banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 10:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Zelenkovac
PostPoslato: 07 Jul 2003, 12:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Feb 2003, 15:42
Postovi: 3076
Lokacija: Banja Luka
Bilo sam juce na Zelenkovcu. Katastrofa cista. Ta poznata nejekoloskija zona u RS je po ne znam koji put bila domacin Dzipijade-za neupucene amaterske rally trke tereskih vozila. Cijela 3 dana su dzipovi(uglavnom krntije) sipali ulje i naftu naokolo po sumi. Zaista ekoloski, dok gospodin Boro naplacije "ekolosku taksu za rostiljanje", na drzavnoj zemlji.

Zelenkovac je zaista prirodno bogatstvo koje treba cuvati i iskoristavati u turisticke svrhe ali to nikako nije nacin Bore koji je jedan najobicniji seljak koji okuplja jos vece seljake sebe i zajedno smisljaju prevare i kompletan njihov rad je uglavnom stetan za prirodu i drustvo.

_________________
http://www.myspace.com/bandtanker


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Zelenkovac
PostPoslato: 07 Jul 2003, 12:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
AntiDope je napisao:
Zelenkovac je zaista prirodno bogatstvo koje treba cuvati i iskoristavati u turisticke svrhe ali to nikako nije nacin Bore koji je jedan najobicniji seljak koji okuplja jos vece seljake sebe i zajedno smisljaju prevare i kompletan njihov rad je uglavnom stetan za prirodu i drustvo.


ja nikako da odem do zelenkovca,no skoknucu sada jedan dan malo Balkane i onda na Zelenkovac :wink:
Tog boru nikako ne gootivim.... :roll:
Gledala sam ga na TV, vidjela par puta uzivo,i cula neke price...
Liq je sebi utripao da je neki gorstak koji je zivot posvetio prirodi, no zapravo mislim da je sve komercijalizovao sebi u korist....
Fino je sredjeno izletiste, ali ne znam kome novac ide??

Cujem da se hvali da gore u svojoj kolibi ima kao i net, kome treba da chekira mail i sl...to sam cula na TV, jel se iko uvjerio u to?? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jul 2003, 20:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
zelenkovac je stvarno super super mjesto...da odesh, kampujesh, opustish se maximalno...

ALI ...boro je bruka...proshle godine na jazz fest.u nam htio naplatiti mjesta za shatore, a mi bili na nekoj livadi koja uopshte nije njegova...i, naravno, nismo mu ni platili...:D chudi me kako nije poslao svoju "raju" da srushe shatore..al dobro..bili smo jachi i imali smo sjekiru x2... :wink: :vamp:

u kolibi ima net, al boro kad naplati samo telefonski poziv za bl uhvatish se za glavu...ne smijem ni da pomislim kako bi bilo da se nakachish na net....bolje ne isprobavati :roll:

a i ta dzhipijada...krkanluk :roll:

ma ne znam..najbolje je otitji tamo sa super ekipom, nastaniti se na nekoj livadici na par dana, uzhivati u prirodi i ISQLIRATI BORU! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jul 2003, 17:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2003, 19:33
Postovi: 911
Lokacija: Banjaluka
Slazem se sa svim odgovorima iznad. Apel Bori: Boro trebao bi 90 % sredstava sto dobijes od naplate nekih "taksi" da izdvojis za uredjenje kamp prostora i prostora za rostilj. Dzipijadu definitivno ukini i organizuj je negdje iznad Knezeva".

_________________
Sasa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2003, 22:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
da ne zna neko od vas kad tje ove godine SIGURNO da se odrzhava jazz fest tamo?

ja sam chula od par ljudi da je od 1. do 4. avgusta...al niko ne zna jel to definitivno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2003, 22:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
bleYa je napisao:
da ne zna neko od vas kad tje ove godine SIGURNO da se odrzhava jazz fest tamo?



hm i ja sam cula isto..al' bih voljela da ako neko zna TACNU info da je izlozi..jelte.. 8)

docekacemo..valjda.. :roll:

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2003, 22:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
evo nashla sam neshto
boro ima i sajt
wow ql
http://www.mrkonjic-grad.com/zelenkovac

al nema nikakve priche o jazz festu :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2003, 22:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2003, 21:51
Postovi: 1038
Lokacija: od sredine lijevog coska u lijevom dzepu desno, cetvrti sto u drugom redu
..ima al od prosle godine.. :evil:

bruka.. :roll:

_________________
..u tom cucu grmi zec... Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2003, 00:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2003, 19:33
Postovi: 911
Lokacija: Banjaluka
Boro ima sajt. Oooooooo
E tome se stavrno nisam nadao.

_________________
Sasa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2003, 09:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
31.07.-03.08. kampovanjeeeeeeeeeeeeeeee :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2003, 15:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2002, 20:30
Postovi: 151
Lokacija: Banja Luka
Vidimo se tamo!!Al' zanima me samo jel se stvarno placa to kamp mjesto ili je sad to uracunato u ovu cijenu ulaznica???? :o :o Ako iko zna neka mi kaze posto gore planiram biti 3 dana pa da znam koliko cu para morati izdvojiti za sta?

_________________
Sto mu gromova,jelenskih mi rogova,svih mi dabrova s Ontaria,karamba i karambita,tako mi chukundede vraca i bubnjeva Darkvuda dal' je bilo bolje za vrijeme druga Tita?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2003, 16:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
...


Poslednji put menjao marqueemoon dana 31 Mar 2004, 09:24, izmenjena 3 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jul 2003, 17:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Okt 2002, 20:30
Postovi: 151
Lokacija: Banja Luka
Hvala ti...Srce si,nema sta!Jahrastaffaraj i ja smo ti veoma zahvalni.Puno si nam pomogla.Ako bude jos kakvih novosti ti javi pa onda mozes doci i na pivu.'Ladnu iz potoka!!!

_________________
Sto mu gromova,jelenskih mi rogova,svih mi dabrova s Ontaria,karamba i karambita,tako mi chukundede vraca i bubnjeva Darkvuda dal' je bilo bolje za vrijeme druga Tita?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jul 2003, 17:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
suprise suprise...
....moj bro je juche otishao da kampuje i odmah na ulazu dole su im naplatili mjesto za shator 10 km i ulaznicu 5 km...al neki su uspjeli da prodju bez platjanja mjesta za shator, jer su rekli da tje spavati u autu :)

jel taj jahrastaffaraj s irca?

u svakom sluchaju..nema na chemu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2003, 14:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
svaka njemu chast shto zhivi u shumi, mozhda tju i ja jednog dana zavrshiti tako, kad mi dosadi ovo sve......приватне ствари су ипак приватне......shvatam ja da on ima i porodicu, al valjda i sam mozhe da skonta da od takvog njegovog zhivota u ovoj drzhavi i u ovakvim uslovima ne mozhe da se zhivi...."A ovako, on nema ni auto, ni nov mobilni, ni novo odjelo ni banke u dzepu jer svira violinu divljim zvijerima."..sam je tako izabrao..nemaju ni mnogi drugi, zna se kakvo je stanje u drzhavi, netjemo sad kukati kako boro nema novi auto, malo je apsurdno
ok je platiti 10 km za shator, ali ja tu nemam ni wc, ni tush, shto bi svaki kamp trebao da ima...nije da meni to smeta, al ima ljudi kojima smeta
na ulazu su ljudi morali platiti za sva 4 dana, iako mnogi od njih nisu toliko ni ostali
a i shto se tog smetja tiche, 1. ujutro je osvanula gomila pivskih flasha i chega sve nije, pored centralne vatre, to smetje mi nismo tu napravili, ali smo ga pokupili, jer niko od "osoblja" se nije ni priblizhio
izvinjavam se za ono "levati", nisu svi takvi, al' ono shto sam uspjela da vidim....iskreno...bilo je bash pacijenata, a i drugi ljudi dijele to mishljenje
a i exit ne mozhe da se poredi s tim...

pozdrav svim dobrim ljudima :D


Poslednji put menjao marqueemoon dana 11 Avg 2003, 13:50, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Avg 2003, 18:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Dec 2002, 01:57
Postovi: 197
Lokacija: drugi sprat lijevo
nisam bash svakom loncu poklopac, ali mozda budem ovom :D ...
mislim da je istina na pola puta, cinjenica jeste da gospodin Boro :D , ne bi mnogo vishe para imao ni da zivi u gradu, ako se bavi slikanjem kao sto sam ja cuo, jer slikari nikad nisu bili preveliki lovatori, bar ne kod nas, pikaso i raja su bili malo snalazljiviji :D, a ulaz je OK sto se placalo, samo mislim da je trebalo napraviti neku sredinu, jer da je covjek sve onako po PS-u placao izaslo bi ga gotovo kao i da je na more isao :D , a tamo valjda tush imaju :D. ali nije bilo loshe. meni je OK bilo. jesam samo subotu bio, platio 5 mashi i veselo :D. a smece je vec stvar pojedinca.
mislim da bi i vishe ljudi bilo da je malo jeftiniji ulaz bio, ali sta je tu je ljudi se uche na greskama :D , valjda ce dogodine biti sredjenije :D.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2003, 00:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Da živimo u normalnoj državi, Bori bi trebalo pustiti tužbu zbog prevare. Nikad Jazz festival na Zelenkovcu nije bio skuplji, ni lošili. Za 4 dana nastupilo je 5 (riječima: pet) izvođača, od kojih se jedan jedini može svrstati u Jazz - i to je bio izvođač iz Banje Luke. Da podsjetim da je najavljeno 16 izvođača. Zašto je 12 izvođača otkazalo koncerte (i da li je uopšte trebalo da dođu) to znaju Boro i ti izvođači. (Tatoo je nastupio, a nije bio najavljen.) Kome su otišle pare od sponzora?
Toliko o "plaćanju" izvođača. Ozonski, proteklih godina je Jazz festival bio mnogo jeftiniji, dolazili su mnogo kvalitetniji izvođači i svi su bili plaćeni.
Bio bi sevap da se finansijska inspekcija pozabavi poslovanjem Bore i ekipe.
Svaka čast Bori za inicijativu, ali on definitivno nije za organizaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Avg 2003, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Ozonski je napisao:
Ako Misa Blam, Hannes Backmann, Monty Watters i Rista Trajkovic nisu svirali Jazz onda ti nemas veze sa muzikom. I na kraju krajeva na plakatu je lijepo pisalo INTERNATIONAL MUSIC AND JAZZ FESTIVAL i takav je i bio.

Idi na http://www.mrkonjic-grad.com/zelenkovac/s_jazz.html pa mi reci da li tamo piše muzički i jazz festival. A šta uopšte znači "festival muzike i džeza"? Znači li da džez nije muzika ili šta?
U nedjelju nisam bio, iako je to bio najbolji dan festivala, ali mi nije žao.
To što "para nije bilo", a pozvani(?) su i najavljeni toliki izvođači greška je JEDINO organizatora. Dakle, MIJENJATI ORGANIZATORA.
Kako bi se ti osjećao da npr. platiš ulaznicu za koncert Rolling Stonesa 60 KM, dođeš na koncert, tamo odsvira predgrupa (npr. Van Gogh) i koncert se završi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ?
PostPoslato: 08 Avg 2003, 21:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Mar 2002, 01:00
Postovi: 42
Citiraj:
To što "para nije bilo", a pozvani(?) su i najavljeni toliki izvođači greška je JEDINO organizatora. Dakle, MIJENJATI ORGANIZATORA.

Zašto bi mijenjali organizatora? Ljudi su tamo iz ničega stvorili nešto, odnosno promovisali Zelenkovac i napravili prepoznatljivo ime od toga. Poznati su i po svom načinu organizovanja manifestacija, gdje se skoro bez sponzora i donacija, napravi nešto.

Po meni, glavni problem je što Jazz festival nema konkurenciju. Nisam čuo da neko u BL radi na tome, ispravite me ako griješim... Najlakše je zakupiti lokal u Banjaluci, dati golemu lovu na preuređenje, zovnuti lokalne "face" i uz Cecu i Karleušu skupljati pare u kasu.
A kad bi ovakvih festivala bilo više, jedni bi se borili protiv drugih, cijene bi pale, a uslovi kampovanja poboljšali, poraslo bi interesovanje sponzora, a i promijenili bi pomalo i navike mladih koji su uglavnom i ciljna grupa. Valjda bi shvatili ono što normalan svijet odavno radi - ogroman broj ljetnjih festivala se održava na svakom koraku u Evropi, bilo techno, rock, punk, pa i jazz festivala, a sponzori se otimaju za njih.
Ovdje kod nas neko pokuša iskočiti iz mase, napraviti neki događaj, i odmah ga se optužuje i blati. Pa šta i ako griješe? Prvi su u ovome i treba im dati malo podrške.

Samo tako nastavi Boro! 8) [/quote]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Zelenkovac, 2004
PostPoslato: 04 Avg 2004, 17:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Je li ove godine bilo dešavanja na Zelenkovcu?
Je li išao neko od forumaša?
Kako je bilo?
Šta se dešavalo, ko je nastupao?

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 21 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs