banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 00:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2003, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2002, 19:36
Postovi: 3063
Lokacija: Location: Location: Location: Location: Location:
hehehhe gledamo ja i sestra TV kad neki crnjo hedavej kako vec dosao u BL (kao najveca zvijezda posle pape i dzordz boy-a) kad ono vode oni njega kroz fitness factory i moja sestra ce ti : "Joj odma ga vode u fear factory".... :D :D :D

_________________
The wounds of war run deep, cutting across generations. But there is always the hope of healing, so long as there are souls among us whose hearts are more full of love than hate.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2003, 15:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
I jos samo jedno pitanje,.. da li Vesna predaje u Gimnaziji, i kako izgleda? Ako znas...

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Nov 2003, 17:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
ma ne predaje ona u Gimnaziji i nema ona veze sa profesorskim poslom...samo dugo vremena vremena iznajmljuje termine u sali banjalucke Gimnazije sa svoj aerobik.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2003, 21:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2003, 09:31
Postovi: 1130
Lokacija: Banjaluka
Hvala, pomislila sam da se moja legendarna razrednica ne bavi tim :]
Zena je super, pa mi je palo na pamet da je mozda pocela i sa tim..

_________________
"Neće moći momčiću, neće moći jok - ja tamburu sviram a ti slušaš rok!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2003, 14:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Teretane ili fintes da, ako stvarno nema nista drugo.Samo po sebi bavljenje ovim sportom meni je bez veze.Fitnes centri su puni kompleksasha koji panu u depresiu kad im bicepsu pane obim. U teretanu odem ponekad dobra je podloga za nabijanje snage .Inace meni je jako glupo natezanje nekakvih sprava i to je kao neki sport.A tek price koje se unutra cuju o serijama i ishrani i mjerkanja vlastitog tijela na ogledalima .Moj savjet je neki individualni sport bilo kakav ja preferiram borilacke vjestine .Stvarno u opste ne gledam na ishranu a u nekakvoj sam dobroj formi bez suvusnih kg ,sve zahvaljuci jednoj borilackoj vjestini .Sport indivudalni po mogucnosti borilacke vjestine = figura bez viska kg ,pokretiljivost ,razgibanost a ne stvara nekakva opterecenja na srce ili cijeli organizam.

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2003, 18:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
BISCANIN2 je napisao:
Teretane ili fintes da, ako stvarno nema nista drugo.Samo po sebi bavljenje ovim sportom meni je bez veze.Fitnes centri su puni kompleksasha koji panu u depresiu kad im bicepsu pane obim. U teretanu odem ponekad dobra je podloga za nabijanje snage .Inace meni je jako glupo natezanje nekakvih sprava i to je kao neki sport.A tek price koje se unutra cuju o serijama i ishrani i mjerkanja vlastitog tijela na ogledalima .Moj savjet je neki individualni sport bilo kakav ja preferiram borilacke vjestine .Stvarno u opste ne gledam na ishranu a u nekakvoj sam dobroj formi bez suvusnih kg ,sve zahvaljuci jednoj borilackoj vjestini .Sport indivudalni po mogucnosti borilacke vjestine = figura bez viska kg ,pokretiljivost ,razgibanost a ne stvara nekakva opterecenja na srce ili cijeli organizam.


ja mislim da se tim komentarima vise opisujes muskarce na fitnessu... ilio grijesim? :wink:

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Dec 2003, 14:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Da to je dio atmosfere u fitnes centrima u koima sam ja bio .Uglavnom fitnes i teretane kao podloga za neki sport je ok .

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2003, 21:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Nisam otisao a imam zelju .. stalno me neshto sputava :)

Sto se tice teretana i fitness-a mislim da je to sasvim ok, ali u granicama normale ... ! Bezze su mi oni likovi koji se napucaju steroidima pa su veci od vrata :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2003, 22:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
zanima me kakva je joga,neko je spomenuo,kakve su vjezbe jel stalno ponavlja jedno te isto ili ima dosta razlicitih figura?
neko mi je rekao da je bolji aerobik u ekonomskoj,na koji idem,a da je u F.F smor od aerobika jer bas puno ponavljaju iste vjezbe pa je dosadno.inace u ekonomskoj je odlicno,nism nigdje radila i naisla na bolje.ako neto znate o jogi u F.F napisite

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2003, 23:46 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2003, 21:02
Postovi: 10
Ja sam prosle sedmice krenula na aerobik u FF i mogu da kazem da je suprotnost dosadi ,meni savrseno odgovara :D .

_________________
ima nas jos tako malo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2003, 00:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1310
Lokacija: Wien, Österreich
cuj molim te mog proslog posta...:)))))))))))))
heh... sad znam ko mi je dirao komp, sestra!!!
morat cu je registrovati ovde na forumu ;)

_________________
Pizzy sagt:
zlaja otiso u kurac
Pizzy sagt:
postao je umoran


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2003, 20:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
kefalo je napisao:
cuj molim te mog proslog posta...:)))))))))))))
heh... sad znam ko mi je dirao komp, sestra!!!
morat cu je registrovati ovde na forumu ;)


:o vidim veceras ovog kefala..normalan decko..a pishe ovde u zenskom rodu...reko boze sta sam propustila :D :D :D

i obavjesti sestru da ima raznoraznih aerobika ..ja uvijek kombinujem razlicite i treninge i trenere bash da bi izbjegla stereotip :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Dec 2003, 17:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Evo meni se zavrsila skolica pa sad imam vise vremena za te aktivnosti :D

Tako da, sutra pravac FF :wink:

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2004, 01:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
gomila seronja u nekim napucanim patikicama i uskim majicicama se sepuri i pije guste sokice a od tereta ne mogu ni najmanji teg da izbace. Nastoje da naguze svoje golfove 4, audije mercedese, "pezoe", fiatove, "alfove" .... a samo 0.1% njih je samostalno zaradilo taj auto.
99% clanova je tu samo da bi bilo vidjeno i da vidi druge.
Sajt im je nesto najruznije sto sam ikad vidio. Ja da sam napravio taj sajt ne bi imao hrabrosti da se potpisem na njega.
dakle baustel, banj brdo, karanovac i nazad. pa dok se ne ojedes izmedju guzova.
ljeto fudbal, plivanje.. sta ce ti teretana koji k...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2004, 11:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
mangia ima istinee u tome :lol:

posto sam clan tamo od samog pocetka, svarno je bilo normlano na pocetku, sada vishe nisi fency ako ne ides u FF izgleda :lol:

Imash momke koji samo paradiraju tamo :evil:
A imash cure koje dodju nashnimkane kao za vecernji izlazak :o

ja znam da idem zbog sebe, da se iznojim, budem u formi, odmorim mozak dushu i tijelo,jer je cisto i kulturno, a paradiranje me ne zanima 8)
I sva moja raja koja ide tamo je operisana od ovog gore sto si mandjija pobrojao :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Feb 2004, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3230
Lokacija: Banja Luka
gipsy_girl je napisao:
ja znam da idem zbog sebe, da se iznojim, budem u formi, odmorim mozak dushu i tijelo,jer je cisto i kulturno, a paradiranje me ne zanima 8)


Eto i mene zbog toga tamo od marta 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2004, 08:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Ha ha ha ha mangia care;
Citiraj:
gomila seronja u nekim napucanim patikicama i uskim majicicama se sepuri i pije guste sokice a od tereta ne mogu ni najmanji teg da izbace. Nastoje da naguze svoje golfove 4, audije mercedese, "pezoe", fiatove, "alfove" .... a samo 0.1% njih je samostalno zaradilo taj auto.
99% clanova je tu samo da bi bilo vidjeno i da vidi druge.
Sajt im je nesto najruznije sto sam ikad vidio. Ja da sam napravio taj sajt ne bi imao hrabrosti da se potpisem na njega.
dakle baustel, banj brdo, karanovac i nazad. pa dok se ne ojedes izmedju guzova.
ljeto fudbal, plivanje.. sta ce ti teretana koji k...

Tu su i ovi drugi a njih mi je najviše žao to su oni što se napumpavaju rade udarnički na trapezu ,grudima ,bicepsima i stalno nešto mjere po ogledalima cijeli život i priča im se svodi na serije ,bendžove ishranu itd.Ponekad odem u teretanu da malo nabijem snage ali strogo pazim da izbjegnem termin kad dolaze glumci ,i "profici".

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Feb 2004, 12:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Raja, 8)

Pa sto ste takva negativa. Pa tim tipovima je sve to sto imaju na njihovim misicavim tijelima i nafuranim autima. :lol:

U 95% mozgovi su im velicine ljelje. :lol: Oni meni ni malo ne smetaju, samo se nasmjesim i pomislim Hvala ti Boze ovakva kakva sam. Pa zar vi nemate ni malo sazaljenja. Daj pokazite dusu. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Feb 2004, 08:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Nov 2002, 12:58
Postovi: 353
Lokacija: BIHAC
Ne radim na gradjevini ali se bavim jednom borilačkom vještinom tako da jačanje mišića i ruku a posebno nogu je poželjno .Kad se malo ojačaju mišići spravama lakše koljena izdržavaju teret treninga (oni koji treniraju znaju o čemu pričam).
Citiraj:
ali ima i ljudi koji vole sebe, svoje tjelo i zdrav zivot
.Ima svaka cast, ne znam samo ja dizanje težina i natezanje sprava ne mogu nazvati sportom i veliko je pitanje koliko je to zdravo.U svakom slucaju za bilo kakav uspijeh i rezultat je potreban rad i volja i litre znoja .Bolje se bilo kakvim sportom baviti nego nebavit.Samo ovdje smo malo diskutovali o nabrijanim likovima koih su pune teretane i o pričama koima smo prisiljeni mi ostali slušat kad se slucajno zateknemo u teretani u njihovom društvu .

_________________
ZIVI I PUSTI DRUGE DA ZIVE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 65 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs