banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Maj 2024, 01:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1780 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 89  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jun 2010, 19:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 18:20
Postovi: 548
Svaka cast care samo sto ja cba procitati ovo a kamoli krenuti u akciju dijete xD.

_________________
Less you say, more you are able to hear.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2010, 10:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2010, 12:29
Postovi: 111
Lokacija: Banjaluka
Ne može se smršati :) , ko se ugoji neka takav i ostane ;) .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2010, 11:34 
Tweety je napisao:
Ne može se smršati :) , ko se ugoji neka takav i ostane ;) .

Standardno izvlacenje onih koji nemaju jaja da stisnu i vjezbaju i srede klopu... :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 08:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2010, 12:29
Postovi: 111
Lokacija: Banjaluka
tensSa je napisao:
Tweety je napisao:
Ne može se smršati :) , ko se ugoji neka takav i ostane ;) .

Standardno izvlacenje onih koji nemaju jaja da stisnu i vjezbaju i srede klopu... :D :D :D


Ne znam, samo sa zaključila da je uglavnom tako, malo je onih koji uspiju smršati ili smršaju na neko vrijeme pa se opet kilaža vrati.
Nemam takvih problema, vjerovatno treba biti debeo pa razumjeti kako je ljudima koji imaju taj problem. Nekad je metabolizam, genetika ili šta već u pitanju.
Nije tako jednostavno baciti se na dijetu i stalno vježbati, a kad prestaneš sa tim sve
se vrati :-? .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 09:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Tensa, имаш ли какву идеју за доручак на паузи, који могу купити у пекари или дисконту. Обично поједем курузицу или кифлу и јогурт, па ми недостаје идеја... А прије поласка на посао поједем јабуку. У 10 је тај доручак.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 09:58 
Ponesi od kuce, to ti je najbolje...u pekari sigurno neces kupiti nista da valja, sve je to bjelo brasno...nista korisno u njemu...bolje jedi pravi dorucak odmah po ustajanju, a ne tek u 10 kada je vrijeme za uzinu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 10:10 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39455
Lokacija: Месечева икра
Ja zadnjih mjesec dana napravim uveče zobene,ujutru spakujem u plastičnu posudicu i :D
Doručak na poslu nekada baš zna biti kalorijska bomba (pohovani sir,pomfrit i tatar sos) ali je uglavnom prejak...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 10:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
_zoka je napisao:
Ja zadnjih mjesec dana napravim uveče zobene,ujutru spakujem u plastičnu posudicu i :D
Doručak na poslu nekada baš zna biti kalorijska bomba (pohovani sir,pomfrit i tatar sos) ali je uglavnom prejak...

jos da tu dusmani vrate posudice :lol:
i ja vrlo cesto nosim dorucak od kuce,na poslu uglavnom kupim voce ili nesto od suvog voca za uzinu

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 10:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
tensSa je napisao:
Ponesi od kuce, to ti je najbolje...u pekari sigurno neces kupiti nista da valja, sve je to bjelo brasno...nista korisno u njemu...bolje jedi pravi dorucak odmah po ustajanju, a ne tek u 10 kada je vrijeme za uzinu.

Ок, а прави доручак је...? Мислим, осим пахуљица. :D
Морао бих да се ујутро боље организујем да све стигнем, али ако је то боље - мора се.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
ustanes koji minut ranije ili spremis uvece,a ideje osim pahuljica npr omlet s posnim sirom ili povrcem(nekoliko bjelanjaka eventualno jedan zumanjak)i neki integralni kruh,posni sir+povrce,jogurt+banana...mozda ce ti tenssa i zoka dati vise ideja,meni je dovoljan tost sendvic s kikiriki puterom+banana za dorucak da nisam gladna do rucka 8)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 13:03 
Ja cim ustanem jedem ovsene i jaja, a sjedeci obrok mi je vec mesina i riza...

PRobaj staviti ovsene u izmucena jaja i ispeci na teflonu sa par kapi maslinovog ulja (stavis 3-4 kapi maslinovog i papirnim rucnikom razmazes po tavi kao pam-spray) i to da pojedes uz caj naprijmer, djeluje kao suvi kolacic. :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 13:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26557
Lokacija: Banja Luka
Ja od februara smrsao 17kg.... Nema tu neke specijalne dijete i gluposti, samo svaki dan fizicku aktivnost ukljuciti(ja sam svaki dan radio nesto drugo ovako od prilike:fudbal-teretana-basket-teretana-trcanje-teretana....) Sto se tice unosa kalorija, izbacio sam gazirana pica, masno, tjestaninu, smanjio pivo(al samo smanjio:)), trudim se da sto vise jedem povrce i ribu, i to je to.... Inace, ne veceram skoro nikad, rucam normalno i doruckujem normalno....
Znaci, bitan je karakter i fizicka aktivnost..jebo dijetu, samo se patite dzaba... :wink:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 13:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Studentica jede svakih 15 minuta i teži samo 25 kg!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 13:34 
Skeva nije svima isto, tebi je pomoglo sto si se rjesio losih navika i krenuo sa fizickom aktivnoscu, ali kada je neko genetski debeo to je vec druga stvar, njemu nece bas tako lako pomoci izbacivanje smeca, tj. hoce ali samo donekle, nakon mjesec dana, mozda malo vise, a zatim se organizam navikava (a navikavanje citaj kao usporavanje metabolizma) i sta onda??

Zato nije bas jednostavno sve...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 13:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Vader je napisao:

Užas, jadna djevojka. :(

Ja sam opet prestala paziti na hranu, prestala vježbati... tako mi se ne da, uh. :angry3: Sreća pa se ne debljam lako ni previše.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 14:52 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39455
Lokacija: Месечева икра
tensSa je napisao:
Skeva nije svima isto, tebi je pomoglo sto si se rjesio losih navika i krenuo sa fizickom aktivnoscu, ali kada je neko genetski debeo to je vec druga stvar, njemu nece bas tako lako pomoci izbacivanje smeca, tj. hoce ali samo donekle, nakon mjesec dana, mozda malo vise, a zatim se organizam navikava (a navikavanje citaj kao usporavanje metabolizma) i sta onda??

Zato nije bas jednostavno sve...

Samo 2% debelih ljudi za svoju debljinu mogu "zahvaliti" genima....Drugo je što je nama svima lakše okriviti genetiku....Tako da ovaj Skevin recept pomaže većini...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 14:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2010, 12:29
Postovi: 111
Lokacija: Banjaluka
Samo 2% genetski je gojazno?? Jel to tačan podatak?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 15:00 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39455
Lokacija: Месечева икра
Tako sam pročitao prije par godina....neko istraživanje je bilo,neka relevantna institucija na zapadu.Dva posto debelih za to mogu okriviti gene,ostali svoje loše navike...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jun 2010, 09:34 
Najvjerovatnije da jeste, znam jednu porodicu u kojoj su svi bili jako gojazni i mislio sam da je genetski, ali jednom kad sam kod njih rucao, znaci zlo...jedno 2 kile mesa, krompira ihahaj, a kod njih je pravilo da se hrana ne baca...znaci jedva sam se uzdrzao da ne povratim poslije jela...

To je cisto radi primjera da ljudi krive genetiku, a jedu kao konji...neko ima brzi, a neko sporiji metabolizam, kao sto Zoka rece vecini ljudi bi bilo dosta da izbace samo sokove i "junk" hranu (2 L kole = 888 kalorija) i tezina spada kao luda...mozda ne bi imali trbusnjake, ali vjerujem da vecina ni ne misli o tome...

Ovih 2 posto ima vjerovatno poremecaj sa stitnom zlijezdom ili nesto slicno, ne razumijem se bas u te poremecaje sa hormonima, ali koliko znam takve osobe ako zele normalnu tezinu ne smiju uopste jesti smece od hrane...znaci dugorocno kvalitetna ishrana koju ce bas jako kvalitetan nutricionista sa dobrom praksom prepisati...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jul 2010, 15:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Smršavio 12 kila jedući samo pizzu
Biciklist Matt McClellan odlučio je pokazati da je za dijetu više bitno koliko se jede nego što se jede. Njegova 30-dnevna dijeta sastojala se od pizze, koju mnogi smatraju "junk" hranom. Matt tvrdi da to nije točno, već da je stvar u porcijama (video); on je jeo jedan trokut svaka tri sata i svaki dan vježbao sat vremena, te tako uspio smršaviti 12 kilograma.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1780 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 89  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs