banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Maj 2024, 08:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1780 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 89  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Jun 2010, 21:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Баш тако :D :D Слатка, мање више али дебела :D :D :D

Ти дебела? :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 07:21 
Ma pusti ti nju, ona umislja da je debela, ko grana je... :D

Da vidis moje djevojke, ono je pravo zensko, a ne ove grancice... :P


Edit:

Mjenam avatar danas/sutra... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 07:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gFCbjAmHb10[/youtube]

:D
(na nasem jeziku zvuci jos bolje :D )

I ja sam se zdepala, sad sezona sladoleda, a ja zivim od sladoleda... :angry3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 08:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
azdajica-ny je napisao:
Nicole je napisao:
Прије једно десет дана убедачим се ја што сам се удебљала поприлично и одлучим ја да смршам, одлука је трајала цирка једно по' дана :lol:
Кад мало боље размислим баш ми се свиђаМ вака дебела :D[/quotem]
draga,to ja kazem volEm kad sam slatka i debela :lol:

:roll: ako si ti debela, ja sam slonica, a samo probaj reci da sam slonica!!!! :lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
blackrose je napisao:
azdajica-ny je napisao:
Nicole je napisao:
Прије једно десет дана убедачим се ја што сам се удебљала поприлично и одлучим ја да смршам, одлука је трајала цирка једно по' дана :lol:
Кад мало боље размислим баш ми се свиђаМ вака дебела :D[/quotem]
draga,to ja kazem volEm kad sam slatka i debela :lol:

:roll: ako si ti debela, ja sam slonica, a samo probaj reci da sam slonica!!!! :lol:

jok,ja sam savrsena :lol:
bez zeze,koliko ja hrane kolicinski (a i kalorijski)pojedem a kako gotovo nikakve fizicke aktivnosti nemam ,imam sasvim ok kilazu...(al' tu se dupe ne racuna :lol:

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 13:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Evo da iznesem svoje skorašnje iskustvo. Od početka maja do nekidan sam skinuo 4 kg, dakle 1 kg na 10 dana. Sve što sam radio je ovo: samo sam smanjiio obroke za 20-30% (neke 40-50%) a prije svega sam smanjio hljeb. I znatno sam smanjio slatkiše. I to je apsolutno sve. Obroke nisam preskakao (osim par puta sticajem okolnosti, uglavnom doručak), tu i tamo bih pojeo nešto slatko, i to je to. Ovog režima sam se posebno držao prve tri sedmice, kasnije sam već počeo nešto malo više da jedem i malo više slatkiša da uzmem, a skidanje kila se nastavilo. Sad ima dosta voća i povrća pa se slatkiši mogu fino zamjeniti sa njima. U početku kad bih ogladnio između obroka pojeo bih jabuku. Kasnije se organizam navikao pa nisam osjećao glad između oboroka, a zanimljivo je da nakon nekog vremena izbjegavanja slatkiša želja za njima dosta opada, nisam to znao. S druge strane prošle jeseni je bio jedan period kad sam ih morao jesti svaki dan, ne puno ali navikao sam organizam da ih jedem svaki dan pa mi se tražilo da ih jedem. Iz ovoga se može vidjeti koliko je sve u navici. Uz malo discipline sve se može regulisati.

Uopšte se u ovom periodu nisam bavio nikakvom fizičkom aktivnošću osim što sam dva puta prošetao na Šehitlucima.

To je sve. Nisam ljubitelj dijeta kod kojih se važe svaki gram koji se pojede, kod kojih se gleda vrsta namirnica koje se jedu u ovaj ili onaj dio dana, te tačno ovoliko ugljenih hidrata, te tačno ovoliko proteina, te ovo samo u jutro a ovo samo naveče, i drž' ne daj. Mislim da takve dijete treba da probaju samo oni koji ne mogu postići rezultate na lakše načine kao što je ovaj koji sam ja koristio.

I ponoviću ono što sam pisao a što mislim da malo ko zna a što je važno: organizam sa kašnjenjem šalje signal da je sit. Ako jedete manje nego inače za 20-30% poješćete dovoljno iako vam to neće tako djelovati u trenutku kad ustajete od stola jer ćete još osjećati glad ali će taj osjećaj proći za nekih 10-15 minuta. Ja sam to na sebi primjetio mnogo puta a i čitao sam o tome. Drugim riječima: ako jedete sve do trenutka kad ćete se za samim stolom osjećati sito znajte sigurno da ste se prejeli - i eto vam "stomak". Indikacija prejedanja je i to da bi vam nakon obroka dobro došlo da malo prilegnete ili odmorite "da se svari" tj. osjećate da vam je stomak težak. A ako se nakon obroka osjećate lagano, možete u šetnju ili sličnu fizičku aktivnost onda ste jeli umjerenije i količinski zdravije.

Ja sam upravo ovo primjenjivao, smanjio sam obroke za 20-30% (posebno hljeb) i smanjio sam slatkiše, tako sam skidao 1 kg na 10 dana. Moram priznati da nisam očekivao ovako dobre rezultate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 13:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Goodbye tensSa, hello Vader! :D :D :D

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 13:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Lol.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 14:03 
Bravo Vader, kao sto sam rekao u predjasnim porukama, nekad je dovoljno izbaciti slatkise i junk iz ishrane i rezultati ce se odmah pokazati...

Da citiram sebe:
Citiraj:
Tebi bi kile krenule spadati cim bi izbacila slatko...jer ta hrana strasno goji...





Citiraj:
I ponoviću ono što sam pisao a što mislim da malo ko zna a što je važno: organizam sa kašnjenjem šalje signal da je sit.

Da, citao sam prije kada si stavljao taj tekst, cini mi se da se radi oko 10-15 minuta kasnjenja.

Citiraj:
a zanimljivo je da nakon nekog vremena izbjegavanja slatkiša želja za njima dosta opada, nisam to znao.

I to sam napisao, kad se jedu slatkisi onda secer u krvi "skoci", a zatim padne i bude nizi gdje je bio (onaj ruzni osjecaj pospanosti)...znam ljude koji su pili dekstrozu prije treninga i onda su bukvalno tokom treninga zijevali, dok nakon recimo dobre kolicine krompira se to isto nece desiti...

Ako si smanjio obroke za 20-30 % znaci da si i smanjio kalorijski unos sto naravno rezultira gubljenjem kila.

Sve u svemu ako si zadovoljan onda super.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 14:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
tensSa je napisao:
Bravo Vader, kao sto sam rekao u predjasnim porukama, nekad je dovoljno izbaciti slatkise i junk iz ishrane i rezultati ce se odmah pokazati...

Da citiram sebe:
Citiraj:
Tebi bi kile krenule spadati cim bi izbacila slatko...jer ta hrana strasno goji...



Znam, znam, šalim se ja malo.. :D samo sporo ide. :(

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 14:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Pa da, zadovoljan sam jer sam sa 77 kg spustio na 73 kg (na svojih 176 cm visine). Moja kilaža je inače 72-73 kg koliko i sad imam ali sam ove jeseni skočio na 77 kg koliko sam imao sve sad do maja kada sam sebi rekao da to više nema smisla.

Doduše mislim da moja vaga pokazuje 1+ kg više nego što treba ali to nema veze jer mi je ona i prije a i sada referentna tačka.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 14:58 
Odlican posao, samo pazi da se mjeris u isto doba dana, nije ista tezina ujutru i navece, ja sma navece do 2 kile tezi, ako ne i vise.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 15:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Da, to sam primjetio, varira :)

Baš sam se pitao kad bih imao neku preciznu vagu, pa ako bih se izvagao neposredno prije i poslije ručka, a onda opet nekih 4-5 sati kasnije, baš me zanima koja bi razlika bila u odnosu na mjerenje neposredno nakon ručka (računam da bi bilo manje zbog pretvaranja unesene hrane u energiju).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 15:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39429
Lokacija: Месечева икра
Bilo bi manje nego nakon ručka ali mislim da bi razlika bila minimalna....Skoro pa zanemariva.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 17:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Meni je vaga manje-više nebitan pokazatelj. Imponuje kad pokaže određenu cifru, ali su mi istinska referenca jedne farmerke koje sam nosio prije nekih 5-6 godina. Kad sam prije neki dan prosto ''uletio'' u njih i skopčao svu dugmad, nakon nekoliko godina, mojoj sreći nije bilo kraja, šta god vaga pokazivala :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 17:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Nov 2003, 13:28
Postovi: 5168
I ja sam prije par dana obukao majicu koju nisam oblačio dvije godine.
Spao na 78kg, znači 9kg za 2 mjeseca.

_________________
www.madeinbunker.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jun 2010, 22:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2005, 20:36
Postovi: 5338
Lokacija: Wien, Österreich
Vader, to je to, slicno sam iskustvo imao i opisao ovdje.

_________________
democraticus artis crastis individibidualis artis crastis libertas


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2010, 07:43 
Danas je taj dan.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jun 2010, 10:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
tensSa je napisao:
Da vidis moje djevojke, ono je pravo zensko, a ne ove grancice..

Videla sam je :D

Ja imam dve drugarice koje su buce i imaju preprepreslatku facu i tako su dobre i uvek raspoložene i.. ma skroz su super i ja ih obožavam a, boga mi, i muškarci i ja njih dve nikada ne bih mogla zamisliti kao neke mrshavice :confused1: Ovako su jednostavno savršene jer savršeno nose svoju kilažu.

Ne znam zašto su devojke toliko poludele za malom kilažom i zašto su toliko opterećene tim. Saglasna sam s' tim da se ne treba dovesti do toga da ti sopstveni kilogrami smetaju ili ugrožavaju zdravlje ali biti mrshav pošto-poto :roll:

Mene isto tako uhvati ponekad neka manija da sam debela jer mi nešto od garderobe ne stoji onako kako bih ja htela ali onda se setim kako sam se pre par godina dovela do 48 Kg :confused1: ne svojom voljom, sve me nešto poteralo u životu, obaveze, stres, tuga ma svašta nešto i onda sam još više pala u depresiju jer sam bila kao hodajući mrtvac. Ne opravdavam ja sebe, i sada sam se poprilično udebljala imam jedno 6-7 kg više ali između onoga i ovoga ja biram ovo, definitivno. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jun 2010, 12:45 
Nista ruznij od mrsave zene, meni je muka kada vidim anoreksicne manekenke...

Evo jednog primjera odvratno mrsave djevojke, tj modela:

Slika


Najljepse tijelo imaju fitness takmicarke...i natural bilderke (koje imaju normalnu kolicinu misica i koje nisu u takmicarskoj formi)...ovo sam boldovao namjerno jer se nadje uvijek neki faktard koji ce postaviti sliku ribe sa 130 kila misica i misliti da mi se ista svidja...


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1780 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 89  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs