banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 15 Jun 2024, 22:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Koliko bi vas zeljelo poboljsati vas imunitet?
Da 75%  75%  [ 3 ]
Ne 25%  25%  [ 1 ]
Ne znam 0%  0%  [ 0 ]
Ukupno glasova : 4
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jan 2004, 00:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Dec 2003, 23:03
Postovi: 68
Prije par godina susreo sam jednog fantasticnog ljekara koji uspijesno lijeci neke vrste reumatizma i tumora pojacavanjem imunog sistema organizma. u razgovoru s njim (inace 76-godisnjakom, koji je daleko vitalniji od mene koji sam troduplo mladji) odaje mi tajnu svoje vitalnosti i daruje par injekcija sa encimima koji pojacavaju imunitet.. naravno probao sam ih i rezultat je fantastican.. vec dvije godine nisam imao ni jednu prehladu, osjecam se bolje (iako za trening i slicno nemam vremena)... dao sam neke injekcije na provjeru kako bih se uvjerio da nisu u pitanju anabolni stereoidi i odgovor je bio da je stvarno rijec o peptidima koji su inace bezopasni za organizam..
Zanima me da li iko od vas ima slicna iskustva.. jer ja bih rado nastavio s koriscenjem tih injekcija, ali me strah nuspojava.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2004, 18:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
peptidi? hm? imash li tacan naziv tog lijeka? kazesh u obliku injekcije? nesto kao vakcina?

sta su navedene kao nezeljene reakcije organizma?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2004, 18:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Dec 2003, 23:03
Postovi: 68
Problem je sto na preparatu nije pisalo ime lijeka, jer mi ga je on dao direktno iz njegove laboratorije... po njemu je jedina nuspojava vrtoglavica i bol u glavi neposredno pri injiciranju, pa cak i mucnina.. mada on tvrdi da je to usljed straha od injekcije... ta se injekcija daje pod kozu - kao npr. inzulin i doza je oko 2,5 ml. (nista strasno za primiti)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Jan 2004, 22:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
heheheh pa ne znam sta bih ti rekla..ja nikad slicno ne bih uradila..

ne znam koliko poznajesh tog lika sto ti je dao direktno iz lab-a takav preparat..ali zar nisi pomislio da experimentishe sa necim takvim?? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2004, 17:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Dec 2003, 23:03
Postovi: 68
Dobro, hvala na tvom misljenju... nije rijec o nepovjerenju, taj covjek je expert i nikada me ne bi navukao na "ispitivanje", ta medicina postoji vec 34 godine i dosta se o njoj zna, razlog zbog kojeg sam je davao na analizu je bilo nepovjerenje nekih prijatelja (hipokondrika) koji se inace bave studiranjem medicina.. preparat nije poznat u nasoj drzavi jer je preskup i ne isplati se distribuirati ga, ali se u Njemackoj, Skandinaviji, Izraelu i USA koristi u medicini vec duzi niz godina i registrovan je kao lijek u 5 drzava. Imam razlog zbog kojeg ne zelim da odam ime lijeka :wink: ... to bi vjerovatno uticalo na glasanje (posebno za skandinavce koji taj lijek poznaju, mada ne u istoj formi)...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jan 2004, 18:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2001, 01:00
Postovi: 3380
Lokacija: .: Lugano :.
Poprilicno cudno pitanje. Ja se osjecam dovoljno zdravim, sto ukljucuje da svake godine mozda 2-3 dana smrcam i to je sve sto bih mogao nazvati 'bolesnim'. Naravno isto tako me 10ak puta zaboli glava na par sati, neki put imam problema sa stomakom zbog loshe ishrane i slicno, medjutim ne smatram da postoji lijek koji bi i to izlijecio.
Uglavnom izbjegavam da pijem tablete kad god mogu tako da se ne bi tek tako lako odlucio da pijem nesto sto 'se krije'.
Prvenstveno ne bih vidio potrebu za tim jer smatram da se poprilicno dobro osjecam.

_________________
Nemoj se svadjati sa budalom, ljudi cesto nece primjetiti razliku.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs