banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 01:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2003, 21:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
techX je napisao:
Drugo, u Piano su poceli da nailaze raznorazni da ne kazem "ruralni" profili koji nastoje da pokazu da su deo "gradske kreme", nije da mi smetaju ali opet da hocu da ih gledam isao bih u ZAM ili nesto slicno...
Naravno to je moje subjektivno misljenje.


e tu si vjerovatno u pravu...ja sma slavila u Pianu 99 /00 i tada je sastav raje bash bii iskljucivo gradski likovi, bez seljakluka i neke elite...dosta studenata i sofisticirane raje :D
a moguce da se i to kontaminiralo sada.... :D :roll:

a sto se tice usluge...H. Bosna je zaista profesionalana do kraja...kada su u pitanju i slavlja u restoranu...svadbe recimo....
Iako imam averziju prema likovima koji sebe prozivaju gazdama H. Bosna.....priznajem da su dosta organizovani sto se tice ugostiteljstva....

A sto se tice trga nasheg u BL..... ma nije to loshe...ali uglavnom se smrznem, gledam kada ce da me strefi neka petarda, iako pjeva neko fino, ozvucenje uvijek nekako stuca, vatromet je jedino OK,kao i trubaci....

Ali zato je Nova Godina u Beogradu na Trgu Republike super, vatromet fantazija....a i za Srpsku novu..na Vracaru kod Hrama bude predivno...prosle godine tamo mi je bio najljepsi vatomet koga sam vidjela u poslednje vrijeme :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Nov 2003, 17:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2003, 21:18
Postovi: 99
Lokacija: B.luka
a koliko rapa otprilike treba za kotor

_________________
MISLI LOKALNO,DJELUJ GLOBALNO


istok je istocno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Dec 2003, 20:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
pa ne treba neshto puno...50km je valjda povratna, notjenje mozhesh natji za 15...ja nashla blizu centra :D ....ostalo ide na hranu&dochek&kave :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2004, 21:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2003, 15:05
Postovi: 728
Па како је било у Котору ове године?Баш ме интересује.
Испричајте нам мало...

_________________
Ko pročita VO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Jan 2004, 21:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
s obzirom da sam ove god. prvi put tamo slavila bilo mi je savrsheno, premda ove cure koje idu vec 3. godinu tamo kazhu da ove godine i nije bilo neshto..a mozhda je i doshlo do zasicenja..ko zna..
....prijatno sam se iznenadila kako krkanluka ima u minimalnim kolichinama...jeee
chitav 31. je proshao odlichno...sunce, more, pentranje na tvrdjavu, kave, upoznavanje ljudi sa svih strana..naveche po trgovima ludaja...ispred scorpio.a i portobella najvishe, a bilo je super i ispred katedrale..pushtali su rundeka, azru, brejkerse, idijote, van gogh, chak i nirvanu...bash me to iznenadilo :D ...ove godine je organizacija za dochek na glavnom trgu bila bash losha, pa su svirali neki chupavci morske hitove, al' tamo smo samo bili da vidimo vatromet :)
uglavnom...scorpio je bio aktuelan notju i danju :)
e sad ona losha strana priche...
crnogorci su grozni standardno....30. je fajront bio u 1 (!?), 31. u 4, a 1. u 2:30...bedara...al' dobro sad...1. i 2. jedva da nadjesh prodavnicu koja radi...ni onaj kiosk sa informacijama za smjeshtaj kod topova nije radio nikako...nishta okiceno nije...a cijene rastu iz dana u dan...bash preskupo...turisti uglavnom iz sicg...gotivna ekipa...bgd, ns, uzhice, nish, pg, nikshic itd...najvishe ih je bilo 31. na 1....vec 2. predveche grad je bio pust
isfurala sam se kad sam vidjela koliko vode rachuna o odrzhavanju starog grada i one tvrdjave gore..smetja na sve strane...a dok dodjesh do vrha tvrdjave nagutash se raznoraznih miomirisa pa ti zhivot bude bash lijep...
kotor je stvarno prelijep grad...grad sa dushom i istorijom... i shteta shto crnogorci to ne znaju da iskoriste...vjerovatno ce sljedece godine posjecenost biti josh slabija i tako ce da pada iz godine u godinu...
bez obzira na to, ja sam se super provela i vratila kuci srecna i gripozna sa temp. od 40 :)
pozdrav i sretna nova... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2004, 01:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2003, 15:05
Postovi: 728
Хвала на извјештају!Мала исправка-Которани себе зову Бокељи а не Црногорци.Нама је свеједно али њима није... :o
Драго ми је да си (сте) се лијепо провела и да није било каквог разочарења.
П.С.Каква је била кафа 1.1. ујутро?Мени лично је то најжешћи дио нове године тамо...
Поздрав!

_________________
Ko pročita VO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2004, 19:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
jutarnja kafica u 15:00...u scorpiu "ujutro" partija i dalje...sve luuuudo :)...a u onim kafanama na glavnom trgu neki stariji ljudi shize uz tamburicu..ma super


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs