banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 12:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2002, 11:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Nov 2001, 01:00
Postovi: 60
mIRCone,

sve je na visoj ravni isto i sve je svejedno. Fazon je u tome da se ne mijesaju ravni - mislim, u djelovanju, u razgovoru... odnosno, ako ih osoba zeli pomijesati, da naglasi drugoj osobi da 'sad posmatra stvari sa druge ravni' (ili, bolje receno, iz svedimenzionalnog; uh, ne znam kako da se izrazim, kad za ono sto hocu da kazem ne postoje rijeci). Nisu ceste osobe kojima um tako brzo radi (pretpostavka je da su dosta toga SPOZNALE) da mogu pratiti te delikatne prelaze i prosto 'hvatati' govornika u onome sto hoce da kaze.

Kad ti je stvarno svejedno, onda vjerovatno napustas ovu ravan i odlazis dalje... sve dok si ovdje - nije ti svejedno (da ne bude zabune: ne samo tebi, nego svima nama koji smo OVDJE)... a moze ti postati svejedno, pa da odlucis da hoces da ti ne bude svejedno i ostanes ovdje (ne znaci da zaboravljas).... beskrajno je mnogo varijacija na temu.


Ja sam nekad razmisljala o silikonima i prepravkama ovako:

Sta bi bilo da je ona koja hoce da poveca sisice i prepravi jos stosta rodjena prije hiljadu godina? Tad ne bi nista od toga mogla uraditi. I bila bi pomirena sa sobom kakva jeste. Mozda bi bila tuzna, mozda nezadovoljna, a mozda sretna.



A onda sam pokopcala neke druge stvari, pa sad razmisljanje ide ovako:

Svako doba nudi odredjene stvari covjeku. Ako je covjek izabrao da se rodi bas tada, znaci da ima mogucnost da ispuni svaku zelju svoga srca (naravno, sve dok ne ugrozava bliznjeg). Ko zna, mozda je neka zena od djetinjstva vidjela sebe sa velikim sikama kad odraste, mozda je ona osjetljiva toliko na sopstveni dodir svojih sika da veoma lako dozivljava vrhunac, mozda je to ono u cemu ona stalno zeli da bude - u neprestanoj ekstazi..... zelja koliko hoces.


Nikad ne znas sta je u tudjem srcu..... (a vrlo rijetko sta je i u sopstvenom)....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2002, 11:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Nov 2001, 01:00
Postovi: 60
Zaboravila sam dodati:

Mozda osoba toliko voli svog partnera da ne moze izdrzati da mu(joj)ne pokloni nesto - svaki dan! Kod te osobe to je jedan nacin izrazavanja sve siline ljubavi koju osjeca prema svom ljubljenom(j). Osoba ne prosto sta ce od ljubavi! (uzvicnik stoji zato da naglasim 'ljubavi' a ne zaljubljenosti, posto pokusavam da se nadovezem na tvoj komentar o tome kako se ponasaju oni koji se VOLE, a ne oni koje drzi strast), pa bi poklonila citav svijet i SVE STO POSTOJI.

Poznajem muskarca koji je svojoj dragoj svaki dan - da, SVAKI DAN - donosio nesto s posla: cvijece, parfem, nakit, bilo sta cime je, pored ostalog, mogao izraziti svoju ljubav, pa makar to bile i zvake (pricao mi covjek).
A ima, pak, osoba koje jako vole PRIMATI poklone. Takvim je osobama pravi uzitak pokloniti.
Imam prijateljicu koja tako dobro zna odabrati poklon za nekoga, da bi bio grijeh da ne poklanja. To je njen nacin izrazavanja.


Ha, ha, ha, potpuno sam pogrijesila adresu na koju je trebalo poslati ovu poruku, ali da ne prepravljam sad opet, samo napomena: ovaj komentar citati kao da je na podforumu "Valentinovo...".

Pozdrav svima!

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: Mari dana 28.01.2002. 11:17 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2002, 11:31 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 28.01.2002. 11:04, Mari je napisao:
mIRCone,

sve je na visoj ravni isto i sve je svejedno. Fazon je u tome da se ne mijesaju ravni - mislim, u djelovanju, u razgovoru... odnosno, ako ih osoba zeli pomijesati, da naglasi drugoj osobi da 'sad posmatra stvari sa druge ravni' (ili, bolje receno, iz svedimenzionalnog; uh, ne znam kako da se izrazim, kad za ono sto hocu da kazem ne postoje rijeci). Nisu ceste osobe kojima um tako brzo radi (pretpostavka je da su dosta toga SPOZNALE) da mogu pratiti te delikatne prelaze i prosto 'hvatati' govornika u onome sto hoce da kaze.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
Razumijem te ......... znam ....

Morao sam zaueti neki stav o silikonima, posto me cesto hvata "svejednost" pa sam ipak izabrao stav protiv konaSili ...
A sto se proslosti tice ..
pa tad kad nisu nali za silikone .. vjerovatno i nisu bile nesretne ... drustvo je bilo drugaicje organizovano ...
dvorske dame su bile dame .. sa velikim ili malim grudima .. ali su bile dame .. i njih su birali princevi itd.. itd ..
ostali narod tj. (tad su svi osim "vlastele" bili) seljaci nije vodio brigu o tome .. bili su prljavi.. radili fizicke poslove .. o grudima nisu razmisljali .. zenili se i udavali kad su stizali ... nisu birali ..

Danas je drugacije .. svi kao imamo neka prava ... separacija jos veca ...
sad se dijele na one sa silikonima i one bez .. na one sa parama i bez .. na ove sa nokia-a i na one sa ericsson mob. telefonima .. itd .. itd ..

ali sam govorio o nekoj "prirodi" takav si kakav jesi ... i ako volis sebe onakvog kakav jesi neces imati nikakvog problema .. kompleksa ... nepouzdanja ... straha ..
Cim pribjegavas nekom poboljsanju nisi u sladu sa samim sobom .. nesto ne stima ..
Danas su grudi u pitanju ... povecas ih .. sutra su u modi manje .. smanjujes ih .. onda su u modi zelene obrve - tako si tuzan/na zbog toga sto imas smedje .. ides na operaciju da ti rastu samo zelene .. i kao sad si zadovoljan i samopouzdanje ti je poraslo.....
To je samo bolovanje od "sta ce drugi reci"

Samopouzdanje je u glavi .. kao i sve ...
a "poboljsanje" je neko "dobro" misljenje populacije o tebi ...
Iako mi ne zelimo da priznamo ni drugim a ni samima sebi da polovonu (i veci procenat, ali da budem blag) stvari radimo iskljucivo zbog "drustva" tj. zbog nekog opsteg misljenja i zbog drugih i to pod maskom "radim ja to zbog sebe"
Samos e varamo ... zbog toga sam protiv ...
Neko ko je cist sa sobom nece osjetiti potrebu za silikonima ... mozda ce je ugraditi zeze radi (nec ni tad, ali eto) no to nece biti vezano za samopouzdanje, za ljepotu itd ...

Stalno drugi ... zar da nam drugi diktiraju kako cemo zivjeti ???
Nazalost da ... vec nam diktiraju :)))))))))))

Toliko od mene ... :)

<font size=-1>[ Poruku promijenio/la: mIRCon dana 28.01.2002. 17:09 ]</font>


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2002, 17:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Kad sam čitao ono što je Mari napisala vidio sam da to nema veze sa ovim i da prije spada baš u temu Valentinovo :smile:
mIRCon može da prebaci ove postove na "svoj" :smile: podforum

Ja samo da opet kažem da se potpuno slažem sa mIRConom. Kad nađem vremena komentarisaću...

mIRCon jel' ti imaš čekirano 'isključi BBcode na ovoj poruci' jer ne vidim drugi razlog što ti nije prihvaćen quote


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2002, 17:11 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Vader u pravu si .. :)
navika .. stalno iskljucujem bbcode i smiles ... pa sam refleksno i ovaj put iskljucio a nisam ni gledao poruku .. prebacio sam se na drugu temu ;) ..
sad je ispravljeno ;)))

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2002, 23:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
mIRCon dobrim dijelom se slazem sa tobom, mada moram da dodam ...
Pazi ti zivis u necijem svijetu, mislim ti ga ne posjedujes i ti mu se prilagodjavas. Znaci ne mijenjas okruzenje, vec sebe, jer da nije tako odnosno da pokusavas svijet da promjenis na tom bi ti zivot prosao.
E sad isti taj svijet, gdje god ti zivio nalaze neka pravila ponasanja, koja su njemu karateristicna i koja moras da postujes i moras da ih se pridrzavas.
E sad u nekim stvarim imas mogucnost izbora u nekim ne.
Spominjete vrijeme prije 1000 godina, sise, silikoni.
Ali pazi recimo tad su ljudi zivjeli bez struje, centralnog grijanja, expres kafe i .. preizvjeli su .
Ajd ti sebe danas zamisli da zivis bez struje .!!
Znaci to je manje vishe "obaveza". Pazi ono "samo se umrijeti MORA" OK.. stoji, ali dosta stvari drugih MORAS da uradis da bi tvoj zivot bio onakakv kakav ti hoces da bude. Pa i da zadovoljis onu njegovu duhovnu stranu i da ona bude stabilna, odnosno ne hrani se ona samo duhovnim vec i fizickim postupcima.
E sad opet ponavljam, silikoni nisu obaveza, ali su mogucnost. Znaci neka stvar koja ti se nudi i nekome moze da koristi na ovaj ili onaj nacin.
Slazem se da dobar dio stvari svi mi radimo zbog "drustva" ali jednostavno je tako i kad bi zivio sam onda bi ti mogao potpuno da kreiras svoj svijet

jeste da smo otisli u off-topic
ali ajd :smile:

Vader, ne moze on ovo da premjesit posto nije moderator ovog foruma, vec Rosy moze


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2002, 23:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
off-topic: Ne mogu premjestiti poruku mogu premestiti samo topic negdje...koliko sam skontala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2002, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> ne mijenjas okruzenje, vec sebe</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

S ovim se slažem.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> taj svijet, gdje god ti zivio nalaze neka pravila ponasanja, koja su njemu karateristicna i koja moras da postujes i moras da ih se pridrzavas</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Dok se s ovim uopšte ne slažem.

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Pazi ono "samo se umrijeti MORA"</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Interesantan citat koji i ja znam nekad u šali upotrebiti ali u suštini netačan.

_________________
Blagosloven neka je onaj koji nema šta reći, a ipak ćuti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2002, 11:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Nov 2001, 01:00
Postovi: 60
Niko ne mora da postuje nista.... niti iko mora iceg da se pridrzava.... ne mora se cak ni umrijeti (ovo sve pricam s jedne tacke gledista; naime, tesko je ovako razgovarati, a da bude razumljivo, bez prethodnog definisanja onoga o cemu razgovaramo).... NISTA SE NE MORA

Mi smo rodjeni gdje smo rodjeni, zar ne?
Mi zivimo U drustvu, zar ne?
Rodjeni smo da imamo interakcije, povezivanja, ODNOSE, jer gledajuci drugu osobu gledamo sebe (mislim da sam ovo vec negdje rekla, ali se ne sjecam gdje). Ustrojstvo naseg - ljudskog drustva (ma gdje ono postojalo) je takvo. Zato sto smo MI takvi, ne kao drustvo, vec kao pojedinac, KAO COVJEK.

E, sad, ako vec ne moras nista, onda se zapitas: "Pa, dobro, ako vec postoje pravila, a ja ZNAM da nista ne moram, sta ja onda to radim - ja ODABIRAM da ih postujem? Zato sto ZELIM da ih postujem?"

Miskov post je potpuno na mjestu. Ja bih da jos samo dodam: duh hrani materiju, a materija podrzava duh - u ovoj nasoj koncepciji (ne smijem nista reci za sire koncepte, jer ih ne poznajem; mogla bih samo citirati kojekoga, ali - to ne dolazi iz mene).
U krajnjoj instanci, MI SMO SADA OVDJE. Nema potrebe na se upinjemo da dokucimo sta je TAMO. Da je trebalo da budemo TAMO, ha, bili bismo TAMO. .....A MI SMO OVDJE...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2002, 11:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Ko bi rekao da ce se na temi o silikonima rasravljati o ovako duboko misaonim i duhovnim pitanjima..:smile:))
Prosto da covjek ne povjeruje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2002, 11:36 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Rosy: :))))))))))))))))))))))))))

Nema sta ... danas covjek ni o grudima ne moze pricati a da ne spominje "vise stvari"
:))))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2002, 15:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Ko bi rekao da ce se na temi o silikonima rasravljati o ovako duboko misaonim i duhovnim pitanjima</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Ja sam kriv :grin:

_________________
Blagosloven neka je onaj koji nema šta reći, a ipak ćuti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2002, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Dana 29.01.2002. 09:10, Vader je napisao:

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> taj svijet, gdje god ti zivio nalaze neka pravila ponasanja, koja su njemu karateristicna i koja moras da postujes i moras da ih se pridrzavas</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
Dok se s ovim uopšte ne slažem.

Imas pravo izbora, mozes da zivis u BL, u Keniji sa Masajima, u prasumama Novog Zelanda
Ali gdje god zivio, ne mozes RECI "E ja necu ovako, ne mozete vi to tako". Znas kad mozes ??? Kad si sam i kad nema nikoga oko tebe, ali opet i Robinzon je morao da postuje otok i zakone prirode ..
Ne znam da li sam sad bio dovoljno jasan :wink:

<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE> Pazi ono "samo se umrijeti MORA"</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

Interesantan citat koji i ja znam nekad u šali upotrebiti ali u suštini netačan.

ma standardan citat :grin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2002, 04:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 28.01.2002. 00:13, mia je napisao:
JA SAM IH STAVILA ZBOG SEBE ZATO STO SE JA LJEPSE OSJECAM A NE ZBOG DRUGIH.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->


e, nek si im rekla


pusti ti njih i teorriju....."jel ti sad bolje jel ovako jel onako"............garant si sad bolja i vishe sexy........to sto ovi naprdjuju da im je bitna duhovna ljepota....to stoji al tek.....poslije 50....
kad im se ona stvar vishe ne bude dizala.....

al ako im je to sad bitno..............evo imam komshinicu "prekrasnu staricu od 60 god"
dobra je ko hljeb....iskrena.....vjerna.....
pa izvolite :smile:...............................


ili bi prije "iskvarenu" miu sa silikonima...



misk0 ne mljackaj:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2002, 11:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
mljackaj :)))))))))) hahahahahahah ;)


misko: koliko sam ja skontao vader i nije svoje misljenje nametao i govorio "ovako treba" samo je rekao ono sto on misli .. kao sto smo i mi rekli svoje ...

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2002, 11:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Eh, nacita se ja blago meni :smile:, al eto. Svi mi imamo svoje stavove, svoja razmisljanja, al setih se one pesme da drzi frudi ko medalje :smile:...
Ko moze, nek ih stavi... kom ne trebaju, njegov problem. mIRCon... sto se one sece tice...dzabe sto ga produzis kad se ne klati hehehehehe...
Mada, ziva je istina da su neke devojke iskompleksirane sa malim grudima...

toliko od mene ja samo u prolazu...

_________________
Comme si j'n'existais pas
Elle est passée à côté de moi
Sans un regard, Reine de Sabbat
J'ai dit, Aicha, prends, tout est pour toi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2002, 19:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jan 2002, 01:00
Postovi: 17
Lokacija: BANJA LUKA
mislim da trba imati i hrabrosti staviti silikone,ja sam se prvo dobro raspitala o tome pa tek onda odlucila.moj zivotni poziv je estetska hirurgija tako da ja o duhovnoj ljepoti ne mogu puno da pricam,sa silikonima se ljepse osjecam i zadovoljnija sam svojim izgledom,volim da ulazem u sebe i svoj izgled,mislim da svakom muskarcu prija da pored sebe ima lijepu i njegovanu lijepsu polovinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2002, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 31.01.2002. 19:26, mia je napisao:
izgled,mislim da svakom muskarcu prija da pored sebe ima lijepu i njegovanu lijepsu polovinu.
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->

vidite kako zene misle na muskarce
cak ce i silikone ugraditi zbog nas .
uh ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2002, 23:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
<!-- BBCode Quote Start --><TABLE BORDER=0 ALIGN=CENTER WIDTH=85%><TR><TD><font size=-1>Citat:</font><HR></TD></TR><TR><TD><FONT SIZE=-1><BLOCKQUOTE>
Dana 31.01.2002. 19:26, mia je napisala:
moj zivotni poziv je estetska hirurgija tako da ja o duhovnoj ljepoti ne mogu puno da pricam
</BLOCKQUOTE></FONT></TD></TR></TABLE><!-- BBCode Quote End -->
Eh divno..zasto ranije nisi rekla..:smile:
p.s. pogledaj priv. poruke.:smile:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Feb 2002, 17:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jan 2002, 01:00
Postovi: 17
Lokacija: BANJA LUKA
pa niam dobila privatnu poruku.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 61 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: ratkop i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs