banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Apr 2024, 18:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Sep 2012, 17:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39426
Lokacija: Месечева икра
Cosa Nostra je napisao:
Ma ja sam slab totalno,187 visina i 80 kg :(
Poslušam Bebi Dol-krv,sreću, suze i znoj i odmah dobijem volju za napredak :lol:
Evo jedan besplatan savjet za tebe....Opijanje vikendom i teretana ne idu zajedno. Jedno-dva piva subotom ne mijenja stvari ali razbijanje od alkohola dan ili dva sedmično poništava sav rad predhodne sedmice i koči napredak u sledećoj...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 17:48 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39426
Lokacija: Месечева икра
alkibijad je napisao:
ja nisam debeo,ja samo lako upijam vodu i imam krupne kosti :)

Ma meni su one tvoje slike sa fejsbuka u toplesu sasvim dovoljne da vidim kako stvari stoje :P

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 17:50 
_зока je napisao:
tensSa je napisao:

Zorane nisam zensko pa da je nekulturno pitati... :D

Ma ima ljudi da izgube iluziju o tvojoj nabildanosti koju su stvorili čitajući tvoje savjete :lol:

Sta ja mogu sto oni misle da izgledam u najmanju ruku kao Markus Ruhl... :(

Alkibijad je ruzan i deb'o, a kada smrsa bice samo ruzan... :D :D :D

@Cosa Nostra
Ako pijes puno alkohol ne valja ti to, usporava te (nema veze ako ti ej masa cilj), ali bas puno, ja sam batalio alkohol zauvijek bas zbog toga...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 17:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
_зока je napisao:
Cosa Nostra je napisao:
Ma ja sam slab totalno,187 visina i 80 kg :(
Poslušam Bebi Dol-krv,sreću, suze i znoj i odmah dobijem volju za napredak :lol:
Evo jedan besplatan savjet za tebe....Opijanje vikendom i teretana ne idu zajedno. Jedno-dva piva subotom ne mijenja stvari ali razbijanje od alkohola dan ili dva sedmično poništava sav rad predhodne sedmice i koči napredak u sledećoj...

ne slusaj zoku,anti alkoholicara,samo tuci,il jos bolje predji na zestu.
_зока je napisao:
alkibijad je napisao:
ja nisam debeo,ja samo lako upijam vodu i imam krupne kosti :)

Ma meni su one tvoje slike sa fejsbuka u toplesu sasvim dovoljne da vidim kako stvari stoje :P

priznaj da si ih sacuvao u svoj rukoblud folder,manijace!
sad ste me nalozili,odo u teretanu da se vratim prije nego mi pocne Sulejman,u danasnjoj epizodi osvaja Beograd.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 17:54 
Odradi koji cucanj, trebao bi podebljati one cackalice, imas goru genetiku nogu nego ja...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 17:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
cackalica mi je i medju nogama...krenuo sam sad leg pres i sut vjezbati...od cucnja me ledja bole.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 17:57 
Nemoj ici u pretklon previse dok radis cucanj.

I radi onda mrtvo dizanje, ojacaj ledja...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 17:59 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39426
Lokacija: Месечева икра
alkibijad je napisao:
krenuo sam sad leg pres i sut vjezbati...od cucnja me ledja bole.

Postoje li dvije beskorisnije vježbe za noge? Ako te leđa bole od čučnja ne radiš ga ispravno. Radi ispravno i neće boljeti. Znači za noge samo čučanj u raznim varijantama i mrtvo dizanje, obično i rumunsko. Ostalo sve preskoči.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Problem je što ako nema pive uvijek je u frižideru bar jedna flaša Coca Cole tako da ne znam šta je veći otrov :(

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:03 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39426
Lokacija: Месечева икра
Ima li vode kod tebe u frižideru?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Apr 2011, 07:15
Postovi: 4896
Ma ima ali opet navukao sam se na Colu , prošlo ljeto pio samo Šveps,sve gore od goreg :roll:

Probaću da se skinem :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
ledja su me bolila jer su kriva...cucanj sam radio dok sam isao u fit,bila ona sprava za ramena,pa samo izbacis klupu i picis.
vamo moram sam sastavljati sprave pa me mrzi..
imam ja jake noge...svaki dan po 5 puta na peti sprat,samo sto su tanke....jbg kod vas patuljaka su uvijek deblje noge nego kod nas roda :P

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:12 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39426
Lokacija: Месечева икра
De ne sviraj....ako sa dvadeset i kojom ne možeš raditi čučnjeve traži invalidsku peMziju.....I od kada to tebi smeta debelo kod patuljaka?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Popokatepetl je napisao:
Hristov je napisao:
Recimo ako se postigne određena definicija i masa, i ne želi se forsirati novi nego samo održavati postignuti nivo, šta mora da se mijenja u režimu, da li se rade iste vježbe, samo u manjem obimu, ili je potrebna totalna preorijenacija? Zna li neko vježbe koje se mogu raditi na slobodnom, ako imam samo grede, vratila raznih visina, kakvi trbušnjaci i ostalo...?


Pisao je urma o tim stvarima, ili bar sličnima

http://banjalukaforum.com/viewtopic.php ... 6#p1461106
http://banjalukaforum.com/viewtopic.php?f=33&t=57438


OK hvala drug, druga tema obećava, prvu sam preletio i manje više mi je sve poznato.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
A zna li neko koliko cigare lose uticu na rast misica? Alkohola sam se rijesio...

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:33 
Uticu toliko da ih Markus Ruhl (opet ga pominjem :D) pusi...u prevodu ne uticu na sami rezultat...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 18:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Znaci nastavljam pusiti i dalje, joj tensa :D...
Samo zeljezo i hrana, cigare lose uticu na druge stvari ali ne u nekoj velikoj mjeri i na razvoj misica...

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 20:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2010, 21:17
Postovi: 240
Citiraj:
Питање за dangerousa ајде напиши колико штетно алкохол дјелује на резултат тренинга конкретно на пиво мислим.


Imaš ovdje dosta opširan (ali zanimljiv) članak na tu temu od Alana Aragorna, jednog od najvećih stručnjaka današnjice u polju nutricionizma i fitnesa.

http://www.t-nation.com/free_online_art ... _alcohol_1

Zaključak je - ako piješ toliko da ne možeš zbog toga naredni dan ili dva raditi dobar trening, škodi. Jedna do dvije čaše piva ili vina ili neke žeste svaki dan ne smetaju, kao ni neko lagano opijanje.

Citiraj:
Što se tiče napretka ono što mene koči (iako mogu reći da ima napretka u odnosu na period od prije 2 mjeseca) je nedovoljno odmora tj. sna. Taman promijenim par dana a onda ako moram duže ostati budan kako bih nešto odradio spavam tu noć svega 6 sati a nekad čak sat manje. Rezultat je razdražljivost tokom dana i ne mogu trening taj dan odraditi da valja pa često i odustanem od istog. Ja inače malo sporije napredujem na bench pressu. Najbolja partija su mi noge,leđa i ramena. Čim malo stabilizujem odmor pojačaću i trening.


Pazi, lično spavam oko 5.5 do 6 sati, ponekad i 6.5. Napredak ne izostaje. Poznajem osobu koja konstantno napreduje, a fond sna je oko 4 do 5 sati dnevno. Opet, individualno je, nekome je manje dovoljno nekome više.

Jedna bitna stvar jeste, da i on i ja imamo jak trening i solidnu ishranu. Dakle, ako zadovoljis to dvoje, sve ostalo može samo da te malo usporava, ali ne i zaustavlja u napretku. Svakako da nećeš ići punom parom naprijed i da je san-odmor treća najbitnija komponenta, ali ne može potpuno da zaustavi napredovanje osim ako nisi već dugo u treningu. Ako ti naiđe težak period, malo stavi teretanu u režim održavanja, radi toliko da održiš formu i da izbacuješ stres, kada dodje vrijeme da se možeš posvetiti kvalitetnije, onda udaraj.

Bench press ti nije nikakav pokazatelj napretka. Pogotovo ravni, za bodybuildere je prilično beskoristan, naročito u kasnijim fazama treninga. Fokusiraj se na kosi bench press, ali ne previše strm hvat koji će bacati težinu na ramena.

Kao što neko reče, kilaže su za liječenje kompleksa ili nabijanje istih. Sa sopstvenom težinom i jos plus desetak kilograma, svako može napraviti masivne i jake grudi, radi se za hipertrofiju a ne za snagu.


Citiraj:
cackalica mi je i medju nogama...krenuo sam sad leg pres i sut vjezbati...od cucnja me ledja bole.


Nažalost, ne postoji vježba koja može zamijeniti čučnjeve. Česta je pojava bol u donjim ledjima, kao što sam naveo u temi u drugom ili trećem postu, youtube kanal, imaš detaljan opis i prikaz čučnjeva.
Paradoksalno može zvučati, ali leg press je dušu dao za povećati bol u leđima, zbog fiksiranog položaja i koncentrisanja pritiska na malu kontaktnu površinu površinu.

Kao što sam rekao na početku - bez komplikovanja. Teretana i trening ne trebaju da utiču na vaš život negativno već pozitivno, ne pravite bauka od svega i svačega, jedite malo više proteinske hrane, dajte sve od sebe na treningu i ići će nabolje. Ona pitanja "jel ne smije kafa da se pije kad se uzima kreatin" i slične gluposti vam samo otežavaju život i potpuno su nepotrebna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2012, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 05 Feb 2009, 01:45
Postovi: 4767
Lokacija: Saraj'vo
tensSa je napisao:
85 kila u ovom trenutku...

Edit, radim na definiciji, imao 90 pa valja malo spustiti na neki normalan BF...


Zorane nisam zensko pa da je nekulturno pitati... :D


Da je meni doćerati do 85 bio bih prezadovoljan! U Sarajevu je klima oštrija nego u Mostaru tako da bih trebao bolje i jesti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2012, 16:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Sutra se kreće u teretanu, samo se nadam da ću imati dovoljno vremena. Kontam da će mi dva sata u pauzi između predavanja biti dovoljno, tako dva puta sedmično i jednom subotom. Još samo da si smislim trening i plan ishrane i da zapnem k'o sivonja... :P

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 66 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs