvijek rezervnih vreca u koje kupimo smece koje ostane od nasih glupana .A iskreno nisu oni ni krivi kriva je drzava koja im je to dopustila ,kriva je jer nema zakona niti institucije koji bi stitio i brinuo se ,nema pravog puta do tamo ,nema uredjenog mjesta odmaralista i slicno imamo ono sto nam je darovao bog i sto stoji milionima god a sve ostalo nemamo.Ali imamo za to ministra i ministartsvo za turizam kao i gomilu drugih lezihljebovica i uhljuba koji redovno se sjete podici platu .

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2004, 12:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
gipsy_girl je napisao:
ili recimo lik stoji na prozoru onog starog rushevnog muzeja koji gleda na gradski most, i svoj polni organ proturio kroz zicu na prozoru i onanishe u sred bijela dana i dere se i vice ehejjj malaaa.... a ja idem kroz parkic preko puta i krecem se desnom stranom trotoara ka gradskom mostu....


Hahaha nas je prije par godina ganjao taj lik, jedva smo mu kroz pijacu pobjegli.. :lol: :roll: :roll: :roll: :o :o A niko ništa ne poduzima protiv njega...

P.S. Nikad više na Kastel, ni u šali ni u snu..

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2004, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
Turbo Grom je napisao:

Hahaha nas je prije par godina ganjao taj lik, jedva smo mu kroz pijacu pobjegli.. :lol: :roll: :roll: :roll: :o :o A niko ništa ne poduzima protiv njega...



eh Turbo kamo srece da je samo jedan lik takav u BL.... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2004, 13:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 25 Avg 2003, 10:10
Postovi: 1408
Lokacija: BL Republika Srpska
Citiraj:
Nikad više na Kastel,ni u šali ni u snu..

Takodje Turbo Grome .. :)

_________________
mi smo ta ekipa..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Mar 2004, 22:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
fantasicna planinska podrucja,,, koja oduzimaju dah u Bosni, mislim da je ovo nepronadjena drzava i ljudi mnogo ne znaju o prirodi ljepote i seoskim krajevima kao i divotama sume i planina tamo/ Samo sto trebaju znati je da ta drzava postoji ne kao siromasna novcano vec bogata i divna za eksplorisanje.

Jos jednom,,, ako bih da preporucim bosnu za turizam trebala bih prvo razraditi biznis i komercijalno pokazati svjetu ljepotu divljine i vrjednost ove drzave, no za to trenutno nemam vremena ali eto vam ideja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Apr 2004, 11:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
representative je napisao:

Jos jednom,,, ako bih da preporucim bosnu za turizam trebala bih prvo razraditi biznis i komercijalno pokazati svjetu ljepotu divljine i vrjednost ove drzave, no za to trenutno nemam vremena ali eto vam ideja.


Imam prijateljicu koja se bavi turizmom i bazirana je na razvoj turizma i treba da omisle plan i program iskoristavanja prirodnih ljepota ove zemlje .
Postoji jedan tim ljudi koji radi u tom pravcu (podijeljen po regijama nashe zemlje) i strucno se usavrshava u Japanu :wink:

Sve je divno zamisljeno, samo da je malo veci budzet ove nashe siromashne drzave pa da se moze vishe dati i u taj sektor.
Trenutno gola egzistencija je najpreca :x :-?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs